|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
4.4.2016 11:02:25   
Viola6
Pozdrav trudilicee..
kako ste mi ovog suncanog ponedjeljka? Kod mene evo po starome..
Sinergy jesi napravila testic?
Ostale cure kakve su novosti kod vas? user posted image user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
4.4.2016 11:27:22   
perlica55

Trudilice:

user posted image papučica - 07.04.
user posted image eternity - 12.04. user posted image
user posted image Leilani - 12.04.
user posted image tintin - 19.04.
user posted image belina - 21.04.
user posted image Viola6 - 21.04.
user posted image perlica55 - 21.04. user posted image
user posted image mali andeo - 22.04.
user posted image buba m - 23.04.


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
4.4.2016 11:28:06   
perlica55
Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
4.4.2016 11:31:36   
perlica55
Kaj je ovo cure moje, nigdje nikog na raji user posted image
Evo kavicaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  možda vas dozovem..
Sinergy, kakvo je stanje?????
papučice, još sitno brojiš, držim fige user posted image  user posted image user posted image
Nema nam eternity odavno, kaj ima novog???
Leilani, si živa???
Pusa svima user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
4.4.2016 12:54:14   
Viola6
Perlice izgleda da su nam cure jako zaposlene ili u svakodnevnoj guzvici..
ajmo cure javiteee see i nadam se sa dobrim vjestimauser posted image
ja sve nekako jako polazem nade u ovaj mjesec da konacno vjestica ne dođe user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
4.4.2016 13:54:08   
PinkyFunkyBirdy
Lijep pozdrav drage moje! user posted image

Još jednom vam puno hvala na savjetima! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pričala sam s više ljudi o tome i došla sam do zaključka da sam u pravu i da je M u zadnje vrijeme nemiran i loše spava noću ne zbog toga što moje postupke smatra stresnim (jer je ipak na njih već navikao) već mu vjerojatno tete u vrtiću nameću nešto za što on još nije spreman pa se javlja stres zbog toga. Tome u prilog ide i to što on obično ne plače kad ga ujutro ostavljamo u vrtiću, a zadnjih tjedan dana plače. Baš mi je grozno što još ne priča pa mi ne zna reći što se točno dešava. user posted image
I opet nam je krenulo curenje iz nosa i kašalj tako da ako se ne javim koji dan vjerojatno sam opet na BO zbog njega. Noćas sam spavala s njim u dnevnom boravku i osim buđenja svako malo jer nije mogao disati na nos, bili smo pravo budni od 3:45 do 5h. user posted image I tad je zaspao tako da je svako malo kašljao i taman dok se to smirilo već sam ga morala buditi zbog odlaska u vrtić. Ne moram vam ni govoriti kako je loše volje bio i koliko je plakao. Iskreno se nadam da ne plače cijeli dan u vrtiću. user posted image
A ja sam umornaaaaa jer opet ne spavamo noću, a nije htio lijepo odspavati ni jučer popodne pa da barem malo nadoknadim. user posted image

Vidim da još nema novih trudnica. Ajmo curke akcija! user posted image user posted image user posted image

Leilani super za postupak! Držimo fige da za 2,5 tj. bude veeeelika beta! user posted image

Sinergy, ima li kakvih novosti?

Perlice, još malo i opet ćete u postupak. Vrijeme brzo ide. Dal si nestrpljiva? user posted image

Grlim sve ostale cure! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
4.4.2016 14:16:53   
belina
Pozdrav cure, skicnem svako malo ali vidim da je neko zatisje. Skupila sam hormone danas sve uredno. Sutra cu probat potrazit doktoricu i zamolit da me primi ranije. papucice ti si sad prva na listi navijam da bude user posted image
viola sta ima kod tebe sad kad je muzis stigao user posted image
pinky vjerujem da je tesko, pogotovo kad tako mali krenu u vrtic,a ne znaju rec sta im je. Ali bit ce bolje. Stec ce imunitet, pocet ce govorit, bit ce ti lakse. Ubiti, kad smo neispavane onda smo lude i sve nam izgleda puno gore nego sta je. Ja se stvarno nadam da je ovo jedna kratkotrajna faza i da ce bit bolje.
perlice sta ima kod tebe? Rad, rad?
mali andeo di si, jesi se vratila s odmora?
leilani znam da je rano, ali dogada li se ista neuobicajeno?😀

