|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
26.4.2016 12:43:39   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, evo da se javim na kratko pa idem u horizontalu.
Jaaaako mi je žao zbog svih kojima je stigla user posted image i nadam se da je to zadnja prije trudnoće. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj M je bolje. Imao je jako visoku temperaturu 4 dana, bio sav malaksao, imao proljev, povraćao i nije htio jesti, i kad je pala temperatura izbio osip po cijelom tijelu. Sad mu osip prolazi i počeo je ljepše jesti, ali ostajemo doma do kraja tjedna. No ja sam predprošlu noć počela počela povraćati i dobila proljev pa sam se jučer osjećala toliko slabo da sam zvala starce da nas dođu dadiljat. Danas mi je bolje no još nije organizam skroz ok, no barem funkcioniram i mogu se brinuti o M. user posted image

Draga Perlice, hvala na održavanju liste! user posted image
Nisam sad čitala detaljno pa nisam vidjela dal ste već kreirale novu listu, ali ako niste, pišite datume pa ću ovaj tjedan složiti novu listu.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
27.4.2016 8:22:11   
perlica55
Jutro curke user posted image user posted image user posted image
Juče me cijeli dan zezala RR, nikako se nisam mogla logirati,
javljalo mi grešku user posted image
Pinky, jao vas je nekakva viroza pokosila, nadam se da ste danas
bolje user posted image  Ti budeš uredila novo odbrojavanje.. Ja mogu kad vidim
da te nema, kopirati listu..
Viola, hvala za tvoje info.. Lakše je kada na jednoj temi imamo
sve detalje o trudilicama, pa kad se ne mogu sjetiti tko ima koji
problem, odem na info..
Ostale gdje ste?? Kaj ima novog??
Javite datume za novo odbrojavanje
Pinky, meni štrikalica 14.05.

< Poruku je uredio perlica55 -- 27.4.2016 8:23:37 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
27.4.2016 8:54:04   
tintin
Jutro cure, kako ste?
Pinky draga bome vas je dobro viroza uvatila, odmori se I probaj naspavat sad dok ne radis, hug.
Moj datum je 17.05., imam osjecaj da me vec vata ovul. pa kud prije, nisam pametna.
Pozdrav svima.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
27.4.2016 8:58:58   
lidac0605
Pinkyce,M ti je onda imao exanthemu subitum,moj je jedan to imao...tipična slika-bar 3 dana vrlo visoka tempica koja se teško skida i kad izbije osip tempica padne...držim fige da brzo ozdravite-oboje user posted image

Cure,više sreće idući mjesec svima user posted image

Perlice,kad ideš na konzultacije?(znam da si napisala al sam ja zaboravila user posted image )

< Poruku je uredio lidac0605 -- 27.4.2016 8:59:24 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
27.4.2016 9:55:14   
perlica55
Lidac, 23.5. idem na GO, putujemo na jug, pa taj tjedan
budem dogovorila razgovor kod dr. P user posted image  
Ljubi klince punooo i uživajte user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
27.4.2016 10:18:20   
Leilani
Jutric zenske!

pinkyce bas gadno zvuci ta viroza ili sto je vec u pitanju. Nadam se da ste bolje. U svakom slucaju zelim vam brz oporavak.

tintin a lako moguce je da ce ti O biti ranije pa te vec hvataju naznake.

Kod mene nista novo, cekam da M prođe i tako to.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
27.4.2016 14:17:16   
belina
Dan zenske, i mene jucer zezala rr. Taman stigla s posla. Ljudi cula sam se sa svojom mpo ginicom i mislim da cu odgodit laparo za 6.mj. Trebamo se jos cut za tocan datum nije imala knjigu u sebe. Ja sam nju shvatila ako ne budem u 5mj da cu moc tek na jesen, a izgleda da nje nema prvih 10dana u 6mjesecu tako da bi mogla ic u 6. I ja zelim to sta prije rjesit, da je netko drugi u pitanju rekla bi mu:ajde odmah ne cekaj niti mjesec; a kad sam ja u pitanju
user posted image malo mi je nezgodno da uzimaju zamjenu zamjene, a to je skola u kojoj prvi put radim...pa zelim ostavit dobar dojam. Ne znam. Da mi je doktorica kojim slucajem rekla da ne mogu prije jeseni onda bih isla u 5mjesec. Zakomplicirala sam sve. Hahaha
Cure znam da ste pisale vec prije-koji cu caj uzet malo za pit? Ne treba mi nesto za pojacavanjee ovulacije nego nesto za ciscenje.
pinky i ja mislim da je to ta tzv.trodnevna groznica. 3 dana velike fibre koja se tesko skida i onda izbije osip. I to moze dobit samo jednom jel tako lidachuser posted image
I moja E je to imala.
perlice jos ako vam tada bude lijepo vrijeme i doktor kaze neke lijepe vijesti GO bi mogao biti super!
tintin imas lh trakice da pratis?
Ostale curreuser posted image
Moj datum je 19.5.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
27.4.2016 14:39:13   
perlica55
Belina, fino da si sve s ginicom dogovorila user posted image
Za čišćenje čega user posted image
Ako je za reprod. sustav onda čaj od Vrkute cijeli mjesec,
ak je za čišćenje crijeva onda Portalak sirup user posted image
Danas sam malo ranije gotova s poslom, pa gibam ranije domeka.
Pozdrav svima..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
27.4.2016 16:17:56   
belina
😂😂😂😂😂 znala sam ja perlice da ces ti reagirat! Kad sam napisala i procitala skuzila sam kako ce to zazvucat, ali ipak sam mislila na jajovode i te stvari hahahaha!!! Sa ovim drugim nemam problema, to kefir sredi! Hvala na savijetu za vrkutu!
Ajde napapaj se!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
27.4.2016 20:55:14   
Leilani
belina bome si ga zakomplicirala, ali sve sam skuzila user posted image Bas mi je drago da ti se dobro poslozilo za laparo pa ne moras uzimati bolovanje. A za ciscenje sam i ja pomislila na crijeva. Za ovo drugo ti ne znam, ali ako Perlica veli vrkuta onda je to to user posted image Ja sam ju isto jedno vrijeme pila, kao za ublazavanje pms-a ali nisam primjetila nikakve promjene na bolje.

