|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.7.2017 12:59:24   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09.
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11.
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image Antonija13 - 19.12.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.7.2017 13:00:11   
PinkyFunkyBirdy

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mali andeo ----------- 07.07.2017.
kontesa --------------- 07.07.2017.
kontesa --------------- 12.07.2017.
Teica2 ----------------- 12.07.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 24.07.2017.
danchy27 ------------ 25.07.2017.
KontesaNina --------- 27.07.2017.
Hajdi ------------------ 28.07.2017.
Jezic123 -------------- ??.07.2017.
belina ----------------- ??.07.2017.
sanjchi255 ---------- ??.07.2017.



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.7.2017 9:27:39   
Antonija13
Pozdrav drage moje trudnice...Evo da se i ja konačno javim,zadnjih nekoliko tjedana kod mene stalno neka strka,zbrka.Uglavnom sve je u redu za sad,usli smo u 18 tjedan,dolazi nam još jedan dečkić.Sto se tiče one toksoplazmoze ispostavilo se da je to stara infekcija ali su vrijednosti jako visoke bile pa sam za svaki slućaj pila antibiotik 4 tjedna i to svaki dan po 7 tableta,želudac me rastura...Mučnine su prestale ali zato sad često imam strašne glavobolje koje traju nekoliko dana,a koliko sam uspijela vas čitati ovih dana vidim da nisam jedina da vas ima jos s tim glavoboljama..Od ostalih simptoma tu su konstantni umor i bol u leđima....Šaljem vam puno pozdrava

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.7.2017 9:36:29   
danchy27
Jutro cure moje, ovdje je opet pocelo zagrijavat user posted image . Bas sam uzivala u niskim temperaturama, sad mi opet vruuce. Ali unatoc tomu obozavam ljeto pa uzivam u tome.
Jucer natipkam poruku pa nisam uspjela objaviti, pa mi se nije dalo ponovno tipkati user posted image . Ali citam vas redovno ali nemam sta za napisati.
Bila na kontroli stitnjace, sve super . Prilikom mjerenja tlaka mi je uocio promjene na otkucajima srca pa poslusao opet, i ustanovio je da preskace srce pa me poslao specijalisti. Morat cu nositi mali EKG 24h pa cemo vidjeti. Ja se ne osjecam lose pa mi to preskakanje ni ne smeta. Al vidjet cemo sta ce doktor reci. To je vjerojatno od stitnjace ili trudnoceuser posted image .
Inace sve super, pripremam se pomalo za dolazak bebice. Kolica i krevetic naruceni . A za sitnice imam vremena.

Kako ste mi vi trudnice user posted image ?

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.7.2017 10:05:23   
mali andeo
Jutro drage moje user posted image user posted image

vidim da nisam jedina koja ima ludnicu i nema za ništa vremenauser posted image
iako sam doma ,ali stalno nešto user posted image user posted image

Antonija drago mi je da si nam se javila i user posted image user posted image za dečkića,
žao mi je zbog tegoba i neka ti se želudac oporavi što prije...
jesi li pila kakvi probiotik ?

Danchy nadam se da ti je to preskanje od trudnoće i da ti neće raditi veće probleme....
super za kindač i kolica ....kakva kolica ste uzeli ?

Pinkysuper za nalaze,valjda niski šećer nije problem ?user posted image
Kako je maleni M ? Mazi bušiku kaj ?

KontesaNina bravo za nalaze i drago mi je da si našla vremena za sebe...
što se tiče kažnjavanja uvijek sam za i stvarno pali...
Pošto uvijek mora s nama ,nemam je kome ostaviti to joj ne može biti kazna,ali zato pali tablet .crtići igraonica ...
i tada zna biti kao bubica user posted image

Teice
super za ročkas ? kada idete na more ?

Ostale curke ... di ste sve ? hladite se negdje user posted image user posted image

sada kada vam ovo pišem napola spavam ,ma koma sam ...jutrom se budim kao da sam kopala cijelu noćuser posted image user posted image user posted image
inače mi ludnica skroz,doma si nešt radim ,
spremamo se na more ,pa mi je problem maca i pesek za kojeg se inače brinul deda ,ali on ide u bolnicu zbog nekih injekcija...
sada si još njih moramo nekako zbrinutuuser posted image
jučer išla s curkama s posla na kavu i kako sam vozila se došlo mi zlo...
jedva sam se dopelala do odredištauser posted image user posted image
tješim se nije ostalo puno do kraja...user posted image


