|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.5.2017 9:45:30   
danchy27
Teica user posted image za mucnine. Napokon su odustale user posted image .
Zgaravicu imam i ja povremeno, moj lijek je leci na lijevi bok i brzo prestane.

Kako ste mi user posted image ?
Bebice plesu u trbuscicima? Moj deckic se ovih dana malo primirio, nije bas aktivan pa ga pokusavam malo potaknuti da mi se javi. Pa se malo promeskolji. Al inace sve super user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.5.2017 9:47:46   
danchy27
I Teica uzivaj na pregledu, javi nam dojmove user posted image user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.5.2017 11:23:15   
mali andeo
Hej,curke...

Di ste sve nestale ??
Kaki ste ?

Teice drago mi je zbog mucnina..trebalo je to vec doci kraju..
Uzivaj danas ...

Mene je pocela ubijati zgaravica...svaku vecer pocinje oko pol 8...
Doslovno dva dana povracam ko luda..
A nema kaj nisam probala...
Ludim polako...ai drzim se da ne jedem kasno...zadnje mi je oko 5-6h i to je to. ..


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.5.2017 11:48:18   
danchy27
Cula sam za slucajeve da prenatalni vitamini znaju smetat. Zato cure probajte jedan - dva dana ne popiti, cisto da vidite. Ja pijem Elevit i nikakvih problema, probava odlicna i nema grceva u nogama. Jedan dan sam zaboravila popit i cijelu noc imala grceve, odtad ne zaboravljam user posted image user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.5.2017 17:20:18   
Teica2
Daan cure user posted image

Pregled je prosao super user posted image Zatvorena sam maleni super..
Najsmjesniji dio je bilo kada me pregledava gore na busi sa onom sondom kako se vec zove a on je udara user posted image kaze ona opa tako maleni je on,niski tjedan a vi veci a on pravo udara da osjetim i vidim udarce user posted image kaze di je nestala ona spavalica user posted image

Mali andeo i Danchy hvala vam joj konacno bas da su prestale
Mali andeo i ja kao i ti do 18h jedem i to jagode tresnje marelice jabuke nekad sve skupa user posted image zavisi sta imam ali svejedno dobijem zgaravicu isto tako oko 20h
I na kraju cemo opet bebe celavice roditi user posted image

Pinky nadam se da je sve dobro proslo na pregledu user posted image

Uzivajte mi u vikendu ljubim vas user posted image

_____________________________

24.09.17. Mamina druga sreca

01.07.14. Jan <3

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.5.2017 7:06:33   
belina
Jutroooo pije li se kava ili ste je izbacili? Ja popijem ujutro i to je to. Nekad popodne beskofeinski ness ali zna mi stvorit muku!

Ancy dobro dosla!!!

Danchy sta ima veze da nista nemas ima vremena za kupovinu. Dobro ti je tm rekao uvijek mozes skocit i kupit ili on. Ja imam dosta toga od prve male ali nemam AS. Vodi racuna da ne preporucuju koristiti as stariju od 5g. Pa eto, cisto da znas. Ja planiram kupit onu veliku u koju mi moze beba odmah iz rodilista 0-18, ima nekakve umetke za bebicu kad je skroz sitna.

Teice bravo bravo za pregled i deckauser posted image nema spavanja!! I meni su kao i tebi mucnine malo prosle, ali me takoder muci zgaravica. I to uglavnom kao sta sve cure kazu-navecer. Grlo gori! Nemam neki savjet osim gastala. Ili razmutit malo sode bikarbone u vodi.

Mali andeo kako si nam danas? Polako ti...
Nymeria ako nades stavi taj popis cisto da iskomentiramo sve, eventualno sta dodamo ili oduzmemo.
U ST-u nema taj ducan o kojem govorite, sta je to nesto full jeftino ili?
Ja radije kupujem hrvatsku robicu ako nadem i ako mi odgovara ali naravno nije uvjet.

