|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.4.2017 8:39:19   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image moje saućešće Jezic user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1926
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
29.4.2017 17:09:31   
Danira
Jezic jako mi je zaouser posted image user posted image drzi se dragauser posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1927
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.4.2017 9:11:00   
hipo
Jezic zao mi je 😖

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1928
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
30.4.2017 22:54:21   
Kazimira
Ježić draga moje sućut user posted image


Mi smo sami prek tjedna i bas budem umorna i niš mi se neda....
Baltić je super....prohodao, sve papa, divlja za tatom, valjda ga se zaželi prek tjedna...
Proslavili smo i veliki 5. rockas....bili na kontroli sluha i sve je ok...opet u 9 mj....

Nadam se da ste svi zdravi i da vas slušaju mališani i mališanke user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1929
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.5.2017 9:28:04   
lidac0605
Bokić,cure user posted image

Oooo,Kazić pa eto i tebe konačno!user posted image za maloga hodača user posted image i sretan roćkas velikom K.Super da je sa sluhom sve ok user posted image ..mom M se sluh nije oporavio godinu i pol od operacije...

Nadam se da ste sve dobro,i mamice i bebice user posted image

Moj M je nekaj šmrkav ovih dana,baš mu onak grozne stvari izlaze iz nosa user posted image ,al nema tempicu pa špricamo i čekamo da prođe.Sutra idem na sistematski,od glave do pete,nadam se da bu sve ok...ovaj tjedan je gužvovit,u srijedu pečem punoljetnu tortu,četvrtak je roćkas,subota krizma i moj roćkasuser posted image jedva čekam da to sve prođe...

Uživajte u lijepom danu!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 1930
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
1.5.2017 20:41:34   
Jezic123
Hej curke
Evo ja u zg-u.
Hvala vam na podrsci.
Kazic bravo za rodendan i baltica za hodanje.
Lidac tebi je bas burno ovih dana. Bude to sve proslo pa ces po starom

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1931
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.5.2017 14:09:57   
PinkyFunkyBirdy
Jezic, sad sam tek vidjela. user posted image user posted image user posted image Moje saučešće. user posted image user posted image user posted image Jako mi je žao.
Drži se radi sebe, bebice u buši i ovima koje već maziš uživo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lidac, ajme koju ti imaš ludnicu ovih dana. Samo hrabro i proći će. user posted image

Grlim ostale mamice! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1932
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
2.5.2017 17:40:22   
hipo
Kazo super za hodaanje i rockas!!!!
Lidac. Ti si superzena.Drugima bi trebale tri kucne pomocnice i dvije dadilje za sve to. Bravo!

Pinky lijepo da svratis tu !

Mi u Zg, ne idemo u vrtic jer mamu ceka jos jedno poslovno pitovanje pa da se ne razboli prije puta, a idu ona i tata isto.
Druzim se s prljavim vesom intenzivno ovih dana. Masina mi je najbolji lrijatelj.
Hipica je malo tuzna jer nema drustva,jutros je bila sva pokisla kad je tata isao radit, pa smo ostale same.
Morala sam kdmah aktivirat skype da se vidi sa svima. I onda van. Sad joj ke glavno obuvat i skidat cipele, ide joj super, nije uvijek isti par, jedna noga je od tenisoce, druga od papuce user posted image pocela je pokusavat i s hlacama, za sad samo jedna nogavica ide kako treba. Super mi ke to sto sve hoce sama. Osim spavanjauser posted image oces sama spavat,neeeee mase glavom user posted image Ne da puno prica i bleblece, ona se ne gasi, kad ode spavat malo mi se mozak odmori i slisam tisinu. Presmjesna jeuser posted image
Sta rade vasi mali slatkisi i kako ste mi vi?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1933
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.5.2017 7:08:48   
katy1503
Jezić, žao mi je radi tate. Čuvaj se.

Lidač, ti si fakat super žena. Ja mislim da ti ne bi ni znala sta bi s vremenom da imas jedno dijete user posted image

Kazić,bravo za B.

