|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.6.2017 12:22:47   
hipo
Bok, di ste?
Mi doma,hipica pobrala neku virozu. Malo grlo i malo proljeva, po danu je ok, al po noci.....dernjava samo takva. Danas ne znam za sebe, pol 1 je a ja jos u pidzami. Doma smo do kraja tjedna.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1976
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.6.2017 15:49:52   
lidac0605
Ojla,Hipo!

Eto ja dohajbala sa svojima od ortodonta,sa kontrole...staaalno nekaj.
Junior spava pa eto bar sad jedna kavica u miru,posle ionak imam roditeljski u pol 7.
Nis posebno nema novog,zdravi fala Bogu svi,ova vrućina me ubija i samo sam živčana od tog znojenja,a ljeto još nije ni krenulo user posted image
Na maturalnoj je bilo super,snimila sam tateka i kćer u jeku valcera user posted image ,sad još matura,upisi na faks,u srednju...mah ovo ljeto mi je preeezauzeto.Trenutno sam u potrazi za torbom za svog đaka prvaka.
Moram pohvalit svog M da je kooonačno gospon pristao na to da jede nemiksanu hranu user posted image do sad ni čut,kad bi mu dala nekaj u komadima je radio onu zbljuv facu,al eto sad fino žvače i jede,dapače jučer je smazao za ručak 2 velika štrukla(ja ih radim na juhu),danas 2 šnite mesne štruce,pire krumpir i varivo od krastavaca.

Hipo,držim fige da virozica čim prije prođe...a to za pidžamu-i ja ti hodočastim u pidžami i inače svaki dan do podne user posted image .I onda skuham ruuučak,počistim,perem pod i sve u pidžami user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1977
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.6.2017 19:15:10   
hipo
Bravo za malog papalicu!!!! Nek samo nastavi tako fino zvakat i papat!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1978
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.6.2017 8:31:28   
katy1503
Hej ekipa!

uf Hipo, nadam se da brzo prode :(
Sve me strah kad i mi krenemo :(

Lidac, bravo! M svaka cast, pravi mali frajer :)

Mi smo dobro,malo kasljemo ali nista strasno, sve je kako treba ... radim jos ovaj tjedan pa sam dva tjedna na godisnjem ...
Ostajemo u Zgb jer mi se ne da putovati nigdje.
Provodim dane na poslu jer se zakuhtalo pa strgana sva dodem doma a ona sva naspavana i spremna za nove pustolovineuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1979
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.6.2017 11:44:03   
hipo
Katy super za godisnji, nadam se da ces uzivat s malenom i odnorit se malo. Drzim fige da ona ne bude bolesna.
Nije neka strasna viroza, danas je ona vec super.Dobro papa, po tome vidim da se oporavila. Al neka nje jos malo, pa ce u pon u vrtic.
Bas me zanima hoce li pokupit videne kozice s obzirom da jos dojim. Kap ja joj prenosim antitijela pa je moguce da je sad zaobidje il da samo blago dobije. Iako sam citala da ima djece koja dobiju. Valjda ovisi koliko puno sisaju.Ova sisa puno, a sad je dovoljno da je zastiti...budemo vidili.
Ja bi da dobije kasnije kad bude malo jacauser posted image
Veliki smo jako sve sami jedemo. Zlica, vilica, ruke nije bitno samo da je sama.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1980
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.6.2017 10:54:01   
hipo
bok, opet se ja sama sa sobom dopisujem user posted image
Ja na poslu, mala u vrtiću. Baš mi je bilo jutros teško rastat se od nje. Došle su v. kozice i do njene grupe, prošli tjedan tri slučaja. Išli bi negdje za produženi vikend al ne možemo ništa uplatit ako se ova razboli. A baš mislili neke toplice kao i lani, da se mama brčka u jacuzziju a mala skače po tati. user posted image
Inače šefica mi naređuje: Mama, tu sje(di) user posted image ili ima foru Mama, ku-ku tamo (da se odem sakrit tamo), Ne znam koja joj je fora igrat se skrivača ako mi kaže di da se sakrijem user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1981
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.6.2017 13:45:31   
Jezic123
Hej hipo i ostatak
Evo da nisi sama. Mi u slavoniji ovaj tjedan. Uglavnom da se malo pohvalim M mi je dobio gradski vrtic, L cu pokusati dogodine upisati, ovu jos neka bude kod kuce.
A hipo sto se tice tog naredivanja i moja je u tom stihu, ali uglavnom braci nareduje. Cak ima situacija kada ga klopi ili ga ugrize zadnjih dana kada nije po njenom, a on joj ide brze bolje vratiti i tako. Neznam da li ima to kod ovih drugih koji imaju 2 ili vise?