Cini mi se cure kao da sam prije dva dana pocela osjecat bebicu da se javlja, ali nisam bas sigurna sigurna. Je li rano sta mislite? Sad sam u 14.t?
Pregled mi je u ponedjeljak jedva cekamuser posted image
Ali jednu stvar moram priznat, bas sam to mm sinoc rekla, bebici se veselimo naravno neizmjerno, ali kad sam bila prvi put trudna bili smo bas uzivljeni u sve, a sad ono kao: trudna ali zivimo najnormalnije hahahahaah ne znam kako to objasnit. Ja kazem nije posteno prema bebi No.2!!!user posted image ili je to normalno?
Hajdi di si??? Pinky nije valjda M bolestan? Ili si negdje otputovala na vikend?
U nas predivno vrijeme, sinoc smo ja i mm gustali po gradu sami, mala u bake. Sad idem jer trcim na depilaciju! Pozdrav tridnice moje uzivajte u vikendu!

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.5.2017 8:58:55   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, da se nakratko javim preko moba.
Na pregledu je sve bilo super - imamo 300 g, svi prstici su na broju, svi organi kako treba biti, sve je po mjerama, double test je ok i imamo prekrasne slikice lica malog brace. :-)
Dobro ste pretpostavile da se ne javljam jer mi je M bolestan. Malo je prehladjen i u ponedjeljak sam natrag na poslu.

Super za dobar pregled Teice i dobrodoslica novoj trudnici. :-)

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.5.2017 9:32:52   
belina
Aaaa pinky user posted image za malog bracu!!! Nek je sve uredu, drugo je nevazno! Ljubi svog M i nek brzo ozdravi!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.5.2017 10:20:15   
danchy27
Teica user posted image za pregled i razigranog djecacica.Mozda se raduje svadbi user posted image

Belina rijetko pijem kavu,dobijem zgaravicu a i smrdi mi,izbjegavam sjesti blizu kad MM pije. Trenutno mi pase Latte i njega pijem.
Za pokrete bebice kazu da u 2. trudnoci se prije osjecaju,tako da je moguce da je to bebica.
Ma MM se izgubi kad obilazimo djecji odjel u trgovinama,pa se nemogu bas pouzdat u njega. Najbolje je da sama polako odabirem. Zasad samo obilazim trgovine u slucaju da su kakve akcije. Vec sam na jednu naisla prije mjesec dana,pa kupila par stvarcica. Ne zuri mi se a i imam vremena da obilazim malo.

Pinky user posted image za pregled. Brzo ozdravljenje M user posted image


Imam novu slicicu trbuscica u albumu,slikano danas na 23+3tt

http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30215


_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.5.2017 20:52:55   
Hajdi
Pozdrav curke,

evo i mene malo k vama user posted image , nadam se da ste mi sve dobro i da okruglice rastu user posted image .

Dobrodošla Ancy, naravno da te rado primamo user posted image

Teice, Pinky super za uredne preglede, neka tako nastavi biti sve najbolje user posted image

Teice, mali anđeo žao mi je da vas hvata žgaravica, mene još ništa na sreću!

Belina baš mi je drago ako već osjetiš malenu, preslatko user posted image . Ma bit će i ona kraljevski primljena kad dođe, a sad od obaveza normalno da ni ne stigneš toliko razmišljati o tome da beba dolazi. I meni je tako na momente iako je kod mene beba br. 1.

Teice lijepo se provedi na svadbi user posted image , nema veze što nećeš biti najaktivnija kuma, to nije važno... samo se ti zabavi!

Danchy ti i dalje ko da nisi trudna, svaka čast za mali trbuh user posted image , valjda je to i zbog tvoje elegantne građe u startu. Po malo se shoppingira, neka tako je i najbolje, malo po malo i koristiti akcije user posted image . Meni će frendica donijeti prvu turu robice pa ću vidjeti što imam a što mi fali pa ću tek onda u kupovinu.
Pinky nadam se da je mali M dobro!