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.7.2017 11:38:11   
danchy27
Mali andeo kolica su neka no name, ali imaju sve sto sam htjela da imaju. 3 u 1, kotaci prednji se okrecu 360', veci kotaci sto je bitno da kotaci ne zapadnu u bas svaku pukotinu na stazi user posted image . Sjedalica se moze sama montirat na kolica, znaci bez nosiljke ili kako bi se vec nazvao onaj dio kad beba jos lezi.
Znaci sve sto sam htjela u tim je kolicima a cijena nije prestrasna kao ove poznate marke

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.7.2017 13:56:34   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09.
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11.
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.7.2017 14:14:50   
PinkyFunkyBirdy
Antonija pa eto i tebe napokon! user posted image Ajde super da nam dolazi još jedan dečkić (moram primijetiti da su muškići prevladali listom user posted image ) i da lijepo napreduje. user posted image Uh ... mukice po želucu i glavobolje ... znam da je grozno, ali proći će s vremenom (znam da nije neka utjeha, ali možda ti bude barem malo lakše). user posted image Drži se i javljaj nam se kad uloviš priliku! user posted image

Danchy, držim fige da je preskakanje srca samo nešto prolazno i da ćeš ubrzo biti kucati punom parom. user posted image I, da, bravo što ste kupili kolica po tvojoj volji ... jer budimo realno ti ćeš ih više gurati nego TM. user posted image

Mali andeo, kaže mi ginić da niži šečer nema utjecaja na trudnoću i da je nalaz super. A, dobro, barem mogu guštati u sladoledu i čokoladi po volji. user posted image M je dobro i povremeno mazi bušu i daje joj pusu pa priča da će čuvati bracu i s vremena na vrijeme priča kao da sve kuži, ali znam da nije tako. No, dobro, recimo da je pripremljen koliko-toliko. user posted image
Joj, jako mi je poznat taj nagli napad mučnine. user posted image Drži se! user posted image Umor mi nemoj ni spominjati - prestrašno!

Htjela sam vas već neko vrijeme pitati dal osjećate žarenje u sisama? Povremeno mi se dešava baš kao da će mlijeko krenuti (to znaju one koje su već dojile npr. kad bebač krene sisati jednu sisu i onda se u drugoj osjeti to žarenje i mijeko krene curiti i iz te druge sise) no za sad nema nikakvih mokrih mrlja pa je to valda samo priprema. Teica, dal tebi još uvijek curi kolostrum? user posted image
Mene vas drage moje pati u zadnje vrijeme što ću morat ubrzo krenut odvikavat M od pelene, a nemam pojma kako će to ići i dal ćemo uspjeti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
6.7.2017 14:36:08   
danchy27
Pinky moj secer je bio 3,77 pa mi doktorica nije nista komentirala o tome. Znaci da je to super. Ja sam se bojala da necu imati povisen secer jer jedem jaako puno lubenice, a na internetu sam procitala da povisuje secer. Sad sam bar sigurna da mogu nastaviti jesti user posted image .
U grudima nemam jos promjena, vece su za broj nego prije ali to je sve. Kod tebe su pripreme za dojenje vec krenule user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.7.2017 0:33:48   
KontesaNina
Vec vise puta pokušavam pdgovoriti, ali nikako ne mogu sročiti normalnu poruku i odustanem! Prvo vas zelim pozdraviti s nadom da ste spremne za novo val vrućina. Onda zelim odgovoriti da moje dojke,'osim sto su se odlučile opet povećati za 2-3 broja PRIJE DOJENJA, nemaju drugih promjena. No ja sam ionako imala relativno malo mlijeka pa i nisam pravi primjer! Koliko si sada trudna, Funky?

Meni je upravo krenuo 38 tjedan! Zapravo me Počinje hvatati frka i ne mogu reci da bas uživam. Pripremila sam svoj plan za porod, rodit cu između 15.-20.9., sveki i šogi mi dođi 15.9. i dojit cu i necu imati nikakvih problema!! Hahahah, iz iskustva znam da taj plan propadne pa da vidimo gdje ce ovaj Počet pucat!!!!

Pinky, počni od jutra odvikavati svoje dijete! Ozbiljno! I budi odlučna! Oni shvate kad mame to odluče napraviti! Ja sam malu doviknula za tjedan dana, a maloga za mjesec dana. Uključujući i noćno pisanje tj. (Ne)nošenje pelena! I uspjela sam, iako prije nisu htjeli niti pomisliti na kahlicu! Eto, sad napokon imam 3 mjeseca da ne trebam kupovati pelene, hahahaha!

Ajme koliko dječaka! Pa ovih par djevojčica ce se stvarno moć dogovarati koja ce koga, hahahah!

