|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 11:16:39   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09.
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11.
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image Antonija13 - 19.12.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 11:21:29   
PinkyFunkyBirdy

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mali andeo ----------- 07.07.2017.
kontesa --------------- 07.07.2017.
kontesa --------------- 12.07.2017.
Teica2 ----------------- 12.07.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 24.07.2017.
danchy27 ------------ 25.07.2017.
KontesaNina --------- 27.07.2017.
Jezic123 -------------- ??.07.2017.
belina ----------------- ??.07.2017.
sanjchi255 ---------- ??.07.2017.
Hajdi ------------------ ??.07.2017.



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 11:26:31   
PinkyFunkyBirdy
Danchy, ujutro mi željezo nikako ne sjeda na želudac i lansirala sam ga van brže nego što je ušao. user posted image Zato sam ga odlučila piti navečer (ali, da, u pravilu bi se trebao piti ujutro, no kad sam rekla giniću da pijem navečer rekao je da je glavno da ga dodatno uzimam). Za Mg sam odlučila uzimati kad i željezo pa da možda pomogne da lakše sjedne na želudac i da mi ne stopira probavu. Ujutro zato popijem probiotik (i radi probave i radi eventualnog sprečavanja atopijskog dermatitisa kod bebača). user posted image

Hajdi, nisi nam javila kako je bilo na pregledu? user posted image

Ostale okruglice, kako ste? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 11:43:48   
danchy27
Ma da, bitno je unijeti u organizam. Ja ujutro pijem sve preparate a ima ih vise(za stitnjacu, mg, zeljezo, Elevit) ali ne smeta mi, tj nemam nuspojave. Probava odlicna otkad pijem Elevit, veliko otkrice za moja inace lijena crijeva user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 14:26:37   
Hajdi
Pozdrav, evo me malo user posted image
Na pregledu sve ok, jedino me muči smeđi iscjedak već nekoliko dana koji je gotovo sigurno od polipa kojeg znam da imam od početka trudnoće, a sad se počeo javljati. Ako se nastavi iscjedak dr će mi ga ukloniti.
Sad mi slijede OGTT, kks, sediment urina, senzibilizacija za rh faktor.
Sljedeci pregled 28.7.

Puno ste pisale, teško mi je sve pohvatati i ubaciti se. Onima koje su imale pregled drago mi je da je sve ok, mislim da je Danchy prijavila uredan pregled. Zapamtila sam da mali anđeo ima bazen, cool user posted image .
Pinky nadam se da se umor smanjio, mene baš zanima koliko mi je željezo. Vidjet ću uskoro na kks.
Belina pomalo, moramo sad malo usporiti ritam nema nam druge. Jel se kupaš? Ja sam samo jedanput do sada jer se malo bojim da nesto ne pokupim. More je pretoplo, taman za laganini plivanje.
Kontesa Nina neka uživaš u finoj papici koju spremi sveki, treba cijeniti takve momente.
Teice super da su afte prošle tvom malom user posted image
Oprostite sto nisam vise napisala ili upamtila. Ovih dana imam nekih obaveza pa nemam previše vremena.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 14:36:04   
KontesaNina
Ja od vitamina i minerala koristim Omnibiontu, to je kao Elevit, ali uz dodatak vitamina D, jer je kao prosjek sunčanih dana u L premali i mnogi ljudi pate od pomanjkanja vit. D, a posebno trudnice. Tako i djeca, be piju vit. D do prve godine vec do druge, i, pretpostavljam, da je koncentracija naših tabletica veća i jača nego u hr. Tako je, npr, malena pila vit. D do dvije i pol godine jer je rođena u prosincu. A osim toga, znam ponekad popiti magnezij jer me zezaju grčevi ponekad po noci. I stari prijatelj, lijek protiv hemeroida, ali to nije samo zbog trudnoće. Sad su se malo smirili, pitanje do kada.

Isl sam danas u adax i froddo, od kada sam rodila, dva najdraža dućana. Kupila sebi jastuk kakav samo ja valjda volim i malenoj tene za jesen/zimu i preslatke balerinke. Ah, slaba sam na njenu oblekicu! Ali bile su 200 kn. I naručila tene za sineka. Sad mi je drago da kupujem kvalitetno jer ce mj treće dijete nasljeđivati obuću, barem dok su ovako mali!