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
4.4.2016 21:42:35   
LourdessPadme
Hej curke ,oprostite na neaktivnosti,al nekako mi pase da sam manje aktivna,manje razmisljam o svemu

belina ja kad sam isla na hsg prije koji mjesec dobila sa inekciju apaurina za smirenje i dolatina valjda da omami,bilo je bolno,malo teze je proslo al ipak je uspilo. Bila sam u bolnici mozda 3 sata i pustili su me doma. Radila sam rendgenski,neobicno mi da tu ostavljaju preko noci.
Drzim fige da drugi put uspiju iz prve da skines to s dnevnog reda user posted image

perlice zao mi zbog losih nalaza,al bar sad znas s cim se boris . Drzim ti ogromne palceve za urednu sljedecu trudnocu i da dodje mali bebac ♥️

Ja sam danas bila kod gin i izgleda da je jutros bila O,netko je pitao dal boli prije poslje i za vrime ovulacije.
Mene su sinoc pocele bolit grudi i jutros me boli ljevi jajnik. A O je bila jutros. Znaci mozda cak boli vise nakon.

Dogovorile smo se sljedeca 2 ciklusa probat s klomifenom,i ici cemo na ciljane s f-metrijom svaki dan ili dva. Za pocetak cemo krenit s manjom dozom jer izgleda da imam inace dosta folikula al eto nije na odmet.
Narucila sam cak i trakice pa se bacamo na posao sa svih strana :)

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 6:48:04   
Snjeguljica_83
Lourdess, vidim da sve si poduzela i bacaš se na posao! user posted image sretno!!!user posted image Sretno!!! user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 8:01:51   
buba m
Lourdess za premijerku!!! Dobro jutro svima! user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 8:54:05   
perlica55
Jutro curke user posted image
Pinky, drago mi je da si se "sabrala" ti si super mama user posted image
Nisam sigurna dal se veselim postupku... Kak se vrijeme bliži,
sve sam više sigurna da nisam spremna user posted image
MM me ne razumije najbolje, mislim da mi čak vrši presing..
Voljela bi ovo ljeto uživati na godišnjem odmoru, kupati se, plivati od jutra do
sutra, ružiti do zore i  mislim si da sve odgodim za kraj ljeta.. Budem vam
javila kad odlučim.
Louredess user posted image user posted image user posted image  obožavala sam svojevremeno f-metrije,
držim fige za user posted image  i živu i zdravu user posted image
Belina, ima li sunca??? Hodate li po Marjanu user posted image  user posted image
Gdje je nestala leilani s detaljima user posted image  Zna li ona da mi trudilice sve zanima user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 9:40:31   
mali andeo
dobro jutro cure user posted image user posted image

danas je za mene poseban dan ,prije 4 godine rodila sam svoje najsavršenije stvorenje !
stoga mojoj ljubavi želim sretan 4. rođendan !
vrijeme leti...
evo vratili smo za vikend domeka ,u nedjelju proslavili rođendan ,a jučer sve ispočetka !

