|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.8.2017 10:35:16   
danchy27
Jutro cure, kako spavate u zadnje vrijeme? Ja se meskoljim i vrtim po cijelu noc, nije vruce za spavanje ali slabo spavam user posted image .

Mali andeo super nek je sve ipak uredu user posted image

Kontesa to je bas preslatko da Lovro vec zna da si njegova mamica i da zeli samo tebe user posted image . Mazite se puno da malisan moze sto prije u svoj dom i svoj krevetic user posted image .

Belina valjda ti nece ureaplasma praviti probleme. Meni moja ginicka ni ne radi briseve. Nadam se da je sve uredu

Setalica user posted image za razigranu bebicu i uredan pregled

Kod mene izgleda opet e coli, ginicka mi poslala recept za amoxicilin pa sad opet lijecim tu bestiju user posted image .
Malisan je bio miran par dana pa od jucer opet divlja user posted image , osjetim ga jako nisko i ponekad kontrakcije . Od danas 3 tjedna do termina , jedva čekam, vec sam nestrpljiva .

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1176
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.8.2017 11:37:18   
Ivana0710
Hvala vam na odgovirima, jucer je isto imao dva spavanja u trajanju od 2-2,5h.. A kad je imao tri spavanja isto je bilo kao i kod tebe, dva kraca i jedan duzi.. Danas se probudio u 6h, najranije do sada, al je imao stolicu pa mozda zbog toga i vec nakon sat vremena je odspavao sat vremena.. Sad spava i cini mi se do veceras da ce taman biti jos jedno.. Ustvari je to ista satnica dnevnog spavanja od 4,5 h samo sto ih rijesi u dvije ture...

< Poruku je uredio Ivana0710 -- 30.8.2017 11:38:28 >

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1177
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.8.2017 12:05:31   
Snjeguljica_83
Ivana, da, to je ista količina dnevnog sna. A čuj, suludo je ukalupljivati bebe, neke si same rade drugačiji raspored mimo svih školskih primjera... Tjeraju inat!user posted image

Ma ok je, baš lijepo da odspava 2,5 sata u komadu. To je baš - ono nešto.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Ivana0710)
Neposredna veza do poruke: 1178
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.8.2017 8:31:41   
KontesaNina
Evo kratki pregled zadnjih dana. Pedijatar rekao da za sada ne dojenje, jer mu treba previše energije sto zahtjeva vise kisiska sto povlači opet markicu. Jos malo da se ustalilo. Skinuli su mu dakle masku i sada je u inkubatoru obogaćen kisikom. Normalno je u zraku u prostoru 21% kisika, a on je sada na 23-25%. Uskoro cu dolje opet vidjeti kako je noc prosla. Mlijeka imam, ali počinje biti premalo za njegove obroke, ne mogu iscijediti vise iz cice pa cemo imati priličan miks sa mlijekom. Ali mama se ne da! Doci ce to sve na svoje, samo ako ce on htjet sisati. Ja sam dobro, poslom, kakam, hodam. Zele me izbacit iz bolnice! I tvrde da su bukirani. Tako da cekam hoće li mi se smilovati i dati jos tri dana da budem ovdje ili ce me dana/sutranotpustiti. Tak, jako sam pod stresom zbog toga. U subotu mi dolaze roditelji, ali nece imati tko brinut za mene jer muž ide u Njemačku po njih. I tako, uvijek nekinpronlemi!

Setalica, kako tvoje mučnine, jesu li prošle ili ih jos imas?! Super da je sve u redu sa djetescem! Osobno nisam radila onaj probit i smatram da je to velika glupost. Vise vjerujem UZV pregledu i njihovom mjerenju nugalnog! Inače, znam sto znaci put od 12 sati, nama je tako isto svaki put kad idemo na GO i kd se vracamo, + dvoje djece, anod sada ce biti troje. Ajme muka me vec hvata od puta u prosincu

Danchy, sitno, sitno!!! Ajme, a trebale smo zajedno roditi (iako se kod tebe nije znalo sigurno), kad dođe tvoj anđelak, moj ce vec imati mjesec dana! Našla je moja mama poruku koju sam joj poslala 20.08., kaže: za Mjesec dana cu roditi! Hahahha, nama nesto brzo prošlo tih mjesec dana!