Sancho, gdje ti kupuješ obuću?? Ja obično, prije odlaska iz Hr, odem u Outlet i nakupljene za 2500 kn za oboje, ali to je za svega par mjeseci pa preko neta i mame nabavljam dalje za njih. Ona ode u dućan u susjedstvu (i dalje pričamo istoj marki) i poslane mi postom, ali to je dosta skupo. Nisam bas našla neku dobru i ne toliko skupu opciju kod nas. A jedino mi Deichman dolazi u obzir, ali kad njih zaboravima često. I geox, ali oni su mi skuplji od F. No kad zagusti, onda kod njih kupim.
Kako vi druge mame?!

Malena sad opet priča da zeli seku. Možda smo pogriješili, možda smo trebali reci maloj spol. A vidjet cemo, nju ce vise mučiti škola nego spol djeteta, barem dok je maleno!

Idem sad kod zubara, kod sveki sam slomila jedan zub i to do ludila pa je pitanje da li ce mi možda čak Morat krunu raditi... strah me!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 14:48:46   
PinkyFunkyBirdy

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mali andeo ----------- 07.07.2017.
kontesa --------------- 07.07.2017.
kontesa --------------- 12.07.2017.
Teica2 ----------------- 12.07.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 24.07.2017.
danchy27 ------------ 25.07.2017.
KontesaNina --------- 27.07.2017.
Hajdi ------------------ 28.07.2017.
Jezic123 -------------- ??.07.2017.
belina ----------------- ??.07.2017.
sanjchi255 ---------- ??.07.2017.



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 15:03:57   
PinkyFunkyBirdy
Danchy, svaka čast ako ti ne smeta koktel lijekova ujutro! user posted image user posted image user posted image

Hajdi, bravo za dobar pregled! user posted image user posted image user posted image Nadam se da će se polip smiriti i po mogućnosti nestati. user posted image Umor je danas manji što je zapravo čudno jer sinoć nisam popila željezo i magnezij. user posted image

Nina, i moj M je dugo pio vitamin D. Ja sam mislila da će mu dati samo do 1.g., ali je morao piti i dulje - rođen je u 10.mj. Ne znam kako to točno određuju jer se ne sjećam da smo provjeravali krvnu sliku. user posted image
Adax sam posjetila prije nego sam rodila prvi put i bili su pred zatvaranjem pa nikad nisam stekla naviku kupovanja kod njih (iako rade i dalje), a u Froddu kupujem sve cipelice za M (jeftiniji su od drugih, a kvaliteta je super). Često kupim preko neta (http://shop.ivancica.hr/) i jako mi je bitno da mi je mali u kvalitetnoj obući jer ja imam spuštena stopala i problema sa stopalima pa bi voljela izbjeći da i moja djeca imaju. Vidim da je većina obuće od M u dobrom stanju i da će i drugi hahar moći nositi iste koje je nosio M. Sad sam mu jedino kupila u Pepcu sandale jer prošle godine nije htio ni primirisati sandalama (a skupo sam ih platila) pa sam htjela provjeriti kako "diše" ove godine i čak mu se sviđaju. user posted image
Sretno kod zubara! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 15:36:59   
danchy27
Ja i mm kupujemo obucu u Deichmannu, i vjerojatno cu i za malisana tamo kupovat. Jako tesko nadem obucu da mi se svida pa je to vecinom potraznja i oko pola godine. Jedne sandale sam nasla tek nakon godinu dana. Vec par godina moda je uzas pa mi je sve gore naci nesto. A u Deichmannu kupujem samo zato sto vecinom pretrazim sve trgovine u Hr i De i opet se tamo vratim.

Hajdi user posted image za pregled. Valjda ce se iscjedak smiriti pa da se ne treba polip uklanjati bar sad u trudnoci.

Znam da cu se pokajat sto ovo kazem al zelim ljeto natrag user posted image . Ovdje su neprekidne kise vec par dana, Berlin pod vodom, opci kaos user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 16:31:52   
belina
Heej
Vidim pricate o tabletama koje pijete; ja ujutro popijem Tardiferon (zeljezo) i vitamin C, ali ne na taste jer me boli zeludac, nego prvo nesto pojedem. U toku dana popijem Elebaby-vitamini s dodatkom Omege, jer slabo jedem hranu s omegom, pogotovo ribu koju obozavam, a otkad sam trudna jednostavno je ne mogu smislit! Nekad navecer popijem Magnezij kad me uhvate grcevi ili nemir u nogama. Bas sam nekidan pitala lijekarnicu mogu li ja toliko medikamenata dnevno mijesat, ona kaze ma nema problema, ne moze visak naskodit, a vrlo malo od ovih vitamina se talozi u organizmu.
Hajdi draga super za pregled! Kupam se bez straha, plivam, ronim, nista pretjerano naravno. Kad izadem odmah se presvucem u suhi kostim.