Ja sam vam skroz dobro, jedino što i dalje osjetim ponekad popodne da mi se trbuh stvrdne, ali ne traje to dugo i čini mi se da se to dešava nakon jela.
Umiruje me kad osjetim da se mališa vrti i miče u trbuhu user posted image , na dane je mirniji, na dane je aktivniji. Jedva čekam pregled u srijedu da vidim koliko je narastao user posted image .

Neki dan ujutro me probudio strašan grč u listu u nozi da me još uvijek boli taj list kao da je ostalo ozlijeđen user posted image
Uglavnom pijem Mg svaki dan, al eto ipak me uhvatio grč. Prešla sam na Elle Baby, kao on se može piti od 13. tjedna pa sam ga uzela mada vjerujem da je Elevit također dobar.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
28.5.2017 8:57:36   
danchy27
Hajdi tako sam i ja imala grc u nozi koji me probudio. I bolio me misic tjedan dana, jedva se penjala po stepenicama. A desilo se upravo noc nakon sto sam zaboravila popiti vitamine. Tako da nastavi piti magnezij, bez njega bi bilo i cesce.

Jucer sam i ja popila dodatno magnezij, bolio me donji dio trbuha nesto kao menstrualni bolovi. Nije bilo na prekide vec konstantna bol. Proslo je nakon magnezija.
Bebica je bila aktivna skroz za vrijeme bolova.
Znate li vi cure sta je to moglo biti? Rastezanje maternice ili nesto drugo?

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.5.2017 9:10:38   
Hajdi
Jutro user posted image

Kako ste mi okruglice user posted image ?

Danchy i meni se dogode takvi momenti najčešće u drugom dijelu dana, slično menstrualnim bolovima... pretpostavljam da je to normalno ako ne traje predugo. Svakako kad to osjetiš odmori malo i lezi, pomoći će user posted image
Čini mi se da to može biti prirodno širenje maternice, možda malo i zbog napora ili nerviranja također.

Cure pijte puno vode, čitala sam da je to bitno u prevenciji preuranjenih kontrakcija.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.5.2017 10:27:06   
mali andeo
jutro okruglice drage user posted image user posted image

Pinky user posted image user posted image super za tvoj pregled i malenog miseka user posted image user posted image
nadam se da je maleni M sada dobro i da si se ti odmorila malo od stresa s posla user posted image user posted image

Danchy super ti je bušika ...user posted image ti skoro ko da nisi trudna user posted image user posted image

Belina moguće da to već osjetiš malenu,ja sam ovu trudnoću dosta rano je osjetilauser posted image user posted image
uživaj u škakljanu i mazi bušiku..

curke kada osjetite bilo kakve bolove dolje,lijepo odmorite i legnite na lijevi bok,pomaže...

meni je vikend opet proletio ..L danas doma ostala ,jer je dobila neki osip po tijelu,
pa ću popodne s njom k pedijatrici..nikad dosadno s kikačima user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.5.2017 13:00:43   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11.
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image Antonija13 - 19.12.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.5.2017 13:02:08   
PinkyFunkyBirdy


***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


belina ----------------- 29.05.2017.
Hajdi ------------------ 31.05.2017.
danchy27 ------------ 06.06.2017.
Mali andeo ----------- 09.06.2017.
Jezic123 -------------- ??.06.2017.
Antonija13 ----------- ??.06.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 21.06.2017.
Teica2 ----------------- ??.06.2017.




_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.5.2017 13:24:27   
danchy27
Joj cure, ja s ovako malim trbuhom se znam osjecat kao da je duplo veci. Vjerojatno sve sto je moralo ici naprijed meni se smjestilo u trbuh. Inace malisan je iznad prosjecno velik i vise plodne vode a trbuscic malen user posted image . Danas sam bila na sastanku u firmi pa su se svi cudili gdje mi je stomak user posted image .

