|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 9:14:17   
danery
user posted image user posted image lidac,godine....

eno čitam na fejsu,javila se neka ženica i veli svekrva joj 4 mjeseca trudna,a ima 61 godinu user posted image tako da....isss,mi smo pupoljci user posted image
nego sad baš pogledah slikice pupe kad sam curu nosila,pa tu je negdje po tjednima i veličini....morat ću i sada koju pribilježit,ako niš drugo,da poplašim noemuu i mutilicu malo user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 9:24:57   
lidac0605
user posted image user posted image user posted image ...da pupoljci baš user posted image
Makar to kaj veliš,sad dok sam ležala u bolnici tam na odjelu babinjača ženska ma minimalno 5 banki,ono skroz sijeda...stara baba...ja prvo misla da je valjda ženska došla nekog vidjet,kad ono sretnem ju,nosi mlijeko na kat,valjda joj je beba bila u inkubatoru...eeee,onda sam si mislila-kak sam jaaaa još mlaaaada maaaama user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 9:28:06   
danery
ajde,mogla sam reć i ruže neubrane user posted image
ajme.....a eto,danas se sve pomaklo,pa tako i dob za user posted image ...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 11:02:33   
Kazimira
Pa diste pupoljci!!!! Evo javlja se jedan user posted image user posted image user posted image
Dok imamo malle klince mlade smo i kvit user posted image

Meni mali ostake doma cijeli tjedan, radimo sutra bris grla i nosa, cjedi se za popiz...user posted image .....ali zato curaka diše na nos user posted image user posted image user posted image  i ide u vrtić...sutra puni 2 godinice.....picekica mala....zadnjih dana nas satalno grli i govori "vojam te, mama...vojam te tata".

pozz user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 13:47:02   
Snjeguljica_83
Noema evo baš danas idem kod sestre svoje gin. da mi da uputnice za vađenje krvi i dr. pretrage, doznake i termin pregleda. No, kako sam dobila Utriće za 20 dana, po mojoj procjeni, pregled bi mogao biti tamo 5.11.

A ovo za mučnine te kužim. I svaki put kad mi se zamanta i kad osjetim tu neku muku, sretna sam. Naravno da me muči ono što je bilo lani. Idem dan po dan.user posted image

Hipo, što je bilo daleko, približilo se!user posted image Jao, još samo tjedan dana!!!user posted image user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
27.10.2015 14:20:32   
perlica55
Kazimira, žao mi je kaj je malac bubani user posted image
Valjda bude skoro bolje user posted image
Lidac, zbilja, al zbilja mi je user posted image  da postoje tak stare trudnice..
Ne mogu nikom suditi, al gdje im je pamet user posted image
Svekar je jako slabo user posted image  jadan čovjek, bori se godinama
s nesretnom bolesti... Sada je na intenzivnoj, pluća rade cca30%..
Hipo, ostavi se kofera, ne preslaguj!!!!!!! Gotovo sigurno budem
išla kod Podobnika. Kaj me bude zanimalo, budem te pitala...
Sada gibam domeka malo ranije, puse user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
28.10.2015 6:36:54   
Snjeguljica_83
Cure, vidjela sam na grafu od Jupiter da je popiškila user posted image user posted image Baš sam sretna zbog nje!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
28.10.2015 8:50:15   
lidac0605
user posted image Jupiter user posted image ...sad će skoro i ona k nama user posted image

Mene danas trtica ubija od jutra user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
28.10.2015 11:00:44   
danery
ola user posted image vi se već naklafrale user posted image
ja išla vaditi krv,pa na kavu s kolegicom,poharale usput sec hand,sve po 10 kn danas,pa sam kupila maloj 3 svilene i zlaćane marame,dijete se oduševilo indijskim plesačicama i sad "mamaaaaaaaa,ja bi toooo za maskenbaaaaal"....mda,al kod nas maskenbal traje cijelu godinu u kući,pa nek joj se nađe,već mi ponestaje deka,zavjesa i stolnjaka user posted image

izmorio me hladan zrak,jedva sam dočekala uvući se pod dekicu user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
28.10.2015 12:04:29   
hipo
Ej zene!
Ja njegujem svoja crijeva ovih dana i sopam sw smokvama, sljivama i palentom. Da mi dani budu kliski i bez zastoja.user posted image
Lidac draga, svaka ti cast i svima drugima koji morate mirovat.
Ja ove zadnje dane malo oladila s tempom i luda sam.
samo vidim sta moram napravit, a znam da ne smijem.
Dogovor je s muzem da mu sve stavim na papir sta sve mora i kojim redosljedom napravit.
Za sad je poslusan. Sad cu sjedecki smuckat i pec palacinke za motivaciju (a ida mi jajima ne prodje rok ahahhaah).
Mi smo nedavno ustekali napokon sudjericu pa se ko djeca veselimo i cudimo kako ona to super opere user posted image



