|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe 2015/2016
25.2.2016 21:22:05   
Kazimira
Vilic skoro da bi te moglo I pustiti user posted image , hvala Bogu da je sve ok user posted image

Ja danas nazicala da mi ocitaju ctg da lezim na ledima jer inace me toliko prepone bole, utrne ruka od drzanja I jedva se dignem......I sad milina, ni jednom me nisu nastimavale, nisam morala drzati, brzo bilo gotovo.....tako da razmisljamo da ih I za porod nagovorim na pozu koja mi pase.....vise me muci to nego trudovi user posted image

Ljubimo vas sve, pisemo sutra user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2401
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.2.2016 9:52:46   
Kazimira
Jutroooo....evo popila kavu, oprala sude.....klinci gledaju crteke pa imam fino vremena za tipkanje ☺

Zaboravim napisati.....odlucili smo se......ili Baltazar ili Matilda user posted image user posted image user posted image

Jagodice, Vilic kako budu vasi???

< Poruku je uredio Kazimira -- 26.2.2016 9:54:03 >


_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2402
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.2.2016 10:10:22   
Jagodica13
Jutro user posted image jeste se naspavale mame, trudnice, bebice? Ja malo losije spavala nocas pa sam produzila malo duze jutros user posted image

Kazic neznamo jos user posted image imamo neka imena al odlucimo kad ga vidimo user posted image , al tvoja mi se sviđaju oba

Kod mene ovih dana pojacan iscjedak i to dooosta, valjda se pokrene sto ovih dana, ma garant cu roditi 29.user posted image al dobro neka bude ziv i zdrav to nam najbitnije user posted image

Sto vi lijepog danas spremate? Ja domacu kokicu i juhu..

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2403
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.2.2016 11:22:15   
lidac0605
Bok,curke user posted image

Evo mene s izleta user posted image bila kod ginekologa i vadit krv-kod gina sve 5,sve se vratilo di treba user posted image sluznica tanka,5 mm tak da zgleda da ne bu user posted image tak skoro...TSH mi je 0,35 user posted image ostali nalazi svi ok user posted image ...sad s tim kod svog soc.gineka po neke tablete...ovaj u Suncu mi je reko da pričekam mjesec-dva dok se vrati ciklus pa onda na hormone.Ići ću drugi tjedan kod ovog svog ginka pa ću vidjet kaj će on reć,on me ipak bolje pozna nek ovaj kaj me prvi put vidi user posted image

Kazić,ja mislim da bu Matilda,ne znam zakaj,imam tak neki feeling user posted image

Jagodice i ti još u komadu user posted image ...nemojte ić rađat baš u ponedjeljak user posted image

Ja danas imam ručak-jučer skuhala,kiselu repu s grahom user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 26.2.2016 11:24:21 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Jagodica13)
Neposredna veza do poruke: 2404
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.2.2016 11:38:09   
Jagodica13
Lidac user posted image za dobar nalaz..
i ja se mislim ako je moj malac mogao cekati do sad moze preskociti i ponedjeljak user posted image osim ako neiznenadi do nedjelje user posted image budemo vidili sto doktorica kaze veceras (opet pregled plodne vode user posted image ) valjda ce ovaj put biti ugodnije nego neki dan...

< Poruku je uredio Jagodica13 -- 26.2.2016 11:39:03 >

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2405
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.2.2016 15:06:05   
Kazimira
Lidac....bas me zanima jel ti osjecam za filing dobaruser posted image
user posted image za nalaze user posted image

Jagodice jos bumo mi zajedno 29. rodoleuser posted image user posted image user posted image
Di ti radas?

Vilic jel ti dosadno u bolnicu?

(Odgovor članu Jagodica13)
Neposredna veza do poruke: 2406
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.2.2016 15:10:46   
Kazimira
Cure gdje mjenjam potpis.....skuzima da ga mogu obrisati dolje ispod poruke ali nemam pojma kako dodati neka novo u potpis....bas sam tule user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2407
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.2.2016 15:30:40   
lidac0605
Kazić,ideš na moja ringeraja-uređivanje profila-forumi i tam imaš potpis,piši i briši kolko te volja user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2408
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.2.2016 20:17:24   
Jagodica13
Vecer cure, evo mene od dr.nista novog kod mene, otvorena prst, malac na.ctg-u u pocetku spavao pa se probudio, nema trudova, preko vikenda u bolnicu na ctg, i kontrolirati ga svaki dan do poroda, od danas mi racuna sluzbeni termin jer moja user posted image nije uvijek bila skolski tocna..