Svima: jel me sad kuzite kada sam htjela izaći iz bolnice jer imam doma dvoje male djece i da mi fale?!

Lisac, tebi skidam kapu! Stalno si mislim kak je to sa 5! Ma ti si super, iako te ne poznajem!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1179
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.8.2017 8:50:22   
belina
Jutro
Danchy ja spavam kako koju noc. Ali uvijek se dizem nin 2 puta u wc, i probudim se jos nekoliko puta. Pa gledam tv, pa opet zaspim, tako u krug... lose lose u svakom slucaju. A reci mi kako znas da imas e.coli? Jos malo do tvog terminauser posted image jesi uzbudena? Ubiti ti mozes kad hoces.

Snjeguljice da, imas pravo. Najgore je djecu ic ukalupit. Mi se svi ravnamo nekakvim tablicama, satima, mililitrima, a zapravo treba samo slusat bebu i pustit je da ona sama sebi radi raspored. Bar dok su maliuser posted image

Ivana ja mislim da je tvoj mis super! Sta ima veze, ima 2 spavanjca nema 3! Bit ce to sve odlicno!

Kontesa super za Lovru! Zao mi je zbog dojenja, tako je i meni bilo. Mala bila u toplom kreveticu pa kao ne dopustaju dojenje tada. Nikako nisam mogla navuc dovoljno mlijeka izdajalicom. Ali ako lijecnici kazu da je tako bolje onda vjerojatno je. Vec ce ae on naviknut na dojenje.
Tako sam i ja morala izac iz rodilista jer se tad otvaralo novo rodiliste u st-u, pa su se sviju rjesavali. A i imaju neku debilnu praksu-ako ne dojis ne mozes ostat u rodilistu. Mislim stvarno! Kao da sam ja tome kriva!
Nadam se da ces ipak moci ostat i da ce ti roditelji bit od velike pomoci. A djecica ce bit dobro, znam da ti nedostaju, ali sad te Lovre najvise treba! E jos nesto: je li Lovre ili Lovro?

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1180
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.8.2017 9:13:56   
mali andeo
Jutro curice !!

KontesaNina žao mi je radi dojenja ,ali ja vjerujem u tebe ,ti si žena kraljica,
uspjet ćeš !!user posted image user posted image nadam se da nećeš morati kući bez svog frajera ...
znam koliko ti je teško bez ovo dvoje,a doma bi ti bilo koma bez trećeg ...
Drž se draga ..

Danchy vjerujem ti da si uzbuđena,ja prvi puta kada sam išla u rađaonu ,bez obzira na bol ,imala sam osjećaj da idem na izletuser posted image
a bemu miša,radila si urinokulturu?

Ivanaja kao majka malene nespavalice ti ne mogu dati savjete..moje dijete je mrzilo spavati..
to su bili kratki spavanci od par minuser posted image jednostavno nije gubila vrijeme...
trebalo mi je sat vremena da je uspavam pa da frajla spava 30minuser posted image user posted image
jako brzo smo došli do 2 spavanja ,jer treće spavanje je radilo samo probleme..
svi klinci su različiti ..

belina žao mi je da te zeka ta ureaplasma....
što se tiče spavanja ,ja spavam kako kad...ali uglavno probudim se bolje umorna nego što sam leglauser posted image

Jučer radila briseve ..nadam se da će nalazi biti uredni...
pritisak i dalje prisutan,više odmaram ...
želim si da doguram barem još 10 dana!

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1181
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.8.2017 10:04:46   
belina
Mali andeo navijam za uredne briseve!user posted image izdrzi jos malo, bar 2 tjedna😀

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1182
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.8.2017 10:05:20   
danchy27
Jutro curee
Predpostavljam da je e coli jer sam ju vec imala u urinu. Moja ginicka salje urin na urinokulturu ako se pokaze da neceg ima. Pa ako je potrebna hitna intervencija posalje kuci recept s lijekom.
Uzbudenje je naravno tu, jedva cekam da to sve pocne user posted image . To je neko novo iskustvo za mene. A vjerujem da je svaka zena uzbudena i ako rada treci cetvrti put.
Jos kupim informacije po netu sta ako krene i kako se ponasati user posted image .

