|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
11.5.2017 6:17:25   
katy1503
Lidac, ženo zmaj, kasnim s cestitkama za rockas - ali sreetan ti bio; vidim lijepo proslavljen ...
B malo bedastuser posted image

jezic, nadam se da je proljev s L skroz prestao... i mi se borimo s njim od ponedjeljka ... i to sto kazes, jede (dajem joj krucu hranu) i pije, nema rtemp ,nije loše volje al nekad je bas ulovi cendravost - nadam se da je i nasa pri kraju ...

Hipo, kako si? Prestao kasalj?
Vidim Hipica dobila sobu s igračkama - i K ima i to je super - bar se ne spotičeš od njih doma...
Isto voli crtati i šarati ...

Mi u pon bili u vrticu na razgovoru pa sad cekamo objacu da vidimo koji smo vrtic dobili ...
K je bila super, jedino joj teta donijela tamo neke igracke s kojima se igrala kad je imala godinu pa si je gđica uzela papir i olovku i krenula pisati kao i pedagogica ...
a ja si molim Boga samo da ne povrati jer je tu noc povracalauser posted image
Na kraju sve proslo ok!

Što se tice skidanja pelena, mi cemo probati na ljeto pa cemo vidjeti ...

Bas sam se razveselila kad sam procitala da je Daxy rodila - koja je to sreća najveca!!!

Cuvajte žene sebe i svoje bebače,velike i male..

Ja vec na poslu, zaguzvalo se uzas ...user posted image user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1951
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.5.2017 9:01:33   
Jezic123
Hej

Katy mi smo bez proljeva od pon. Jucer smo isli na cjepljenje malo smo cendravi jer ju noga boli, ali nema temp i to je ok.
M mi je alergican na travu koja se zove rdobrda i ima je svuda, pogotovo kod nas u kvartu. I tako

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1952
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
13.5.2017 10:50:58   
hipo
Jezic, zao mi jezbog travurine.

Ja tjeram golubove s balkona. Naoravili bi gnjezdo. Ne moze, ne dam.
Hipica je u nekoj bas dobroj fazi. To znaci da ja stignem svasta napravit. Skoro da peglamuser posted image
Uzivajte u vikendu!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1953
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.5.2017 7:50:39   
lidac0605
Jutro curke user posted image

Stvarno nam je pusta ta RR i kod nas i na ostalim temama user posted image ...

Katy,navijam da dobijete vrtić koji vam najbolje odgovara user posted image ...i drago mi je da se K dopalo u vrtiću user posted image .Ma curke su zakon user posted image !Jesi kaj odlučila u vezi nunanja user posted image

Hipo,neka dobro razdoblje potraje user posted image .Kad ti imaš u planu slijedeće odbrojavanje?

Jezic,vražja alergija...jel mu kaj manje po Flixotidu?Kak se ti osjećaš?Super kaj je L ozdravila user posted image

