|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.3.2018 14:07:36   
lidac0605
Ajoj, Hipo,zao mi je zbog glupe user posted image ... Nek bude dobitan novi ciklus user posted image .
Moji su ok, curka je isto dobro, ide danas na neki razgovor za posao jer sad nekaj kemija, hoce se iselit iz doma u stan jer je sve derutno i koma, sad kad je bila jedan vikend doma je pukla cijev u njenoj sobi(a nikog nije bilo od njih 3) i poplavila sve, ma katastrofa i onda im je domar reko da su one krive za poplavu... A nije ih ni bilo...
Faks ide, ima iz zimskog semestra 2 ispita jos(te je pala, ostale je prosla), sad su opet predavanja i tak... Ide...
Hipica je kopija moje cure u mladjim danima, to su takva djeca, izgubit ces jos zivaca i zivaca s njom, ja sam svojoj vec sto put rekla vec sad kad je velika da mi je pojela vise zivaca nek ovi svi cetri skupa user posted image .
A kaj se tice tucnjave-i mene M tuce cim nije po njegovom, izgleda svi imaju iste faze user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 12.3.2018 14:09:49 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2426
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.3.2018 18:22:33   
hipo
Lidacsad sam se nasmijala kako si joj to rekla, ja si mantram lako cu joj jedan dan sve izbrojatuser posted image

Vjestica dosla, obaavijestila sam hipca nek si rwzervira za dva tjedna termin u gacama.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2427
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
17.3.2018 17:52:37   
Jezic123
Hej hipo i moj M je takav, tvrdoglav, neda si objasniti i ako on nesto zamisli tera to svoje i do ludila ako yreba. Isto place i urlice po pol sata i duze nekada i sat vremena zna tuliti uzas, a ima 5 g i sada ako mesto L kupim on uvijek nade zasto je to bolje od necega njegovog sto on ima isto i tako katastrofa, a zivci su mi onako nekada slabi skroz a nekada mu objasnjavam i nepomaze. Onda ga samo krenem ignorirati i kada se skroz smiri pokusam objasniti ili se dogovoriti. Uglavnom kada mi on krene sa : ali ja..... meni kosa na glavi krene rasti, a to su i tete u vrticu rekle da zna cesto koristiti tu frazu: ali ja...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2428
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.3.2018 12:54:06   
hipo
Koji su to mali filozofi. Da je ova moja bila na pregovorima 90-ih, rat bi jos trajao. Uzas.

Ja bi trebala ovulirat deugi vikend, sad se mislim da muzu posaljem uridzbirai dopis oko togauser posted image
On je naravno opet uekom najstresnijem.stresuuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2429
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.3.2018 18:44:12   
lidac0605
Hipo, pa mislim stvarno... Nek se gospon Hipac uozbilji i ne bojkotira akcije ili ima da nadjemo novog donatora user posted image ...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2430
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
18.3.2018 21:23:21   
hipo

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Hipo, pa mislim stvarno... Nek se gospon Hipac uozbilji i ne bojkotira akcije ili ima da nadjemo novog donatora user posted image ...

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2431
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.3.2018 13:58:51   
Jezic123
Hej
Mislim ti muski, ni sami neznaju sta hoce i uvjek su u nekom stresnom razdoblju sto se njih tice.
Uglavnom pitala ja svog da li bi on jos jedno, a on ni 5 ni 6 nego mene pita , pa jel bi ti jos jedno user posted image
Reko, ajd budemo vidjeli dok ovo malo poraste user posted image .
Tako pravila ja jucer tortu svom M za rodendan u obliku zeke. Malo sam gornju kremu rjedu slozila pa zeki usi bjeze user posted image , ali ostale od torte samo usi ostatak se pojeo. Budem slike stavila da vidire. I od L pupcane vrpce, da vidite sta je curka isplela u trbuhu i koliko je imala srece i ona i ja. To sam vam zaboravila reci da je svojim stalnim okretanjem napravila pletenicu i jos na jednom mjestu obicni cvor.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2432
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.3.2018 14:08:40   
Jezic123
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=editimage&IDAlbum=3829&page_number=1&flagSaved=1&lastPage=1

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2433
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.3.2018 14:12:16   
Jezic123
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=editimage&IDAlbum=3830&page_number=1&flagSaved=1&lastPage=1

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2434
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
19.3.2018 14:53:57   
hipo
Super za tortu, kad se pojela odlicna je, nisu bitne usiuser posted image

Pupcana izgleda nevjerojatno!!! Bas sreca!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2435
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
20.3.2018 9:58:19   
katy1503
pozzi cure!

stvarno me dugo nije bilo :(
svasta se dogada - promjene na poslu, promjene u meni pa je sve zbrckano ...

vidim da su klinci dobro, bolestina ima ali ne dao bog veceg zla...