Kontesa ma uspjet ces sa dojenjem, sve dok zena ima volju uspjeva se sve user posted image . A za ostanak u bolnici neznam, valjda ces uspjeti nekako se oduprijeti da ostanes uz svog malisana. Probaj uzeti sobu koja se placa na odjelu, neznam kako bi to nazvala apartman ili tako nesta. Mozda te odande nemogu izbaciti user posted image

Mali andeo odmaraj sto vise, bolje je da ostanete 2 u 1 sto duze.

Belina umjesto da spavamo i pripremamo se za nocne smjene user posted image vec smo sad pocele s pripremama user posted image . Od sutra nam javljaju zahladnjenje pa ce se i bolje spavati.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1183
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.9.2017 21:36:00   
KontesaNina
Najljepši dan do sada! Ujutro dolazim na neonatologiju, gotovo trčeći (sto je apsolutno nemoguce u mojem stanju) i ulazim na odjel i vidim: moj Ian u grijanom krevetu, nema vise inkubatora! Skoro sam se srušila na pod! Ja se rasplakala!!! Sat vremena nakon toga dolazi moj muž i prvi put provodimo zajedno vrijeme sa njime u rukama, ja, on i on! Ja ga prvo podojit, onda moj muž hrani flasicom do punog iznosa koji mora pojesti. Idila, ne mogu drugo reci. Popodne dolazi MM sa naša dva anđela i sami smo nas petero,'prvi put cijela obitelj na okupu! Kci mi je odusevljena bracekom, samo ga ljubi i mazi. Sin nije oduševljen, ali kad sam maloga predala tati, dolazi do mene i ljubim ga 5 min 1000x/min! Plačem od sreće!!! Mama i tata mi sutra kreću na putni za malo vise od 24 sata su kod nas! Danas sam jako sretna!!

Mali je dobro. Kažu da čekaju da bi ispunio 36 tjedana (kao trudnoće) pa da ide doma. A to bi bilo u pon ili najkasnije u uto, ali to nije službena verzija od pedijatra, dakle moja prognoza. Za sada sisa svaki drugi obrok i dograbilo koliko gali, a onda svaki onaj drugi dobije bočicu, većinom moje mlijeko. Mislim da ga sada malo i filaju da sto vise dobije na težini.

Jesam li vam rekla da sma uspjela svu administracij riješiti?! Totalno su mi sve zakomplicirali, ali uspješno je završeno! Osim toga, s obzirom da sma rodila prije 37. Tjedna jos cu imati neka prava za koja nisam niti znala. Mama izlanula danim ide u pomoć, da je sve nenadano jer smanprerano rodila, a zena joj to odmah rekla. Trebat cemo samo jos papira srediti, potvrditi sto vec to mama zna, i onda cu vidjeti koja prava dobijem. A to sam mogla i za drugo dijete kad smannjeganrodila sa 36 tjedana, ali nam nitko nije rekao. No nema veze.

Danchy, ja sam pred kraj super spavala (priznajem, mjesec i pol prije termina), na bolu, čak lagano na trbuhu, Mad Igora. Eventualno jedno buđenje zbog piskenja.

Mali anđeo, moja malena je isto spavala po sat vremena. Pola sata sam ju uspavljivala kd bih ju spustila u krevetić imala bih max pola sata da nesto napravim. Užas, to me izludila, ali je sin bolje spavao. Sad cu vidjeti kako ce ovaj micek pajkiti.

Lidac, krivo mi je mobitel poslao lisac, imam automatsko ispravljanje pa ne kontroliram sto piše!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1184
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.9.2017 22:22:10   
set_alica
Kontesa Nina pa natjera mi suze na oci user posted image jako sam sretna zbog vas da sve ide svojim tokom,u Lovru nisam ni sumnjala..on je jaki decko

Moje mucnine su manje vise proslost,jedino mi se zgadi na miris jaja i mesa.. user posted image user posted image to nikako ne podnosim ali zato kiselih krastavaca i paprika mogu za dorucak,rucak,veceruuser posted image

Ono sto me od pocetka smeta su akne po licu,stalno nove izlaze..vise ludim,inace imam cisto lice i sada me to pojede,ako ko ima savjet za to,samo pisite

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1185
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.9.2017 22:48:22   
danchy27
Setalica nemam savjet za akne jer se i sama mucim sa masnom kozom i kosom. To mi tek sad zadnjih mjesec dana pravi probleme. Al nije jako strasno pa sminka pokrije nesto.