Danira,Kazić pa di ste vas dvije,ni traga ni glasa user posted image

Kod nas niš posebno.Drugu srijedu koooonačno idemo na pregled za školu user posted image .Kćer ima školu do petka,u petak je norijada,ova dvojica ajde guraju nekak te ocjene,budu sa 4 oboje prošli.Išla sam sa B u petak na Zrinjevac na "Dojdi osmaš" za srednje škole i na kraju smo išli doma ko pokisle kokoši jer opće ove škole koju misli upisat nije bilo više kad smo došli tak da je na kraju bezveze ispalo.Sad čekam kad budu imali dan otvorenih vrata u toj školi pa da odem s njim tamo user posted image
I tak,u neku rutinu smo upali...drugi tjedan opet imamo roćkas (M 13 godina),pa me opet slijeduje torta i ostalo...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1954
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.5.2017 13:38:41   
hipo
LIdac u tebe uvijek neki ful program, meni je teško upratit dok čitam, mogu mislit kako je tebi to sve ishendlat.
Planirali smo krajem ljeta, na jesen opet pokušavat. što se to približava manje mi se da. Ne znam je l to iz mene govori umor il me frka da ćemo opet pokušavat dva ipo stoljeća il mi je taman sad malo lakše s hipicom pa bi htjela malo guštat u njoj, sad mi je tako zabavna i slatka. A znam da će mi bit žao ako ne zakuhamo još jednog bebača. Hipica jedva čeka, toliko voli velike, male bebače, djecu...
Baš nam se vrijeme nešto fuj pokvarilo, dobro da je mala u vrtiću doma bi pobenavila. Za vikend bili do zoološkog i malo u šopingu, opet sebi nismo ništa kupili, njoj svašta. Spavala je dok sam joj kupovala neku robu pa je tek doma vidjela, ko pravo žensko odma je sve morala isprobat jedva da sam vješalice skinula, etikete nikako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1955
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.5.2017 14:08:32   
katy1503
hej ekipa!
jezic drago mi je da je sve proslo..
zao mi je radi alergije :(

Lidac, ja citajuci se pogubila ko ima sta i gdjeuser posted image
Nunanje hm ... nista konkretnouser posted image

Hipo, bravo za super fazu! neka sto duze potraje!

Mi se prosli tjedan, od pon do petka, borili sa proljevom. Jadna moja K!
ali junacki je to podnosila - bez temp, htjela piti, htjela jesti, ok spavala ..
srecom krenuli na vrijeme s rehidromixom i probiotikom pa je vec u sub bila svoja ..

nakon nje, sad boluju tata i dida .. e žene moje, to je gore nego malo dijeteuser posted image
Nadam se da ce mene zaobićiuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1956
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.5.2017 17:33:19   
lidac0605
Hipo,znači Hipica je pravo žensko nema kaj user posted image ...ma ne bute sad morali tolko delat,sad se mašina razdelala user posted image ...viš kak je sad išlo kod Pinky,odma od prve user posted image .
Vjeruj mi sa dvoje će ti bit još zabavnije...ja sam se nakon prvog uvijek pitala kak ću voljet drugo dijete,imala sam dojam da ga neću voljet ko nju,a kad je došo osjećaj je bio isti ko i za prvo...osjećaj je bio isti i za treće,četvrto,peto...ko da je i prvo.Nevjerojatno koliko čovjek može ljubavi dati user posted image

Katy,bitno da je K ozdravila,nek ovi muški kakaju user posted image ...ajde,nabaci i ti okvirno za odbrojavanje user posted image ,moramo se nekak uskladit user posted image .

Ja pijem kontracepciju do 12.mjeseca,pa kad bude...nadam se opet brzo jer i godine mi nejdu baš u prilog.Iskreno,malo me i strah zbog svih mojih dijagnoza,mogućeg ležanja zadnja 2 mjeseca,a opet od pomisli na Beatu imam snage za deset_ero i želja je jača od ičega user posted image user posted image ..A da dobim opet luleka,meni opet pravo,na njih sam već i navikla user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 15.5.2017 17:36:35 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1957
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.5.2017 8:44:47   
hipo
Joj katy ti muski i bolesti,horor. Drago mi je da je malena bolje. I bit ce joj super u vrticu.

Lidac, imas lravo,jos kad se sjetim kako je bila slatka prema bebi od prijatelja i pokusavala se igrat s njim, dodavala maramice za mije jat pelwne... ma za rastopit se.



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1958
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.5.2017 9:23:07   
katy1503
jutro ekipa!!!

Lidac, ti si zena zmaj, majke mi! Imas ih 5 doma i jedva ceka da jos jedno dodeuser posted image
Ja ti zelim da dobijes bas sto želišuser posted image user posted image .. može i dvije, ha?

od jucer se ucimo bez bočice! Popijemo salicu mlijeka dok gledamo crtic pred spavanje i to je touser posted image .. Mislim da ce biti najteže ostaviti se dudeuser posted image .
Cjepljenje i sistematski u ponedjeljak..

