|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.8.2017 8:14:52   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

Snjeguljice, nama pedijatrica rekla samo ehinaceja+crni ribiz za ispod 2 godine. Pila je to preko zime cini mi se preko tjedna pa vikendom pauza, i nije pila kad je uzimala druge ljekove da ne bude kakvih reakcija. Kao da ima ucinak treba je uzimati duze a opet raditi i pauze.
Me znam sto bi rekla jel pomoglo ili ne. Ro je jedino sto nam je preporucila pa sam joj to davala.



Kako se zovu preparati?user posted image

Ovo što si ti napisala su sastojci, čini mi se, ili?user posted image

A zašto je tvoja ped. rekla da ide samo to ispod dvije godine? Jer ima sirupa koji su za 1+, npr. Marsovci. Pomooozi!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1126
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.8.2017 8:30:41   
mali andeo
draga KontesaNina žao mi je da si ostala na promatranju...
drž se ,vjerujem ti da nije ti lako , stvari će se posložiti...
što se tiče poroda ,želim ti da doguraš čim daljeuser posted image
što se tiče težine ,ok je..samo neka mrvica čim duže ostane u buši..
a nalaz je stvarno toliko loš ?

Snjeguljice potpisujem Hipo ok su nam se pokazale i ehinaceja kapi...
mislim bilo je to davnouser posted image

Belina želim ti da nalaz bude drugi puta bolji i da izbjegneš CR!
na Španciru smo bili 2 puta ,pa ono ok je ..samo velika gužva..
meni je ipak varaždinom ljepše prošetati kada nema gužveuser posted image

evo moja luda glava je jučer nešto kalkulirala i odlučila se naručiti na još jedan 4d uzv...
jer bila sam samo s 16tt,a htjela bi imati slikice i ove bebe potkraj trudnoće..
tako da danas u 18h imam uzv...
jedva čekam..

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1127
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.8.2017 8:45:15   
belina
Jutro pije li se kavica? Ja sam lose spavala; zaspala od 10-3 (2puta se digla u wc), i onda gledala tv do 7 i zaspala do 8. Uh uh! Beba turbo aktivna ja ne znam sta ona radi!!! Spava li ikada???
Mali andeo super za 4d, bas mi je fora gledat tako svoju curu i imat slici. Onda je kuci stalno gledam, luda sam hahaha😍
KontesaNina kako je prosla noc ? Je li bila ikakva vizita vec danas? Drzi se!

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1128
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.8.2017 10:40:28   
KontesaNina
Dobro jutro, trudnice moje!

Nema puno promjene, tek sam popila drugu tabletu pa nit ne očekujem za sada krenut na bolje. Nalaze vise ne vidim pa mi je i to tesko reci, ali vadili su mi krv ujutro prije nego li sam uspjela popiti drugu tabletu. Ne znam zašto mi daju antibiotik, taj dio mi je potpuno nejasan. Nema drugih promjena. Odmaram i vec mi je dosta! user posted image ja bih doma! Fućkaš odmaranje!

Mali anđeo, da, krvni nalazi su jako loši, ne znam koliko si/ste upoznati sa kolestazom. Vrlo je neugodna za trudnicu, ali je vise manje OK dok dijete ne treba poroditi. Ponekad se dijete zna pokakati u plodnu vodu prije poroda, računaju od 38.tj da je moguće da se pokaka. Ako udahne tu plodnu vodu, onda moze doci do malih komplikacija, ali i do smrtnog ishoda. Zato je kolestaza prilično rizična. Kod trudnice se manifestira veliki svrabom, najviše po dlanovima i tabanima, no cijelo je tijelo zahvaćeno. Tako ja imam vec rane nakon 5 dana po cijelom tijelu! I nema nikakve pomoci osim rigoroznih tableta kojima je među prvim rečenicama da nije u trudnice. No tesko je živjeti bez njih. Doktor je rekao da cemo vidjeti kko ce lijek djelovati (sigurno hoće, tako je bilo u drugoj trudnoći!), pomogao je brzo, ali porod mi ne gine prije 38.tjedna, znaci ja se nadam da necu ipak morati roditi prije 13.9., no moguće je i jos jedan tjedan ranije! Toliko za sada znam!

MM otišao na podao sa djecom, jadničak, ali nema danas druge! Nadam se da su mu dobri! Sutra ce ih jedna teta čuvati do popodne, a kažem, nadam se da cu ja do subote izaći van i sve doma jos porediti. Sveki mi je u šoku, a mama mislim da to bolje podnosi, iako joj je jako tesko. Sada dobijam najgluplje savijete sto da radim i sto pomaze, a ja u to i ne vjerujem! A i nema tu neke druge pomoci, kao sto sam vec napisala.

