|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
16.11.2016 14:47:12   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image kiar - ponosna user posted image
user posted image mali andeo - 15.11.
user posted image belina - 19.11.
user posted image LourdessPadme - 21.11.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
16.11.2016 15:16:04   
PinkyFunkyBirdy
Bokić drage moje! user posted image
Današnji dan mi je tako neki pospan i ovo vrijeme je baš depresivno. Nadam se da ste mi vi bolje. user posted image
Imam i dosta posla pa to polako rješavam. Inače na GO sam u petak i ponedjeljak pa žurim završiti što više da mogu onda uživati za produljeni vikend. user posted image

Lourdess samo hrabro i pozitivno! Svi navijamo za debele dvije crte u nedjelju! user posted image user posted image user posted image

Daxy nadam se da je kod vas malo toplije. Meni je danas strašno zima i jedva čekam da dođem na stan i odvrnem grijanje. Valjda mi je toliko hladno jer sam pospana. user posted image

Hajdi, just keep swimming ... just keep swimming. user posted image Dal si gledala Nemu i Dori? user posted image

Tintin jedva čekam da nam javiš da si u postupku i još više se veselim kad ćeš nam javiti da si user posted image . user posted image

Hipi, kako je mala hipica? Zadnjih dana nekako ne stižem na vaše teme da vidim što se dešava. user posted image

Perlice ja se još nisam sastavila s pameću user posted image tako da nemaš problema. user posted image

Mali andeo drago mi je da si nam se javila. user posted image Neću ti davati lažnu nadu, ali moram reći da bi me jako razveselilo da vas iznenadi trudnoća ovaj ciklus. user posted image Tempica je lijepa, ali pitanje je kad je bila O. user posted image

Anandi nisam ti jučer odgovorila. Da, kod mene je sve nešto dugo. user posted image Dugo traje dok napokon ne dobim O, a kad treba krenuti M onda najprije dan, dan i pol nešto rozo-smeđe brljavi i onda tek krene pravo crveno i to traje neka 4-5 dana i onda još 2 dana čišćenja tako da se na kraju skupi valjda nekih 7, 8 dana nošenja uložaka. Ma već sam navikla, a inače je bilo rijetko (prije poroda sam imala svega 4 menge godišnje) pa mi nije bio problem. Sad na svu sreću dobivam po 8, 9 mengi godišnje pa mogu češće odbrojavati. user posted image

Grlim sve koje nisam spomenula! Idem si praviti kavu da mi se kapci skroz ne zatvore. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
16.11.2016 15:42:51   
belina
helou cure moje, šta ima? U nas hladunjavo, ali barem sunčano. Ujutro i navečer mi je pre prehladno. Evo već mi je klima upaljena. A još moram vodit malu na trening, neda mi se izac iz stana. Pinky i ja pijem kavu, jedva držim oči otvorene, imala sam danas neke obaveze u školi koje su ukljičivale i stručnu službu i ostale, pa noćas nisam ništa spavala (teški tremaš, a bezveze). Jedva čekam leć, iću u 7user posted image user posted image Glava me boli i drob bolucka. Jede mi se slatko, a hvala bogu ne čisti mi se po kući kao i nače u pms. pretpostavljam da će user posted image stići sutra ili prekosutra. Naručit ću se čim dobijem user posted image za briseve tako da se bar toga riješim. imam osjećaj da nešto nije kako treba.
lourdess ko će dočekat nedjelju. Možda su ti grčići dobar znak, jel tako? Ma bit će to user posted image sigurno. user posted image user posted image navijamo!!!
perlice idete li na jug za vikend onda? ja mislim da ću ipak odustat od Zagreba ovaj vikend jer sam gledala prognozu: samo kiša cijeli vikend. U čitavoj Hrvatskoj.
daxy mene naveliko uhvatilo bolit zubno meso. Ja ti mislim da je to od hormona? I tebi i meni.user posted image user posted image Ja sam u pms, a ti trudna. baš mi je natečeno i osjetljivo. Neda mi se ništa ni jest ni pit. Neda mi se-šta ne znači da ne jedemuser posted image user posted image
hajdi jel user posted image već gotova?
tintin hvala ti šta misliš na mene. I ja tebi šaljem veliki virtualni user posted image
leilani di si ženice? kako ti i gljivarstvo?
mali anđeo baš dobro da si se javila. Već smo se pitale gdje si. Ja nisam neki tip za nade, ali ako postoji nada ja ti drzim palčeve da testić bude user posted image i da nada stigne na pravo mjesto.
papučiceeee jesi ti negdje na GO kad se ne javljaš? ima li snijega?
anandi draga, ne razumijem se u tvoju problematiku, ali eto i sama si rekla, valjda nije ništa strašno. A i naša Hajdi se potrudila naći ti objašnjenje, iako-doktor je No.1. user posted image Čuvaj se!
Valjda nisam nekoga zaboravila. Aha, eternety ako nas čitaš javi se da vidimo jesi li šta uspjela napraviti. Drži se!!!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
16.11.2016 21:25:20   
Hajdi
Evo da se i ja prijavim, preko dana pokušavam nešto napisati, ali me nešto omete uvijek..

