|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hrana za plazu
15.7.2015 22:25:27   
SILVA123
Buduci da sam samo 10-ak km udaljena od plaze, ne preferiram nosenje hrane na plazu osim ako ostajemo cijeli dan sto je rijetkost. Meni nikad nisu bili jasni oni koji dolaze na plazu s hrpom hrane, ci doďu odmah jedu i to najcesce pastetu. Sto vi nosite od hrane za djecicu na plazu? Ja najcesce voce iusput neki sladoled ako netko zeli.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hrana za plazu
15.7.2015 22:41:57   
zima1995
Pa kad smo bili bez djece nismo nikad nosili ništa više od vode i groždja, možda neku grickalicu. Ali, sad kad imam djecu, uvijek gledam da imam koju voćku više. Da jedu sendviče, sigurno bih im to ponijela, ali ne jedu još su mali user posted image

(Odgovor članu SILVA123)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hrana za plazu
16.7.2015 8:13:49   
Ela28
Mi na plazi sa klincima budemo 2-3 h i obavezno im ponesem smokic ili stapice ili neke suhe kekse i vodu i to je to user posted image
Da ostajemo cijeli dan onda bi nosila pravi obrok ovako im je ovo dosta malo se zabave i dobro.

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hrana za plazu
16.7.2015 11:30:24   
vandax
Obično grickalice ili nekad krafnice. Tu i tamo keksiće. I vode puno naravno. Kuća nam je na par minuta pa ako se klinci nečega i zažele skoknem po to, a nikada nismo jako dugo na kupanju pa srećom ne moram skakati. :D

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hrana za plazu
16.7.2015 13:28:19   
angellah
Ni mi ne budemo dugo pa sebi uzmem vodu, kavicu si kupim, ali za bebu grickalice, vodu, kašicu. Ubrzo ću početi nositi i voće, možda bude raspoložen.

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!