|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.6.2015 9:32:20   
Kazimira
hej...

baš zovem gin....možda su si sspojile ovaj tjedan......user posted image  
ne žuri mi se, kad bum morala user posted image

Kako ste vi curke?
Lidac jel piskis još puno?

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.6.2015 9:49:09   
lidac0605
Noćas 3x pišanje user posted image ...jedva čekam da se ta maternica izdigne gore iz zdjelice pa prestane taj pritisak na mjehur...još malo user posted image ,oko 12.tjedna izlazi iznad pubične kosti,ja mislim...makar sad već vidim kad legnem,dole iznad jelte gospođe malu zaobljenu lopticu user posted image

Kaj me još više muči je to napuhavanje user posted image ...jučer navečer sam pojela jedno jaje i pola svježe crvene paprike,ja sam skoro pukla...napuhnuo mi se trbuh do rebara gore,opet bolio oko želuca,cijelu večer,katastrofa...kad će to prestat user posted image

Kazić,ma garant su si spojili ove praznike...probaj u ponedjeljak user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 26.6.2015 9:50:19 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.6.2015 9:54:22   
lidac0605

user posted image PREGLEDI user posted image

user posted image LIPANJ user posted image

Zdenka1 - utorak,30.06.

user posted image SRPANJ user posted image

lidac0605 - četvrtak,09.07.





_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Zimske bebe 2015/2016
26.6.2015 9:55:33   
lidac0605

user posted image


user posted image ZIMSKE BEBE-TERMINI user posted image

user posted image lidac0605 - 21.01.2016

user posted image Zdenka1 - 31.01.2016

user posted image baby20 - 10.02.2016

user posted image štrumfeta1 -user posted image

user posted image Kazimira - 01.03.2016



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.6.2015 8:12:28   
lidac0605
Di ste vi ,zimske mamice-kavicaaaa user posted image

Jučer sam se pravo preporodila...opće se nisam čak cijeli dan onak jako napuhnula....mislim,jesam bila ja napuhnuta al ne onak do te mjere da me boli trbuh user posted image ..možda se to smiri user posted image

Pišanje već druga pjesma-4x noćas,s tim da sam išla spavat u 12 user posted image user posted image

Dogovorila sam endokrinologa u petak,moram vadit tsh opet i mora mi dić ovu terapiju za inzulin,tak je bar reko prošli put.

Kak ste vi?Kazić,si rekla starcima?Ima kakvih simptoma?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.6.2015 9:01:59   
Kazimira
jutrooouser posted image

Rekla sam starcima  i sveki.....sve super, ali lagani šok je bio jer nisu očekivali...user posted image

klinci me napadaju...javim se...

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Zimske bebe 2015/2016
27.6.2015 10:09:28   
Kazimira
efo me....valjda ću uspjeti nekaj napisati user posted image

Moji simptomi u svim trudnoćama tako i u ovoj je pikanje s lijeve strane koda me žuć zeza.....kad sam rekala gin za to rekla je da to nije simptom, a mene evo i u trećoj trudnoći ista stvar zeza.....to bu sad prošlo.....malo me glava bolucka, malo sam pospanija (ali i kasno legnem pa ne znam jel to baš od user posted image ) i jučer mi je malo bilo muka......inaće u prve dvije trudnoće nisam imala nikakvih problema, za poželiti, jedino malo šečer...ali u granicama pa se nisam zamarala kaj doktori govore.....
Već sam javila svima najbližima, mene to baš veseli user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Zimske bebe 2015/2016
28.6.2015 7:42:13   
lidac0605
Jutro,user posted image