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 21:04:12   
Hajdi
Danchy polip koji imam nastao je u trudnoci kao dio tkiva placente, malo cudno zvuci, ali to je to, zove se decidualni polip koji odlazi pri porodu.
Ne dira se ako ne stvara probleme, ovaj moj se počeo javljati pa cemo pratiti, mozda ga i skinuti.
Vjerujem ti da priželjkuješ ljeto iako nije lako po vrućinama.

Belina bas mi je drago da uživaš u kupanju, i ja cu cim mi se smiri polip ili ga skinem.
Od vitamina i ostalog pijem Eutirox, elebaby i mg koji ponekad zaboravim.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 22:07:20   
belina
Hajdi i ja imam mali polip, nije me nista posebno upozorio osim za odnose, kao da moze krvarit pa da pazim. Al se ne bih smjela kupat s njim ili sta?

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.6.2017 23:20:06   
Hajdi
Belina naravno da možeš s obzirom da ti nema nikakvog iscjetka niti ikakvih drugih smetnji od polipa. Ja cu malo pričekati da prestane s tim smeđim iscjetkom ako ga ne skinem u međuvremenu, nista drugo. Samo ti uživaj user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.7.2017 8:29:32   
mali andeo
Dobro jutro drage moje okruglice ...

Ja sam danas komauser posted image user posted image imala tulum u buši do nekih 3 sata ,a to su bili udarci i doslovno je radila salto u buši.... sada me već polako počinje brinuti i čini mi se da ćemo dobiti još jednu mrvicu koja neće gubiti vrijeme na spavanje...user posted image user posted image

Nisam se javljala ovih dana MM imao stari Go ,pa smo si planirali neke radove u kući..
bojanje zidova ,pa sam kasnije imala i čišćenjauser posted image
Uglavnom naterala sam ga da i oboji zid u spavačoj sobi tamo di bi trebal doći kimbi...
stavila neku nježnu žutu boju i predobro je ispalo...
jučer spojio kimbi,da ne bi ispalo da smo izgubili kaj od djelova,pa da ne bi morali kupovati novi..
ali ok je ovajuser posted image

Vidim da ste se raspisale o akciji...ja mogu samo reči kod nas nula bodova user posted image
prvo je bila zabrana radi krvarenja ,kasnije strah...
Pričekat ćemo ,nije ostalo još punouser posted image mislim da je bilo i previše akcije prije ,tako da ova zabrana je odmor ,a ne kaznauser posted image

Što se tiče obuče kupujem joj isto sve u frodu,večinom znamo otići i do njihovog dućana outlet do Ivanca jer nam je blizu,pa se svašta nađe,sada joj kupila orginal crocse za 115kn,pa ipanea japankice za 60 kn...i prezadovoljna sam njihovim papučicama user posted image

to je to što sam si zapamtila ...user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.7.2017 10:18:13   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje okruglice! user posted image Danas opet jedva držim oči otvorene - peglala sam do 2h, a u pol 7 se digla i išla da riješim OGTT, ali su me ljubazno otkantali i rekli da dođem sutra jer sam došla u 8h, a trebala sam u 7h. user posted image

Danchy, kako je vrijeme kod vas? Tu je napokon malo zahladilo pa se lakše preživljava. Baš je teško živjeti pod onim sparinama kakve su bile prošlih tjedana. user posted image

Belina, okupaj se malo i za mene! user posted image

Hajdi, javljaj nam kako napreduje situacija s polipom. user posted image user posted image user posted image

Mali andeo, žao mi je da ti curkica već sad neda spavati. Moj haharić u buši isto ima svoj tulum negdje navečer oko 22-23h i baš pošteno zaboli koliko se on vrti i lupa svagdje. Srećom pa za sad ne luduje tijekom noći, ali i to me sigurno čeka. user posted image
Super da je kindač spreman i da je sobica pripremljena. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.7.2017 15:31:54   
mali andeo
Joj, Pinky to mi je poznato...
Ja sam dosla u 7h, ali je bila gužva i kada me upisala već je bilo pola 8 i počela žena komplicirati...
Ali na kraju je pristala da mi vadi krvuser posted image
Užas...
Danas se u trbuhu tulum nastavlja...
Moja mala zlockica...
Jos cu posumnjati da ima drustvouser posted image


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
3.7.2017 22:17:07   
KontesaNina
Evo da se i ja javim! Nakon cijelog vikenda, mislim da je i vrijeme!