Kod nas svasta - K dobila vodene kozice 10.03 pa smo i to odradili - super je to podnijela, nije puno izbilo osim na glavi ... dva dana temp ali stvarno super podnijela...baka i dida cuvaju - ne idemo sad u vrtic ...
postaje prava mala djevojcica. pjeva, plese,sama se odijeva, jos nismo maknuli pelenu ali to sam ja kriva jer nisam doma ...
Bila je pocetkom ozujka i kasljala dosta, da bi dobila sumamed koji joj je izgleda te kozice malo smanjio ...

javiti cu se cim malo se sve poslozi
Lidac, uzivajjj u svojoj bebici!!!!
Hipo, nadam se da ce ti se zelja ostvariti!!!

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2436
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2018 7:39:35   
lidac0605
Hej,curke!user posted image

Ooo,pa evo nam Katy,nije nas zaboravila user posted image ...user posted image za uspješno preboljene kozice,eto jedna briga manje!
Kaj brines za pelenu,Katy,bit ce sad toplog vremena i budete ju skinuli cas posla...i ja namjeravam ovo ljeto skinut M,sad je hladno a i moram lezat pa ne mogu stalno trcat s njim u wc jer ja svoje nisam nijednog opće ni učila na kahlicu nego odma onaj nastavak i ajmo drito na školjku.A gospon vidim kuži,pa kad se pokaka dođe reć da je puj-puj user posted image ...
Nego Katy,kakva je bila akcija ovaj mj?Vidim ciklus je pri kraju user posted image ...ima kakvih nada i znakova?

Jezic,ova pupčana je za ne povjerovat user posted image ...stvarno Božje čudo!

Hipo,a di si ti?Nadam se da mućkaš neke vitaminske smoothije stresiranom Hipcu da odradi svoj posao ovaj vikend kak Bog zapovijeda user posted image ...još da imaš za ubacit malo nekih stimulansa i da vidiš,niš ne bu ni umoran ni stresiran user posted image .Držim fige!

Ja bila jučer kod endokrinologa,TSH 2,inzulin odličan-veli terapija ista i nek sve ponovim za 3 mj.Sutra idem giniću,javim vam novosti!Krvarenja više nema zadnja 3 tjedna,pa jedva čekam da vidim možžda dobijem dozvolu da barem skuham ručak ak niš drugo!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2437
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2018 8:38:08   
Snjeguljica_83
Upadam jer trebam mišljenje!

Lidac,
evo ti si tu, ali mogu se ubaciti i druge.

Moja svekrva ima 62 godine, njen TSH je 5,53, a donja granica (piše joj na nalazu) je 4,42.
Prema onome što znam, rekla sam joj da će trebati ići na češće kontrole, da će vjerojatno dobiti terapiju i sl.
Prije par mjeseci kad je vadila TSH, bio je uredan. Tada joj je doktorica (endokrinologica!) rekla da ne treba ništa dok TSH ne dođe do 10!user posted image
Stoga, ona sad ne očekuje nikakvu terapiju. Tek se treba ići javiti s nalazom.

Mislim, je li moguće da se stvarno može čekati da TSH skoči toliko u nebesa?! Jedino što bi imalo smisla da se tolerira divljanje hormona zbog godina! A što drugo! Zato opet velim, ima skoro 62 (za par tjedana).

Mišljenje?user posted image



Budite mi dobre, zdrave, vrijedne u akcijanju! Pusa!!!user posted image
Puse bebama!!!!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 22.3.2018 8:39:30 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2438
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2018 8:52:33   
lidac0605
Meni ti to isto nije jasno,Snjeguljo,jer su tak i mojoj svekrvi vadili TSH prilikom jedne od kontrola kod endokrinologa na Vuk Vrhovcu pošto je dijabetičar na inzulinu i isto joj je bio 5,5 i rekli joj da je to ok i niko to više nije kontrolirao,kao ne treba user posted image ...možda drukčije to gledaju kod starijih,nemam pojma...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2439
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2018 9:12:23   
Snjeguljica_83
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Meni ti to isto nije jasno,Snjeguljo,jer su tak i mojoj svekrvi vadili TSH prilikom jedne od kontrola kod endokrinologa na Vuk Vrhovcu pošto je dijabetičar na inzulinu i isto joj je bio 5,5 i rekli joj da je to ok i niko to više nije kontrolirao,kao ne treba user posted image ...možda drukčije to gledaju kod starijih,nemam pojma...


