|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.3.2018 12:27:22   
lidac0605
Hipo, nadam se da si jos zaskocila gospona Hipca, grafic je za poludit user posted image ... Nek bude plusic za dva tjedna user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2451
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.3.2018 14:30:38   
hipo
Lidac ovaj mjeses sw skace ave u sesnaestuser posted image
Budemo jos i danas pokrili jer me trbuh bolucka i naoet je sto mi obicno bude prije O, a i trakica je tamnija nego jucer.
Pustam ga sad popodne da odmori i naspava seuser posted image
Ko vjestica iz Ivice i Marice kad je tovila djecuuser posted image
Jucer sam skuzila da hipica ima masnicu na licu, jao laganu, jedva se vidi, prvo sam.mislila da je zamazana al nije. One kokosi u vrticu nisu nistaa rekle, pa d apoludis. Jasno mi je da ne treba pricat o koljenima koja su puna masnica, al ovo je glava! Sad njoj nesto nos curi pa ne znam oce li surra u vrric, a bas mi se ide svadjat!


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2452
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.3.2018 14:54:11   
lidac0605
Moji su ti tak znali imat masnice na licu kad bi ih ko ugrizo u vrticu user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2453
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.3.2018 15:09:44   
hipo
Ima jedan gricko u vrticu,i dva tri decka koni se mlate. A navodno ne ostane duznauser posted image
Pitala sam oko toga jednom jer doma zna samp.pricat ko je koga tuko.
Kao mlatne ona i vice da to nije lijepo!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2454
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.3.2018 15:46:29   
hipo
Sad se probudila pa je pitam jel jenko tuko tu, kaze ona da je ugrizo i imenuje malog koji inace grize.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2455
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.3.2018 16:27:54   
lidac0605
Eto vidis da je ugriz... Mog L je jedan mali jedno vrijeme grizo u vrticu, a on je pak bil miran siroce pa je samo stajal i plakal se(tak su mi tete rekle)... Trajalo par dana, dok nisam uzela na red doticnog tateka i bila zlocesta i bezobrazna u razgovoru. Nikad ga vise nije ugrizo user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2456
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.3.2018 16:34:59   
hipo
Nekidan sam vidila doticnog tatu (uf sto je zgodan, al to sad nje tema). Pitao ke tete kako je bilo danas ,jel opet.... nije stigo rec sto jer ga je ova prekinula. Bilo nas je dosta u hodniku, ispalo je ko da oce nesto sakrit, (teta ne tata). Te tete stalno nesto muljaju i guraju pod tepih. Nekako mi se cini da je tata pitao jer se brine sto se dogadja, a to da mi pa mi se cini da treba tete oprat. Opet. A jos me nerviraju oko one afere tuta. Sad je pitaju, ako ona kze da necene vode je. Tako da ode poslije rucka i vise nece. Onda je ja odvedem.kad je pokupim i ode bez problema. Kao ona nama kaze da smo dosadnei da nema potrebe. E tako me nerviraju da je to strasno.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2457
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2018 6:36:36   
Snjeguljica_83
Hipo , iako si stavila taj detalj u zagradu, ja ću komentirati.user posted image
Zgodan tata, jel? 😁
Znaš da mi je teško vidjeti uživo nekog zgodnog?! Svi su na teveu, a oko mene nikoga... Možda je problem sredine gdje živim.,😁
Žensku zgodnu, lijepu, vidim tu i tamo, ali muškarca... Teško.
Zato mi je odličan tvoj komentar!😁
Osim toga, i po tome se skuži da su ti plodni dani; tako uočavati muškarce.😂
Graf je super! user posted image za akciju! MM ima volje, još da ubodemo vrijeme.... user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2458
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2018 9:38:56   
hipo
Eto mjesec kad muz hoce a mene temleratura zeza. Sta je sad potonula!?!?!
Bome sam.se vec umorila od akcije.
Ima par zgodnih tata za past oci. Raznih vrsta. Sredjenih u kosuljama do sportskih likova.
Uglavnom oni dovode djecu. user posted image
Ili su mi se srozali kriteriji s godinamauser posted image



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2459
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2018 10:15:59   
lidac0605
Hipo, probaj i danas pisnut trakicu, mozda jajceko jos nije izaslo... Znas da u biti moze proc i 72 sata od poz.trakice do ovulacije... Te boli jajnik? Trbuh? Il je proslo?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2460
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2018 10:43:09   
hipo
Budem pisnula svakako, pisnivam ja sve dok ne ugledam minus.
Danas me ne boli, jucer je.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2461
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2018 12:09:26   
Snjeguljica_83
Hipo, srozali se kriteriji!😁😂 Moguće !! 😂
Ej, iskoristi muža do kraja, kad mu se već da!
user posted image
Kod nas djecu pretežito dovode majke.
A ništa, pasi oči i za mene!😎😎😎😎😎


< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 26.3.2018 12:11:45 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2462
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.3.2018 12:31:22   
hipo
Snjeguljo, nista od paše, mala ima neki proljevcic pa sam je ostavila doma. Nije strasno, al smrdi da ce plocice otpast i kosa mi se nakovrcat. Ajmeeee
Mene isto sarafi trbuh. Bila je digo zdrava, visw od 5 tjedana stp je super nakon sto bi se razbolila svaki drigo tjedan.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2463
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.3.2018 12:22:49   
hipo
Ff kaze da je o bila 13, druga aplukacija da je 14 dan. Tako svejedno, bolje joj je da je bila.