Pinky, user posted image

Hipo, dobrodosle natrag. Uzivaj u Hipici, stvarno zvuci da je zabavnauser posted image

Kod nas sve ok. Izasla nam prva 4-rka, mislim da je i druga na pomolu.
Danas predajemo papire za vrtić.
Za 1.maj bili na Bundeku - K se ocarala kamencicima i vodom; sjela je na obalu i sat i pol vremena bacala kamencice u vodu, uz ushite svaki put. I sad svako jutro pokazuje sliku labuda u jednoj slikovnici i krene prema izlazu. Uzivamo vani, imamo prvu simpatiju - to su zagrljaji kad se vidu samo takvi, plač kad odlazimo, kad ga vidi na slici samo se nasmije - presmijesni i preslatki ...
Kupili novu AS; vise ne povraca; skroz se smirila i sad uziva u voznji (hvala Bogu user posted image )
Osim dide i baka nam je sad u penziji pa uzivamo sviuser posted image
stvarno je lakse kad imas nekoga u blizini tko uvijek može uskočitiuser posted image

Pokusat cemo probati bez pelena preko ljeta pa cemo vidjeti ...
Produzili spavanje ujutro jer idemo oko 20.30-21.00 spavat pa rokne do 7. i da, konacno smo na jednom dvosatnom spavanju preko dana. a vikendom zna i skoro tri sata - uzivancija.
Narasla je (92 nam je naknap) a bome se malo i popunila - 22.05 idemo na cjepljenje pa cemo vidjeti.

Tuzna sam malo jer mi sestricna isla na IVF i nije uspjelo - nakon puno inseminacija, ovo joj prvi IVF i nije uspjelo. Nadam se da ce ostvariti svoj san uskorouser posted image

Čuvajte svoje malene, uzivajte u životu i vremenu pa se tipkamo user posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1934
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.5.2017 8:42:40   
hipo
Katy, super za spavanje!!! I jos je baka u penziji, ozdlicno! Sretno s vrticem. Ja mislila da se mora svake godine predat, al mi rekli da ne, kad si upao, upao si zauvijekuser posted image
Super sto je izbila cetvorka, drzim fige da je ne gnjave previse.

Moj mali smrad danas ima godinu i pol, imamo sistematski, a mama frizera. Napokon. Izgledan ko zapustena, ocerupana kokos. Kosam mi je jako sad duga, budem ju skratila do ispod ramena, da moze u rep. Ionako je stalno u repu, a ovako duga me samo nervira, duze ju susim isl.
A ne volim na sebi kratku kosu. Nekakvu dlaku moram imat na sebi.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1935
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.5.2017 12:08:54   
PinkyFunkyBirdy
Hipo, ovo s frizurom kao da si opisala mene. user posted image Duga je i kad sam doma ili s M onda je stalno u repu, ali stvarno ne volim na sebi kratku kosu (jer sama sebi izgledam puno starije) pa kratim da mi uvijek stane sve u rep. user posted image Ali sad nisam bila preko 7 mj. na frizuri i stvarno bi trebala otići. Samo da još dogovorim s MM kad će imati slobodan termin da se zabavi s M dok se ja malo sređujem. user posted image

Katy, i mi smo na 1.maj bili popodne na Bundeku, ali nismo išli do jezera već do igrališta za manje kikače i onda je MM spomenuo da se prodaju neki hamburgeri u crnom, zelenom i crvenom hambiju pa sam ga natjerala da to idemo naći jer ne može takve stvari spomenuti trudnici i onda ju ne počastiti s istim. user posted image

Kad čitam kako su vaši klinci napredni onda se stvarno zabrinem za mog malog M (njemu je 2,5 g.). On tek zadnjih par mjeseci sam obuva papuče i cipele (ne znam dal je možda i ranije to radio u vrtiću, ali kad sam ga ja ostavljala/kupila uvijek bi ga ja obuvala). Sad plače ako ga ja pokušam obući jer on hoće. user posted image
I pelene ćemo vjerojatno tek na ljeto pokušat skinut jer za sad ne pokazuje interes. Znam da to ide malo sporije kod dečkića, ali ja ću njega skinuti na ljeto, a već u 10.mj. dolazi braco kad ćemo opet mijenjati pelene (samo malo manje). user posted image

A što se tiče superžene Lidac - mislim da bi se trebala upisati na tečaj kod nje da me poduči kako to sve stizati. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1936
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.5.2017 13:03:42   
katy1503

IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy
Katy, i mi smo na 1.maj bili popodne na Bundeku, ali nismo išli do jezera već do igrališta za manje kikače i onda je MM spomenuo da se prodaju neki hamburgeri u crnom, zelenom i crvenom hambiju pa sam ga natjerala da to idemo naći jer ne može takve stvari spomenuti trudnici i onda ju ne počastiti s istim. user posted image


i mi smo bili tamo, ali guzva bila pa je gospodica sama krenula u obilazak drugih mjesta ...
i da, i mi zavrsili na nekim hamburgerima - mljac mljac.

