|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 9:47:39   
Snjeguljica_83
Dancy, ne znam što je to što je dr. otkrio. Nadam se da je nešto bzv i da će nestati!

400 g u tjedan dana!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1626
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 15:23:40   
PinkyFunkyBirdy
Da vam javim da je danas u 8:23 stigao preslatki Danijel, težak 3680g i dug 52cm. user posted image user posted image user posted image Tako je medeni i dobar (gotovo uopće ne plače) i ne mogu ga se nadgledati. Još jedna mamina ljubav! user posted image
A porod je isao ekspresno - u sat i pol sam bila gotova. user posted image Dosla u box, bila otvorena 5 prsta, u 5min do 7h probusili mi vodenjak, uključili malo dripa i tad su krenuli nepravilni i raznoliki trudovi pa su jos malo pojačali drip i dali mi dolatin pa su brzo trudovi bili na 3min i kad sam odjednom osjetila da mali gura glavu van brzo sam zvala sestru i odmah je isao izgon. Ovaj put mi je malo teze bilo izgurati bebaca van, ali uspjela sam bez da su me rezali no pukla sam malo po starom savu. Muž je jedva stigao kad sam već kretala s izgonom, no poslije smo bili u boxu jos neka 3,5sata jer nije bilo drugih rodilja, a sobe su im popunjene. user posted image
Eto, bilo je jako bolno, ali stvarno brzo no rekla sam MM da će sljedeće dijete on roditi. user posted image

Dodam se na listu kasnije kad ulovim vremena ili može neka od vas ako hoće. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1627
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 15:28:15   
mali andeo
Draga Pinky cestitam ti na divnom sincicu.... Malenom sretno i bezbrižno djetinjstvo, a tebi brz oporavak...
Brzo si ti rijesila... Drago mi je da ste uzivali u malenom zajedno u boxu user posted image ... I uzivaj sada i odmaraj...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1628
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 15:43:52   
kontesa
Pinky čestitam user posted image Sjajno da je sve prošlo dobro! Želim vam puno zdravlja, ljubavi i maženja user posted image

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1629
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 16:12:56   
lidac0605
Draga Pinky,čestitke na rođenju još jednog anđeleka,nek bude živ,zdrav i sretan cijeli život!!!Maleni,dobro nam došao user posted image user posted image user posted image
Čestitke naravno i tati i braci!!!Uživajte sada u novome članu user posted image


user posted image


P.S.jesam ti rekla da će ić brzo user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1630
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 16:52:25   
danchy27
Pinky cestitkee user posted image user posted image . A imenjaku dobrodoslica na ovaj svijet user posted image user posted image

Iza ovako lijepe vijesti losa user posted image . Ja i maleni evo lezimo u bolnici user posted image . Izgleda da su kvrzice limfni cvorovi. Samo placem jer je prebolno gledati ove cjevcice od infuzije na njemu. On se ne buni previse vec samo spava i jede. Vidjet cemo sta ce vrijeme donijeti user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1631
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 17:25:55   
kontesa
Joj danchy, žao mi je... Pa što kažu doktori? Vjerojatno ništa još, jel? Mi, kad bi sa starijim završili u bolnici (a to je bilo često) čekali bi neku informaciju toliko dugo , cijelu vječnost, ako mene pitaš, da bi mi svaki put živci bili na rubu.... Joj, nadam se da će to brzo proći, znam kako vam je....user posted image Javi ako možeš bude li novosti... Šaljemo puno user posted image

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1632
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 18:51:45   
cuba
Pinky draga iskrene cestitke cijeloj obitelji a tebi zelim brzi oporavakuser posted image user posted image
Malom imenjaku zelim puno zdravlja i ljubaviuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 1633
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 18:56:29   
belina
Draga Pinkyyyy cestitke tebi, tm i braci!!! Dobro dosao Danijel, u zivotu nek te prate sreca, zdravlje, veselje i sve najljepse!!!!! Pinkyy i ti gotova i to ekspresno! Bravouser posted image user posted image user posted image sad je to iza vas sad slijedi uzivanje.
I moja frendica je danas rodila, isto brzo otkad je usla u rodiliste.

Draga Danchy, sokuser posted image pa otkud to, od cega? Zelim ti puno snage da hrabro izdrzis boravak u bolnici? Jesi i ti s njim?