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1982
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.6.2017 16:59:47   
lidac0605
Bokić,curke user posted image

Hipo,ko zna jel će dobit šefica kozeuser posted image možda neće jer ju još dojiš...bumo vidli za koji dan user posted image (inkubacija je 14 dana).
Šefuje curka,nema kaj...i moj šefuje,sam kaj ne priča.Sve,ali sve mora bit kak si je on zacrtal ili na svako "ne" i "ne može" ima mini slom živaca user posted image ...al ja sam zločesta pa ga pustim da se dere i ne dam da radi po svom ak to nije ok.

Jezic,kak si ti nama trudničice naša?Jel raste buško?
Moji su ti se svi tak kefali tj.najčešće L-B(dok su bili mali),al i M koji je mlađi od B ga je tuko već iz hodalice user posted image ...L se sad potuče sa dečkima jer ga zezaju il mu nekaj ne daju a pubertetlije,njima smiješno a ovaj se hoće živ razdrapit.A malac...on šefuje svima nama user posted image

Mi kupili torbu za prvi razred user posted image našla finu Herlitzovu u NN sa pernicom i vrećicom za šlape za 405 kn user posted image .L si je biral uzorak...jučer popravili jedan mliječni zub kod zubarke,dobil je medalju jer nije ni mrdnul kak je bil dobar user posted image .U petak kćer počinje sa maturom user posted image mene je valjda više strah nek nju...

Di nam je nestala Katy?A Danira i Kazić su skroz odustale od nas i baš mi je žao user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1983
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.6.2017 21:36:56   
Jezic123
Joj sto mrzim kada me izbaci, a ja se raspisem.
Lidac ukratko osjecam se super i nemam nekih vecih problema, osim umora i hemeroida.
Super za stvari za skolu cjena je super prihvatljiva.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1984
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.6.2017 21:43:48   
Jezic123
Katy je na godisnjem user posted image
Evo da se pohvalim i pojadam u jedno. Uglavnom sam svog M naucila spavati samog KONACNO, jer kada sam to prepustila muzu 2 godine nije bilo pomaka, pa eto meni dojadilo cekati, a i 3 je na putu. Pa nece mi svi u mom krevetu valjda spavati.
Sada cekam da muz napravi krevet za gospodicu. To ima u planu sam raditi, pa sam mu rekla da to treba biti gotovo do jeseni pa da se i ona preseli kod brace u sobu. Bas me zanima kako ce to zavrsiti na kraju.user posted image
Sve mi se cini da cu morati ili kupiti krevet ili djeda zamoliti da on ostvari tatinu ideju user posted image
Ali kako bi rekao moj M nikad se nezna.

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1985
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
20.6.2017 8:41:40   
lidac0605
Bokić,curke user posted image

Hipo,jel šefica potočkastila user posted image ili se još drži user posted image ?

Jezic,user posted image za odvikavanje M od spavanja u vašem krevetu...ja sam to isto napravila sa kceri pa je se nisam mogla riješit do 3,5 godine.Al na greškama se uči-više nijedan nije spaval s nama user posted image .
Kaj si skemijala za krevet?