pinky draga ,dobila si svoje odgovore već,i znaj samo jedno TI SI MAMA i SAMO TI ZNAŠ NAJBOLJE Jasno ?
vjeruj mi ,svi prolazimo kroz razna nama pametovanja ,ali ako je tvoje dijete sretno ,nemaš razloga za brigu ...
neka su djeca lijenija od druge ,ali opet stignu sve !
i ja sam se svašta naslušala ,ali uvijek sam radila po svojim instiktima i vidim da mojem dijete ništa ne fali...
uvijek je bila mršavica i malo je papala ,plakala sam radi toga jer svi su bili pametniji od mene....
eto prije dva mjeseca operirala mandule ,iako sam svima govorila da je to smeta nitko mi nije vjerovao,sada malena ima čak 2 kg više i jede ko mali termit !
sad se bave drugim brigama ... ahhh !
ja sve njih lijepo poslušam ,a radim kak ja hoćuuser posted image

perlice ne znam,ako nisi sigurna nemoj te ! sve je još svježe i vjerujem traume postoje !
kada skupiš hrabrosti krenite dalje ..user posted image
user posted image

Leilani želim ti od srca da ugledaš svoj user posted image ...
mene čeka ivf !

LourdessPadme sretno s planom i neka bude već prvi ciklus dobitan user posted image

ostale cure sve od reda user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 10:01:16   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image

Belina bravo za dobre nalaze hormona! user posted image user posted image user posted image Javi kako je prošlo s dokicom.
Ovo za neispavanost se totalno slažem. Mislim da mi to najteže pada od svega jer niti mogu normalno funkcionirati, niti imam snage za obaviti sve što trebam, a da ne govorim koliko mi to utječe na psihu (toliko budem osjetljiva i plačljiva da u nekim trenucima mislim da sam na pragu depresije). Treba samo pregurati taj period i onda će vjerujem sve biti puno bolje. user posted image

Lourdess, držim fige da vam već ovaj ciklus bude dobitan pa da ne moraš na Klomiće i F-metriju, ali ako i dođe do toga držim fige da se čim prije ulovi mali bebonja! user posted image user posted image user posted image

Snjeguljice, pa tebi je još ostalo samo 10 tjedana dok upoznaš svog sinčića. user posted image Ajme kako to brzo prolazi. Kako tvoja E? Dal AD ide na bolje? Ljubni ju u moje ime i pomazi malo bušu. user posted image

Buba, dal se akcija? Nema zabušavanja kad se bliže plodni dani. user posted image

Perlice, najbitnije je kako se ti osjećaš i ako misliš da ne možeš u novi postupak probaj objasniti TM kako se osjećaš. Vjerujem da te strah, ali budi svjesna da će te biti strah sve dok ne budeš držala svoju bebicu u rukama. Znam da sam ja strepila od pregleda do pregleda. Ako ti je potrebno ljeto da se još psihički malo oporaviš smatram da tih par mjeseci nije neko predugačko razdoblje i da će TM razumijeti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga Daxy, fališ! Javi se ako čitaš da znamo kako si. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mali andeo
, pa u tom slučaju SRETAN ROĐENDAN tvojoj mezimici! user posted image user posted image user posted image Neka uvijek bude zdrava i vesela! user posted image

Kod mene ništa posebno. Danas me nekako glava boli i dobro bi mi došao još koji sat sna jer se M svako malo budio i kašljao, ali na svu sreću nisam se morala svaki put ustati već se uglavnom uspijevao sam uspavati. Rekla je teta da je jučer bio super u vrtiću i baš me to iznenadilo (s obzirom kako je plakao ujutro). Čak mu je i nosić jučer manje curio. Kako bi mu eventualno malo smanjila broj tih prehlada, na preporuku frendice kupit ću mu danas kapi za jačanje imuniteta: Echinacea kapi od ChildLife-a. Ima li tko iskustva s njima?