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 1634
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 19:35:13   
danchy27
Ma cure , i doktori se cude sta je to user posted image . Jos nisam dobila prave informacije. Sve dok je malisan dobro izdrzat cu iako mi nije lako. Naravno zajedno lezimo u sobi, nebi ga mogla ostaviti samog

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1635
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 20:13:46   
Hajdi
Draga Pinky čestitam user posted image user posted image bilo je to stvarno ekspresno, bravo user posted image . Dobrodošao mali Danijel user posted image .

Danchy nadam se da nije ništa ozbiljno, mogu mislit koja briga user posted image , barem je tvoj malac s tobom. Danas sam proplakala čim sam pokušala nešto reci malenom da mi čuje glas. Tako je teško sada biti odvojen, najbolje da ne mislim o tome user posted image . Pokusat cu se izdajati da mi bude mlijeka kad izađe iz toplog krevetića.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1636
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 20:34:00   
belina
Draga Hajdi drzi se, brzo ce sve biti iza vas? Sad ne dojis je li tako? Ne smije se u toplom kreveticu? Hoces ti moc ostati u rodilistu ili ces morat izaci?
Danchy javi kad nesto saznas. Drzite se cureuser posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1637
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 20:52:18   
danchy27
Hajdi stvarno neznam kojoj je lakse ili teze user posted image .
Dali tebi sto ga ne vidis nonstop ili meni sto ga vidim nonstop. Izdrzat cemo mi to user posted image . Zelim nam objema da nam ovi teski dani produ sto prije.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1638
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 20:55:58   
perlica55
Hajdi i pinky pa čestitam mamice, uživajte u svojim bebicama user posted image user posted image user posted image
Šaljemo vam puseeee user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1639
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.10.2017 21:27:44   
Hajdi
Belina da, ne daju da se doji dok je beba u toplom krevetiću. Trenutno nemam mlijeka, mogu istisnuti tek koju kapljicu kolostruma. Nadam se da će mlijeko nadoći, malo ću masirati, izdajati. Najbolje bi bilo da mi beba navuče mlijeko, ali sada je to nemoguće. Moram se smiriti da ostanem koliko toliko opuštena da bi mogla dojiti. Kad bi uspjela izdojiti mogu poslati po sestrama da mu se daje moje mlijeko.

Danchy i ja se nadam da će ovo brzo biti iza nas user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1640
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.10.2017 7:53:00   
Liliki
Pinky, nek je ziv i zdrav Daniel, sreca nek ga prati u zivotu, a tebi brz oporavak, bravo za brz porod, a da boli boliiiiii, znamo kako je to svi mi drugorotke. Hajdy, nemoj mnogo da se sekiras sve ce brzo proci , samo dok utvrde da nije nista ozbiljno, moras izdrzati, bices opet pored svog malca kod kuce.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1641
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.10.2017 7:58:45   
Liliki
Danchy, bice sve u redu, moraju da ispitaju sta je u pitanju, limfni cvorovi mogu biti malo oteceni i zbog neke infekcije mozda (po mom laickom tumacenju) ali znam da oni mogu biti oteceni dok se organizam bori , a onda bi trebalo da se vrate u normalu. Samo hrabro, izdrzi dok nalazi budu gotovi.

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1642
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.10.2017 8:39:56   
Snjeguljica_83
Pinky, čestitam!!!user posted image user posted image user posted image

Danijel, dobrodošao!!!
Neka te prate zdravlje i sreća cijeli život!

Imaš predivno ime, predivnog značenja!user posted image user posted image

I brat M. ima predivno ime, baš pašu zajedno! user posted image

Danchy,
joj, znam da ti je teško i da plačeš. user posted image I sama sam tako plakala, N. je također imao prikopčane neke cjevčice....user posted image Ali znaš, sve to prođe. user posted image Lijepo se izdajaj, masiraj, za svog malca. To neka te drži. user posted image Čim izdojiš nešto kolostruma i nadam se, uskoro mlijeka, odmah odnesi sestrama. user posted image Pusa!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1643
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.10.2017 17:57:26   
Leilani
hajdi i pinky pošto je kod nas pustoš koristim priliku da vam objema ovdje cestitam od srca! user posted image

Pinky, super si brzo rodila, jel bio tvoj M u posjeti da vidi malog bracu? Uzivajte <3