Kontesa drzim fige da je ponedjeljak ili utorak dan izlaska iz bolnice. A za ta prava koja bi mogla dobiti nije nikakvo cudo da nisi znala. Zapravo je cudo da su i sad htjeli reci. Meni u De nisu htjeli reci za odredena prava koja trudnica moze ostvariti vec sam sama sve pronasla na internetu pa kad sam dosla u ustanovu da to zatrazim gledaju kao odakle to meni, kako ja to mogu znati.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu set_alica)
Neposredna veza do poruke: 1186
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.9.2017 0:07:28   
KontesaNina
E da! Odgovor Belini?! Lovro je na -o, ne na -E, mi smo uzeli kontinentalnu izvedenicu.

Pa da mama nije pukla koliko su nas nasetali i kaže: ma pustite, ona je vec i rodila!, ne bismo uopće sve saznali. Da, to ti je administracija i sva prava! Sad kad ona sutra dođe onda cu sve saznati kaj trebam napraviti!

Nemam savijte za akne, imam uvijek izrazito cistu kožu i imala sam ju kroz trudnoću tako da mi ništa nije bilo potrebno!

Danas se rodila jedna mala (velika) Lucija i jako sam sretna! Poznajem joj mamu i tatu, divne osobe koje su u 3 godine braka prošle kalvariju, ali ne zbog nemogućnosti začetka djeteta, vec bračnih problema. Uz podršku jedan drugome i ljubav vratilo se povjerenje i danas su dobili malog anđela! Jako sam sretna zbog njih! Ona je stara prvorotkinju i pitanje je hoće lj uopće jos moći imati djece! Lucija, dobro mi došla, anđele mali!!!!!

Idem spavati, buđenje za tri sata za izdajanje... user posted image

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1187
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
2.9.2017 9:24:35   
belina
Jutro!!
Danchy je nesto je zahladilo ali nista posebno mi to ne pomaze hehe! Kao da sva sparina ude u kucu, a vani ugodno. Ne znam...boli me jako donji dio leda navecer i preko noci, stvarno mi je sve teze spavat. I nocas sam u dva navrata gledala tv, oko 2.30 i jutros oko 5,30. Mala u trbuhu luduje! Sad ocigledno spava, super ako bude tako i kad se rodi. Hahahaha
Nek si ti spremna i uzbudena zbog poroda, bolje je takouser posted image

KontesaNina bas divno!! Vidis kako sve lijepo dolazi na svoje. Uzivajte koliko mozete, a ja vam zelim da ste sljedeci tjedan doma!!!

Setalica sigurno ce bit cura user posted image Prema bapskim pricama trudnica koja ima akne rodit ce curicu, koja joj u trudnoci ukrade svu ljepotu😂😂😂 eto da se malo nasmijes! I ja sam ih imala i u prvoj i u drugoj. Sta da ti kazem-sminkaj se. Nema ti druge. Kad se malo smiri divljanje hormona proci ce.


Teice di si kako si? Kakvo je stanje sa tlakom? Meni zadnji put na pregledu 90/65. Jucer mi je bas bila neka mantavica, nestabilnost u glavi. Pretpostavljam da je tlak opet nizak. Mogu mislit kako je tebi!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1188
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.9.2017 14:30:11   
KontesaNina
Drage moje! Danas sam imala divno iskustvo sa svojim L! Kao prvo, povukao je 75 ml iz obje sike i ne znam gdje sam to skrivala, ali on je to povukao! I prvi puta da mu nisam davala jos mlijeko na bočicu pa sam zbog toga apsolutno odusevljena!! A onda je uslijedio najljepši trenutak: maleni se probudio. I dok sam mu jos malo dala da siki, on je počeo pratiti sve sto ja radim i slušati moj glas! Pustio je siku i samo me gledao i promatrao! A ja sam mu pjevala sve one uspavanke koje mjesecima pjevamo M&J. Pa ako je istina da dijete u utrobi sve čuje, onda on vec poznaje te pjesmice! I samo je upijao moj glas, zvuk, pjevanje... gledao me prodorno koliko to moze malo dijete... ja vam ne mogu opisati, nase prvo druženje!! Bilo mi je prelijepo!!