Kazic meni poceli prognozirati da cu u nedjelju roditi,al mislim da ce ih moj tvrdoglavko zeznuti pa kad on odluci user posted image
ja cu roditi u zadru..ti?

Vilic kako si? Imam kakva novost?

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2409
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.2.2016 22:23:57   
Kazimira
Meni nikada gledala forumuser posted image ...hvala Lidac user posted image

Jagodice ja sam u Zagrebu u Petrovoj kao i Vilic.....mislila sam da si u Zadru, dobro sam zapamtila user posted image

Bas sam danas neka nervozna.....uf idem lec tj. sjest u kreveta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Jagodica13)
Neposredna veza do poruke: 2410
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 9:14:43   
lidac0605
Jutro,curke user posted image

Jagodice,a jes mali tvrdoglavko user posted image ...kak je krenulo on će odlučit doć baš za inat svima nama u ponedjeljak user posted image

Kazić,sretno u ponedjeljak user posted image ...ta gromadica isto čeka da prođe termin user posted image ...joooj,svaka ti čast,ja se prepala kad su mi rekli da Mauro ima 3600,kak ću ga zgurat,a da su mi rekli da je prek 4 kile user posted image ja bi se valjda onesvijestila user posted image user posted image user posted image
Baš sam si jučer mislila kak je Matilda super ime...dugačko je a nemreš baš napravit neku skraćenicu od njega,kaj ne user posted image ?A bome ne znam ni kak bi skratila ime Baltazar...super su imena user posted image i neobična user posted image

Vilić,kaj ima kod tebe user posted image ?Kak bu se vaš dečec zval?

Ove naše zadnje 3 zimske bebe su mali zahebanti user posted image ...baš zezaju sa svojim dolaskom user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 27.2.2016 9:19:06 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2411
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 10:56:57   
Kazimira
Moj mm se nekaj malo brine, kao mozda carski......kazem ja njemu..kaj je tebi, pa vec sam dvije mrcine rodila normalno nebum valjda takav baksuz......bu ovaj izletio pa maskar za 12 satiuser posted image user posted image user posted image
Ne idem u radaonu do zadnjeg makar se setala satima ispred bolnice user posted image

Vec sam ja Lidac razmisljala....bu mala Tili, a sinek je rekaso da bu zvao bracu Bal user posted image

Jos nekaj stalno hocu napisati, sluzbeno se prenosi kad prode 40 TT, a ne termin.....tako da Jagodice jos uvijek si u terminu.....koliko je procjenjen malisa? A majketi ovaj tablet prica ko nas premjer user posted image user posted image user posted image

Vilic ku ku???? Jel gledate turske sapunice ili 321 kuhaj???? user posted image user posted image



_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2412
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 11:35:38   
Jagodica13
Dan cure, mi bili jutros na ctg-u u bolnici, malisa spavao kad smo dosli kasnije se probudio, nije bilo pregleda danas jer je bio jucer, doktorica preporucila hopa cupa(ako nebude nista onda ponavljati),pranje prozora i stepenica da se sto pokrene user posted image user posted image

Lidac izgleda da ce biti veliki tvrdoglavko, lipo mu unutra a mi svi napeti kad ce vise
kako je Mauro,i dalje proucava sliku? user posted image



< Poruku je uredio Jagodica13 -- 27.2.2016 11:37:38 >

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2413
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 11:47:40   
Jagodica13
Kazic danas nam je 40+1, a zadnja procjena prosli tjedan je bila na 4kg, al je dr rekla da vjeruje da ima i vise, tatino dite (tata imao 4850) user posted image sad cemo viditi koliko ce ova mrcina imati user posted image
Jesi me nasmijala sa tabletom/premijerom user posted image

E da sutra netrebam ici u bolnicu na ctg, nego se u ponedjeljak javiti svojoj..