Hajdi, nadam se da ce maleni brzo izaci iz toplog krevetica i da cete se uskoro domeka skupa maziti. Pusa velika!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1644
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.10.2017 18:56:37   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set__alica - 05.03. user posted image



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1645
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.10.2017 20:14:19   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, puno vam hvala na čestitkama! user posted image Moj mali dobrica je preko noći postao zlocko. user posted image Počeo je plakati čim otvori oči, ali mislim da je to jer ga crijeva i plinovi zezaju. No, bio je od 23h do nekih 4h stalno na prsima jer ga drugačije nisam mogla smiriti. Za sad to jos ide tako da mi navuce mlijeka i da ne drži cijelu bolnicu budnu, ali kad dodjemo doma onda ćemo morati uvesti nekog reda i naći neku zanimaciju da malo prorijedimo to sisanje. user posted image

Drage Hajdi i danchy, ne mogu vam opisati koliko mi je žao što vaše mrvice moraju biti u bolnici, a ne doma i držim fige da čim prije ozdrave da možete zajedno doma uživati jedni u drugima. user posted image Javljajte novosti, a ja sam u mislima s vama. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ima li kakvih novosti od sljedećih cura s liste? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1646
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.10.2017 20:25:14   
PinkyFunkyBirdy
Leilani, nije M došao jer u Vinogradskoj ne dozvoljavaju djeci da dolaze u posjet babinjacama zbog zaraza, ali bolje je tako jer bi ja isplakala dušu kad bi odlazio. No vidim da ce biti problema s njim. Postao je ljubomoran kad MM pokazuje slike brace, a na mene je ljut i ne želi me ni čuti na mobitel jer smatra da sam ga ostavila i zamijenila s bracom. Baš mi bude teško kad to čujem i nadam se da ćemo brzo uspjeti srediti tu situaciju kad dodjemo doma. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1647
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.10.2017 7:43:34   
Fiona0802
Draga Pinky čestitam! Kao da je jučer bilo išcekivanje M. Želim ti brzi oporavak, Danijelu dug i sretan život, te svima vama, posebno braci, brzu prilagodbu!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1648
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.10.2017 21:47:29   
PinkyFunkyBirdy
Draga Fiona, hvala puno! user posted image
Kako ste mi vi? Rijetko se javljas pa ne znam kako ste se snašli?

Sutra nas puštaju doma pa ću se vjerojatno slabo javljati sljedeća 2 tjedna pošto će mi MM biti doma. Skicat ću što se piše. user posted image
Puse bebicama, a puno hrabrosti i pozdrava mamicama i trudnicama! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 1649
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.10.2017 14:03:21   
KontesaNina
Draga Hajdi i Pinky od srca vam čestitam na rođenju vaših anđela! Zelim vam da se sto prije oporavite od poroda i da vam djeca budu na sreću i blagoslov!🎉🎊🎉🎊🎉🍾🌹🎈

Hajdi i Danchy, znam da je tesko biti bez djeteta, ja sam to prosla sa sinovima i itekako nije lako! Onaj tupi osjećaj kada dođeš do inkubatora i gledaš ga bespomoćna, a ne daju ti da ga diraš i maziš i nosiš. I te cjevčice, oooo daaaaa, odurno i gadno! Ali slikajte ih tako pa ćete jednog dana, kada vidite tu sliku, biti ponosne na dječačiće svoje koliko su snažni i jaki i zdravi! Danchy, jako mi je drago da si ponovno povela sa svojim mlijekom i od srca ti zelim da uspijete sa dojenjem! Nadam se da si nesto i naučila iz toga: grčevi su prirodni dječji problemi i ne mozemo ih odmaknuti od djeteta, ali ih raznim sredstvima mozemo ublažiti. Uglavnom, zelim vam svima da budete sto prije zdravi i da dođete doma!

Pinky, draga, jedno od najljepših imena ste našli! Srčeko mi je zatreperilo na Danijela jer je to ime mojeg muza!! ❤️❤️❤️

Mi počinjemo imati problema sa prvorođenom u školi pa sam sva u komi! Ali o tome nekom drugom prilikom, nadam se da ce krenuti na bolje pa se raspišem! Saljem vam svima puse!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  64 65 [66] 67 68   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!