Kazić,ti si ko i ja,ja kad ostanem trudna,valjda bi na guzicu progovorila,ne mogu ja to skrivat,to mora cijeli svijet znat user posted image ...ne kužim opće kak neke žene mogu da ne vele do 3.mj user posted image
Ja sam sad ovaj put u petak ujutro napravila test,popodne otišla ginekologu i otvorila bolovanje od ponedjeljka,nema nikakvog čekanja,taj petak sam još odradila noćnu i amen user posted image ...a još se niš nije ni vidlo na uzv user posted image
Ja pišakam i dalje...cice me nekak manje bole,malo bole pa malo ne bole,jučer sam bila napuhnuta samo navečer,nekak ko da sve pomalo sjeda na svoje mjesto.Valjda je i posteljica već profunkcionirala pa bude sve lakše user posted image ...jedva čekam 9.7 da vidim tog malog škampića,posijedit ću do tad user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Zimske bebe 2015/2016
28.6.2015 13:24:42   
Kazimira
Poozdrav user posted image user posted image

Kako ste??? user posted image

Meni je to super lidach.....gle ako se nekaj loše dogodi opet će svi znati....treba biti pozitivan i veseliti se....user posted image user posted image user posted image
Ali svejedno kužim žene koje su oprezne i nemaju baš bajna iskustva s trudnoćama i svime vezano uz njih....

Ja sam se jedino uljenila jakooooooo....niš' mi se neda...grozno...kuća mi je koda je bomba pala...uf...

Još malo izdrži...ja još nisam ni naručenauser posted image

user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Zimske bebe 2015/2016
29.6.2015 8:34:51   
lidac0605
Ola,curke user posted image

Kaj je novoga?Kod mene niš...piš party se nastavlja user posted image ...jučer nisam uopće bila napuhnuta...trbuh duplo manji,sad me naravno već zabrinulo zakaj nisam opće napuhnuta i već mi se krenule svakakve gluposti valjat po glavi...znam,luda sam user posted image

Kazić,jesi se naručila?

Zdenka1,javi se ženo,sutra ti je pregled,ne???

Baby20,di si ti nestala user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Zimske bebe 2015/2016
29.6.2015 9:24:02   
Zdenka1
Jutro lidac! user posted image Ma da, sutra na pregled pa se javim s novim vijestima. Nadam se da će sve biti ok, držite fige user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Zimske bebe 2015/2016
29.6.2015 9:26:06   
Kazimira
jutro user posted image

Nisam se naručila, danas su popodne pa jedva čekam 13.00......sad mi se sleglo i jedva čekam pregled da vidim da je sve ok....
Eeee sinoć mi je bilo tak' muka, ali nisam povračala.....samo odjednom......nadam se da je to kratkotrajno, nemam iskustvauser posted image user posted image user posted image
Moje piš akcije još nisu počele, možda ova trudnoća stvarno bude drugačija user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 7:49:01   
lidac0605
Jutro,user posted image

Zdenka1,sretno danas na pregledu,javi se s novostima user posted image user posted image ...

Kazić,si dobila datum za pregled?

Kod mene niš novoga...noćas piš samo 2x što je napredak user posted image ...opće više nisam napuhnuta,nadam se da je to ok...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 9:08:43   
Kazimira
hej user posted image kaj je dobraaa user posted image

Moj datum je 18.8., malo dugo ali sve je ok tako da bumo strpljivi......user posted image
Super se osjećam jer još uvijek ne jedem slatko i pazim na količine.....očistila sam auto koji je bio katastrofa...2 sata rintanja i sve super, baš sam zadovoljna.....
Možda gibnemo na more par dana i jako se svi veselimo jer smo mislili da ni ove godine ne bumo.....
Simptomi niš posebno....

Lidac si napuhana? user posted image

Zdenka javi se user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 9:30:12   
lidac0605
Kazić,svaka ti čast ja bi do 18. 8. poludela user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 9:33:24   
lidac0605

user posted image PREGLEDI user posted image

user posted image LIPANJ user posted image

Zdenka1 - utorak,30.06.

user posted image SRPANJ user posted image

lidac0605 - četvrtak,09.07.