Katyyyyy user posted image

Mi imali neki adeno OPET prošli tjedan...više sam luda od adenovirusa...kad ga vidim da zakuri i krene se narigavat,zlo mi je user posted image .Inače niš posebno novog...mislim da mu dole očnjaci rastu.Dodao je čak još jednu riječ u svoj bogati vokabular od 3 riječi user posted image -"pa"(kad maše pa-pa),inače se razgovaramo na nekom maurovskom jeziku user posted image
Idući mjesec nas čeka sistematski i cijepljenje,L isto ima još jedno cijepljenje ovo za školu idući mjesec,drugi tjedan počinju upisi u srednju pa moram ovog svog šlampavca nekam upisat(ići će najvjerojatnije za nutricionista,samo nam je škola turbo daleko-Čulinec,tak da mu ne gine putovat sa vlakom),kćer je u jeku državne mature i učenja i tak,pri meni uvijek veselo...


< Poruku je uredio lidac0605 -- 20.6.2017 8:42:50 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1986
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
20.6.2017 23:00:04   
hipo
Vecer. Lidac mala se nije utockastila. Kazu tete da s emalo to smirilo, nisu zadnjih deset dana imali novih slucajeva al se sad pojavila bolest usta, sake i stopala. Pa sad cekamo to, da vidimo oce to dobit.
Zao mi je zbog adenoviroze, i meni su se smucile, cijelu ih je zimu imala jednu za drugom.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1987
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
26.6.2017 8:59:11   
katy1503
Jutro ekipa!!
Evo i mene :)
bila na godisnjem 2 tjedna i stvrno uzivala :)
bile smo doma u Zagrebu, uzivancija prava - vidjele se sa svima kojima inace ne stignemo, tata nam radio pa smo naprosto uzivale ... nismo bili bolesni hvala Bogu, imamo nove zube ...
Prica na veliko, jucer piškili u tutu uspjesno ...

Kako ste vi? kako klinci veliki i mali?

Jutros je tati bilo veselo, K se probudila i mene nije bilo tamo - sva je plakala i dozivala me ..
vidjele smo se na telefonu al j ebila tako tuzna a i ja skupa sa njomuser posted image
Prvi out u zivoti mi se desilo da nisam htjela ici raditi i da bi voljela ostati doma sa njomuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1988
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.6.2017 20:56:55   
danery
olaaa,da vam mahnem umjesto kazicke,a i od nas imate pozdrav user posted image
cure spakovane u krpe,treba odbrslat kakvu priču....mala zjbva...njurga,kmeka,a jedva gleda,al ajd,sad ću ih unjonjit natenane user posted image
inače ja na go do kraja mjeseca,ostalo mi staroga pa moram ispucat,pa radim 2 tj i onda opet go....na more idemo uskoro,jedva čekam da vidim kako li će se taj spektakl odviti user posted image user posted image mislim da će mi trebati hektolitri user posted image fa ne grizemuser posted image user posted image user posted image
gibam,dreka postaje 2much za ove sate....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1989
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.6.2017 12:33:32   
hipo
Katy super za lijepi godišnji i korištenje tute! Meni iza vikenda isto teško, baš bi ostala s njom ili ako sam bila doma jer je bila bolesna.

Baš sam se nešto navikla na ove produžene vikende, sve mi sad čudno radit cijeli tjedan. Hipica priča li ga priča, svaki dan nekoliko novih riječi, sklapa polako rečenice. Sva je ponosna što zna reć svoje ime i sad je počela imena djece iz vrtića, Jučer jednog malog zazivala cijeli dan, na moju žalost i noć pa sam danas ko gljiva jer nismo se baš naspavali. Jutros sam pitala jel sve ok, jel samo sretna da zna reć ime ili se što dogodilo s tim malim jesu se tukli isl. al da je sve ok, samo trči za njim pokazuje prstom i zove ga. Siroti tata se zabrinuo da mala već ima frajera user posted image
Za dva tjedna ćemo na more pa ćemo probat tutu, al ako ne bude išlo ništa od toga. Malo ovi u vrtiću to forsiraju, al baš me briga, ako ne ide, ne ide. Nekad oće sjest na školjku tjadapter, hoće provjerit šta sam ja obavila i pustit vodu user posted image Možda bi to išlo brže da pelene nisu tako dobre tj da osjećaju da je mokro user posted image
Nešto joj je nogica porasla, morat ćemo u nabavku cipela. E da danas je u vrtić htjela s nekom mačkom (igračkom), do sad to nije nikad tražila, Valjda će se mačka vratit iz vrtića s njom inače će bit problem jer te više nema za kupit user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 1990
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
3.7.2017 11:39:50   
hipo
bok ženske, da se malo javim i popričam sama sa sobom user posted image
još dva tjedna do mora ko će izdržat
na poslu mi se ništa ne da
jutros sam se baš teško rastala od hipice, cijela je neka mazna i slatka i sve više priča da mi se nije dalo ostavit je u vrtićuuser posted image tako mi je svaki ponedjeljak
meni ostalo još mjesec dana roditeljskog dopusta pa ću to sad na ljeto spojit s GO
Nadam se da će to bit super za njezin nosić. Držite fige da što duže budemo na moru, a što manje kod njegovih jer ću dobit živčani user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1991
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.7.2017 6:50:51   
katy1503
Jutroooo!