Daxy uglavnom se dobro osjećam, na momente mi se čini da mi je previše hormona... ali evo danas većinu dana sam ok pa neću za sada ići ranije na kontrolu, ponedjeljak je blizu. Nadam se da si uživala u šetnji! user posted image

Lourdess bit će plusić u nedjelju i to dupli user posted image

Pinky i ja sam pospana kad je oblačan dan... šaljem malo sunca user posted image
Danas je bio prekrasan dan, još da se moglo šetati po suncu bila bi milina..
Gledala sam jedan dio Nema, super mi je user posted image user posted image sviđa mi se 'just keep swimming'.

Belina moja user posted image je gotova još jučer. Ne želim si ovaj mjesec nabijati presing s danima, pokušat ću opušteno pa što bude. Lagano mi je dosta toga da akcija bude lov na O. Ali opet pokušat ću da potrefimo tu negdje one dane.. Nadam se da će tvoji brisevi biti uredni.. dobro da ih odmah sad ideš napraviti user posted image


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 10:04:06   
anandi
Cao curke, evo user posted image kad svratite
Nisam vam u fazonu tipkanja, povracala sam cijelu noc evo i sad mi je lose..Izgleda je od nervoze, veceras idem na uz

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 10:16:27   
LourdessPadme
Jutro curke
anandi sta te unervozilo? cuvaj se draga i javljaj kako si

Kod mene kao da ce menga svaki cas,imam feeling da je jedino utrici sprjecavaju.
Mislin da se nemam sta vise nadat

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 10:54:11   
kiar
Cure koje ste na listi sretno !!! Lourdess nemoj misliti negativno,u mene je doduše trudnoća bila skroz neplanirana ,a i očekivala sam menstruaciju ,svi simptomi kao da imam dobit ,bol u stomaku .simptomi pmsa čak i iscjedak tako da stvarno ne trebaš mislit negativno,ja sam bila uvjerena da će menga doć umjesto user posted image sretno svima i držim vam fige user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 11:23:52   
mali andeo
Pozdrav cure !!

Lourdess malo pozitive molim user posted image ,znam da ti nije lako ,ali...
recimo Daxy nam je dobar primjer ,dan prije testa je gotovo odustala i eto ona nam trudna i to duplo ...
ja navijam i dalje ...

anandi
mila nadam se da ti je bolje ...čuvaj se ..

neću piškit test ,realno ne mogu biti trudna ...
ali bemu miša sad već pošteno kasni ,tako da ću morati zvati ginikologa ...
inače nakon prvog transfera sve menge su dolazile točne ko satić 28-29 dan...
a sada ovo polako ubija ...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 11:51:57   
rosie
Pozdrav cure,
nisam se javljala cini mi se od odbrojavanja listopad, ali sam Vas citala manje vise redovito.
Dogodilo se svega i svacega, sto problema tako da mi je ovaj mjesec bio turbulentan. S obzirom da su mi ciklusi 31 dan u prosjeku racunala sam da bi mi ovulacija trebala biti oko 1.11. a mm i ja smo hopsaliuser posted image samo jednom i to 27.10. sto je bio 13 dc. Racunala sam da bi vjestica trebala doci 15-og jer bi inace dosla vecinom 13 dana nakon ovulacije. Jos uvijek je nema. Sada je li kasni ili ne, tesko mi je procijeniti. Radila sam test 8.11. samo zato jer sam trebala ici na rtg pa sam htjela eliminirati da podem mirne duse. Tada je test bio negativan. Nakon toga vise nisam radila test. Vjestice nema, ali nema ni nikakvih simptoma koji bi bili drugaciji nego prije. Danas je 34dc. Razmisljala sam pricekati pa ako ne dode zvati svog dr da vidim sto cemo, da mi da tablete za izazivanje user posted image . Bas sam mislila ovaj mj vaditi sve hormone, i kada sam sve dogovorila prokletnice nema user posted image .
Nikada zivog mira sa tim hormonima i ciklusom...
Saljem veliki hug svimauser posted image