Sad vam zelim laku noc Tj. Dobro jutro i ugodan dan, ja planiram na izlet u Samobor sa vjenčanom kumocom i klincima pa da malo i odspavat do tamo! Puse svima, posebno vašim trbuscicima!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.7.2017 8:33:26   
mali andeo
jutro curke....

evo da se javim prije pregleda...baš me zanima dal je ova moja počela dubiti na glaviuser posted image

Pinky za sada nemam problema sa (.)(.) osim kaj su dva broja veće,napokon imam nešt i ne trebam Push Upuser posted image user posted image
tako mi je bilo i s L ,velike sise ,a mlijeka ni za lijekuser posted image

Što se tiče odvikavanja ,mogu reči da smo to rješili doslovno s jednim razgovorom i lutkom po izboruuser posted image ...
krenula sam prvi puta kada je navršila 2 god,to je bilo svašta...popiškila čupavac ,pa kutna ,uglavnom nije shvaćala ...
nakon toga sam odustala jer uz posao jednostavno sve mi je bilo prestresno...
nakon toga nekih mjesec dana smo trebali ići na more...
i ja sam joj rekla L skineš li pelenu ,idemo u Muller i kupujemo lutku kakvu si poželiš...
i tako je bilo...ja otišla na posao MM me zove da kaj da radi da L ne želi više pelenu....
noć nije bila problem jer od god dana je imala suhu pelenu po noći...
uglavnom od tada ni jedne gaćice mokre ... i šoku smo bili da smo tako brzo rješili...
a taman sam bila u trgovini i napravila zalihu za mjesec danauser posted image
user posted image

Danchy drago mi je da si našla kolica kakva želiš,ne moraju biti neka markirana ,a da bi bila super...
kako se osjećaš ?

evo ja popijem kavicu i jurim...
javim vam svakak poslije pregleda...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.7.2017 8:55:13   
danchy27
Mali andeo uzivaj na pregledu user posted image user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.7.2017 10:29:59   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro! user posted image Da barem mogu ostati doma i ljenčariti cijeli dan, a ne biti na poslu. Još mjesec dana pa sam doma! user posted image user posted image user posted image
E, da, zadnjih dana od kad sam počela spavati s jastukom manje je utrnutih dijelova tijela user posted image , ali zato moram jednom tijekom noći ustati i piškiti (što prije nisam morala). user posted image

Nina, u 26 tt sam. Ajme, pa kud si požurila! Pa tek si u 28 tt valjda, a ne u 38 tt. user posted image
Super za plan poroda! user posted image Nadam se da će ti sve ići kako si i isplanirala. user posted image
Za odvikavanje moram ipak biti doma s njim jer dok radim nema mi smisla da ga odvikavam tih par sati dok je doma. Naučit će se stisnut tih par sati, a onda će sve popiškiti i pokakiti kad bude u vrtiću. user posted image Ima fore još mjesec dana i onda kad odem na GO onda ćemo maknuti pelenu i nadati se najboljem. user posted image
Lijepo se provedi u Samoboru! user posted image

Mali andeo, uživaj u pregledu! user posted image Čekamo dojmove!
Ajme kako mi to odvikavanje zvuči jednostavnije kod curkica. user posted image Moj ima i dan-danas noćnu pelenu punu tako da mislim da će se noćna pelena zadržati još neko vrijeme (iako mi je prvotni plan bio da kad maknem pelenu da je nema više ni po noći), a preko dana bi još mogla skužiti kad će kakiti, ali za piškenje nema šanse. user posted image Kako ste onda očistili čupavac i kutnu? To me zapravo i najviše brine - nismo ni godinu dana u novom stanu i sve je novo, a MM je picajzla po tom pitanju pa kad je još u 2.mj. M pokazao interes da bi kakio u tutu prvi put je bilo uspješno, no drugi put je pola završilo u tuti, a pola na parketu i onda je MM dosta burno odreagirao (i mislim da je to unazadilo cijeli proces unatrag) i nakon toga M više nije htio tutu. user posted image U međuvremenu sam kupila i nastavak za WC i još jednu tutu, ali neće reći da ide nema šanse. Ponekad kaže da bi na tutu nakon što je već sve obavio u pelenu, ali tad je već kasno. Moram razmisliti dal bi mogla iskoristiti neki predmet (tipa lutke kao kod vas) pa da mu to bude poticaj. user posted image

Danchy, na koliko ste vi stupnjeva? Danas kod nas najavljuju 35. Jadne mi trudnice ... skuhat ćemo se. user posted image

