|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.6.2017 20:33:58   
belina
Pozdrav cure! Vratia se Sime, na Otoku je bilo lijepo gustali smo, ali sam se vratila umornija nego sam otisla hahahah! Sve mi je tlaka. A nista nisam radila. Ujutro opet posao... u subotu sam definitivno pocela osjecat svoju curicu, za vrijeme rucka nas 10 za stolom sjedi kad me dva puta udarila ja sam se prenerazila. Nisam ocekivala user posted image i poslije toga sam jos nekoliko puta osjetila bas pokrete, ne leptirice. Pojas jos nisam kupila. Glava me opet bolila, poludit cu, neda mi se to vise ni spominjat. I onda ne zelim popit tabletu, pa popijem pola lekadola od 1000, pa nista ne pomogne i onda opet popijem lekadol forte pa se malo smiri. Valjda nece nista bit od lekadola znam da je dozvoljen ali mi se cini da ga cesto popijem.
Mali andeo bravo za pregled. user posted image ja sam ti isto jako anemicna. Gin mi je dao Tardiferon ovaj put. Moja E se rodila anemicna, rekla sam u ovoj trudnoci cu pit zeljezo stalno. I obavezno vitamin C uz njega. Sta ti je prepisao?
K.Nina sretan put prema domovini! Ah te djecje musice! Btw gdje ima kupit te jednokratne podloge za AS?
Kontesa tesko je bez rodbine, pogotovo bez mameuser posted image . Zao mi je.
Danchy jesi izasla? Kakvo je stanje?

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.6.2017 20:37:43   
belina
Jezic user posted image za pregled!!!
Pinky jesi uspila sve na poslu napravit? Jedva cekam kad ce nastava zavrsit. Da nije kraj godine isla bi na BO jako brzo.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
12.6.2017 10:46:31   
Jellyfish
Pozdrav svim curama ovdje!
Trudna sam 17.tj, prvi put, nadam se da se mogu prikljuciti temi :)

(Letimicno sam gledala postove i uocila jedan vezano za prekvalifikaciju, od Kontese Nine ako se ne varam; obzirom da planiram upisat prekvalifikaciju za dentalnog asistenta, nisam med struke inace, evo bila bih zahvalani za koji feedback oko te struke?)

Veliki pozdrav svima!
😘

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
12.6.2017 10:52:44   
mali andeo
Jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako ste ? mi nenaspavani ,L pak pokupila nešt user posted image kašlja jako i ne možemo uopće spavati user posted image

Belina drago mi je da si lijepo provela vikend,a žao mi je zbog glavoboljauser posted image znam kako ti je ...
i ja često mislim bude prošlo ,pa popijem samo pola ili ništa ,kao samo da ne naštetim...a ovako mislim da mi je gore
jer sva se grčim onda od bolova ...user posted image

Danchy kako si ti ? jel si puštena kući ?

KontesaNina
putujete još ili ste stigli na odredište ?
veselo vam je...ali sve mi je to poznato...meni se znalo dogoditi isto ,ako je bila previše umorna
i ako je inzistirala da joj tata to napravila ,a na kraju sam to ja uradila ,scene do neba...
ali ajde sada već ide lakše...i

Pinky čitam kako pišeš za profile i to..
ja imam Facebook ,ali sve zaključano ,vidljiv samo prijateljima...a prijatelje ne stavljam one koje ne poznajem...
a MM je isto informatičar i on ko ti Googel računi I to je to...
a da o lozinkama ne pričam...user posted image user posted image to ne bi provalio ni najjači haker user posted image user posted image
kako je maleni ?

Teice
draga gdje si nam ti ? kako si ?

Kontesa super za srčeko user posted image moja curka ti je 5 godina i sve lijepo doživljava..
bila je već dva puta na uzv-u...sve super...doktorica je draga i topla pa joj je sve lijepo detaljno kazala..mislim
da nećeš požaliti ako ga uzmeš sa sobom !

jezić user posted image user posted image user posted image super za bebana !!

hajdi kako si nam ti ?

danas me čeka ludnica..moram na roditeljski,još je L doma...ne znam kako ću sve stićiuser posted image
ali ajde...hormoni trenutno i dalje divljaju...ali opet polako filtriramuser posted image
nadam se da će popustiti....user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
12.6.2017 14:33:46   
Hajdi
Pozdrav cure user posted image

Mali anđeo super za uredan pregled user posted image , vjerujem da će se željezo vratiti u normalu uz tablete. Jeste li bili na putu?
Baš mi je žao zbog situacije sa sveki, sreća pa ne živite zajedno. I mene ljuti i žalosti kad se stariji miješaju u živote mlađih jer misle da znaju najbolje. Kod mene je moja mama taj tip pa se moram truditi da napravim granicu. Nadam se da će L brzo proći kašalj.