Nego polako mi dolazi ideja da bi mozda htjela uskoro opet bebačauser posted image
user posted image .. hm..ili je samo prolazno... neka dobra faza u zivotuuser posted image ... vidjet cemouser posted image

Hipo, velikih 18 mj - čestitke!

pricate o frizurama - ja se na porodiljnom ošišala na ispod uha i obrijala od ispod a kosa bila do pola leđa .. najbolja odluka ikad .. oprana i osušena kosa s frizurom za ravno 10 minuser posted image

trebala bi K na sisanje, ima grivu - šiške režem ja al svejedno..
polako smo usvojile da kad idemo van stavljamo repić ili kikice ...user posted image


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1937
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.5.2017 13:56:29   
PinkyFunkyBirdy
Katy, ajde na sljedeću bebicu! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1938
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.5.2017 14:38:51   
katy1503
Pinky, s jedne strane kad se sjetim povraćanja 5 mj, muke po dojenju - user posted image user posted image user posted image
a druge strane, tako su slatki mali, mirišljaviuser posted image user posted image

al definitivno bi htjela da K ima brata ili seku (ili obojeuser posted image )

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1939
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
4.5.2017 15:23:50   
PinkyFunkyBirdy
Svaka trudnoća je različita tako da ti to ništa ne mora značiti. Meni je bilo puno manje muka nego u prvoj trudnoći prva 3 mj. user posted image
Sad kad si spomenula i seku i bracu da ispričam kako je bilo neki dan kod nas. Kad smo počeli govoriti da sam drugi put trudna rekli smo i našem malom M i pokušali to objasniti koliko se može djetetu od 2,5 g. da mama nosi bracu ili seku u buši. I ta priča je jedno vrijeme bila aktualna. Da bi na pregledu saznali da je braco u buši i sad kad pitaš M što mama nosi u buši kaže on ponosno: "Samo bracu!" I onda složi zabrinutu facu: "A gdje je seka?" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1940
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.5.2017 8:49:53   
katy1503
Jutrooooo

Pinky, treba se potruditi i za seku da bude, da malo reda unese medu te dečke ;)

uf, sto je dosadna ova kišurinauser posted image
nadam se da ce sutra biti ljepše ..

Jucer sam pala s nogu - dosla s posla u 16, i odmah izjetjele van i ne da se kuci sve do 19.. noge mi otpaleuser posted image
Kupanac i sama otisla u sobu spavatiuser posted image
a i mama ubrzouser posted image

Kako ste ostale?

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1941
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.5.2017 9:08:11   
Danira
Jutro curke moje!😘

Citam vas,al ne stignem pisati,radila sam pet,sub i ned i to noc,strgana sam,al zaradila sam cijeli porodiljniuser posted image

Posadila sam jucer vrt,pokosila travu i jos s D u setnju,navecer sam zaspala cim sam ugledala krevetuser posted image

D odkako sam radila ne odvaja se od mene,strah ga da opet mama ne zbrise.
Imao mi je u pon tempicu.

Lidac user posted image zbilja si super mama/zena! Kak je prosao veliki 18.rockas?

Jezic kako klinci?

Kazic kad ce ta nasa kava?user posted image

Hipo user posted image za veliku hipicu,moja kci je dobila bracu dok je bila tolkauser posted image

Katy sta cekasuser posted image ajde po jos hednu mirisljavu strucicu!

Pinky nista ne brini za M,stigne se odviknut od pelena,decki su takviuser posted image

Kci sam odvikla s 2 god,a sina tek s 3,jer nije htio,i jos mu je znalo pobjeci do 4user posted image vec sam mislila da ce i u skoli piskit u gaceuser posted image .

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1942
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
5.5.2017 21:07:37   
Jezic123
Vecer curke

Evo i mene malo
Ja se opet s L borim sa proljevom, zvala doktoricu i kaze da joj dajem sol za rehidraciju i probiotik, posto jede i pije normalno,mada je danas jadna bila cijali dan cendrava izgleda da ju je bollio trbuh. M ide u vrtic i u pon idemo na srebrenjak na kontrolu.
Kada citam za oblacenje i obuvanje onda se mogu pohvaliti da moja L sama obuce hlace i to obadvije nogavice, navuce majicu sama preko glave, i papuce uredno izuje i obuje cipele, ali naravno na krive noge i nezna ih zaljepiti pa mi izvuce te za ljepljenje iz rupica a sto se spavanja tice spava samnom u krevetu i kada se probudi fino me zove ili tatu. Sto sa M dan danas jos nedozivljavam da sjedne i zove nego krene cviliti. I tako. Kolika je razlika izmedu njih dvoje. Bas me zanima kakvo ce biti 3. Nadam se da ce biti blize L nego M user posted image user posted image
Samo neka bude zivo i zdravo.

