Hrana za plazu (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Prehrana djece



Poruka


SILVA123 -> Hrana za plazu (15.7.2015 22:25:27)

Buduci da sam samo 10-ak km udaljena od plaze, ne preferiram nosenje hrane na plazu osim ako ostajemo cijeli dan sto je rijetkost. Meni nikad nisu bili jasni oni koji dolaze na plazu s hrpom hrane, ci doďu odmah jedu i to najcesce pastetu. Sto vi nosite od hrane za djecicu na plazu? Ja najcesce voce iusput neki sladoled ako netko zeli.




zima1995 -> RE: Hrana za plazu (15.7.2015 22:41:57)

Pa kad smo bili bez djece nismo nikad nosili ništa više od vode i groždja, možda neku grickalicu. Ali, sad kad imam djecu, uvijek gledam da imam koju voćku više. Da jedu sendviče, sigurno bih im to ponijela, ali ne jedu još su mali [sm=duda.gif]




Ela28 -> RE: Hrana za plazu (16.7.2015 8:13:49)

Mi na plazi sa klincima budemo 2-3 h i obavezno im ponesem smokic ili stapice ili neke suhe kekse i vodu i to je to [sm=smiley1.gif]
Da ostajemo cijeli dan onda bi nosila pravi obrok ovako im je ovo dosta malo se zabave i dobro.




vandax -> RE: Hrana za plazu (16.7.2015 11:30:24)

Obično grickalice ili nekad krafnice. Tu i tamo keksiće. I vode puno naravno. Kuća nam je na par minuta pa ako se klinci nečega i zažele skoknem po to, a nikada nismo jako dugo na kupanju pa srećom ne moram skakati. :D




angellah -> RE: Hrana za plazu (16.7.2015 13:28:19)

Ni mi ne budemo dugo pa sebi uzmem vodu, kavicu si kupim, ali za bebu grickalice, vodu, kašicu. Ubrzo ću početi nositi i voće, možda bude raspoložen.




Stranica: [1]