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.5.2017 16:23:53   
PinkyFunkyBirdy
Joj, cure, grozna sam zbog toga što se ne javljam. user posted image
Evo uspjela sam danas riješiti nešto što me čekalo na poslu od prošlog tjedna pa da vam se sad malo javim. user posted image

Danchy, vidjela sam tu slatku malu bušicu koju imaš i sve što imam za reći je da si ti naša dežurna manekenska trudnica. user posted image Ma što te briga što je mala - bitno da je bebač dobro i da se ti dobro osjećaš. Mi ostale ćemo se kotrljati pred kraj, a ti ćeš ko curetak skakutati okolo. user posted image

Mali andeo, stvarno nikad dosadno s našim kikačima. user posted image Nadam se da je tvoja ljepotica dobro i da osip nije ništa zabrinjavajuće. user posted image Moj M je bolje - malo još curi nosić, ali sad je to ok. Čak je jutros ok bio kod odlaska u vrtić i nije plakao što mi je super! user posted image

Hajdi, normalno je da te još boli list od grča. I mene je do sad možda 2 puta ulovio iako pijem Biolectra Relax Magnezij 375mg + B + C Direkt, no poneke dane ga zaboravim popiti pa kad se ujutro protežem me ulovi grč ... i da - boli noga nekoliko dana. user posted image Prema kraju će to biti sve češće, ali preživjet ćemo. Probaj čim više opustiti nogu kad ju ulovi grč (znam, znam da je to lakše reći nego napraviti), ali kasnije malo manje boli i brže prolazi grč.
Za bolove u trbuhu ja još uvijek krivim crijeva. Točno primijetim da kad nije redovita probava da me više boli donji dio trbuha. Nisam još primijetila BH kontrakcije. user posted image

Belina, ja popijem kavu ujutro i malu kavicu popodne, ali samo kad radim (preko vikenda se stignem odmoriti pa mi popodne ne treba user posted image ).
Moguće je da bebicu osjećaš. Ja sam počela rano osjećati nešto i mislim da je to bila bebica, ali u ovoj trudnoći sam puno u pokretu pa se nisam stigla pravo posvetiti proučavanju dal je to bila bebica ili ne. user posted image I, da, potpuno se slažem s tobom - u ovoj trudnoći se uopće ne fokusiram toliko na bebicu u buši. Nemam vremena - stalno sam ili oko M ili obaveze po stanu ili sam toliko umorna da ne znam kako se zovem i jedino razmišljam kako ću kad rodim: dal ću stići to sve, kako ću s M i bebačem, dal će nervoza i neispavanost utjecati na MM i mene i nekako samo brinem kad počnem razmišljati o tome da beba dolazi. user posted image No, srećom danas sam točno 20 tt (na polovici) pa se nadam da će se neke stvari posložiti do kraja. user posted image
Draga, javi dojmove s pregleda! user posted image

Teice, super za tvog dečkića! user posted image user posted image user posted image Ma ta žgaravica je grozna. user posted image Meni se javlja i ako dugo ništa ne jedem tako da nema pravila. Nadam se da te barem povremeno ostavlja na miru pa da možeš malo uživati. user posted image

Ancy, Jezic i Antonija, javite se malo da čujemo kako ste i kako su vaše bebice. user posted image

Evo, ja sam si ovu subotu ujutro napokon ukrala malo za sebe - otišla se ošišat i u Lidlu sam pokupovala hrpu trudničke odjeće. user posted image
Na pregledu se mališan stalno kretao i baš je bilo fora vidjeti sva ta rebarca, prstiće i kako je sad već veliki bebač. user posted image Stalno mi se javlja pa je stvarno lakše dočekati sljedeći pregled kad znaš da je ok. user posted image
Idem još završiti što treba pa idem po mog malog mazonju. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.5.2017 18:24:09   
Hajdi
Pinky i ti si nam konačno malo uhvatila vremena, drago mi je da je M dobro user posted image . A kad dođe bebač stvari će se odvijati spontano dan po dan i bit će sve dobro user posted image