Ne znam kako je u De, ali u Luxu je toootalno zahladilo i ne ide iznad 16, 17 stupnjeva! Muž rekao da je prehladno i da se smrznuto za vikend. Ja sretna da je ovdje malo vrućina popustila, stvarno je bilo preteško! Ali mi vec gale i radujem se novim vrućinama!!

Idem sutra ujutro vaditi krv! Znam da svi preferiraju da se sa time krene najkasnije u pola 8, morate shvatiti, ipak test traje dva sata i to je Puno vremena, a oni moraju krenuti sa daljnjim poslovima. Ah, moram ih opravdavat kad sam donedavno i ja bila njihov zaposlenik, hehe. Ja idem privatno sve vaditi kad nemam Hr osiguranje pa moram plaćati. Ali mi se taaaako ne da ici na drugi kraj grada samo zato kaj mi frendica radi tamo, no ipak idem. Sutra, da sam gotova sa time. I onda mi ostanu dvije pretrage, to cu kad se vratim doma.

Ja bih na more! Ali stvarno ne mogu. Ne da mi se objašnjavati, ali nikako ne mozemo to izvesti. I zapravo sam žalosna . Ali dobro, valjda cemo onda Slijedeće godine ici sa svim mojim prihodima na dva tjedna barem! Da se nauzijem za dvije sezone!

U subotu smo isli na izlet u M. Bistricu i, kako meni to jako puno znaci, bas sam si odmorila i duh i tijelo. Divno mi je bilo! Majčica mi je puno pomogla i izmolila mi divnih stvari, a nisam ju tamo posjetila preko tri godine! Znam da vam sad zvučim ludo, ali tamo sam isla i molila kad mi je bilo najteže, i zahvaljivala kad mi je bilo najljepše! A sina svoga jos nisam dovela tamo! I zato sam isla! Sada jos planiram ici u Karlovac sv. Josipu. Nemojte mi zamjeriti, vec kuzite kojim zrakom dišem, ali tako mi to puno znaci da sam to željela podijeliti sa vama!!

Isla danas na očni pregled, oduševila me draga prijateljica koja radi u optici sa svime sto mi je dala i sto ce mi pomoci da uspijem dobiti Maximum usluge za minimalnu cijelu! Zena je stvarno divna!!!!

Moje djetešce je dobro, tu i tamo malo protrči, okrene se uokolo i definitivno mi daje mira za spavanje! No novi detalj je da sam stalno umorna! Popodne spavam po dva, tri sata sa klincima i ne znam kako ce to funkcionirati kada se vratim doma i vise nece biti baka-nono servis! Treba raditi, kuhati, čistiti, a kako ako trebam odspavati?! Ali valjda cemo uspjeti nekako!

Sto se akcije tiče napokon ste me umorile, utješila i smirile! U prve dvije trudnoće akcije gotovo da i nije bilo! Ali onda ovaj put akcije čak koji put i ima. Drugačija sam nego prva dva puta pa mi to čak i odgovara iako se ne smijem pogledati koliko sam ogromna :D. Znam da cu poslije Morat dvije godine skoro apstinirati pa da iskoristimo jos dok koji put mozemo! Ali mi zato fale zagrljaji i poljupci, najviše na svijetu! Fali mi sad vec jako moj muzic! Jos 10 dana izdržati pa mi dode!!!

Cure na moru, dajte se okušajte za mene, molim vas! Danchy, uživaj jos koji dan dok se ne vrate vrućine, budeš se jos dovoljno oznojila, Cure na kontinentu, izdržite do mora! Ja se veselim ovim malim, sitnim izletima sa roditeljima i djecom pa onda akciji sa muzem i novim dogodovštinama kad se vratimo doma, pranju i peglanju ribice za maleno nase i tako! Puse svima i javim se kako sam popila glukozu, hahahahah

Pinky, mislit cu na tebe dok pijem! Nazdravit cu ti i nadati se da ces izgurati dva sata!!!!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.7.2017 7:55:41   
KontesaNina
Popila glukozu, prošlo prvih pola sata, ajme ko ce dočekati do doručka?!? A imam najfiniji doručak u torbici koji se bas gustam pojesti!