Mala i ja doma,neka virozica. Barem cu ocistit stan prije Uskrsa. Kad radim.ne stignem nista.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2464
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.3.2018 8:35:19   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo


Mala i ja doma,neka virozica. Barem cu ocistit stan prije Uskrsa. Kad radim.ne stignem nista.


Tako i ja. Jučer s njima kući. Očistila kuhinju plus pećnicu, koja nije bila u planu. Čak i rešetku iz pećnice.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2465
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.3.2018 9:42:23   
hipo
Vidis pecnica je dobra ideja. Mogla bi danas opalit pirolizu.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2466
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.3.2018 12:35:59   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

Vidis pecnica je dobra ideja. Mogla bi danas opalit pirolizu.


Drago mi je što mogu pomoći ispuniti ti vrijeme.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2467
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.3.2018 14:17:52   
hipo
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2468
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.3.2018 7:34:01   
lidac0605
Hipo,ovaj FF je pobenavio,vid ga kaj radi sa ovulacijom user posted image
Ja bi ipak rekla da je bila 13.dan...moooožda 14.,al imala si veliki skok temp 14.dan pa zato sam više nekak za 13... user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 29.3.2018 7:35:48 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2469
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.3.2018 7:35:35   
hipo
Lidac, ja se slazem s tobom, najvise radi sluzi koja jw presusila. Al pokrili smo i poslije pa nije bed.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2470
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.4.2018 12:15:09   
lidac0605
Drage moje,svim vama želim

user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2471
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.4.2018 14:21:25   
hipo
Hvala Lidac!

Sretan Uskrs svima!

Lidac jeste svi na broju?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2472
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.4.2018 10:50:51   
lidac0605
Napisala metarni post pa me izbacilo user posted image

Svi smo na broju,da,curka ide sutra za Zd,trebaa je danas al mora još sutra ortodontu,pa onda ide...

Ja u subotu završila na hitnoj u Vinogradskoj user posted image ...imala par dana neke menstr.bolove ipritisak u trtici,pa sve mislim proć će,popijem Apaurin,Spasmex...i kak mi je i u sub bilo oppet isto ja reko ajmo,moram vidjet kaj je..
tam me se dohvatila prvo neka mlada dr,pogurnula prst u cervix da sam sve zvijezde vidla,veli njoj je totijesno za prst otvoreno...ja gotova user posted image ...al kao ide po stariju službu...i dođe dr Gall(fala ti Bože),doveze vag.uzv,veli ajd cervikometriju da napravimo,izmjeri-40 mm,t oblik.I kao ajde da i ona to pogleda vaginalno...pogleda i veli to je zatvoreno(imala sam osjećaj da ova mlada izgleda i ne kuži kak to dole izgleda kod nekog ko je tolko puta rađao i da u takav cervix ide prst uvijek),al da mi izvade krv i urin pa da vide ak je to ok da idem doma...ono urin katastrofa-OPET..veli Gall imate uroinfekt otud valjda i ti bolovi,u urinu svega i svačega,krvi,kristala svega Boga.Napisala Novocef,veli mirovanje(opet user posted image ) i pita da zakaj sam na Dufastonu da bi bilo bolje za taj moj cervix da sam na utrogestanu lokalno,al da nek sad još pijem Dufaston pošto su me raskrvarile ko životinju(ova mlada jer me užasno bolilo kak je silom prst ugurala u cervix),pa da kao sad ne čačkam dole dok to ne stane...tak da ću sutra zvat ovog svog ginića prije nek muža pošaljem s tim papirima k njemu,i tražit ga da me prešalta na utrogestan,a i mora pisat taj Novocef jer smoga u sub uzeli na polog u apoteci...eto,kod mene nikad jednostavno user posted image ...
A doma kad sam došla user posted image -to je bilo za šaku krvave sluzi na ulošku,evoi danas mi još ide smećkasto onak kaj su iz mene napravile...užassss...sad sam rekla da idući put kod ginekologa odbijam vaginalac,baš me briga...hoćeš tak-dobro,nećeš-idem drugome..imaš vag.uzv i gledaj grlić s uzv...nema kopanja user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2473
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.4.2018 9:47:38   
hipo
joj Lidac zao mi je zbog svega!
pa koja kokoš, jel ona mesaruša ili doktorica?!?!?!
dobro da je došo drugi doktor. Držim fige da se sve smiri i više ne ponovi!

meni ostaje još par dana čekanja. Nakon nazubljenih temperatura nešto se uravnao graf.
nešto me sinoć štipkalo u maternici. Ne mora značit ništa, al eto da podjelim i to da ne bude dosadno.

user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2474
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.4.2018 10:08:29   
hipo
Lidac sto radis dok lezic?
čitaš? tv? čitaš malenom?
radiš popis mužu što mora napravit? kupit? igraš se s malim?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!