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 10:20:47   
perlica55
Mali anđeo sretan rođendan tvojoj mezimici user posted image user posted image user posted image
Izljubi ju u moje ime user posted image
Pinky moje frendice hvale Imunoglukan sirup za djecu.. jedna daje
dečkić ima 4 godine, a malena 3..
I meni fali daxy... Vjerojatno joj je pun klinac RR, čim se ne javlja...
Da nas čita valjda bi nam se već javila user posted image
MM je previše realan čovjek, kod njega je 2+2=4 user posted image
Želimo djete, idemo u postupak jer je to jedini način da dobijemo user posted image
Budem vidjela kaj i kak dalje...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 10:30:49   
mali andeo
Echinacea kapi od ChildLife-a
e to smo mi koristili prije 2 godine ,pokazale su se dobre ...
ali od kad je na imunoglukanu od medisa preporod !
znači nekda je ulovi virozica ,ali sad je sve to tako blago da u hodu prebrodi ...
inače antibiotik svaka dva tjedna ...već sam znala kad bude bolesna !
a sad je sve to tolko blago ...zadnji antibiotik je popila prije godinu dana !
jedino kad smo radili pauzu između terapija onda je malo bila prehlađena !
sve u svemu preporučam ti taj sirup ! sad od ove godine ima i veće pakiranje za isto u cijenu cc 250 kn!
probaj ,možda mu pomogne !
vjerujem da ti nije lako ,a još teže ti ga je takvog gledati...
a u noći kad ju je znao kašalj primiti ..znali smo zagrijat vodu u kuhalu i stavit onu mucoplant mast za prsa u vodu ... i to joj je puno pomoglo !
začas bi prestala kašljat !
ne znam dali si mu probala davati sirup od borovih iglica ? on je isto odličan ! znala sam joj dati prije spavanja i mir cijelu noć!
sad jedino mislim da je još premali za taj sirup ,pitaj u ljekarni !

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 11:00:05   
Snjeguljica_83
Pinky, ostalo je još samo 10 tjedana, a užasavam se, ajme meni!user posted image user posted image No, jednom sam preživjela, budem i drugi put. Što sam htjela, to sam dobila!user posted image user posted image user posted image

Mazim trbuščić stalno, u svakoj prilici. Sad ga ne mogu sakriti niti jednom jaknom, vani je, ljudi pitaju, ljudi gledaju, poznati i nepoznati.user posted image

AD je još i dobar, obzirom da mag. mlijeko E. ne uzima već tri tjedna. Koža na pregibima ruku je suha i ima crvenila, ali nije onako užareno... Ma dobro je, ako ovako bude, dobro je. Baš se pitam hoće li i maleni to imati...user posted image Nadam se da ne.user posted image


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 11:22:25   
nymeria
Djevojke😙😗

Ajmo po te pluseke.. jesenske bebice primaju sirom otvorenih ruku😀😁


_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 12:16:46   
belina
Cure cekam ode vec 40min. Valjda cu brzo pa cu vas obavijestit.
Tila sam rec pinky nama je imunoglukan izvrstan. A za kasalj i grlo sam koristila zele islandskog lisaja i sirup mladih borovih pupoljaka, narucila iz bosne nasla na netu i super su komentari. Cak su i neke moje prije narucivale i zadovoljne su. A inhalator? Eh da, ne znam koliko imas volje i vremena ali budi u prirodi sta vise!!
perlice vrijeme je izmisljeno😊 ah znas ti da smo mi stalno na Marjanu, bila sam jucer iza vrtica. E je vozila biciklu,ja setala, pas se okupa haha
Cuj, sta se tice bebice, ja se slazem s tobom;ako nisi spremna uzmi cijelo ljeto. A mozda ti je to podsvjesno jer te strah da se nebi dogodilo isto? 😢 ajme i moj mm je kao tvoj ja pop....u njega je sve crno ili bijelo,a ja kazem uvijek i da ima malo boje.
mali andeo sretan veliki 4.rod tvojoj curkici
leilani pa di si??? Hocemo detalje
lurdess odlican borbeni plan, daj boze da upali!!!
snjeguljice jos samo 10tjedana??mogu mislit da umires, jos gore je kad znas sta te ceka hahaha