Kako ste vi, ima li sto novo?!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1189
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.9.2017 8:50:52   
mali andeo
Jutro drage !

KontesaNina što reći ? ženo ,majko ,kraljice user posted image user posted image user posted image
skidam kapu do poda i za tebe i malenog Lovru !!!
sada se samo mazite i pjevuši mu pjesmice...
vele da bebe prepoznaju mamin glasić ...
nadam se da ste uskoro kući user posted image

Šetalice meni ti se meso zgadilo još u prvoj trudnoćiuser posted image sada ga jedem pod mus user posted image
što se tiče akna ,lice mi je super ,tako da više problema sam znala imati kada bi trebala dobiti user posted image

Belina i mene ti zeza jako taj tlak user posted image ali tješim se svaki dan "još malo "user posted image
drž se ...

Danchy kako stvari stoje kod tebe ? kada počinješ aktivno hodati na ctg ?

Teice
ženo pa di si nam ti ?
kako si ? kako se osjećaš ?

ostale curke di ste sve nestale ?

evo kod mene sve po starom,boli ,pritisak na trenutke ..zeka me ova malena ,
teško mi sada već postaje.. dizanje iz kreveta je kod mene ko da imam 200kguser posted image
sutra imam opet kontrolu u bolnici...
nalaz briseva još nije gotov,valjda i to je ok ,jer nalaz krvi na HBsAg i Anti-HcV je negativan !

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1190
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.9.2017 10:43:48   
danchy27
Jutro curee,
dosla s pregleda. Malisan nece skoro van, nije se ni spustio. Jos j visoko i uzrocnik je svakodnevnih zgaravica user posted image . Ctg opet pokazao 2 kontrakcije al sve super. Pregled za 2 tjedna, dan prije termina. Kaze da nema potrebe ranije jer je sve uredu.
Kako ste vi cure? Slabo se javljate

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1191
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.9.2017 11:10:42   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1192
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.9.2017 11:14:47   
belina
Hej curke
Mali andeo ja se osjecam kao ti a imam ohoho vremena duze od tebe do poroda. Sve mi je jako nisko, bole leda, kila... a za ne falit sinoc su me jedno sat vremena drzale BH kontrakcije ili bar mislim da je to to. Naime, s E ih nisam imala. Uglavnom svako 5min bi me jako steglo u jajnicima i trbuh bi mi se stvrdnuo. Ali bol iz ledja u jajnike i to u pravilnom vremenskom razmaku me jako zabrinuo. Jesu li to Bh kontrakcije? Bilo me strah, naravno uspanicila sam se odmah, pa guglala, pa pitala prijateljicu. Popila sam MG i smirila i pilako je popoustalo. Ali nije mi bilo svejedno. Pregled mi je 14.9. Cekati ili se treba ranije naruciti?

Kontesa predivno iskustvo s tvojim Lovrom❤️❤️❤️ Bravo mama!

Danchy znaci malac se jos nije ni spustio? Ma dobro, to moze doslovno koji dan prije poroda. Ali ugl se spuste vec u 9.mj.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1193
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.9.2017 11:44:48   
danchy27
Belina ja jos neznam za kontrakcije user posted image , tako da ni nemam savjet. Eventualno kad otvrdne trbuh nisam uvijek sigurna dal je to malisan ili kontrakcija. Ali nije bolno ni najmanje.
Ma to za spustanje isto kaze doktorica da jos ima kad. A i rekla mi je da cu vjerojatno prenijeti preko termina jer 2/3 prvih trudnoca se prenese.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1194
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.9.2017 12:39:22   
PinkyFunkyBirdy
Evo popisa pregleda koje sam uspjela poloviti po postovima. Javite se i ostale pa ću vas dodati. user posted image

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mali andeo ----------- 05.09.2017.
cetirisrece ----------- 11.09.2017.
belina ----------------- 14.09.2017.
danchy27 ------------ 19.09.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 21.09.2017.