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
28.10.2015 12:48:11   
noemaa
snjeguljice, ovo mi je preodlična vijest za jupiter!!!! bome je zaslužila nakon 10 godina!!! user posted image user posted image user posted image

perlice, žao mi je za svekića. nekako te kužim jer se i moj bori s posljedicama drugog raka.... svako toliko iskrsne nešto drugo... tako da vjerujem da znam kako vam je. držite se svi!

hipo
, bravo za suđericu user posted image mi nemamo mjesta baš za nju, ali pretpostavljam da ste se preporodili!! još malo pa i tvoja bebuška je tuuser posted image user posted image

lidac, kazimira, pupoljci naši... odmarate?

danery, tebe ću ignorirati ovaj put... taman sam ti se obratila a proljetnicama user posted image

odoh sad odmarati s mučninom u trbuščiću i laganom vrtoglavicom dok micek spava... puseee

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
28.10.2015 21:29:41   
danery
juhu,ima koja u noćnoj ili već sve hrčete user posted image
ja imala društvo na filmskoj večeri,oteglo se,al nema veze user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 6:30:44   
hipo
Noema, do sad nismo imali di s njom jer mi je stara kuhinja bila mala pa te razumijem.
sad smo sve pretumbali u stanu pa stane.

Sanjala sam da sam u bolnici i spavam ja nakon carskog, dodju doktori i sestre i bude me. Prvo sta sam pitala je bilo: sta ima za jest?user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 6:55:09   
danery
Jutro :)
Moji otisli,d haus iz oooool majn user posted image user posted image mos mislit veselja,pospana,a nemrem vise spavatiiii...al ajd,kasnije stignem :)
Ne znam za vas,al ja spavam na neke mini rate,sat- dva,pa zjakam,pa opet tako do jutra....dobro jos i funkcioniram da se ne skljokam negdje usput....
Hipo,i vi montirali perilicu? Ja sam se spasila otkad smo kupili,isto smo morali pretumbat elemente da stane,al super stvar bez daljnjeg- potrpas,zatvoris,ukljucis i jupi....jest da je ona uza,ali koliko nama treba,taman....

Gdje su sve pospanke user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 7:30:26   
hipo
Sad se izivljavam na toj sudjericiuser posted image tj. perem hmhm ona pere sve tako da cisto stavim u nove ormare.
I ja spavam na rate. I to umori. I pop....im kad mi neko kaze sta ne spavas dok mozes!
Eto ja bas zelim bit budna u 3 ujutro.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 7:40:51   
danery
uf,meni jučer kaže prijateljica kako izgledam kao da me voda nanijela user posted image
reko,ajd dobro,moglo je biti gore,kao da me poplava izbacila user posted image
ne zna ona sirota što ju čeka,živi sama,čeka 1.user posted image i sva je u blaženom neznanju,hehe...al neka,pitat ću ja nju... user posted image

curi nam se malo začepio nos,pa sam obilazila par puta da joj našpricam fiziološkom,pa da ispuše,odmah djetetu lakše....

uff,kako sam se maestralno zeznula na uranak-uzela za doručak kruh,svježi sir i listić kulena,ajmeeeee user posted image koja kemija,fuj,sad se spašavam jabukom....

< Poruku je uredio danery -- 29.10.2015 7:41:21 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 7:41:43   
mutilica
Jutro druga smjeno user posted image tu ste znaci! Ja sam se budila 5 puta da moram piskit i trpila sa spoznajom da ce me buditi i buditi dok ne odem,popustila sam u 7 user posted image strasna sam za ustat se iz kreveta a jos kisa lagano pada i tmurno nakon tri dana kratkog rukava

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 7:47:22   
danery
ehej,mutikašo user posted image tu li si znači user posted image

kod nas je neko čudno vrijeme,mogla bi kiša,baš je pritisak vani,i glava me malo bolucka....niš mi se ne da....

ih,o wc-u po noći......da naplaćujem korištenje,sama bi na sebi masno zaradila user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 8:42:09   
lidac0605
Vi se već naklafrale dok ja dođem user posted image