Hipo, super za spajanje godisnjeg i ostatl porodiljnog -uzivati cete :)
I ja ti drzim fige da more bude sto duže user posted image

Danery, i ti uzivaj na moru kad odete ...

Di je Lidac, Kazić?

Kod nas sve ok, zadnjih par noci trabunja u snu sad kad je pocela pricati pa ja nikako spavati ...
al dobro proci ce...
Prerasla onaj sportski dio kolicauser posted image ... sad cemo jos vise hodati a i nositi kad postane umorna navecer...imam nosiljku al vidjet cu... neka hoda bome...

sinoc isli prema doma pa ispred zgrade sjeli na zidic.Onda prolazili susjedi s klincima i bas je bilo zabavno. Dosli smo do zaključka da možemo otvoriti vrtic koliko djece ima...user posted image
U sub muž imao roćkas, malo se proveselili al nista spektakularno.
Mene ždere ovulaciija,točno je osjetim ovaj mjesec.
vadila krv u petak jer sam pila željezo, pa je sad bolje, čak 10user posted image

ja na poslu vec, al mi se ne daaaa...
Jos imam neke stranke iz Poljske pa ih dadiljam a ne da mi seeeeuser posted image

Vrijeme je super, uzivajte koliko god možete gdje kod da steuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1992
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.7.2017 8:24:09   
lidac0605
Bokić curke user posted image

Evo i mene na raport,tolko sam s klincima sad u tim upisima,sad kćer vozi vamo pa ju vozi tamo,pa ortodontu oboje,pa L zubaru stalno nekakve obaveze,za čudo Božje da do kraja ovog tjedna nemam niš user posted image ...al zato imamo drugi-ić u školu zbog prijavnice,pa u srednju na upis(a znate da idemo Bogu iza nogu od nas-u Dubravu),kćeri dolaze rezultati mature i ak ne upada u Zg idemo u Zadar,a onda to vuče i natječaj za studentski dom i bla,bla,bla...
Dobra vijest-dobit ćemo ove godine knjige u osnovnoj školi user posted image ..a pošto će mi B sad u Zg u srednju,valjda bu i on dobil od Zg...ak će Bandić davat knjige za srednjoškolce.To bi mi super sjelouser posted image
Gospon junior je sav u kopanju po dvorištu,nasipa zemlje od kose pa naniže di god stigne user posted image pa uzme kantu i oponaša me kak zalijevam cvijeće,i tak...i za njega moram zvat da ga naručim za sistematski ovaj mjesec.

Hipo,ajde još malo pa ćeš uživat na duže sa svojom curkom,a najesen se fino primi posla sa svojom boljom polovicom pa budeš sa Hipicom user posted image ...ja ti to odvikavanje od pelena isto nisam nikad forsirala,pogotovo ne prije pune 2 godine...a njima u vrtiću lakše naravno ak dijete zna na wc,ne moraju presvlačit,pa zato i forsaju.