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 12:22:27   
buba m
Pinky, hvala na podršci moje sexone user posted image
Prekjučer nas je malac prekinuo usred posla, bas kad je bilo najbolje, pa smo kasnije popadali od umora... A sinoć je MM alat bio pun crvenih točkica, mislim da su gljivice, mažemo se oboje plimycolom a ja se nadam akciji večeras! user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 14:21:50   
Viola6
Hello curee.. evo da se i ja danas malo javim
Leilani gdje si, kako je?
Belina ti?
Jao Snjeguljice bas ti zavidim, i ja bi trbuscic, evo jedna moja prijateljica broji zadnje dane sa trbuscekon..
Perlice po mome misljenju najbolje je poceti kada budes sigurna u sebe i svoju odluku, ali nedaj strahu tron..
kod mene sve po starom, danas primjetila malo gusci isjedak pa su plodni dani na svome pocetku... nadam se
da ce ovaj mjesec biti dobitan user posted image
Pijem vrkutu i dalje i folnu također.. sve u nadi da cim prije ugledam svojuser posted image user posted image

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 16:13:37   
PinkyFunkyBirdy
Moram gibati s posla, ali samo da vam kažem da sam se javila winkici (starije trudilice ju znaju) i da skratim ... evo album koji je stavila:
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=album&ID=3733 user posted image

Čujemo se sutra! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 16:33:00   
belina
Aaa bravo za winkicu!!! Bas lijepo...
Buba ajme gljiviceee nee!!! Mazite se sve znas!
Viola evo me! Dosla sam doma iz doktora pa dok sam rucak i sve i evo me.
Ugl cure, nije bas najbolje. Hsg se ne moze ponavljat jer je to usce zauvijek rasireno. To je povezano sa kvalitetom koze i tkiva i elastocnoscu. Rekla je da se to dogada u zena koje imaju kilu, strije i sl.a to sam ja. Dva puta imala kilu, a strije u trudnoci da ne pricam. I sad imam veliki visak koze i ocajne strije. Ljeti se kupam u majici za kupanje. Ugl 5.5.sam narucena na laparaskopiju pa ce vidjet na taj nacin stanje jajovodauser posted image sta da vam kazem-to je ipak operacija. A najgore od scvega sta mi je rekla:kad ostanem trudna u 25tjednu obavezan serklaz (ono sivanje usca) i strogo mirovanje cijelu trdunocu. Tak da se znam pripremit. 😲😲😲 cak sam razmislala da odustanem ovako na prvu ali me mm malo smirio. Kao i njegova mama je s njim bila sasivena cijelu trudnocu pa je (donekle) normalanuser posted image i sve tako nesto. Znam ja sve ali sta kad bi nesto krenilo po zlu?
Ugl idemo korak po korak

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 16:41:31   
Leilani
Bokic cure, isprike kaj se nisam javljala, stalno sam u guzvi pa nisam uopce stigla citati sve. Dobro sam, osim kaj me pak malo gljive napale pa nismo ponovili akciju. Simptoma nema nikakvih drukcijih osim tipicnih za pms. Masna koža i teže cice user posted image I tak....Sad vas idem procitati u miru.
Ljubim sve po redu!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 19:33:31   
Sinergy
Lose vijesti cure.. Prekjučer je došla vještica na vrata... :(((
Sad sve ispočetka..

(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
5.4.2016 20:54:01   
perlica55
Belina, jakooo mi se sviđa tvoja ginica user posted image user posted image
Ak se ikad doselim na jug, tražiti ću te kontakt ginice user posted image
Ženi svaka čast jer je poduzetna, nema zavlačenja ni odgađanja...
I veliko user posted image user posted image za laparo, nemoj se bojati, bude sve super...
Zavidim na Marjanu, al i naš Maksimir je predivan na proljeće user posted image
Leilani, žao mi je kaj niste ponovili gradivo, al navijam za user posted image
Buba, MRZIM gljive user posted image sretno i nadam se da ćete ih riješiti
uskoro...
Sinergy, žao mi je zbog menge, više sreće idući mjesec user posted image
Presretna sam zbog winkice user posted image user posted image user posted image
Maleni je premedeniii user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Sinergy)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!