Pinky dobro sam, onaj dan me malo glava boljela, ali ništa strašno. Žao mi je da privatno nemaš blisku osobu za pojadati se, to nekad puno znači, ali evo i mi tu možemo biti neloša zamjena user posted image

Danchy ima istine da su ovdje ljudi često na taj način primitivno nastrojeni, ali u mojoj užoj okolini srećom nisu pa je svima bilo drago za bebicu bez obzira na spol. Znam isto tako dosta muških i ženskih osoba koje preferiraju žensko dijete.
Najvažnije da si ti dobro i da je infekcija otišla .user posted image

Belina žao mi je da tvoja glava ne popušta. Drago mi je da si bila malo na otok da se odmoriš user posted image .

Nina nadam se da si sretno stigla do Hr user posted image . I mene zanima gdje se kupuju ti jednokratni podlošci za AS, u dućanima s dječjom opremom?

Kontesa žao mi je da si daleko od svojih najbližih, nije to lako user posted image .

Jezic drago mi je da je bilo sve u redu na pregledu. Drago mi je da si uživala s klincima.

Teice kako si nam ti? I ja sam se počela buditi po noći pa idem do wc-a, ali čini mi se da me probudi neugodan položaj u krevetu pa mi treba dosta vremena da se namjestim u ugodan položaj.

Sanjchi dobrodošla, želim ti urednu trudnoću. Nemam problem sa zgaravicom, probaj s soda bikarbonom u vodi, stavi pola žličice i to one iz bio dućana.

Jellyfish dobrodošla i ti, te imala urednu trudnoću.

Kod mene čini mi se nema većih utjecaja hormona na raspoloženje.
Doduše vidim da ako me netko naljuti malo se teže smirim, malo sam ratobornija nego inače.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
12.6.2017 15:51:51   
Jellyfish
Hvala Hajdi!

Takodjer svima zelim mirnu i urednu trudnocu :))

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
12.6.2017 17:39:12   
belina
Jellyfish i Sanjich dobro dosle cure! Bas sam nepristojna!
Hajdi pa di si draga?! I tebe glavobolje hvataju, ajooj!!! A sta se tice budenja i polozaja, razmisljam da kupim onaj jastuk za dojenje pa da ga koristim vec sad u krevetu za namjestit se? Ovako guram puste jastucice pod drob i noge. Jeste li ga vi koristile prije poroda i koliko ste ga koristile poslije za dojenje? Savjeti dobrodosli.

(Odgovor članu Jellyfish)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
12.6.2017 17:40:26   
belina
I jos pitanjce: jeste li i kad radili 4D? Ima li neki tjedan kad je preporucljivo ili najbolje radit?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
12.6.2017 18:08:46   
danchy27
Pozdrav cure moje, izasla sam iz bolnice u subotu. Vec i zaboravila da sam i bila user posted image .

Pozivam vas sve na popodnevnu kavicu, kapucino ili sta vam vec pase, uz to vocna tortica. Slavim rodendan i godisnjicu braka user posted image .

Nove cure dobrodošle user posted image

Belina ja sam 4D radila mislim u 22tt. Ovdje je to obavezan pregled od 20-23 tt. A za jastuk nemam iskustva jer mi jos nije potreban, ali je jako praktican za sve. Pa ga planiram nabaviti cim mi trbuh pocne smetati pri spavanju. Viđala sam deblji i tanji pa neznam koji je bolje nabaviti user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
12.6.2017 20:53:04   
daze
cure ja sam nazalost imala spontani u 12. tjednu pa me maknite s liste.
vama od srca zelim urednu i zdravu trudnocu!

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
12.6.2017 21:56:07   
KontesaNina
Draga Daze, iskreno zalim gubitak tvojeg malog zlata. Od srca ti zelim da se sto prije oporavis do mjere da ne gubis nadu i da se posvetis svojoj malenoj. Drzi se i imat cu te negdje na pameti i pomoliti se za vas sve. Grlim te iako te ne poznajem osobno. Drzi se i ti i tvoj suprug!

Dosla sam u lijepu nasu!!! Nisam se javljala jer sam bila kod muzevljeve obitelji pa stvarno ne bi bilo pristojno da ih ignoriram. A i zelim napisati podulji post, ima odlicnih tema koje ste postavile, pa bi mi to bilo uzasno pisati preko mobitela.