Hipo user posted image za suđericu,ja ju uzela prije 3 godine,još onak bi ne bi,al ajd...izvukli jedan kuhinjski element pored sudopera koji je sva sreća imao istu širinu ko i perilica i nju namontirali unutra pod radnu ploču...i to sam kupila najveću kaj sam našla,za 15 kompleta posuđa-kaj god im to značilo...sad opće ne znam kak sam bez nje mogla živjet user posted image i još mi je bolje,nemam pojma kad sam ja stigla prat sve to suđe u sudoperu user posted image

Pišakuše,moje saućešće user posted image ...kad se samo sjetim toga na početku,po 4,5 puta u noći na pišanje...al još malo pa me sad to opet čeka..na kraju user posted image user posted image

moji su u školi,muž na poslu,ja i junior solo...

Kad smo kod snova...ja noćas sanjala da sam išla kod kćeri u školu i da sam stukla profačicu iz hrvatskog jer joj je dala 3 iz lektire user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 10:55:11   
mutilica
Ja 5 godina imam perilicu suda i nedaj Boze kvara puj puj
Nemam susilicu,muz se samo smije kad god je spomenem i kaze a sta ces ti radit ako te u svemu strojevi zamjene user posted image al' sad kad sam opet trudna pocela sam se zalit kako cu za bebu naprati vesa i nasusit kad za ovim vecim nikako napripremati odjece ,rekao je da ceme iznenaditi user posted image user posted image nadam se da nije to rekao onako...da ne dosadujem

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 11:27:39   
danery
joj,vjeruj mi,sušilica nam je premija otkad smo ju kupili....
kad je bila beba,cura je bljuckala aaaajme user posted image ,to nisi stizao oprat,a kamoli osušit....samo kas se sjetim brda robice na 2-4 sušila po kući,užas....
naravno da je to mojoj svekrvi bio nepotreban luksuz user posted image ,zdravije je sušit vani,ahaaam,pogotovo zimi kad se sve fino sledi,pa prvo odmrzavaj robu onak skorenu,pa onda gledaj kuda s njom....
ma ja nagarila muža da to trebamo i kupujemo i tako je i bilo.....da viš kako sad sveki cmače svoju najbolju drugu user posted image user posted image user posted image

strpala sam batkove peći,sad još dodam krumpir s rižom,ukuham noklice u juhu i gorovo za danas user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 11:48:44   
hipo
Ja ne znam kako bi bila bez susilice u ovj klimi s maglom i vlaznim zimama. Odrasla sam na buri di se sve osusi odma, a tu puj puj.
Ko studenica sam godine provela peruci svu robu na ruke...horor....
Cim sam se domogla love kulila perilicu/susilicu. Ljubim izumitelja.
Rucnici budu mekani ko da su oprani s omeksivacem. Jos i mekaniji, napuhani, mmmm divota.
Ne znam.kad bi sad stigla posusit svu bebinu robicu. Ovako je sva eobica do prve godine, posteljin itd bilo sredjeno u par dana.

Jos da ima stroj koji pegla kosulje kupila bi ga odmauser posted image

Idem nas nahranit.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 12:22:24   
mutilica
Ma nebi ja ni susila kad je vani bura,onda mi se osusi za 20 minuta al kad je juzina poludim!!Kad najave kisu ja onda ko ludakinja perem sve sto ima.

Ja za rucak musaku pravim i za desert ledene kocke,njih sam sinoc pekla

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 12:39:10   
noemaa
joj, fuj, fuj, samo o hrani pričate, jeduše jedne user posted image user posted image
ja potrpala miceka u krevetić, danas smo oblikovali "kuglice"za bor, ajmo reći ukrase za bor od glinamola. sad će se sušiti koji dan pa se bacamo na farbanje. taman da se ima čime baviti dok je doma. danas mu je bolje, sutra još i bit će ko nov. user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu mutilica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Hej,stare trudilice, sadasnje trudnice 20...
29.10.2015 12:46:06   
perlica55
Pozdrav, kućanice user posted image
I ja kao i vi imam full ispomoć u kući user posted image  aparati su zakon..
Ponekad zimi uključim sušilicu, nekak volim da mi se suši na vani,
al kada se ukiši nema druge, super dođe...
Kupili smo si u elipsa i električnog konjića za sušenje,
dobar je i on, ak nema puno rublja user posted image
Vidim da nisam jedini gladuš na RR, uopće ne znam kaj ću papati
danas.. Vjerojatno budem vidjela kja finog ima kod mame user posted image
Mazite buše..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!