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 11:56:29   
Leilani
mali andeo drago mi je vidjeti da si ovdje. Ljubim te! A da znas kako bi volila da nas razveselis...ajme meni.

lourdess mila, nemoj misliti na najgore...vjerujem da si u strahu, ali ja se nadam za tebe. Grlim te!

anandi kako si? Zabrinula si me s tim sto se lose osjecas. Javi se.

belina ja i gljivarstvo se cini da guramo. Stvarno strogo pazim na hranu i sad sam si prije vjestice tjedan dana stavljala acidosalus vaginalete. Tako cu i prije sljedece. Polako pocinjem uvoditi voce, kisele jabuke dosuše samo, ali mi ludo paše. I borim se, ali nedam se. user posted image

Ja sam bas u guzvi ovih dana, imam novi posao pa sam malo u strci dok ne uđem u svakodnevnu rutinu. Tako da nemojte zamjerit sto ne pisem bas. Ljubim vas sve po redu. I za tintin draga, zao mi je zbog tvoje user posted image
Ah, da i ne zaboravim...hormoni svi su mi uredni. Tako da sam bar na tom polju mirna.

< Poruku je uredio Leilani -- 17.11.2016 11:58:56 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 12:10:38   
Suzana22
Pozdrav cure pratim vas već dugo pa vam se odlučila javiti i reći o svom problemčeku. Dečko i ja želimo bebu a nikako da dođe roda do nas, svaki mjesec pokušavamo i nadamo se da budu dvije crtice na testu ali ništa.. pretrage koje sam napravila štitnjača savršena desni jajnik i maternica također već mi lijevi radi male probleme, ali veli mi ginekolog da ne bi trebalo predstavljati veću prepreku.. situacija je ovakva u devetom mjesecu vještica trebala doći 25 ali bil je samo smeđi iscjedak te sam se nadala da je to to ali nakon 20 dana došla je vještica znači i došla je 14.10. I sad opet čekam da dođe 15.11. Ali opet smedi iscjedak al sad svijetliji ne kao prošli put i trajao je 4 dana .i opet ja danas kupim test napravim i opet negativno..simptome nemam nikakve i neznam što se događa ...ginekologu sam tek naručena 25.11..dali sam ja možda napravila prerano ?oprostite na velikom postu..unaprijed se zahvaljujem na odgovoru i želim svima da čim prije ugledaju dvije crtice na testu zajedno samnom :)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 12:46:56   
perlica55
Lourdess draga, mislila sam svaki dan od ETa, evo dobila sam mengu,
a beta pozitivna, samo hrabeo.. Čekam nedjelju za tvoj debeli user posted image user posted image user posted image
Mali andeo onda odi kod gina na pregled, nek pogleda ima li kakva cista..
Anadi, čekamo novosti user posted image
Pinky ima li kave od jučer, ja jedva gledam..
Tintin žao mi je zbog user posted image
Belina evo mene danas nešto glava boli, ne mogu dočekati trosjed, prekrivač, čaj, knjigu user posted image
Rosie, svakako ponovi test, ak nema plusa i ti odi kod gina..
Suzana dobro došla i čom prije otišla na ljepše teme..
Svakao ak ne bude user posted image traži od gina uputnicu za spolne hormone,
a muž/dečko nek napravi spermiogram. To što su ti UZV i štitnjača uredni, na žalost
ne znači da nema nekih drugih problema.
Pusa svima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Suzana22)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 12:58:34   
LourdessPadme
Cure moje ja sam pukla pa san isla radit test
Imam laganu drugu crt u u soku sam