Pinky, mislim na tebe! Nadam se da si dobro!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.7.2017 8:36:46   
PinkyFunkyBirdy
Nina, morala sam se javiti kad vidim da mislis na mene. user posted image Popila sam glukozu i srecom zadrzala se u zelucu. user posted image Sad cekam jos nekih 40min za zadnje vadjenje krvi. Ono sto me ugodno iznenadilo je da se u Domu zdravlja vadi krv samo 2 puta - na pocetku i nakon 2 sata mirovanja. Jedino mi je na pocetku bocnula prst da provjeri secer (cini mi se da je na aparatu pisalo 4,6). Kad sam se zacudila rekla da na Vuk Vrhovcu vade 3 puta, a tamo sam i isla u prosloj trudnoci.
Javim se detaljnije kad se vratim na posao. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.7.2017 8:43:07   
belina
Jutro moje drage sinjorine!
Opet zavrucilo mada puse jako zadnjih dana. Mi se svejedno kupamo pa cu se okupati i za vas jer stvarno gustam. Osima ako mi gin ne zabrani jer sam dobila nalaze briseva i imam opet Ureaplasmu!!! Pop***** cu!!! Kao da sam znala kad sam mu rekla da bi volila napravit briseve. Moram danas do njega popodne. Cure koje ste mozda imale u prijasnjim trudnocama savjeti dobrodosli!
Moram se jos nadovezat na akcijuuser posted image iako je nema-sanjam je cesto hahahaha! Bar nestouser posted image
Mali andeo nek je aktivna tvoja mrvica, bolje i to nego da se mislis sta se ne javlja ili sta je tako mirna. Mada zna bit iscrpljujuce. I moja E je bila aktivna u drobu, uvijek se istezala i rastezala do krajnjih granica. Nije ni cudo da sam popucala cijela.
Pinkice o misa mu sad moras ponovo ic. Uh, pa ne mogu trudnici malo progledat kroz prste. A sta se tice peglanja; najmrze mi je! Kad se skupi puno robe odnesem mami ili ona dode pa ispegla. A ja se trudim da se ne skupi previse pa peglam po malo svako par dana. Inace ljeto je pa je super, nema previse robe i dosta toga se moze samo slozit. Najteze mi je saginjanje, a cini mi se da se stalno moram saginjat i da mi sve ispada iz ruku!!!
Kontesa Nina jos malo pa ces bit s TM. Onda ce ti falit dom! Uzivaj jos malo doma!!!
Danchi, Teice sta ima s vama?
Ostale cure kako podnosite vrucine i sve teze busice?

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.7.2017 8:44:13   
belina
Pinky javi nalaze!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.7.2017 11:24:45   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, evo vratila se na posao prije sat vremena, ali dok si napravim kavicu, pripremim za posao i eto ... vrijeme proletilo! user posted image
Nalaz će popodne poslati mojoj doktorici pa ću vidjeti dal ću danas stići po njega ili sutra ujutro. Javim nalaz kad ga vidim. user posted image
Htjela sam još samo dopisati da je sestra koja mi je vadila krv bila super nježna i baš me ugodno iznenadilo kako me nije ništa ni bolilo, niti su ostale modrice (a već sam se pripremila za taj slučaj). Bravo za nju! user posted image user posted image user posted image
Na kraju mi okus nije bio toliko grozan koliko sam očekivala, ali je količinski to puno - pa valjda je bilo 3dcl. I da je sama voda problem mi je to popiti u tako kratko vrijeme. No, eto, srećom pa sam "preživjela" i sad je iza mene. user posted image

Nina, znam da jedva čekaš da malo "ugriješ" mužića. user posted image Doći će ti to brzo. user posted image
Zanimljivo da je i moja trudna kuma bila ovu subotu na Mariji Bistrici. user posted image Njoj je termin za koji dan i čekam svaki tren kad će javiti da je krenulo. user posted image Moram se i ja dogovoriti s MM da odemo jedan vikend na Bistricu. user posted image
Znači i tebi je krenuo umor. Valjda smo sve sad u toj nekoj fazi iako mi se čini da je krenulo ranije nego što treba. No, i ja se jako veselim kad ću napokon na GO da mogu svaki dan popodne malo odspavati. user posted image