Ja sam jedinica, muž ima jednog brata koji nema djece niti ih zeli.
Iz toga ispada da moja K nece imati nikoga od bratica i sestricni pa cu se potruditi da ima bar jos jednog brata ili sestru - pa cemo vidjetiuser posted image
Ne cuvamo se vec neko vrijeme, uglavnom praksa prekinuti snošaj makar se ponekad ciljano desi da zaboravimouser posted image
uopće ne stignem misliti kada su mi plodni dani, skoro svaki mjesec me iznenadi kad dode jer nemam nikakvih simptoma ili ih jednostavno ne kužim...user posted image
Na K smo cekali neko vrijeme ali je doslo kada smo najmanje racunali - tako cemo i sljedeci put ...

Lijepo je vrijeme, želim vam ljepuškasti dan.

p.s. izasla i druga 4-rkauser posted image -brojimo total 8 zubi, dva dolje 6 goreuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1959
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.5.2017 13:22:41   
Kazimira
hej žene...eto me....

klinci spavaju, Balic gleda crtice pa uhvatila malo vremena...a i lijena sam....moram priznati...user posted image

mi smo svi ok...malo zadnjih dana neke tempice ali evo danas svi ok.....

Baltic hoda ko veliki, jučer smo bili s njim u vrtiću na razgovoru pa se nasam da bu upao...sarmirao je tetu logopedicuuser posted image

ovi dvoje su ajme meni....Vili je u kazni i kad se naspava vraća se u kaznu jer je fino našodrala ribicama hrpu hrane u akvarij dok sam ja uspavljivala malca....živa pizdarija je user posted image

i tak..dan po dan....

nadam se da ste zdravi i veseli....

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1960
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
20.5.2017 6:51:09   
Jezic123
Jutro curke
Evo da se i ja javim. Mi smo dobro, L malo nosic zastopan, ali nista strasno. M klasika nos zastopan, ali isto dobro.
Iduci vikend bi trebali na more, ako svi budemo ok.
Katy i ovaj moj je bio bolestan i stvarno ti muski su gori nego djeca, ali sta ces izgleda da to mora biti tako.
Lidac sto se tice M i flixotida on mu bas nepomaze previse za natecenu sluznicu, ali mu je bolje odkako ga uzima sto se tice disanja, jer od tada nije imao niski kisik u krvi i dise normalno.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1961
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.5.2017 10:52:12   
hipo
Kazo super za malog hodaca.

Jezic nadam se da ce more upalit!

Katy, vidm zagrijavas se za drugo!

Mi cekamo taj zadnji ocnjak. Proslinavila je, nema temperature, garant sve od zuba. Preko dana je super, po noci bi da me neko ubije jer je strasno. Od sinoc je lupocetiram do daljnjeg pred spavanje. Pati se i ona i ja. Danas sam je ostavila doma da mogu usisavat nos i inhalirat i nakapavat jer me frka da se ne iskomplicora i ne krene na usi.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1962
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.5.2017 11:29:30   
katy1503
Pozz ekipa!

Mi danas na sistematskom i cjepljenju - bila je jako dobra, mama ponosnauser posted image
Rijesili se cjepljenja do 5 godinauser posted image user posted image user posted image
Imamo 89 cm i 11,6 kguser posted image
Sve je u redu i dobili potvrdu za vrtić - jos sam da nas primeuser posted image

Kod nas sve ok, vidim očnjake gore kako se spuštaju, četvorke dolje nabubrene ajme meni - cekamo da krene sve to ..
Vani smo ili na balkonu ili u parkovima - na balkon ne izlazimo ako nemamo papuče (sama ih donese i krene obuvati) i šeširića (obozava ga nositi) - postaje prava curica - ima i torbicu pa i to nosamo okolo - istin, u njemu su kameni jer ih obozava ...
i da , kad vidi ili čuje motor - ajme veselja user posted image