Moj datum bi bio 21.05. ak se sad kak nije promijenilo. Vidjet cemo.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
27.4.2016 22:23:13   
tintin
Belina razumim skroz da ti je tesko zbog posla, tako je I meni bilo, ali sto prije se rjesis to bolje, ja sam bila na laparo I nisam sve skupa tri tjedna radila, a sta se tice lh trakica, nisam ih nikad koristila, bila sam ih jedan put narucila ali bila sam lijena, racunam da ovul. uvik osjetim pa ih zato nisam ni koristila :-)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
28.4.2016 7:18:25   
belina
Jutro zene! Evo pijem kavu na brzinu pa gibam na posao. Moram samo pitat tintin tri tjedna???stvarno? Ajme meni jel stvarno toliko potrebno ili ti se nije vracalo na posao? Ja mislila tjedan dana , pa srecom da ne idem😲😲😲

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
28.4.2016 9:10:34   
tintin
Belina najbolje je tri tjedna, da se oporavis, moja sestra je isto bila na laparo I bila je na bolovanju dva tjedna, sve ovisi kako se osjecas, mislim da ti je malo jedan tjedan, jer ja sam provela tri ili cetri dana u bolnici priprema za laparo I ta procedura, pa kasnije lezala kuci, neznam meni se cini da je jedan tjedan malo za oporavak bar dva tjedna uzmi, mozda se jave I druge cure koje su bile, mislim ipak je to operacija nije zgodno da ides odma raditi nakon.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
28.4.2016 9:31:57   
perlica55
Jutro cure, evo user posted image user posted image user posted image
sat i pol kolegija ranom zorom prije kavice user posted image
Mrzim!!!
Sada pijem kavicu i čitam user posted image  odmah sam bolje!
Belina, budeš vidjela kak ćeš se osijećati, ak budeš ok
odi raditi, ak ne, budeš domeka odmorila.. Nemoj se unaprijed
zamarati, biti će kaj bude.. Osobnog iskustva nemam, pa ne znam.
Leilani, Vrkutu pijem godinama, nikad nikakvih cisti nisam imala,
a bolne menge su otišle u povijest.. Meni je zbilja super pomogla..
Belina ti pokušaj piti šolju/dvije dnevno, pa ćes sama odlučiti,
štetiti ne može user posted image
Pinky, kakvo je stanje???
Viola, mali ando, eterniti, lourdess, gdje ste sve nestale user posted image
Hajmo nove datume na sunce, i javite nam kaj ima novog user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
28.4.2016 13:39:56   
PinkyFunkyBirdy
Bok curkice! user posted image

Nova lista je kreirana: http://www.ringeraja.hr/forum/m_938444/mpage_1/key_/tm.htm#938445

Mi smo bolje. M je sad već super - nema više osipa i lijepo papa. Ja se osjećam dobro jedino mi je još nekako čudno u želucu (ali ne povraća mi se) i još imam trčku (ali nije da moram trčati na WC već kad idem piškiti osjetim da moram i ono drugo, a konzistencija je gotovo ista za jedno i drugo user posted image ).
Valjda treba vremena da se to sve izregulira, no ne sjećam se da mi je ikad trajalo tako dugo. user posted image

Grozno je ovo kišovito vrijeme - nikako da se odemo malo van poigrati, a tu u 4 zida je dosadno za izluditi. Baš vidim kako bi M išao malo na igralište. Slatkiš moj mali. A valjda će uskoro ljepše vrijeme pa da ga malo izvedem van. user posted image

Idem sad malo odmoriti pa ću na večer iščitati što ste sve pisale i komentirati. Vidim na ovoj stranici da su cure komentirale virozu koju je M imao i slažem se da je to ta 3-dnevna viroza ili 6. osipna bolest koja kad se jednom preboli više se ne dobiva. Ma bitno da je to iza nas. user posted image

Grlim vas sve puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 440
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!