|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.4.2018 12:31:37   
hipo
Ahaha, ima pimpeka.
Dobila sam 4x 50,3x75. Sad sam bila na 50 cijwli tjedan.

Pokupila popis pretraga, rekla sestra da zvrcnem kad sve obavimo.
Da se na konzultacije ne ceka dugo.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2501
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.4.2018 13:00:43   
lidac0605
ajde super da si sve obavila user posted image ...imamo neku sličnu šemu,sam je moja viša-ja pijem 3 dana 75,4 dana 100...menije pao tsh u roku mj.dana sa 3,4 na 2...i sad se drži na 2 cijelo vrijeme

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2502
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.4.2018 14:02:53   
hipo
Super da ti se tsh tako lijepo drži dvojke. Jesu tebi što spominjali da grickaš tablete? kao tako se bolje absorbira?

Sad slijedi diplomacija s mužem, nek odnese plivače na prebrojavanje dok me ne bude u Zagebu, on to voli tako user posted image i sve ostalo što mora. Ja ću u svibnju, kad se vratim, taman će mi tad po povratku počet ciklus pa bi trebala stić obavit hormone i ostalo.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2503
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.4.2018 14:55:56   
lidac0605
Moram priznat da nisam nikad cula za grickanje tableta user posted image veliš bolja resorpcija?!
Držim fige za buduće pretrage i nek nalazi budu ok user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2504
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.4.2018 10:20:03   
hipo
Ja se grickanja sjetim samo kad s nekim pričam o tome, ujutro je samo saspem u grlo i nategnem vodeuser posted image
Tako da nisam isprobala.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2505
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.4.2018 8:13:49   
lidac0605
Hipo,di si nestala,ste vec na moru?user posted image user posted image user posted image

Vidim nigdje nikog ni na drugim temama user posted image ...

Kod mene niš pametnog-M dobio groznu anginu prošli tjedan,evo još uvijek je do subote na antibiotiku,mandule i limfni čvorovi su mu tak otekli da sam ja mislila da ima mononukleozu,kolki mu je bio vrat.Al vadili mu krv kod pedice i ipak je ispalo da je bakterija...
Ja u iščekivanju slijedeće srijede,da idem na kontrolu,da vidim kakvo je stanje,a možda i saznam spol user posted image ...neću mu dat da me vaginalno gleda i baš me zanima kak bu to prošlo jer nisam do sad nikad odbila vag.pregled,al sad stvarno ne dam nakon onog u Vinogradskoj.Može cervikometrija i to je to-bez čačkanja.
Sad stavljam Utrogestan 3x2 i nekak mi je bolje s njim...ne osjetim nikakve kontrakcije(a pod Dufastonom jesam) i nekak mi je maternica opuštenija.


< Poruku je uredio lidac0605 -- 17.4.2018 8:17:29 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2506
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.4.2018 10:10:59   
lidac0605
A koja je ovo budaletina tolke postove zalijepila na tolke teme?!?!user posted image user posted image
Di su ti Admini,,kaj to niko ne vidi?!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2507
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.4.2018 14:34:20   
hipo
Hej Lidac! Zao mi je radi angine!
Jedva cekam tvoj pregled!!!

Bas i ja gledam.te postove tj nis citala al vidim da nema admina i da se cesto dogodi sa se izaktiviraju neaktivne teme isl.


Mi stigli dole ima tjedan dana. Malu cuva moja mama, muz stize za tjedan dana. Sefica uziva na zraku, kaze mi.mama da je slusa, kad dodjem s posla, mene ne slusa, odma podivlja.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2508
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.4.2018 7:40:01   
lidac0605
Baš vam je lijepo sad na moru,sve vam zavidim user posted image ...dobro tebi malo manje jer i radiš,al ipak.
Moja curka meni stalno šalje slike i piše kak je toplo,kak je super...veli ima namjeru se okupat za svoj rođendan(a rođendan joj je 4.5.-19god user posted image )
Bilo bi lijepo sad dobit opet jednu takvu malu plavu frčkavu user posted image ,kad mi je već ova tak brzo odrasla...al kaj bude bude-bitno da ovo sve dobro prođe i da se rodi živo i zdravo dijete.
Čitam na vijestima jučer,negdje vani,veli ženska se nadala konačno prvoj curici,a rodila 14. sina user posted image -veli nije nam zapisano u genima user posted image
Tak ak dobimo i dečka-nema veze,ipak imam jednu curku user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2509
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.4.2018 18:21:29   
lidac0605
Evo nas sa kontrole,bebica sve 5,sve je na svom mjestu,ima 310 grama...i CURICAAAAA JEEEE user posted image user posted image
Ne mogu još sebi opće doć,totalno mi je to nestvarno da nakon 4 dečka stiže cura za kraj-eto jedna na početku i jedna za kraj user posted image .
Ja izašla iz ordinacije,suze u očima,muž me bijelo gleda,on je mislil odma da nekaj ne valja,a meni suze same krenule...Još uvijek sam u šoku.