Slatko mi je slušati kako vam je tesko izabrati ime, hvala Bogu mi smo to vec napravili!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1129
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.8.2017 11:56:11   
hipo
Snjeguljice, to je sirup pila je cini mi se 5 ml od kad je imala 13 mjeseci.
Pedica je napisala na papiric ehinaceja+crni ribiz svrakopisom, samo ga je bilo u jednoj ljekarni u Zg. I rekla je gdje da odemo. Dobili bocu di su to tete smuckale, dale cini mi se 100 ml ilo vec koliko je dr napisala na papiricu.
Sam proizvod nije imao nikakav naziv.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1130
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.8.2017 13:09:21   
Liliki
Kontesa Nina , zao mi je da prolazis kroz sve ovo po drugi put, mogu da zamislim kako ti je u bolnici, al ti si kroz sve to vec prosla , izdrzi jos malo, sad vec brojis dane, doktori ce se pobrinuti za tebe i bice sve u redu.
Mali Angeo, srecno danas na UZ , vidi svog malog user posted image
Belina, nadam se da ces izbeci CR ali ako treba proci ces i to
Belina

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1131
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.8.2017 21:48:07   
Teica2
Heej busice da vas pozdravim malo user posted image

Nina bas mi je zao zbog tvojih rezultata,drzi mi se bude sve okej ♡♡

Mi smo bili u ponedeljak na pregledu kaze cca 2700g imamo,tlak je ok sada mucnine imam i dalje.. Iduci tjedan bi trebala u bolnicu na pregled

Cetirisrece bas mi je drago da djecica napreduju user posted image

Belina nadam se da neces morati na CR ♡ a opet sve za nase malisane user posted image

Mali andeo cekamo izvjestaj s 4D user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1132
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 8:46:55   
Snjeguljica_83
IZVORNA PORUKA: hipo

Snjeguljice, to je sirup pila je cini mi se 5 ml od kad je imala 13 mjeseci.
Pedica je napisala na papiric ehinaceja+crni ribiz svrakopisom, samo ga je bilo u jednoj ljekarni u Zg. I rekla je gdje da odemo. Dobili bocu di su to tete smuckale, dale cini mi se 100 ml ilo vec koliko je dr napisala na papiricu.
Sam proizvod nije imao nikakav naziv.


Hipo, aha, bitna informacija. Jer na netu sam našla od nekog proizvođača te kapi posebno, a onda crni ribiz opet u kapima posebno. Dakle, ovdje se radilo u bućkurišu iz ljekarne.user posted image Ali zašto je ped. rekla da se samo to koristi? Kao premali su za drugo ili??user posted image

Moram napomenuti kako je divno raspravljati s tobom (i ostalim bivšim trudilicama, već ili uskoro mamama) o dječici, a ne o BT, pregledima, laparo, miomima i dr. pojmovima vezano uz, znaš već... Baš je divno.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 25.8.2017 8:48:50 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1133
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 11:18:28   
mali andeo
pozdrav !!

evo moga izvještaja user posted image
jučer komedije na uzv -u...ipak je beba veća pa je nije htjela pokazati gotovo ništa...
ali kako doc kaže...manekenka,elegantna u trbuhu i duge noge..
jedino je sitna bebica 2300g
ono kaj mene brine ,a nisam pitala od toliko pitanja i podpitanja...
beba je već glavom spuštena u zdjelicuuser posted image
ona mi nije radila pregled ,jer to sam naručena kod svoga..
nadam se da neće nastupiti uskoro porod ili ?
navijam da bude ipak još barem 2tj u buši...
e i stvarno ima kosice ,neće biti malena čelavica
i kaj mi je fora ista sekauser posted image i ima malene napučene usnice...

Nina kako si danas ?

Teice ubiše nas te mučnine...ja to ne kužim i početak trudnoće je identičan kraju...
drž se...

Snjeguljice lijepo si to rekla ...lijepo je pričati o ovim slađim problemima i mukama..
sivi oblak se razmaknuo i počelo nam napokon sjati sunce...
sve koje smo se družile godinama na temi odbrojavanju znamo o čemu pričamo ...user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1134
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 11:42:57   
Snjeguljica_83
Mali andeo, baš je sitna bebica... user posted image Pa kako to? Jel i starija kćer bila tako ili?user posted image
I ja se nadam da će beba biti što duže u trbuhu, da će se još malo ubucati user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1135
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 13:07:53   
KontesaNina
Meni se isto cini da je jako sitna, iako curice uopće su sitnije, ali bilo bi dobro jos koji tjedan ipak zadržati dijete u trbuhu (sto uopće nema veze sa tobom). I mislim da je OK da je mala vec u zdjelici, to ne znaci da ces odmah roditi, jednostavno se dijete spremilo.

Kod mene nema bas promjena! UZV abdomena je u redu, enzimi i dalje isto visoki bez obzira na lijek! Ono sto se jedino sudara sa dijagnozom kolestazu je žučna kiselina koja je u RV pa to sada bas nije doktoru jadno. A ja ne mogu napraviti usporedbu sa prošlom trudnoćom jel mi je fascikl sa papairima uredno doma u ormaru. I tak, nitko ne spominje odlazak kući, ali mislim da cu ga ja pitati danas jel to ima šanse, bar preko vikenda da uspijem sve organizirati pa kad dođe porod-dođe!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1136
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 16:09:46   
KontesaNina
Samo da se "pohvalim" da me pomalo pripremaju za carski. Trebala bih roditi ovih dana. Jako sam u šoku. Javit cu se kad opet nesto saznam

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1137
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 18:00:55   
belina
Pozdrav cure
Draga KontesaNina, zao mi je sto se ipak stanje ne popravlja. Vjerujem da ce napravit cR kad vise ne bude sigurno da beba bude u trbuhu. Sve u Bozje ruke! svaki dan je bitan, pa ti zelim da sta dulje izdrzis. Kad i kako stignes javljaj nam novosti znas da mi cekamo i saljemo pozitivne vibracije i molitve prema tebi!