Katy,super za željezo user posted image ...ja svog nisam skoro ni vozila u onom sportskom dijelu kolica neg smo kupili kišobran i meni su ona zakon,svakoga sam tak u kišobran kolica čim su dobro sjedili i može se čist komotno vozit bar do 2,5-3 godine...super da imate tolko djece u kvartu,kod mene sami penzići i luđaci u okolnim kućama...

Danery,pa tebe isto nigdje...uživaj na go sa curkama,pusa velika!

Zmišljam današnji ručak a i zacajhala sam si da ću se sad ujutro pofarbat dok M spava...cmokić svima user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1993
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.7.2017 12:03:18   
hipo
Katy velika curka! Jel slusa kad hodate po cesti? Ova se ne da nosit, a ne da se vodit za ruku. Pa sam blago receno prestrasena kad idemo van.

Lidac sretno sa svim upisima i zubima. Da sve prodje bez zapinjanja!

Hipica nocas zakurila na 38,5, jutros isto jedva ibrufen oborio temperaturu jutros.
Nema drugih simptoma pa mj nije jasno, ne vice, samo oce sisat i crtat. Cekam razvoj situacije.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1994
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.7.2017 10:44:28   
katy1503
hej ekipa!
opet zatoplilouser posted image

Hipo, kako je Hipica? sta je s temp?

Mi kupili K tricikl koji vozi sama pa može onda ostati bicikl - nema pedala pa pegla sama..
jucer samo na njega, premorila se.. nema gore nego kad je premorena pa joj sve smeta ..
tako smo sinoc kroz plač dosli doma izvana, kroz plač se okupali da bi sama odmah poslije otisla u krever jer nije ni hodati mogla ... pokusavam joj produziti da uziva u veceri kad je manje vruce ali nema sanse ...u 21 je kaput....

Nego, jel vasi klinci pricaju u snu? K unazad 3 tjedna po cijele noci, ona spava ali stalno nesto mrmlja, pa zove mama, pa govori, necu, beba, brm brm... super al me svaki put probudiuser posted image
Mislim da se skoro blizi vrijeme mog odlaska iz njene sobeuser posted image user posted image

Di ste ostale?Jezic?

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1995
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.7.2017 13:13:00   
hipo
Katy, temperatura je trajala jedan dan. Smrkljava je kad spava pa kad se probudi je natankam fizioloskom. Inace ok. Vratila se u redovni zlocestoca film.
Hipica prica u snu od kad je imala 5 mjeseci. Sjecam se kad je savladala baba da je pol noci zmala prevrtat se i baba baba...sad kad su to prave rijeci onda jos vise. Najcesce zivotinje ili nesto sto je dojmilo taj dan. Npr kisa i vjetar. Pa onda pol noci bue puse puse kisa kisa....
Naucila je rec Mavko (Marko),tako se zove mali u vrticu. To je dva dana i noci ponavljala.Kaze teta u vrticu da je samo za njom.jsla pokazivala prstom i govorila Mavkoo Mavko...
Mozak im radi sto na sat s govorom sad, nema spavanja user posted image

Jel katy voli crtat? Hipica jako voli. Pocwli smo od Bozica, ostali smo paf sto drzi bojoce ko i mi. Al kako tata stalno ima papir i olovku u ruci, valjda ga je snimila. Sad radi krugove. I trazi da ja crtam. Pisi, pisi. Bojice su piso (nekonce mislit da se dere pišo)user posted image

Super za tricikl. Hipica ima motoruser posted image Mislili smo da kad ga kupimo da ce je proc volja, al stvarno ga voli.

Ona zna ic nekad spavat u 7. Ne smeta joj dan. Valjda je vrtic izmori. Spava 12-2.
Moram pocet cistit stan da kad odemo na more da ostavim reda, da kad se vratim da me ne doceka kaos. Nadam se da smo drugi tjedan guzama u plicaku.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1996
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.7.2017 7:37:08   
lidac0605
Jutro,curke user posted image

Da malo refreshamo informacije user posted image ...bili jučer na sistematskom,ima gospon 12 kg i 88 je dug.Pedica se ne može načudit kak je visokuser posted image user posted image ...dobio je pikicu,deral se ko slon i taaaako,sad mir do 3,5 godine sa tim sistematskim pregledima,a sa pikicama do 5 user posted image .
Pita pedica jel priča...ja se počela smijat,ja reko priča,na svom jeziku user posted image .Al je onda rekla da je bitno da razumije,da bude to krenulo.