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 13:08:33   
anandi
Loudresss pa kraljice, zar nisi mogla izdrzat user posted image
Cestitam na plusicu i zelim ugodnu i skolsku trudnocu user posted image user posted image
Sad se mozes opustit i cekat betu, koliko god ona bila jacine ako je ima ima i trudnoce user posted image Bas mi je drago

perlice svakako, pisem vam cim stignem

suzana dobro nam dosla

rosie slazem se s perlicom, ponovi test i onda trkom kod ginekologa

Leilani pa dobro je, nista me ne boli samo mi je muka. Bas sam citala simpt za 13+3 i kazu da u tom vremenu formira se folikul dlake i kosica raste pa otud i mucnine. Budemo veceras znali na cemu smo
Nadam se da ces se brzo uhodati kroz novi posao

mali andeo pa nema nista gore, tako mi sebi napravimo plan i ondan nas user posted image koci. Je da ako nema nade za user posted image nek bar user posted image dode sto prije i ode pa da se krene u nove pobjede

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 13:52:46   
PinkyFunkyBirdy
Loudress iskrene čestitke! user posted image user posted image user posted image

Žurim na sastanak ... pišem kasnije ako stignem.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 14:01:17   
belina
Samo da kažem pa ću se javit posli: LOURDES AAAAAAAAAA ČESTITAM!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 14:24:47   
perlica55
Lourdess draga čestitam od srca user posted image user posted image user posted image
Želim ti urednu i školsku trudnoću do kraja user posted image
Ma baš si me obradovala, svaka čast za nestrpljivost user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 14:38:59   
LourdessPadme
hvala vam curke na cestitkama user posted image necu se nista puno veseliti do bete.
Danas mi je 11dpt a procitala sam na onoj tablici da se tad moze detektirat trudnoca.
Kako je sinoc krenilo to kuhanje u trbuhu tako su mi sve nade pale u vodu i mislim si ma kupit cu test ionako nista iz toga. I na kraju lagana al vidljiva crtica. Sad strpljivo cekam Pon za betu,dotad mi nemojte stavljati znakic..
ljubim vas sve

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 15:20:49   
Viola6
Drage moje. Evo da vas malo pozdravim. Lourdes cestitam na user posted image user posted image
Pratim vas i citam sve cure i silno se radujem vasim plusicima i navijam da liste budu puneuser posted image
Evo mi danas napunile 25tt imamo curicu i jako se radujemo. Morali usporiti tempo al uz pozitivu bit ce sve ok do kraja.
Saljem vam zagrljaje i puuuno pozdrava user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 16:30:57   
belina
Viola bravo za curicu!user posted image cure su zakon (vjerojatno i dečkići ali to ne znam)! Čuvajte se!
Joj Lourdess bas nas je krenulo lijepo na Re!!!!

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 17:12:29   
hipo
Ajme Lourdess kako si me razvesila s tom crticom! Drzim fige da sve, sve sve bude ok!
Puno pusa od hipice i mene!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 17:16:23   
daxy

IZVORNA PORUKA: LourdessPadme

Cure moje ja sam pukla pa san isla radit test
Imam laganu drugu crt u u soku sam


Aaaaaaaaaaaaa!!! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jao,koja super vijest!!!

Baš mi je drago. Čestitam!
Drž mi se do ponediljka. Onda slavimo beturinu! user posted image


Samo sam uletila zbog Lourdess. Nemam danas vremena

Bila sam kod zubarice na redovnom čišćenju i kad mi je očistila kamenac otkrila se malena rupica na zubu koju nije vidila kad sam bila kod nje zbog boli.
Sad mi je stavila lijek i ne bi me smjelo više bolit. Tako da sam sad puno mirnija. user posted image

Tipkamo se sutra.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 17:30:48   
mali andeo
Ajme Lourdess ma cestitam ti od srca...
Neka bude uredna trudnoca user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 17:43:21   
Leilani
lourdess user posted image user posted image pa cestitam draga od srca!! Uljepsala si mi dan user posted image Zelim ti svu srecu do kraja. user posted image user posted image

anandi drago mi je da nije nista ozbiljno user posted image . Bas mi je djelovalo onako da se zabrinem.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Odbrojavanje - studeni 2016.
17.11.2016 21:06:04   
anandi
Vece cure, evo da i ovdje napisem da je sve super proslo, dr zadovoljna i sve joj se cini da je mali mudonja u pitanjuuser posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!