E očito je tako. Kad je ona rekla tu brojku 10, viknula sam od zaprepaštenja!user posted image Baš je dosta dignuta ljestvica. O svašta... A kod nas mladih, svaku decimalu gledaju.user posted image user posted image user posted image
Ili doktori lagano dižu ruke od čovjeka kad prijeđe, neznam, 60-tu.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 22.3.2018 9:14:09 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2440
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2018 15:23:34   
hipo
Lidac super da nema krvarenja!!

Puj puj user posted image komicni su!!!!

Katy, nadam se da ce stresiranje i promjene brzo proc!
Za pelwnu ima vrwmena, bolje kasnije nego forsirati pa da ima problema.

Snjeguljo odgovorila sma na FB bilo mi je lakseuser posted image

Danas idem pisnut trakicu da vidim jel se sto kuha pocela sluz.
Muzu sam najavila sto ga veka sad cemo vidjet kakp ce to podnjetuser posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2441
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2018 19:36:01   
Jezic123
Hej

Vidim ovaj vikend bude bilo akcija drzim hipo da se ulovi ovaj vikend.
Lidac drzim fige da dobijes dozvolu narem za rucak. Mogu misliti kako ti je.
Katy i tebi zelim sto prije da se situacija normalizira.
Mi jos nismo preboljeli kozice, ali neka pricekaju do jeseni da mi Lorena malo poraste.
Katy super sto ih nije bilo puno i sto je curka to preboljela brzo.

Lorena je danas dobila drugo cjepivo. Vec se pocela okretati sa leda na trbuh i tak

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2442
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.3.2018 19:41:40   
Jezic123
..... pravo mi je narasla ima 7100 i 65,5 cm. Vec je velika curka, brblja tj guguce i dosta je dobra.
Mi katy pelenu malo skidamo malo ne, dam gospodi da izabere hoce li gacice ili pelenu. Tako cemo do ljeta, a onda cemo ju skinuti i gotovo. Jer sada ima dana kada ljepo ide na nomu bez da ju podsjecam,a nekada uopce nejde nego obavlja u gacice sve. I sada hoce stajati i pisati, pa vice ja deko, a M nije i tako. Kino malo skroz

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2443
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2018 7:01:46   
Snjeguljica_83
Hipo, hvala. 😉
Nek i ti mužu najavila. Mislim, moraš. Sluz te počela napadati!😁 Moj malac bolestan, bit će kući sve do srijede. Opet ćemo na jedvite jade ppkriti.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2444
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2018 7:42:46   
hipo
Ajoj jadni malac. Me i pun kufer ove zime. Sad je mala vec dugo ok, a ja vec prehodavam drugu virozu.
Jos par tjedana pa idemo na more, ja radi posla i hipica u paketu. Jedva cekam morski zrak.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2445
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2018 13:35:33   
lidac0605
Hej, curke user posted image
Bila danas kod gina, samo mi je radio cervikometriju, cervix cijelih 33 mm i zatvoren, kaj je za mene nalaz super, al dobro jos je i rano, meni se krene otvarat tam nakon 20 tjedana... Bebica je ok, nije ju nis mjerio ni nis, srceko kucka i to je to.. Nije mogao vidjet spol, pa sam mu ja rekla ja reko nije ni bitno, bitno da je ok, bute vidli drugi put user posted image . Reko je da pijem Dufaston i dalje 3x2 zbog grlica i dobila sam dozvolu da mogu skuhat rucak user posted image ... Kao mogu tak nekaj poprckat al vecinu dana odmarat...
I napiso u dijagnoze *stara trudnica* user posted image ... A mislim si pas ti mater staru user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2446
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.3.2018 14:55:02   
hipo
Lidac super za bebaca i da mozes kuhat! Nemoj sad pretjerat da te ne strpaju opet s lisicinama za krevet.
Muz najavio da je raspolozen pa cemo vidjetuser posted image .


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2447
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.3.2018 7:07:56   
Snjeguljica_83
Lidac, mogao je gin malo ublažiti izraz, npr, starija trudnica. 😀Već ako je htio nešto napomenuti.😸
Nek je sve ok!😊

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2448
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.3.2018 12:02:32   
hipo
Muz izvrsio obecanjeuser posted image al ima jos poslauser posted image trakica danas pozitivna, FF se vec pozurio oznacit Ovulaciju za sutra.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2449
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.3.2018 12:32:01   
lidac0605
Hipo, ovaj vikend ga zvezi za krevet i udri user posted image ... Ak treba pod mus user posted image
Drzim fige za plusic za 2 tjedna user posted image !

< Poruku je uredio lidac0605 -- 24.3.2018 12:33:05 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!