Kod mene se gleda 321 kuhaj, i onda ja komentiram vise nego Špiček user posted image user posted image

< Poruku je uredio Jagodica13 -- 27.2.2016 11:52:26 >

(Odgovor članu Jagodica13)
Neposredna veza do poruke: 2414
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 13:36:28   
perlica55
Hej curke, u samom ste finišu user posted image user posted image user posted image
Škicam vas svaki dan user posted image hajde još malo izdržite i eto vaših user posted image
Kazić i ja mislim da bu Matilda... Pozdravi draganu punoo user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2415
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 13:48:45   
Kazimira
Heej....krivo sam napisala 42 tt ...ali oni tebe fino provjeravaju I vodica je kako treba...bu tatin decko jos malo......bas me zanima cije bu teze??? user posted image user posted image

I ja gledam 321, hvatam jer taman ekipu stavljamo u kreveta...onaj Luka ti je muz od jedne nase rajke.....na Facebooku IMA grupa ringerajke I super je ekipa pa tko zeli neka se pridruziti.....a tko zeli Kazimiru za fb frenda nek se javi u in boxuser posted image
user posted image user posted image ...bas sam ovo super napisalauser posted image

Kaj sam se napucala rostinja I mladog luka, bas bi bilo zanimljivo sad posjetiti radaonuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 2416
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 13:50:47   
Kazimira
Perlice budem user posted image

Mogla bi I neka oklada pasti i Lidac prognozira pisulju user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2417
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 20:37:51   
Jezic123
Hej evo i mene konacno

Jagodice ja sam svog malog rodila po njihovom 40 +6, tako da sto kazic kaze imas vremena do 42 tt.
Lidac sto se kod mene tice kontracepcije dok sisa netrebam ju, a kasnije cu vidjeti sto cemo. user posted image
Vilic gdje si???
Perilice user posted image

Danira user posted image za dominika.
Lidac lucija je ovih dana pocela hvatati medeke na ogradici u kreveticu, a smjeska se stalno. Totalno mi jedrugacija od maloga.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2418
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 20:39:33   
Jezic123
Kazic i ja navijam za Matildu da nas cura bude malo vise,a ne sami pisolinci

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2419
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 20:43:10   
Jezic123
E da i mi smo za maloga razmisljali da budeBaltazar,ali je bio prevagnuo Marko. Meni su obadva imena super.

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2420
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 20:46:34   
Jezic123
Kazic da li si u radaoni zavrsila poslije luka i rostilja, ja sam bila prognozirala da cu poslije palacinki zavrsiti u radaoni i tako je i bilo user posted image user posted image i stigla nam Lucija"

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2421
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 21:51:52   
Kazimira
Ja sam sa svojom curkom zatrudnila dok sam dojila tako da mi i nije bila neka kontracepcija user posted image

Nisam zavrsila nigdje, neg bum sita u krpe.......e a najbolje kad sam prvi put radala poslije klistiea I svega morals setati po hodniku a meni Moj mm fino donio fornete, nedaj Boze da zenica bude gladna......normalni da sam kasnije pod ful trudovima bila na skoljciuser posted image , racunam da je jos bilo zaostataka jer sam dan ranije mazala svatovsku hranu.....dragana32(ko je zna s odbrojavanja) se udavala user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 2422
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 21:56:30   
Kazimira
Baltazarom se zarazio Moj mm I ja se s vremenom navikla.....rijetko kome se svida, ali kaj, to je stvar ukusa....user posted image
Tak je moj mm komentirao necije ime na kaj sam mu ja rekla 'daj suti tvoj sin se zove Kasper' user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2423
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.2.2016 23:45:50   
lidac0605
Da i ja znam da dojenje nije kontracepcija...možda Jezic oće da dođe još jedno user posted image ...

Kazić,pa kaj,deca imaju neobična imena user posted image -meni je to super...bolje da imaju tak nek da se zovu Ana,Luka,Borna i sl kak se danas zove svaki drugi klinac...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 27.2.2016 23:46:40 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 2424
   RE: Zimske bebe 2015/2016
28.2.2016 1:13:43   
Jezic123
Lidac to sam sa dojenjem isprobala dok sam malog dojila user posted image

A ako se zalomi sto sada biti ce nas za 1 vise user posted image user posted image
A da se zalomi kod mene to je malo teze. user posted image
Malog smo dobili kada smo sve isprobali i to nakon 5 godina pokusavanja. A malu nakon spontanog godinu dana bez zastite.
No obadvoje sam dobila kada sam aktivno pocela vjezbati da smrsavim. user posted image user posted image user posted image
Tako da nesmijem poceti vjezbati i necu biti trudna user posted image user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!