Odmah da vam odgovorim vezano uz podlogu za AS. Nemam originalne! Kupujem u DMu, ali istih ima z akupiti i u Muelleru, mozda i u Lidlu, i u drugim ducanima, raznih maraka. Konkreto, dakle to su jednokratne podloge za staviti na pod kod presvlacenja djeteta ili da se dijete stavi na cistu podlogu ili tako nesto. Dakle, univerzalno, ali si podfrknem i prilagodim za AS. No koristim ih isto i za ispod hranilice jer se stalno nesto proljeva i tako, odlican proizvod!!

Jellyfish Dobrodosla! Sto se tice prekvalificiranja, ja sam zavrsila za zdr.lab.teh i za solo pjevanje, regularne skole tako da imam dva zanimanja. No vise o tome mozemo u PP.

Belina, ne znam sto znaci imati svakodnevne migrene, no inace sam patila od njih. Sada me ponekad ludacki boli glava i tada je jedino rjesenje popiti cijelu tabletu. koliko znam, nikako nije za igrati se sa polovicama tableta jer to nikad ne znaci da je usitinu polovica kolicine lijeka. Dakle, ili cijelu ili nista. Ali, jesi li razgovarala sa gin oko toga? Morao/la bi naci rjesenje za taj veliki problem!
Sto se tice jastuka za dojenje - kupuj!! Meni su ga preporucili kad sam bila nekih tri mjeseca trudna prvi put. Od tada je to bila prepreka izmedu muza i mene. Sala mala, no ja sam se jedva odvojila od njega nakon drugog poroda. ODlican je za spavanje, a poslije za staviti u kindac, pa kao ogradicu na pod ili kauc, pa kad pocne lezuati na trbuhu da se nasloni dijete na njega. Uglkavnom, imam ih u puno oblika i od puno materijala. Za spavanje mi je najdrazi onaj ne jako debeli iz Adaxa. Ostali su mi predebeli za pod glavu. No morate biti spremni da cete ih u 4, 5 mjesei spavanja na njemu dosta ga unistiti pa cete morati i jos koji kupiti. Za dojenje mi je puno vise pomogao mali i cvrsti pa + jos jedan mali jastucic. no to ces sama jednog dana morati otkrivati koji ce ti najbolje posluziti. 4D UZV sam radila nekad u 6 mjesecu trudnoce, vjerojatno kad i danchy27, i iskreno ostala sam dosta razocarana. Ne znbam, puno sam vise od njega ocekivala. je zgodno, ali kad rodis dijete i usporedis sa slikom koju si dobio dva dana prije poroda, shvatis kolika je razlika. I lakse mi je sve bilo vidjeti na 2D. Kazu da i ginekolozi puno vise preferiraju 2D, ali na 3D i 4D zaraduju pare. Ali to je bio MOJ slucaj, dakle, ostale su mozda majke bile odusevljene.

Kontesa, na odreden nacin te razumijem. No nasi roditelji su zivi pa iako nam cesto svojim ponasanjem zadaju glavobolju, sretni smo itekako sto ih imamo! No znam sto znaci nostalgija zagrliti svoju mamu. Zadnji put sam ju vidjela prije 6 mjeseci. A bracu i ostatak obitelji prije 10ak mjeseci.

Iako sam odgovarala vise manje svakome ponaosob,. mislim da ce svima biti zanimljivo procitati odgovore pa preporucuejm.

Napokon sam uz mamu pa vas sad lijepo pozdravljam,. idem muzu i sebi sloziti krevet pa lagano na spavanac. A sutra kupiti novi jastuk za dojenje... ALi stvarno!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
13.6.2017 8:37:19   
Jellyfish
Daze, jako mi je zao 😣....drzi se...