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1195
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.9.2017 12:45:19   
PinkyFunkyBirdy
Bokić drage moje! user posted image Evo, ja poslala muža na posao, a M u vrtić (slatkiš je toliko plakao da su i meni suze krenule pa me teta potjerala van iz sobe) tako da ću od danas opet biti malo aktivnija. user posted image
Ajde da vidim što sam sve u mjesec dana propustila. user posted image

Nina, stalno mislim na vas i šaljem puno vibrica da se ubrzo mazite doma svi skupa (možda već jeste doma)! user posted image user posted image user posted image Baš si me raspekmezila sa svojim zadnjim postovima. Uživajte jedni u drugima! user posted image

Snjeguljice moja draga, sorry što ti kasnim s odgovorom, ali i ja prvi put čujem da se Imonuglukan sirup daje djeci nakon 3g. starosti. user posted image Ja sam ga davala M s prekidima od nekih 1,5g. pa sve do 2,5g. i planirala sam mu opet davati sad kad dođe jesen jer je bio odličan. To je onda nešto novo jer znam da sigurno mu nebi davala da je pisalo da nije za mlađe od 3g. (sad ću to baš morat malo prosurfati). Inače sam znala kombinirati s Ehinacea kapi (od Childlife-a) koje je netko još spomenuo jer su navodno jako dobre za grlo i dišne puteve. user posted image
Kako su tvoji klinci? Baš mi je drago vidjeti da se neke moje "stare" suborke javljaju na temama. user posted image

Mali andeo, ni mi još nemamo ime i nekako sve odgađamo razgovor o tome jer kad se sjetim pregovora oko M ... to je bilo katastrofa. user posted image
Uh, tebe baš plaše ove kontrakcije. Drži se! user posted image Ja ih sa M nisam niti kužila, a i sad pokušavam shvatiti dal je nešto kontrakcija, ali uvijek mi se na kraju čini da se to malac samo proteže. Ja sam neka čudna biljka. user posted image
Bravo za uredne nalaze! user posted image

Belina, čitam da ti se posteljica još nije pomaknula. Žao mi je! user posted image Držim fige da se ipak pomakne da ne moraš na CR. Ja ga se grozno bojim, a strah me da bi ga čak mogla doživjeti jer bebač raste i vjerujem da će biti preko 4,5 kg (a 5 kg je granica nakon kojeg rade CR).
Ajme, sad čitam da još imaš i UP. Uh ... onda je i bolje da ideš na CR jer nisam sigurna dal može prijeći na bebicu ako rađaš prirodno. Probaj nekako ojačati imunitet (probioticima ili sl.) pa se možda smanji koncentracija.

Teice, kako nam se ti držiš? user posted image Dal ti je terapija sad ok?

Hajdi, kako su tvoji zglobovi? user posted image Kako si inače? Ja sam terminom blizu iza tebe pa me baš zanima kako napreduje tvoja trudnoća da se mogu malo uspoređivati (iako znam da je svaka trudnoća za sebe). user posted image

Danchy, i ja loše spavam ... tj. neke noći se nikako ne mogu namjestiti i malac luduje pa nemam mira i sve me boli, pa onda jednu noć spavam kao top i onda ispočetka. Sve su to lagane pripreme da nećemo sada jedan dugi period spavati kako treba. user posted image
Bravo za uredan pregled! user posted image

Cetirisrece, kako napreduje tvoja trudnoća? Kako je hematom? Dal se smirio? user posted image

Liliki, dal su ti mučnine popustile? user posted image

Setalica, drago mi je da ti je pregled prošao uredno i da bebica lijepo napreduje! user posted image Javljaj se češće ako budeš mogla. user posted image Koža će ti se sama očistiti s vremenom - ipak ti hormoni luduju. user posted image

Gdje su nam ostale curke? Valjda će se sad javiti barem ukratko kad su GO gotovi. user posted image