Hipo,ja prekjučer,potaknuta tvojom mudricom nebudilijena dam ovom svom olovku i papir...ajme meni kaj je napravil od sebe user posted image ,na papiru niš a po rukama i glavi sam morala rifljat sa vl.maramicama user posted image user posted image user posted image ...nisu ti muški za te intelektualne radnje user posted image ,još ćemo malo pričekat sa pisanjem čini mi se user posted image .

B je upao u željenu školu user posted image .Rezultati državne mature stižu sutra i držimo fige na najjače da neće morat za Zadar!
Pusa svima!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1997
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.7.2017 7:51:27   
katy1503
jutro svima!

Super za Hipicu da nije se tempica produžila!
jooj to pricanje - nocas se probudila u pol 4 i prica ona meni prica... bila je budna skoro sat vremena al nije ustajala, nije plakala samo me mazila ..i kad je zasoala ne znam jer je i mene uzelouser posted image
Kako ide ciscenje pred more?

Lidac, pravi momak nema stauser posted image
Neka samo raste...
Cestitke B na upisu u zeljenu skolu!

Kod nas sve ok,K sad nece u kucu izvana, pa je borba- naganja onaj bicikl, meni bi noge otpale ....
cijelo ljeto radimo pa cemo pogledati da skoknemo negdje na bazencice ako uspijemo mada nisam ljubiteljuser posted image ... vidjet cemo....

pusa svima!!

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1998
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.7.2017 23:02:24   
hipo
Lidac, sretno s rezultatima mature!
Uzivaj dok ti umjetnik nije poceo po zidovima i namjestaju. user posted image Nisu problem vostane bojice, al kad se tata pravi pametan pa joj da flomastere....

Katy, imas fitnes s malomuser posted image

Kaze teta u vrticu da hipica ne stigne nista radit od silne priceuser posted image
Nju sam djelomicno spakirala, jos sutra perem robu, i pocinjem sebe, u cetvetak cu zavrsit pakiranje.
Koliko sam ocistila, ocistila...
Moram sutra jos kuoit nesto za necake, sebi opet nisam nista, idem ko krpa i zakrpa...

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1999
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
12.7.2017 21:37:45   
danery
helooooou,da šarnem kod vas koju kad su naše proljetnice odavno ocvale user posted image
kod nas upravo fešta,pun mjesec,zubi,što li,pa se gospa uzela dernjati,a veliku kao boli uho pa peca dodatne minute priča,crtića i sl.,mm zalegao,neki sraćkitis i glavobolju spušio,sad me zlopati da iščitavam simptome i maltene štopam kad će otegnuti user posted image ....ah,muško pa bolesno,bolje bi mu bilo da si je uzeo flomiće pa se išarao kao mauro user posted image user posted image

inače ja još 2 dana radim pa veliki GO,u srijedu bi na more,ali već kontam da će mi prisjesti....bejb ima upalu uha i pije antibiotik,a poznavajući njene plivačke i ronilačke navike,bit će pakleno zadržat joj glavu iznad vode user posted image

još ovaj moj serempatak veli nek nosi onu gumenu kapetinu za plivanje,aham reko',dadaaaaa,al nek joj on navlači bar 3x dnevno svaki dan user posted image

vidim vaši svašta već izvode i pričaju,gospa je stručnjak za izgovor riječi tipa "kockice","papuče" i sl...za klopu i sokić viče njamnjam,maše pa pa,šalje puse,veli cica za mačku,pofajn mijauče user posted image ,ptice su gu gu,vrana je ga ga,patka je pak pak,za kravu zna da kaže mu,za svinju rokće,a bome joj ni lajanje ne ide loše user posted image
u vrtiću je super,tete vele da se sama baš zaigra,ne plače,klopa,spava....ma odlično za tak malu bebaru....sutra puni 15 mj user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!