Mali andeo, 2300? Ajde pa dobra je. Nek ostane unutra jos 10-ak dana i vec ce preci 2500, a to je vec ok tezina (malo manja nego uobicajeno, ali dobro). Nadam se ipak da nece tooliko pozurit manekenkica!

Teice nemoj i ti sad pozurit hahahah! Slusaj, volila bih izbjec carski ali prelomila sam si u glavi da mora bit ono sta je najbolje za bebu i to je to.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1138
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 19:22:44   
KontesaNina
Idem roditi, za dva, tri sata cu opet postati majka, nadam se živog i zdravog Lovre! Pomolite se Bogu da mi on bude dobro! I ja, Alo on!!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1139
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 19:35:01   
belina
KontesaNina sretno!!!!!! Mislim na tebe i na Lovru! Bit ce sve u redu. Kad budes u prilici napisi bar dvi rijeci da znamo sta je. Stize prva jesensko/zimska, ali ipak ljetna bebica!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1140
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 20:18:22   
danchy27
Kontesa mislimo na vas dvoje, drzi nam se. Prva beba nam stize user posted image user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1141
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 20:44:54   
lidac0605
KontesaNina,sretno user posted image .Ne brini,vec je dosta veliki bit ce sve ok,a s obzirom na tvoju kolestazu vjerujem da su ispravno odlucili.Bolje za njega a i za tvoju jetru da se trudnoca privede kraju,pogotovo ak su ti jetrene tak visoke

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1142
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 22:24:08   
hipo
Snjeguljice, da prije dvije godine su prema njoj premali za druge preparate.
Istina,ljepse se dopisivati o ovim.temama.

Kontessa sretno! Prijateljica mi je dugo.lezala radi kolestaze, rodila malo ranije i sve jensiper, i ona i malac!

Srtno svim drugim trudnicama.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1143
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 23:14:30   
KontesaNina
Rodila sam maloga Lovru. Odluka da ga večeras poroditi je bil prava jer je maleni vec bio žut i dobro da nismo dalje čekali! U inkubatoru je do daljnjega. Velik je 2650/49!

http://album.ringeraja.hr/index.php?page=editimage&IDAlbum=3816&page_number=2&flagSaved=1&lastPage=1

< Poruku je uredio KontesaNina -- 25.8.2017 23:16:46 >


_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1144
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.8.2017 23:44:44   
lidac0605
Čestitke KontesaNina na malom smotuljčiću,preslatki je user posted image user posted image user posted image ,sad odmaraj,zaslužila si,a Lovro će sigurno brzo iz inkubatora-kilaža mu je čist pristojna za tu starost user posted image user posted image

Čestitke naravno i ostatku ekipe doma user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1145
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.8.2017 7:40:19   
danchy27
Cestitkee user posted image user posted image user posted image .
Malenom Lovri dobrodoslica na ovaj svijet user posted image user posted image user posted image . Brzo cete se maziti kod kuce

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1146
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.8.2017 8:46:45   
KontesaNina
Od srca hvala na čestitkama! Nisam jos bila do njega, sada su mi dali doručak pa kad pojeden ce me podići i vidjeti mogu li u kolicima dolje, ako ne, onda ce me u krevetu voziti. No nadam se da cu uspjet sjest u kolica. Svi ulaze nasmiješena lica u sobu i samo mi čestitaju i lijepo se osjećam!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1147
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.8.2017 9:07:40   
belina
Oooo dobro dosao hrabri Lovre, a mami, tati i ostatku obitelji cestitke!!!! Pa to je veliki i jak momak, brzo ce on iz inkubatora! Svaka cast doktorima!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1148
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.8.2017 12:10:21   
mali andeo
Dobro došao dječače predivnog imena...
malenom Lovri sretno i bezbrižno dijetinstvo,a mami brz oporavak !
Nina sada je bitno da se oporaviš ..samo polako,brzo će te se vi maziti...
vjerujem da možda nisi ni svjesna koji si posao odradila...
Grlim vas puno...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1149
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.8.2017 14:37:24   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

Snjeguljice, da prije dvije godine su prema njoj premali za druge preparate.
Istina,ljepse se dopisivati o ovim.temama.




Ništa, onda ce ovaj must sisu i gotovo.

Eto, ovo su riječimog muža, kad sam mu pročitala tvoj post.... :D
Pita on, jel bi mu davala ako nikome ne govori jer mali je i tako tako sutljivac. :D

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!