Pitanje - jeste isli ikako kod stomatologa s klincima - mene moj zubar pitao da kaa cu je dovestiuser posted image pa sam ostala pafuser posted image



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1963
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
22.5.2017 12:01:49   
hipo
Katy super za cijepljenje. E to s torbicama je komedija, preslatke su.
Ja sam.moju zappisala kod zubara u domu zdravlja kod nas gdje imamo zenu koja je specijalist za djecu, jos od starije generacije kad subto mogli specijalizirat. Ona je rekla da je dovedem u ozujku, trqvnju al kako je stalno bila bolesna nisam. Pedijatrica rekla da s dvije godine obavezno.
Ova zubarica ima filozofiju da se ne smije dojot po noci i sl pa mi se ne zuri ic. Jer sisa i doje je su moja posla.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1964
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.5.2017 8:27:06   
lidac0605
Jutro,zimkuljice...ono malo kaj nas je ostalo...

Katy,Hipo preslatke ste mi sa svojim malim frajlicama,već sam zaboravila kak je to imat malu curkicu user posted image ...sa muškima se moraš samo kreveljit,divljat,lovit i to je to user posted image
Super,vi ste obavile cijepljenje,nas to čeka u 7.mjesecu...

Ja sam svoje vodila zubaru sa nekih 4 godine,prije ne...mislim da prije ne bi zubar niš ni obavil.Kakve to imate nadobudne pedice,zubar sa 2 godine WTF?!?

Mi sutra imamo koooonačno naš dugo čekani pregled za školu.Baš me zanima kak bu moj lajavac to sve obavio user posted image ...melje ga,majke ti mile,da sam mu jučer rekla"ajde molim te malo šuti,samo 5 minuta,ne mogu te više slušat user posted image "
Taman idemo popodne kad M spava tak da ne moram i njega vuć sa sobom.L je gotova sa školom,uči za državnu maturu doma i tak...u petak imamo roćkas,M ima 13.godina,idući tjedan maturalnu u Antunoviću,na koju moramo i mi doć,tatek bu moral valcer plesat sa kćerkicom...a mame plešu kao sa dečkima.Ja reko,onda bum se ja sa svojima svima naplesala user posted image
M je imal neki adeno opet,3 dana 39 temp,povraćal...muka mi više od tih adenoviroza.Inače je ok,skoro niš ne priča(alveć sam naučena na to-L mi je pošteno počel govorit tek sa 2,5 godine kad je krenul u vrtić,do onda je govoril samo prvadva slova od riječi),mama,ne-ne,njam-njam,Na je Lino kad ga vidi na omotu od Čokolina,pokazuje sve prstom i laprda ostalo bezveze...voli klackalice i tobogan,al brate mili treba ga dizat 100_x_ gore i spuštat dole,a kad krene nikad dosta user posted image ...jučer se sam popenjao po štengama gore(2 reda štengi),ja sam samo išla iza njega,tak da eto sad i to moram imat na oku,da ne krene sam pa padne...

Di su nam ostale curke,stvarno su nas zaboravile user posted image

Jezic,kak je prošao pregled,vidla sam na jesenskima da je bio jučer...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 23.5.2017 8:41:02 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1965
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
23.5.2017 14:39:50   
hipo
Lidac kod tebe uvijek zivahno. Bude mali proprical,budes i njega tjerala da suti user posted image
I ja ne mogu zamislit ovu da sjedi mirno kod zubara. Zubarica je rekla da je dovodim samo da se naviknenaa aordinaciju, nju i stolac,nije da misli nesto radit,to mi je nekako realnijeuser posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1966
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.5.2017 8:34:20   
katy1503
Jutroooo!!!