Belina, žao mi je zbog ureaplasme. user posted image Kolika je koncentracija? Vjerojatno ćeš dobiti antibiotike. Ja sam ju imala nakon spontanog i dvije kiretaže (ali bi ja rekla da sam to možda "pokupila" na samim kiretažama). Jedna tura antibiotika i prošlo je. Javi što ti je ginić rekao i što si dobila za to. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
4.7.2017 23:01:37   
KontesaNina
Evo mene! Nalazi super! OSIM leukocita, moram provjeriti, ne sejcam se vise da li je moguce da su poviseni zbog trudnoce ili sam stvarno nesto bolesna. Samo jos cekam nalaz urinokulture, mozda je tu rjesenje problema. Nakon vadenja mi dorucak uopce vise nije prijao pa sam otisla na kuglicu sladoleda i tu malo dusu opustila (koliko mi je gospoda sa cigaretom za susjednim stolom dopustila. FUJ, oprostite mi pusacice, ali ona zagorcava vise nego jednoj osobi uzivanje na svjezem zraku, a ona je samo jedna. No dobro, sladoled je bio odlican!

Kad sam dosla doma shvatila sma da sam ludo umorna pa sam opet prospavala veci dio poslijepodneva. ONda isla na kavicu sa starim kolegicama iz bivse firme i provela se odlicno: Malac je bio samnom (reprezentativan), a mala je zapala u kaznu ostati doma sa mojim tatom, nije slusala pa sam iskoristila priliku kaznjavanja da ne ide samnom van. I bilo mi je zao, ali mora se to tako, malo da shvate da ne mogu raditi bas sve sto zele. (tukla je brata i nije mu se htjela ispricati). Kolegice su mi se smijale, ali ja sam bila cvrsta u odluci. Kad sam dosla doma samo mi se zaletila u zagrljaj i izljubila me!

Dete danas cijeli dan skace u mom trbuhu, valjda sam imala napokon puno vremena za sebe pa sam to i osjetila! Stalno, cijeli dan, cak sam uspjela i snimiti u jednom trnutku to mrdanje! Napokon, nakon dvije trudnoce, da imam snimku trbuha koji plese. I tako, umor, umor, umor!

Zelim vam mirne snove, ne prevruce (nekima user posted image ) i onda se opet tipkamo sutra ili koji dan sto prije! Laku noc i dobro jutro, ovisno kada cete citati!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.7.2017 9:39:27   
PinkyFunkyBirdy
Jutro drage moje okruglice! user posted image Gdje ste sve nestale ovih dana? user posted image
Jučer sam pokupila nalaz OGTT-a i prenizak mi je! user posted image Baš čudno jer se ne sjećam da su referentne vrijednosti imale donju granicu, ali na ovom nalazu prikazuju da mi je glukoza preniska:
- iz prsta je 4,4 (ref. od 4,4 do 6,4 i to je kao ok),
- ali iz krvi natašte je 4,4 (ref. od 6,1 do 7,0)
- i nakon 2 sata 5,6 (ref. od 7,8 do 11,1).
Malo sam zbunjena i čekam da mi se javi moj ginić da vidim što će reći, ali znam zasigurno da ne trebam na dijetu i da mogu tamaniti slatko koliko mi volja. user posted image

Nina, bravo za dobre nalaze! user posted image user posted image user posted image Super da si malo iskoristila vrijeme za sebe - meni to strašno fali i od kad sam rodila ne mogu naći "samo svoje vrijeme". user posted image
Što se tiče kazne za dijete - mora postojati nešto i najčešće najbolje djeluje kad im se privremeno zabrani ili ukine nešto što vole. user posted image Moj zadnjih dana ima opet onaj dječji pubertet ili nešto jer baš bude na momente zločest, a inače je prava dobrica i velika maza koja ne može bez mene. Čekam da ga prođe. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.7.2017 12:33:47   
Teica2
Heeej svimaaa
Samo da vas pozdravim malo ♡♡ U guzvi kao i obicnoo sad posao posao
Rockas nam je prosao predivno user posted image sad pripreme oko mora 😁😁😁 idem citati sta ste pisale ♡

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!