Cerviks 35,8 mm, t-oblika i imamo kontrolu za 3 tjedna tj.samo cervikometriju.Utrogestan dalje,mirovanje dalje...Isuse,još uvijek ne mogu vjerovat...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2510
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
25.4.2018 19:52:25   
Danira
Lidac cestit na curki!user posted image user posted image
Citam vas al nis ne pisem.pusa

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2511
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
28.4.2018 9:51:33   
cuba
Lidac draga, citam, pratim ko voajeruser posted image
Cestitam na novoj bebici jos curka kao secer na krajuuser posted image
Zelim ti urednu trudnocuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 2512
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.4.2018 7:17:59   
lidac0605
Cuba,Danira hvala vam drage moje user posted image ...jest da mi je ova trudnoća sve samo ne uredna,al dobro,pregurat ćemo valjda user posted image


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2513
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.4.2018 14:28:27   
hipo
Ajme ljdac super bas sam srwtna radi tebe! Znam koliko si htjela jos jednu curu!!!!

Ja ne stizem nista, radimo do 6, onda me mala zgazi do spavanna, pa radim na kompu, ugasim.i u krpe.
Muz trebao stic u aubotu, naravno odgodio do utorka....dobro da mi mama ima vremena bit s malom. Iskreno vise mi pase mama nego on, jer je zenska pa je ne treba bedinat nego pomogne, a kad dodjem s posla morala bi cvrkutat oko njega i slusat kako mu je teskp s njom. Mama se smije kako jeala vesela, kpje izjave ima pa i akp je neposlusna ona to vidi kroz neku pozitivnu prizmu, ne natovaruje.mi dodatni problem. Valjda cu ozdrzat s muzem koji dan kad dodjeuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2514
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.5.2018 14:48:22   
hipo
Opet hrpa gluposti na forumu. Mi se vratili. Mrtva sam umorna. S muzem nisam uspjela ozbiljno razgovarati, dosao ke samo na dva dana i bio je lud i zivcan.
Hipica jos sisa, ujutro i navecer i mozda jos koji put.
S tim me nece primit na humanu pa cemo pokusavat bez njih jos neko vrijeme.
Zadnjih mjesec dana hipica dosta bolje spava, cesto prospava noc bez budjenja.

Lidac, ne znam jesam li propustila jesi rekla djeci da ce dobit seku, kako je to proslo?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2515
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.5.2018 20:50:53   
lidac0605
Ajde,nek ste se sretno vratili nazad na asfalt user posted image ...zakaj ne smiješ dojit kad ides na potpomognutu?