žene moje, jucer sam dozivjela nesto po prvi put - a to je da se K igrala sama u parku a ja sjedila na klupi (bila je u pješčaniku pa sse igrala s pijeskomi kamencicima dobroh 20 min)!!
Meni je to prvi puta da mi je dozvolila, uvijek hoce da se zajedno igramo ..
Moja malena rasteuser posted image
Ma da, to s zubarom, kao da se samo naviknu je vazno ... bojim se da nema sanse da sad otvori usta kad joj kažesuser posted image
Jutros se probudila i jos u krevetu i mraku prica njam njam ... drmnula snitu kruha sa abc sirom, pa griz - ogladnila žemskauser posted image

Lidac, bravo. sve je pod kontrolom kod tebe. Nadam se da ce vas sve zaobići!!


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1967
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.5.2017 15:49:39   
hipo
Joj katy to je super za park. Nek bude sto vise takvih trenutaka da malo odahnes.

Nas ova kisa,zub i prehlada ubili. Reswtirala se kad je kisa pala, nosmalo bolje,cekam taj zadnji oc jak ko lzebo sunce.
Sutra natrag u vrtic i ured.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1968
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
24.5.2017 20:05:06   
lidac0605
Bokic,curke user posted image
Katy,moj mrsavko je isto nesto krenuo jest ko bedast,vec mi veli muz da kak su mu se zbuckali obrazi user posted image .A kaj mu budes,cim nekoga vidi da nekaj jede vice njam-njam...pa ti njemu ne daj user posted image

Hipo,sretan povratak u svakodnevicu,nek Hipica bude cim duze zdrava user posted image

Mi obavili pregled-mozemo u skolu user posted image ...znao je vise manje sve kaj je trebao znat,visina iznad prosjeka 132cm,28 kg...veli zena kilaza taman visina-jaaako je visok,na 100 tom centilu user posted image
Ono kaj me zabrinulo je da nas je poslala ortopedu,da mu visi zdjelica ukoso,da to obicno bude ako je jedna noga kraca user posted image (ja to opce nisam primjetila) i kao nije to nis cudno u tim naglim fazama rasta da je jedna noga dulja odnosno kraca al da bi trebao ic ortopedu da mu se naprave ulosci da se zdjelica zravna user posted image
Odma nas je narucila u Klaicevu za 20.9.
Ostalo sve ok,u pon imamo testiranje u skoli,u utorak ide na zadnji izlet sa svojima iz vrtica,u srijedu moramo ic vadit krv i dat urin...
Eto,meni nikad dosadno user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 24.5.2017 20:06:18 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1969
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
27.5.2017 10:23:37   
hipo
Lidan zanimljivo to za zdjelicu. Dobro da su sad skuzili. Moj muz je iso krojacu za odijelo za vjencanje i tek mu je tad reko krojac da mu je jedna noga kraca. Saznao pod stare daneuser posted image

Nama svi ocnjaci van. user posted image Vrticki je slinava, al inace ok. Cekamo oce ko dobit vodene kozice jer su se pojavile u vrticu. Jucer su u njenoj grupi 4 otisli doma s temperaturom, grupa do ima kozice, treca grupa je napola. S tom grupom do ih pomikesaju dva puta dnevno tako da....sta bude, bude. Tata i ja ih imali.

Inace je postala zlocestoca samo takva,ne slusa,sve oce sama, osim spavat naravno, dere se za svaku sitnicu. Susjedi valjda misle da je mlatimo. Postala je izbirljiva sta ce jest. Pricam ja to tetama u vrticu a one zbunjene o kojem.ja to djetetu pricam ker je njima samo tako dobra. Tatu zove taticauser posted image
Puno prica i sve vise spaja rijeci.

Kako ste vi i vasi mali popisanci?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1970
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
31.5.2017 14:47:45   
hipo
Pa di ste ženske, nigdje nikoga!!?!?