Druge curke ... gdje ste nestale? Javite se malo da čujemo kako ste vi i bebači! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.7.2017 11:01:18   
mali andeo
evo meeeeuser posted image
curka dubi na glavi...jejeeeeuser posted image user posted image
danas 28+4 i imamo velikih 1210 g
sve mjere odgovaraju tjednima....samo tako neka i nastavi...user posted image user posted image
ja sretnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pinky a kaj da ti velim ,čupavac je išao u kemijsku na čiščenje..
a kutnu sam uspjela s pjenom za dubinsko pranje takvih materijala....
a mislim da su curke nekako "zrelije" što se tiče tih stvari...
ma kada se budeš najmanje nadala rješit ćete user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.7.2017 13:15:49   
PinkyFunkyBirdy
Mali andeo, bravo za tvoju curku koja već dubi na glavi! user posted image user posted image user posted image I baš odlično da je sve prema mjerama. user posted image
Da i ja se nadam da će se to samo od sebe riješiti. user posted image Naravno s rokom do 01.09.2017. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.7.2017 13:26:54   
lidac0605
Da malkoc uletim među jesenske user posted image

Pinky i meni je sa curkom išlo ko po loju,skinuli nakon 2.roćkasa pelenu i nikad se više nije popiškila,nikad nijedne gaće...dečki su ti druga priča,moj B je imal pune 3 godine i trebalo mu valjda pol godine da skuži,to je curilo po nogama non stop user posted image srećom pa je bilo ljeto-znam da sam rekla mužu da je on valjda malo bedast i ne kuži valjda kaj hoćemo od njega(mislim da sam ti to već i rekla user posted image ak se ponavljam,sorry).Al eto prošlo je...ovi dvojica nakon njega-nekih 3 mjeseca natezanja,a za M bumo vidli nagodinu,ne mislim ga niš prije forsat,onda bu 2,5 godine...a kaj se tiče pelene po noći moji su ju još duuugo nosili nakon dnevnog odvikavanja jer se opće nisu budili za piškenje i negdje sam i čitala da na to noćno piškenje i ne možeš utjecat,da to mora sam mozak sazrijet i naučit dijete kontroli po noći,vele da ih nije dobro silom budit i tjerat piškit ak se sami ne jave...

Nadam se da se sve hladite negdje sa bušama,nije vam sad lako po ovim vrućinama!

Mali andeo user posted image za veliku curkicu,još malo i tu je user posted image

Jel čuje netko Daxy,kak su njene curice?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.7.2017 13:42:17   
danchy27
Mali andeo user posted image za curku
Pinky ovdje je 30`, a boravak mi osuncan cijeli dan. Javljaju nam osvjezenje ovih dana pa cu se opet malo hladiti

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.7.2017 13:52:41   
PinkyFunkyBirdy
Lidac, da, sjećam se da si pisala za klinca da si mislila da se neće nikad skinuti iz pelene, ali da si ga nedavno krizmala i to bez pelene. user posted image Umrla sam od smijeha. user posted image I da, kad vidim koliko tvrdo spava moj M i kako krene odmah vrištat ako ga netko budi tijekom noći mislim da će biti bolje da ostavim noćnu pelenu još neko vrijeme dok ju (nadam se) sam ne odbaci. Mislim da će to i biti najbolje s obzirom da ću u 10.mj. roditi pa se neću moći natezati i s jednim i s drugim. A tko zna, možda će ovaj manji buditi M pa ćemo koristiti priliku da ga onda stavljam piškit. Vidjet ćemo! user posted image
I, da, hvala ti puno draga što misliš na nas! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danchy, kod nas najavljuju još nekoliko paklenih dana. Treba to preživjeti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.7.2017 14:02:57   
lidac0605
Ja sam recimo čekala da se par dana zaredom ujutro dignu sa suhom pelenom i onda bi ju maknula,al sam još neko vrijeme stavljala one nepropusne podloge ispod plahte za svaki slučaj user posted image



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.7.2017 18:21:23   
kontesa
Pozdrav dame,
Čitam vas redovito ali nisam stigla pisati. Jutros radila ogtt i već vidim da mi stiže debela etiketa dijagnoze GD. Bio mi je danas pregled ali nalaz nije bio gotov na vrijeme pa ću čut u srijedu na ultrazvuku komentar i presudu user posted image Glukozu sam popila bez problema, stavila mi teta malo limuna... Imalo mi okus kao baklave bratove žene user posted image
OGTT - 0 min 5.2 mmol/L < 5.1
OGTT - 60 min 10.6 mmol/L < 10.0
OGTT - 120 min 7.2 mmol/L < 8.5