Kontesa Nina, moze, javit cu se

Danchy, sretan rockas i godisnjica 😊

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
13.6.2017 10:39:33   
PinkyFunkyBirdy
Draga daze, jako, ali stvarno jako mi je žao! user posted image user posted image user posted image Nadam se da ćeš naći neku utjehu u ljepotici koja je kraj tebe i TM. Grlim te puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Jellyfish)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
13.6.2017 11:22:59   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, evo malo i mene. Nešto me jučer na poslu dočekalo posla pa nisam stigla puno na RR.
Mene je glava isto bolila (više kao neki pritisak) od četvrtka do subote, a u subotu sam "sredila" grlo ledenim pićem tako da od nedjelje kašljem. user posted image
Cijeli tjedan imam posla oko čišćenja stana jer mi za vikend dolaze svekići pa moram ulickati stan, no nezgodno je što sam tako umorna (sinoć sam peglala do pol 2 pa se digla u pol 7 za posao) i još me čekaju 3 mašine veša za peglanje. user posted image
Malac u buši se bacika skoro cijelo vrijeme zadnja 3 dana - ne znam dal će biti tako živahan kad i izađe. Baš mi trbuh poskakuje. user posted image

Nina, dobrodošla u lijepu našu! user posted image Uživaj sa svojim najmilijima! user posted image
Jastuk za dojenje sam planirala kupiti, ali nikako da pogodim da budem u nekom dućanu kad je na akciji (to bi mi bio pravi poticaj user posted image ). Za prvu trudnoću ga nisam kupila već sam koristila ukrasne jastuke kao pomoć za spavanje i kasnije za dojenje. No, mislim da može biti itekako koristan. user posted image

Danchy, sretan ti rođendan i sretna godišnjica!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Belina, mislim da se 4D radi oko 20 tt jer je to zadnje da se može bebač vidjeti cijeli - nakon toga se gleda dio po dio jer je prevelik. Ja neću ići na to jer mi moj privatnik uvijek prebacuje te prikaze pa zapravo vidim jako dobro sve što se može vidjeti. user posted image

Hajdi, ma vi ste mi super zamjena! user posted image Uvijek je dobro čuti više mišljenja, a i više glava je svakako pametnije od moje jedne lude glave. user posted image user posted image Baš mi je drago da nemaš nikakvih trudničkih "problemčića". user posted image

Mali andeo, sretan ti rođendan!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nadam se da ti je L bolje. user posted image Moj M je hB dobro. Čak ni ne plače zadnjih dana kad ga ostavljam u vrtiću. user posted image
Dal ste krenuli na put prema moru? Nisam stala u gepek pa ću morati drugi put s vama! user posted image

Jellyfish dobrodošla i neka ti trudnoća prođe blago i pravo školski! user posted image user posted image user posted image Daj mi reci datume kad ti je termin i kad imaš sljedeći pregled pa da te dodam na naše liste. user posted image

Kontesa, žao mi je da nemate mame - ipak je s njima malo lakše (koliko god da nas ponekad živciraju). user posted image I, što se tiče dobrog pregleda: super! user posted image user posted image user posted image A za to da bi vodila sina na pregled - zašto ne? Ja idem privatno cijelo vrijeme (pa nema problema što se tiče ginića), ali moj mali od 2g. i 7 mj. ide već par puta kad sam išla na pregled. Moj gin napravi vaginalni pregled dok su moji dečki još vani i onda kad se prebaci na pregled preko trbuha onda ih pozove unutra (ja sam u suknji pa nema golotinje user posted image ) i onda mali sjedi kod tate u krilu i gledaju na monitoru. user posted image Ne znam dal bi naši socijalni bili toliko dobri, ali vjerojatno ovisi od osobe do osobe. user posted image
Za pregled preko ljeta se dogovori s ginićem. Vjerujem da ti može napraviti pregled tik pred odlazak pa onda odmah po povratku. Pitaj! user posted image

Teice, dal je kuća gotova? user posted image

Jezic, Sanjchi i Antonija, gdje ste? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
13.6.2017 13:19:19   
mali andeo
draga Daze jako mi je žao ... Drž se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


evo da vam se javim pirje user posted image user posted image Pinky stigneš se još ukrcati...
što se tiče umora,sve mi je jasno...a i toga kada netko dolazi user posted image user posted image
a mislim ko da inače nije čisto..a ovako se mora još dodatno glancatiuser posted image

Jastuk za dojenje....najbolja stvar koja postoji...isto jedina prepreka između mene i MMuser posted image user posted image
zna me zekati da je već ljubomoran kolko ga grlimuser posted image
za dojenje mi nije poslužio u prvoj ,a sada je već dosta izmrcvaren od strane mene,tako da si za dojenje budem još jedan kupila...
isto čekam neku dobru akciju,pošto nigdje ne gori...