Mi dobro, šefica u vrtiću, mama radi. Tata je muško pa nije nikad dobro. Hipica je ko mali majmunko, samo se penje svuda. Priča, tj. melje, spaja sad tri riječi. Npr. Dosta mi je kad se najede ili pita Mama di si.
Malo se bolje spava od kad su ocnjaci van, al se još budi po 4-5 puta, ko da nešto ružno sanja. Noćas je izgleda sanjala meso jer je vikala meso, meso meso user posted image user posted image user posted image
Izmori se u vrtiću, kažu tete da sve pojede, a čim dođe doma traži još jest. Jučer sam joj dala večeru čim smo došle doma, pa je još jedom večerala kasnije.
Sve je neposlušnija i sve više viče kad nešto ne ide. Najbolja obrana je imat nekog nepoznatog kraj sebe, onda je sva pristojna.

Falite mi, ne znam što se događa s vašim zvrkavcima.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1971
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.6.2017 10:02:59   
katy1503
eto i men malo...
na poslu guzva, dolazim u 6 odlazim u 16user posted image

Tata nam je na putu poslom od ponedjeljka, K se prehladila, nos pun, ne spava po noci .. sinoc malo bolje al sad pred jutro krenulo kasljanje ...

mi smo u fazi neeee, nista nece, pa se zamisli pa ipak hoce - izluduje me; pogotovo kako sam premorena pa mi zivci tanki ...user posted image

Dobili smo vrtic koji smo htjeli tako da je to super!

Dida cuva K, baka ne smije ni blizu
Jedva cekam vikedn ..

da, sve cetvorke nam vaniuser posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1972
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.6.2017 10:45:21   
hipo
Katy super za zube i vrtić! joj taj nos je za poludit. kad se začepi nema kraja.
a to za neposluh, znam kako ti je, nekad je s guštom odvedem u vrtić jer ne mogu više, od rane zore zna bit tvrdoglava user posted image user posted image user posted image
Kaže teta u vrtiću jučer da je počela malo i njoj filozofirat. Kao neće pa misli da će ako šalje puse i trepće očima proć neposluh user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1973
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.6.2017 15:36:37   
lidac0605
Ola curke,evo i nas malo user posted image
Katy,super za zubeke...nek nos brzo ozdravi user posted image ...a ne faza jd pri nama vec mjesecima user posted image ,mojega je to copilo sa godinu i sad jos uvijek za sve vice neneneee user posted image

A nasa filozofica miniHipica je zakon user posted image ...sve si ju mogu zamislit kad ju opises,Hipo,kak je prefrigana...mustrica mala user posted image .Velis po 3 rijeci spaja...ehhhh,kaj su ti curice ovaj moj ima svoj jezik koji samo on razumije user posted image .I jos kad mi krene objasnjavat,mase rukama i "bdmnj,bdmnj" pa si ti misli user posted image .Mi smo u stenge fazi jer se zna sam popet po njima pa bezbroj puta idemo gore-dole u kuci...eto ti odma i gratis fitnesa user posted image

Imali smo guzvovite dane sad,u pon u skoli testiranje za prvi razred+zubara,u utorak je L isel na zadnji izlet sa vrticem,jucer zavrsna priredba u vrticu gdi sam se naplakala naravno,tete plakale a ja s njimauser posted image .Sad upravo cubim na frizuri i sminkanju za moju princezu,danas imamo maturalnu u 19 u Antunovicu...i nosim maramice jer znam da cu opet cmoljit,ak ne prije a onda kad vidim tatu kak plese valcer sa svojom jedinicom user posted image ...emotivka sam uzas jedan

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1974
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.6.2017 22:12:39   
hipo
Ajme Lidac sva sam se najezila, nadam se da ste uzivali na plesu.
Kazes fitnes s malim user posted image nekidan smo je poslije vecere odveli u park.sat ipo vremena penjanja na tobogan i spustanje. I dosi doma mislim se sad ce zaspat ko top. Vraga, trci i dalje po stanu.
odakle im snage. Ja strgana,svakame koscica, misici i ligamenti boleuser posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!