Tako da - jao meni... user posted image
Ja sam ovih dana završavala vožnju i polagala vozački i naravno nisam uspjela jer je trema bila prevelika... Možda mi je šečer skočio od stresa user posted image
Vidim da ste pisale o odvikavanju od pelena... Mi smo teži slučaj. Maleni često bio u bolnici zbog bronhitisa, često bio danima dehidriran, puno lijekova i nije mogao jesti i sve je to ostavilo traga... Ima 5 skoro 6 g. i noćno piškenje je prestalo tek nedavno kad smo maknuli krajnike... rekoše nam da je i to imalo utjecaja... A bolnica svako malo je ostavila dosta trauma... A kakao je u gaćice do prije godinu i nešto dana. Sve smo probali, osobno se iznervirali, plakali, savjetovali se.... No, sad je to konačno iza nas user posted image Taman na vrijeme, rekla bih, jer uskoro stiže novi i sve opet iz početka user posted image
Čitam vas i dalje redovito, navijam da vam sve bude po ps-u i javim se kad dobijem "presudu" za GD....

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
8.7.2017 9:22:22   
danchy27
Kontesa i meni nije smetalo pijenje glukoze. Cak mi je prijalo user posted image pa sam vec mislila da mi je povisen secer. Iscekivala sam kraj tjedna i dal ce me zvati da ponovim testiranje. Sreca nisu user posted image
Mozda te posalju da ponovis pa iduci put budu bolji rezultati

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
9.7.2017 7:20:06   
rosalye
bok,
evo da se i ja priključim
beba nam stiže 10.12. user posted image user posted image

_____________________________

22.10.2012 - :-)
04.04.2016 - :-(
10.12.2017 - :-)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
9.7.2017 20:36:56   
belina
Pozz kako ste zenice?? Mi se ode kuhamo ali hvala bogu po cijele dane na plazi. Navecer vani. Ali je zato noc paprena; ako smo bez klime ajme, ako smo s klimom opet ajme od glave hahahaha! Al dobro... ja sam ok, beba nadam se takoder. Javlja se tu i tamo ugl.svaki dan sta je najvaznije. Ujutro cu zvat za narucit se za 4D. Mislim da nisam ni rekla da sam za ureaplasmu dobila 8 dana antibiotika Eritromicin i 3 dana vaginaleta. Valjda ce pomoc.
Pinky sta se tice pelena moja E se skinila s 2,5 god ali shvatila sam da nema smisla to forsirat. Ako vidis da bas ne ide nemoj. To njima treba sazrijeti u glavi i tu je dovoljan jedan klik da se ostave. Naravno ako ima vise cimbenika koji ukazuju da je dijete spremno (suhe nocne pelene, neugodno mu je stati u prljavoj peleni, zna reci kad mu se piski i kaki...) onda naravno da ces ga malo pogurat, ali ako vidis da uopce ne kuzi o cemu je ti rijec nemoj ga forsirat. Naravno da ce to bit zgodnije da ti nisu oboje u pelenama. Moze ti se dogodit da ti se M sad ostavi pa kad stigne braco on krene opet zahtijevati pelene. Ugl.sretno s odvikavanjem!
Mali andeo user posted image za tvoju curku koja dubiiiii!! I za dobar pregled!
Kontesa i ti si sad radila oggt, vjerujem da je to dobar nalaz.
Rosalye dobrodosla!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
9.7.2017 20:40:06   
belina
Kontesa ali to nije taman granicni nalaz zasto mislis da ce bit neka teska dijagnozauser posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
9.7.2017 21:31:06   
kontesa
A joj, pa čitam na forumu kakve su reakcije liječnika ženica koje su imale čak i bolji nalaz od ovoga.... Odma šalju na Vuk vrhovec, izradu guk profila, ono pikanje doma cijeli dan... i za manje dobiju dijagnozu i onda ih muče do kraja trudnoće sa dijetom, kontrolama, pričom o induciranom porodu. Ostala sam šokirana, sve novi postovi iz 2017 od kad su vrijednosti još snižene.... većina to smatra pretjerivanjem ali tko bi se usudio proturječiti ako je zdravlje bebe ugroženo? Imala sam teške mjesece i sa dosadašnjom trudnoćom i pretragama i sa našim malcem koji 3 put od kad sam trudna bio u bolnici.... Konačno sam se nadala da ću imati malo sreće, mjesec na moru, plivanje, opuštanje i mir sa obitelji ali ako mi zalijepe etiketu za GD teško ću se opustiti. Zanima me koja će biti reakcija mog doktora - može biti krajnost a i ne mora - i to me najviše nervira. Različite trudnice sa različitim liječnicima a istim nalazom dobivaju potpuno oprečne savjete i dijagnoze...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!