B je jedini reko da bi on rađe da je opet dečko,ostatak ekipe je sretan,a o kćeri da ne pričam user posted image -ona već 19 godina čeka seku...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2516
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.5.2018 8:31:11   
hipo
Lidac, dojenje poremeti razinu prolaktina s jedne strane, a s deuge ne znam.koliko svi ti hormoni s kojima te sopaju u postupku zavrse u mlijeku.
Nisu mi to rekli tamo, pa bi naravno bilo dobro provjerit.
Citala sam da su od nekih trazili da se prvo rjese dojenja. Znam da se ostane trudan uz dojenje, al ako ne ide pa ne ide onda prerpostavljam zele maknut sve moguce lrepreke da povecaju sanse za uspjesnost postupka, pogotovo za ivf koji kosta puno vise pa da im "invesricija" bude sto manje rizicna user posted image
A i fakat ne bi htjela da mala prima te hormone, pa i da su u ne znam kako maloj mjeri, sta ja znam.kakve su dugorocne posljedice.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2517
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.5.2018 21:41:08   
hipo
Lidac, kako si. Jel se jos samo dizes za kuhat il ima promjena?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2518
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.5.2018 8:08:26   
lidac0605
Niš promjena,Hipo...većina dana krevet-wc,guram te Utriće,nalijevam se s vodom i čajem,po 3l na dan,sad pijem i D-manozu,pa valjda ću se riješit te ešerihije više user posted image .Danas mi je mm odnio urinokulturu za kontrolu nakon antibiotika,pa sad čekaj tj.dana nalaz i nadaj se da je otišlo.Za tj.dana idem i na cervikometriju i molim Boga da bude ok,da me ovaj ne sprasi u bolnicu,kak me inače sprasi,cim vidi da je ušće krenulo u Y.Bebica se javlja,ne osjetim baš svaki pokret jer mi je posteljica naprijed,a i ona je puno nježnija nego ovi hahari kaj su radili u trbuhu...Još "samo" nekih 12,13 tjedana da zduram pa kak bude.

Kak ste vi?Hipica?Ide u vrtić?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2519
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
10.5.2018 9:13:46   
hipo
Lidac, drzim fige za dobar nalaz! Nadam sw da neces morat u bonicu do poroda!
Nek cura bude dobra i mirna i kad izadje van!

Ide u vrtic, doma je zloco, vani je dobra.
Velike napore ulaze u manipulacijuuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2520
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.5.2018 20:29:30   
lidac0605
Hipo,jel išo Hipac na spermatogram?Nisi rekla da buš ga sprašila dok bute vas dvije na moru?

Evo,da se mi malo pokažemo kak napredujemo user posted image :

http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30273

U plusu sam još uvijek samo 2 kile,nikak mi to nije jasno,inače sam već nabrala s ovima po 6 kg do sad...a i ne jedem baš,slatko niš pogotovo,opće mi nejde.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2521
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.5.2018 23:03:51   
belina
Vecer! Moram se ubacit! Ma lidach ne vidim ti ode glavu na slici ali ti mi paris neki curetak a najstarija cura vec studentica?! Super izgledas!!!! Drzi se, nadam se da te nece sprasit u bolnicu!
Hipo nadam se da ce muzic postat poslusniji. Da nije i njemu proljece udrilo u glavu?!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2522
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.5.2018 7:43:49   
lidac0605
Belina,to je zato kaj ne vidiš glavu user posted image user posted image user posted image ...Hvala,draga user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2523
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.5.2018 14:04:10   
hipo
Lidac, nisam ga ni probala poslat jer sam odlucila nista nepoduzimat dok je hipica na sisi.
Nekako je sad uglavnom na dva put dnevno (spavanje i jutro) pa se nadam da nece to jos dugo.
Njemu se semastar sad zavrsava pa je sve ludji i ne da mi se dolijevat ulje na vatru. Na jesen bi trebao bit smireniji pa cemo do tad pokusavat i ako se primi, primi.
Danas me na pokisavanje sjetio iscjedak, s malo sukrvuce, a 10. Dan. Budem pisnula opk trakicu da vidim di sam i stavila toplomjer u funkciju. A tako mi se ne da to mjerit....dok ne pocmem, onda cu se navuc i bit psiho

Ljdac na slici izglrdas super. Ko neka mlada mamica. Tebi trudnoca ko eliksir mladosti. Mene ova jedna razrondala, tijelo mi se raspada. Migrene, krizobolja, koljena otkazuju,ko neka babetina sam.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2524
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.5.2018 15:45:11   
lidac0605
Bitno da krenes kad bus spremna i kad odbijes cicalicu sa cice user posted image ... Drzim fige da ipak ne bu trebal MPO, a ak i bude da bude od prve user posted image .
Hvala na komplimentima user posted image , to je zato jer ne vidite gore user posted image i moju prosijedu nepofarbanu kosu jer se sad ni ne mogu pofarbat, ne mogu posle to ispirat nad kadom sagnuta, pa sam odlucila da cu pricekat do pred rodilište da ne dodjem bas sijeda na porod user posted image ...
Istina je da se ja i osjecam mladje svaki put kad rodim... Dok se ne pogledam u ogledalo user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!