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1943
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.5.2017 8:39:24   
Danira
Lidac draga SRETAN TI RODENDAN!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1944
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
6.5.2017 22:27:18   
hipo
Lidac sve najbolje!

Super mi je citat sto sve maleni znaju!
Bravouser posted image

Mene drzi neki dosadni kasalj, napadne me i ne pusta.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 1945
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.5.2017 7:50:55   
lidac0605
Jutro,curke user posted image

Hvala vam na čestitkama,evo malo tortice user posted image !

Falim te Bože da je jučerašnji dan iza nas,jedva sam čekala da to prođe,a naradila se ko kobila,tak da sam opće zaboravila da mi je roćkas user posted image ,dođe L dečko pruža mi ruku,ja reko "a kaj ti oćeš",pa veli on "da vam čestitam rođendan",a ja ono "aaaa,daaa rođendan"...eto obrukala se ono...
Sad mi slijedi M 26.5. 13.roćkas...1.6.maturalna,na koju moramo doć i mi kao roditelji...svašta non stop.Nisam vam ja nikakva super žena,samo idem u većini slučajeva preko svojih mogućnosti i čupam energiju iz pete valjda user posted image .

Kad vidim kaj vaša deca delaju,moj M je tošo totalni...taj nit je zainteresiran za takve pothvate nit se trudiuser posted image .Digne mi nogu da obujem čarapu i to je vrh user posted image ...tek sad se pušta i hoda sam,do sad niš bez držanja,totalni ziheraš.Sve kaj je novo i nepoznato-bež od toga!
Pelene user posted image ..moj B je nosil pelene 3,5 godine,znam da smo ga odvikavali tipa više pola godine i redovno je pišal u gaće i znam da sam rekla već mužu da je on malo bedast,da on opće ne kuži kaj mi hoćemo od njega user posted image ...a eto,jučer se krizmal i to bez pelena user posted image user posted image user posted image

Katy,vidim i ti bi nunala opet user posted image neka neka,samo naprijed!

Jezic kod tebe opet bolest i bolest user posted image ...jel bolje kaj L?

Uživajte u nedjeljici,pusa svima user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1946
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
7.5.2017 21:48:57   
Jezic123
Joj
Sada sam hrpu tog napisala i ono me izbaciuser posted image
Uglavnom
Lidac sretan rockas sa zakasnjenjem i torta je super user posted image
Evo L je nadam se bolje, pocinje dobivati normalnu stolicu uz dvije onako kada prdne malo joj izleti. Samo neznam koliko to moze tako trajati
Sa M sutra idem na srebrenjak, pa javim kako je proslo i sto su rekli.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1947
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.5.2017 13:58:16   
PinkyFunkyBirdy
Draga Lidac, sretan ti rođendan sa malim zakašnjenjem! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Pelene user posted image ..moj B je nosil pelene 3,5 godine,znam da smo ga odvikavali tipa više pola godine i redovno je pišal u gaće i znam da sam rekla već mužu da je on malo bedast,da on opće ne kuži kaj mi hoćemo od njega user posted image ...a eto,jučer se krizmal i to bez pelena user posted image user posted image user posted image


Joj, sad sam se skoro upišala od smijeha! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1948
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
8.5.2017 14:20:10   
lidac0605
Hvala,Pinkyć user posted image ...to su sad vec ionak dosle godine kad te rodjendani pocnu uzasavat,znas on tipa "pas mater pa kaj mi je vec opet rodjendan,pa kud prije user posted image "
Drago mi je da sam te nasmijala,volim nasmijavat ljude

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1949
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
9.5.2017 20:57:12   
hipo
Vecer!
Lidac bas si me nasmijala!

Mi se polako vracamo u normalu. Taman kad smo guralicu mislili spakirat jer je nije pogledala mjesecima, ona se sad uhvatila trcat s njom po stanu. Prebacila sam skoro sve igracke u njenu sobu, u dnevnom je samo stolic sa stolicom, pribor za crtanje islikovnice.
Jucer ona dodje meni kaka kaka i drzi blazinjicu u ruci i bris u sobu. Dodjem tamo a ona sve izvadila za promijenit pelenuuser posted image
Imamo adapter za wc skoljku panekad hoce sjest i glumi da kaka, kao napreze se i umire od smijeha.
Ne mislim je jos odvikavat, cini mi se rano, mozda probamo na ljeto pa ako upali super, ako ne, budemo opet na jesen.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!