L je tako tako...nadam se da joj promjena klime i morski zrak bude pomogao ...
iako mi ona uvijek na moru dobi bronhitis...
uvijek je kontra...

cure ako se ne javljam ,uživajte ..mislit ću na vasuser posted image user posted image
mazite svoje malene živahne bebače user posted image user posted image i uživajte u tome...
ja u prvoj trudnoći nisam toliko bila euforična kolko sam sada...
čak i snimam bušu kako princess lupka...

usput hvala Pinky na lijepim željama !!
evo častim vas sve od reda user posted image user posted image user posted image

Dancy draga i tebi želim sretan rođendan i sretnu godišnjicu braka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
13.6.2017 14:18:22   
Hajdi
Daze jako mi je žao zbog gubitka bebice user posted image user posted image user posted image Nadam se da će uskoro doći nova srećica user posted image

Danchy sretan ročkas i godišnjica braka user posted image user posted image user posted image

Mali anđeo sretan ročkas user posted image user posted image user posted image . Uživaj na moru, nadam se da ti malu neće ništa uhvatiti user posted image

Nina hvala za dobre savjete oko jednokratne podlogei jastuka user posted image . Uživaj s mamom user posted image

Pinky baš si puna posla, još i grlobolja, nadam se da će brzo proći user posted image

Belina moja glavobolja nije spomena vrijedna, nadam se da će tvoja popustiti user posted image

Ja već dugo spavam sa ''zmijom'' user posted image odnosno trudničkim jastukom user posted image i jako sam zadovoljna. To je duži i deblji jastuk koji se može ulegnuti na mjestima gdje treba biti tanji.

Malac mi se nešto majne javlja u zadnje vrijeme pa se malo zabrinem, ali vjerujem da je sve ok jer se ipak javi, samo je malo manje aktivan.

< Poruku je uredio Hajdi -- 13.6.2017 14:19:32 >

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
13.6.2017 21:52:33   
Jezic123
Evo i mene malo
Ja dok uhvatim vremena za pisanje vi toliko toga napisete da vise nemogu pohvatati kome je sta
Tako sretan rodendan svima koji su ga imali ovih dana
Sretan imendan ako ima tko kakvog Antu, Antoniju, Antonelu, Antuna...
Sretna godisnjica nekome koliko se sjecam.
Oprostite sto nisam zapamtila kome je sto nadam se da se neljutite.
Mi smo ok, beba se pocela javljati pomalo i tako.
Ovih dana smo u slavoniji pa se borim uglavnom sama sa njih dvoje,sveki tu i tamo uskoci i tako.
Sada vas jos malo idem citati, pa na spavanje

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
14.6.2017 10:52:31   
PinkyFunkyBirdy
Jezic, ajde pa sam te napokon uspjela dozvati da nam se malo javiš. user posted image Super da ti se bebica počinje javljati! user posted image user posted image user posted image Kad ideš na sljedeći pregled?

Hajdi, valjda i bebači u bušama imaju neki svoj ritam i različite faze - moguće i da je do toga kako su okrenuti. Moj je zadnjih dana toliko aktivan da me par puta i malo zabolilo koliko je lupao. Do kraja trudnoće ću valjda sve svece vidjeti ako tako nastavi. user posted image

Mali andeo, lijepo se provedi na moru i nadam se da će tvoja velika ljepotica brzo biti bolje. user posted image

Mene je grlo jučer stvarno satralo i toliko sam kašljala da sam mislila da će pluća izaći na usta van. Ajme kako se nadam da nisam naškodila bebaču. user posted image Već sam mislila da neću danas na posao, ali nisam imala jutros temperaturu i kašalj se smirio pa sam ipak došla. Ali mi je moj M jučer bio dobar jer me cijelu večer ispitivao: dal si doba? (ili da prevedem: dal ti je dobro? user posted image ) Čak je i noćas došao k nama spavati i cijelu noć se vrtio - ne znam dal je bio zabrinut za mene ili će i on pokupiti neku prehladu. user posted image
Tako da nisam baš nešto čistila jer nisam mogla. Ali još imam par dana pa se nadam da ću sve stići na vrijeme. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
14.6.2017 12:11:14   
danchy27
Pozdrav cure moje, citam vas al nikako da pisem. U guzvi ni ne stignem pisat user posted image .
Vracanje u svakodnevicu iza izlaska iz bolnice, i tu se ubacilo i slavlje do jucer. Od danas sve po starom napokon.
Jucer bila uz to sve i na pregledu . S mrvicom sve super, tlak malo nizi 105/60. 2 kg vise nego prosli put, al vaganje bilo poslijepodne a inace imam pregled ujutro, tak da racunam samo 1 kg user posted image . Uzeli su mi uzorke krvi za vise stvari secer, toxoplazmozu i jos par epruvetica.

Iduci pregled 27.6.