Mali anđeo nadam se da će malenoj proći osip brzo user posted image

Cure imam jedno pitanje koje me malo brine, smijemo li mi trudnice konzumirati ocat, točnije domaći vinski ocat kojeg u zadnje vrijeme jedem u salati.
S obzirom da u octu ima alkohola, a bebica nema razvijenu jetru možda ni to bih smjela unositi. Što vi mislite i uzimate li ocat u jelima?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
29.5.2017 20:30:20   
belina
Vecer
Da javim dojmove s pregleda; sve je hb u redu i odgovara tjednima. Tj.s obzirom da znam tocno kad je bio transfer sad sam u 15.tjednu, a po uzv 14+2. Beba je bila okrenuta ledima sakrila je glavu, podvukla rukice hehe! Tlak 110/70, udebljala se pola kg. Ugl. Salje me kod kirurga jer mu nije draga moja kila, s obzirom da me jako muci. Pa da mi pogleda i da vidim mogu li uzet kakav steznik. Ugl. S obzirom na postupak zeli da sljedeci pregled odradim kod svoje mpo ginekologice, pa da kod njega dodem u 22.tjednu. A i da napravim neki dobar 4D uzv posto njegov nije naj naj. Etogac.
Pinky nek si se malo javila, ma bjezi treba naci balans izmedu mm, posla, djeteta, a opet da imas malo vremena za sebe. Danas meni gin broji sta sve ne smijes raditi zbog kile, a meni rogovi rastu. Pa ko to moze ne radit nista. A
Hajdi ja jedem ocat ali kupovni, pa ne znam stvarno. Ali ne vidim da bi smetao u nekim normalnom kolicinama. A za grceve mi je palo na pamet da bi mogla i malo hodat po plivaku sad kad je zatoplilo.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.5.2017 11:02:29   
Hajdi
Jutro user posted image

Nikako da se probudim danas i jučer user posted image

Belina juhuu za uredan pregled user posted image , mala cura je bila sramežljiva, ko zna u kojem će položaju biti drugi put user posted image
Bilo bi dobro da dobiješ barem steznik kad već nisi operirala kilu.
A za tvoje kilice samo pohvale, jedva pola jednog user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
30.5.2017 11:24:40   
mali andeo
jutro curkeuser posted image user posted image

malecka je doma ,pa spavamouser posted image user posted image
dobila je claritine i polako se povlači osip user posted image user posted image

Belina super za uzv ,curke su inače sramežljiveuser posted image user posted image moja prva do zadnjeg je skrivala kaj ima među nogamauser posted image
nadam se da ćeš riješiti problem s kilom i da ti neće raditi probleme...
a što se tiče kilaže user posted image user posted image ja sam već ohhooo u +user posted image user posted image

Pinky neka si se malo izvela user posted image user posted image treba i nama nekad ispušni ventil od svakodnevnice...
drago mi je da je M bolje neka samo tako nastavi...

Hajdi što se tiče octa ,ne znam user posted image mislim da to ne bi smjelo smetati ...user posted image pa ne piješ ga user posted image
jer ja jedem puno salate,ali ne stavim baš previše ,onako lagano začinim!
super za tvog momčica neka samo bude aktivan user posted image user posted image

ostale curke kako ste ?

pijem kavicu polako. pa ću ići spremat ručak!
kasnije kupanac s malom u bazen i na kraju jedna šetnjica po gradu user posted image
stvarno joj se želim što više posvetiti prije nego što dođe nam pojačanje...
samo se bojim da se neće osjećati zapostavljenom user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.5.2017 9:50:07   
danchy27
Jutro user posted image moje, spavate li inace dobro?

Pinky i Belina user posted image user posted image za uredne preglede.
Belina moj malisan je uvijek tako okrenut, cak sam pomisljala da ce biti curica jer se skriva a na kraju ispalo deckic user posted image .