Ja sam bila na pregledu u četvrtak (tad sam bila 33+3tt) i dečko ima 2280g, već dubi na glavi, ima glavu veću za 2 tjedna, a duži je za 1 tj.,plodne vode ima dovoljno, no moj cerviks je još uvijek na 45mm što znači da ću poprilično sigurno dočekati termin i velikog bebača. Sljedeći pregled imam u bolnici 21.09. Želudac mi je počeo svaki dan praviti probleme i sad već svaku večer pijem ili Rennie ili Peptoran ili nešto da ga smirim. Inače, još sam na samo +7kg jer stvarno ne mogu jesti koliko bi htjela. Budem se poslikala kad ulovim koju minutu (jer me čeka hrpa posla pošto nisam ništa napravila do sad, a u subotu još idem i za krsnu kumu ... uh, uh ... posla preko glave user posted image ).
Što se M tiče i pelene - počeo je lijepo govoriti kad treba piškiti i često kad treba kakiti i već jako dugo nije zaprljao gaćice, no noću mu još stavljam pelenu, ali kako spavanje odgađa s time da treba kakati (pa sjedi na tuti po 45min) dosta kasno legne pa mu pelena bude čak i često suha ujutro. Mamica ja jako ponosna! user posted image Sad ćemo vidjeti kako će to ići u vrtiću. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1196
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.9.2017 14:33:10   
PinkyFunkyBirdy
Evo moje bušike od danas: http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30245#imageShow

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1197
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.9.2017 17:52:52   
belina
Evo cure samo nabrzaka: bila sam zabrinuta zbog sinocnje epizode i otisla na pregled. Definitivno je nesto bilo jer se cerviks skratio i usce je sad u obliku Y. Sutra moram u bolnicu na pregled pa ce oni odlucit hocu li trebat ostat ili doma strogo mirovanje. Ne znam...strah me tek sam 28/29 tjedan. Drzite palceve da mi oni sutra kazu da nije nista strasnouser posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1198
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.9.2017 18:43:48   
KontesaNina
Upozorenje: ovu sliku nemojte gledati ako ste gadljive i ako ne trebate roditi na carski rez! http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30246

Mrzim ove rastanka sa dječicom i muzem i ostanak u bolnici, a nikako da nas puste doma. Ne znam sto sada čekaju, nitko ništa ne govori i tako. Sad mi je vec tesko, a ne kanim sama tražiti da me puste doma. Mali je super, sve je savršeno, ali čekaju da napuni 36.tjedan. A to je danas. I tako se vrtimo u krug! 5 obroka jede na ciku, samo jedan je na bočicu. Ja imam pravo jos sutra ostati u bolnici i u srijedu me zadnje otpuštaju. Carski je prosao u redu i svima vama koje se bojite: nije lako, najveći problem je sto ništa ne smiješ dizati skoro pa teze od djeteta, ali nemojte brinuti, nije to niti najstrašnija stvar na svijetu. Dakle, pomolite se samo Bogu da je anesteziolog dobar i da ne fula epiduralnu, da je ginic dobar i dobro vas zašijte i poslije da sve bude OK! Hahahah, znam, puno molbi Svevišnjemu, ali stvarno nije tako strasno! Nakon tri dana kad počneš hodati sve je puuuno lakše!

Napokon ste se malo raspisale! Dosadno mi je pisati samo o mom djetetu, a vi jos debelo trudne! Doslovno, hahahah!!! Pinky, stvarno veliki malac je u busici, Trebat ce to istisnuti.

Belina, iskreno se nadam da je sve u redu! Hvatala me panika za moj 34+4 porod, a pomisao na tvojih 26, 27 mi je užasna! Obavezno javi sto je bilo!

Toliko za sada od mene koja sam rastrgana između doma i maloga moga L!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1199
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.9.2017 19:46:09   
Liliki
Zdravo cure, izgleda da se kod svih nas ovih dana nesto desava. Ja sam danas prosla vrlo lose, vec 3dana imam jake bolove nisko s desne strane trbuha koje se neopisivo sire u pubicnu kost, ali nakon sat vremena bi prosle. Medzutim jutros nije bilo taka, ostavila sam sina u vrtic I najednom me presekla uzasna bol ,tako da sam bukvalno sela na asvalt ispred kola. Pomogla mi jedna zena da se popnem u kola I ne znam kako sam se dovezla u bolnici. Odma su me pregledali ginici I hirurg I na kraj su ustanovili da je beba u redu, isto I ja, otkako su mi proverili krv, urinu Eho pregled, I krajna dijagnoza je da su mi istegnuto ligamenti materice, tako da su mi rekli da budem spremna na jake bolove do kraja trudnoce I da izdrzim bar do 36 nedelje,a zamislite tek sam 25 nedelja. Nina ,uzivaj s Lovrom, loso je proslo, uzivala sam citajuci kako se mazite.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!