Hvala na cestitkama, a cestitam rockas Mali andeo user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
14.6.2017 13:29:24   
PinkyFunkyBirdy
Danchy, super za dobar pregled! user posted image user posted image user posted image Baš si me nasmijala za ovaj dio s kilažom. user posted image Ma ti si naša manekenka tako da te ne trebaju brinuti kilice. user posted image
Dodam listu pregleda kad pređemo na sljedeću stranicu.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
14.6.2017 14:01:12   
danchy27
Hehe Pinky, daleko sam ja od manekenke user posted image user posted image . Tko zna dal bi me htjeli i oni u plus size user posted image . Uvijek sam imala problema s kilazom i kad sam napokon kile dovela koliko toliko u normalu desi se trudnoca, pa mi je sad strasno stati na vagu user posted image .
Al se sjetim da je to samo privremeno i otici ce sve brzouser posted image . Zasad sam 5 kg u plusu i sve je u trbuscicu i grudima pa je sve to ok. Jos 3 mjeseca imam vremena za natuci kilograme user posted image , a poslije cu razmisljat o skidanju user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
15.6.2017 10:56:29   
KontesaNina
Hahaha, tako i ja racunam klle! Ujutro, u doljnjnem vesu i na taste, kad obavim wc i kad sam najlaksa, hahahah! Ali dobro smo, nisam dobila previse za sada.

Ode moj muz doma i ostadoh sama sa djecom i roditeljima. I bez ikakvog autoriteta. Svaka cast samohranim majkama, kapu im spustam do poda, ali muzevi i tate su tooooliko potrebni da je to nevjerojatno! Uz njih je i majcin autoritet malo jaci.

Sto se naseg Djetesca tice, mrda se, ali neki dan jako, neki dan slabije. Tati se uvijek sakriva, ali zato je moju mamu odmah pozdravilo! I to mi je bilo preslatko. user posted image

Drage moje, oprodstite sto vam nisam rodendan cestitala, ali sva sam jos uvijek usporena pa prekasno reagiram. Nadam se da ste se lijepo provele, posebno jos i Danchy koja je izasla iz bolnice i proslavila i godisnjicu braka: To je prelijepo!

Saljem vam svima pozdrave i tipkamo se uskoro!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
15.6.2017 21:40:49   
Teica2
Drage mojeee ♡

Samo da vas na kratko pozdravim ♡

Daze jako mi je zao zbog gubitka srece male user posted image

JellyFish dobro nam dosla u nasu malu obitelj user posted image

Curke drago mi je za uredne preglede ♡

Ljubim vas puno sve javim se iza vikenda kada mi prode djevojacka i sve obaveze jer nemogu ni disati od kolicine posla da mi je jos 24 sata u jednom danu da sve stigenm user posted image

Mazite malene user posted image i ljubac svima user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 673
   [Brisano sporočilo]
16.6.2017 9:08:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Teica2)
  Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.6.2017 10:13:56   
PinkyFunkyBirdy
Jutro curke i bebači u bušama. user posted image
Danas vjerojatno uživate na moru ili negdje daleko od posla. Ja nisam baš te sreće, ali dobra stvar je da nebi trebalo biti gužve. user posted image

Sanjchi, samo uživaj, ali nemoj zaboraviti na nas pa kad se vratiš javi kako ste ti i bebica. user posted image

Teica, samo smireno i uživaj u djevojačkoj! user posted image

Nina, mislim da se sve tako važemo. user posted image user posted image user posted image

Danchy, ti si naša RR manekenka (koga briga za one vješalice s pisti). user posted image Ma super si s kilažom i vjeruj mi da će sve te kilice poslije netko posisati. user posted image

Meni je grlo puno bolje i sad samo povremeno kašljem, ali već jaaako zrelo pa vjerujem da ću kroz koji dan biti ko nova. user posted image
Bili smo jučer kod mojih i kad smo se vratili mali M mi je po cijelim nogama dobio ogromne fleke koje su ga svrbile - pa brzo na kupanje + Fenistil kapi + Avene krema i hvala dB pa je prošlo. Baš sam se uplašila. user posted image Dal je bio u kontaktu s nekom travom ili to što su moji posipali cvijeće (kraj kojeg je stalno prolazio) protiv nametnika ili je nešto pojeo ... nemam pojma, ali na početku je izgledalo kao da ga je komarac piknuo na par mjesta i onda se to proširilo i nove fleke su same od sebe nastajale. Glavno da je prošlo, ali nikako mi nije bilo svejedno. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!