Hajdi uzivaj danas na pregledu user posted image

Ja jucer bila na kontroli stitnjace, napokon je sve super. Zaboravila sam vec kolika je vrijednost hormona (trudnicka zaboravnost user posted image ) ali je sve u najboljem redu user posted image user posted image


_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.5.2017 15:32:28   
PinkyFunkyBirdy
Ola koke! Dal i vi dišete na škrge kao i ja? user posted image Sparina je ubitačna i mislim da nemamo klime na poslu da bi bila pod stolom. user posted image

Danchy, bravo za štitnjaču! user posted image user posted image user posted image Kakvo je vrijeme kod vas? Mi se tu topimo.

Mali andeo, dal primjećuješ da je tvoja velika curka što zahtjevnija od kad si trudna? Moj M je kao priljepak - ne mogu nigdje, a da odmah ne dojuri za mnom. user posted image
Kako je osip? Dal se povlači? user posted image

Hajdi, ovi dani su neki stvarno pospani tako da nije samo do tebe. user posted image
Ocat normalno koristim i mislim da u tim malim količinama neće imati nikakav utjecaj na bebu. user posted image
Kako je bilo na pregledu? user posted image

Belina, bravo za super pregled i nadam se da će steznik pomoći. user posted image user posted image user posted image A za pola kile koliko si dobila svaka čast! user posted image Ja sam se jutros odvažila stati na vagu i od početka trudnoće sam na +5kg. Pošto me ginić još ništa ne važe ja zadovoljna. user posted image
Dal se već netko usudio okupati u moru kod tebe? Dal je jako hladno ili dobro dođe dok su ove vrućine? user posted image

Teice, što ima kod tebe? Dal vas kuća okupira ili nešto drugo? user posted image

Ostale cure, javite se malo da čujemo kako napreduju bebači! user posted image

Ja sam na poslu, vruće je, umorna sam, jedva čekam da odem doma, ... no bebač mi se javlja svako malo pa me to umiruje. user posted image Sinoć sam pred spavanje baš gledala kako mi je trbuh ogroman. user posted image Moram se opet uslikati da vidite tu trbušinu. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
31.5.2017 19:31:26   
Hajdi
Pozdrav curke user posted image
Da javim dojmove s pregleda, sve je u redu i kako treba biti. Pregled je brzo prošao, meni je najvažnije da je sve ok user posted image . Kako je beba veća teže je razabirati sliku, uglavnom smo gledali dio po dio bebe, a prije se lakše vidjela cijela beba. Nije mi stavljao 4D sliku, valjda će to doći na red kasnije. Nakon sljedećeg pregleda idu na red opet laboratorijske pretrage.
Zatvorena sam, cerviks uredan. Doktor zadovoljan, ja zadovoljna user posted image

Pinky vrućina me ubija tamo iza 13h, a uz to imam dvije nerazumne kolegice kojima smeta klima poviše mog stola, a one su tri stola dalje od mene. Nemam riječi za to, danas su me strašno naživcirale zbog upornog gašenja klime user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
1.6.2017 9:19:32   
PinkyFunkyBirdy
Hajdi, bravo za dobar pregled i da tvoj dečkić lijepo napreduje! user posted image user posted image user posted image
Uh ... baš mi je žao da su te tvoje kolegice tako neobazrive. user posted image Dal im možeš nešto reći da to više ne rade? user posted image

Ajme kako sam ja danas pospana. user posted image M je noćas valjda nekih 5, 6 puta plakao pa sam cijelu noć hodočastila od njegove sobe do svoje. I još sam se malo ranije ustala jer moram poslije na roditeljski sastanak. Vjerojatno mu je sparina koja se uvukla u stan smetala. Ni kavica ne pomaže da me razbudi. user posted image
Jutros je MM ulovio grč u listu noge pa sam rekla dal to on suosjeća sa mnom. user posted image

E, curke, kad su vam sljedeći pregledi? Sad je već lista puna upitnika. user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 1.6.2017 9:23:04 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!