user posted image KOLOVOZ user posted image

Kazimira - 18.08.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 12:19:46   
gorina
Lijepi pozdrav svima! Vec sam na jednom mjestu rekla kako sam nakon 2 god pokusavanja, obilaska doktora, pijenja raznih lijekova u petak vidjela svoj prvi pozitivan test. U ponedjeljak sam se javila G da pitam kad je najbolje da dođem, ona rekla dođi odmah, izračunala da bi to bilo 5+2 , pregledala ultrazvukom i rekla da ona ne vidi nista sto sam i ocekivala jer je stvarno prerano, natjerala me da dođem opet jutros kod nje pravit test, koji je odmah pokazao drugu crtu koja se sve vise tamnila i ubrzo izgledala 95 posto poput kontrolne. I ona izvali ko iz topa da je to negativan test, da one moraju biti skroz iste, napala me da ja o tome nista ne znam. Ja sam van sebe, toliko sam se bila razveselila tome jer je druga crtica vidljiva iz aviona, a ona tako kaze. Problem mi je vadit betu jer moram putovat vise od 100 km u jednkm smjeru, a i radim. Ne znam sto mi je ciniti. Mislim da cu cekati jos bar dva tjedna i onda otici opet ili probati negdje naci nekog privatnika jer njoj vise nista ne vjerujem.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 12:32:03   
lidac0605
kakva je pak to glupača user posted image otkad to crtice moraju bit iste user posted image rijetko kad i jesu,kolko ja znam,a eto peti put sam trudna!

Šteta da ne možeš ić betu vadit,meni ti se na testu ovaj put crta jedva vidla,drugi dan sam izvadila betu kad ono 562,za 2 dana 1248 user posted image ...tolko o testovima...jel možeš možda privat izvadit-ja sam u Suncu vadila,za 130 kn i za sat vremena dobiješ nalaz.Sretno!I mani se te glupače...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu gorina)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 12:39:01   
gorina
Otisla bih ja odmah, ali mi je sve stvarno jako daleko. Pa i mene cudi to da moraju biti iste, pa i u uputama kaze da blijeda crta isto znaci pozitivan test. A uz to stvarno imam i simptome kao sto su umor, moram obavezno popodne spavati sto inace ne radim, stalno sam gladna, cesto mokrim, grudi su mi osjetljive, imam povremene lagane grceve u donjem dijeku trbuha, sve upucuje ns trudnocu, a ona tako sigurno rekla da je to negativno. Ma bolje da se smirim i ne razmisljam o tome nego lijepo cekam da prodje jos neko vrijeme.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 18:12:18   
Zdenka1
Drage moje, evo i mene nakon nekoliko sati plakanja. Bila sam na pregledu, pa vas molim ako ima koja ranijih iskustava sa malo većim nuhalnim naborom. Dokt mi sve objasnio što bi to moglo značiti a za mene je to naravno veliki šok. Molim vas da podijelite vaša iskustva.

(Odgovor članu gorina)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 18:52:49   
lidac0605
pa kaj se ne gleda nuhalni nabor u 12.tjednu user posted image ili sam možda u krivu,ne znam...znam da mora bit ispod 4 mm,al znam i da postoje slučajevi da je bio i veći pa se beba rodila ok...Zdenkica,nemoj paničarit odma,ostalo je ok?
Meni to u prve tri trudnoće niko nije ni gledao,nit radio ikakve testove,to je poslije postalo moderno...mislim da nuhalni bez krvnih testova sam za sebe nema velikog jako značenja...

< Poruku je uredio lidac0605 -- 30.6.2015 18:55:52 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Zdenka1)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 18:58:11   
lidac0605
user posted image PREGLEDI user posted image

user posted image SRPANJ user posted image

lidac0605 - četvrtak,09.07.

user posted image KOLOVOZ user posted image

Kazimira - 18.08.



< Poruku je uredio lidac0605 -- 30.6.2015 19:02:34 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 19:56:39   
Zdenka1
A ne znam, ja isto mislim da je malo rano za mjerenje. Napisao je da je NT (nuhalni nabor) 2.05mm i baš sam to sve ispričala kolegici što radi u patronaži pa mi je rekla da je to još rano i da je velika mogućnost pogreške. Da su postojale situacije kad je UZV bio ok, a nalaz krvi grozan. Za 3 tj opet na pregled (21.07.) pa ćemo onda vidjeti. Ako ne budem zadovoljna sa dokt tražit ću drugo mišljenje. A sve ostalo je ok.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 20:09:41   
lidac0605
pa 2,05 i nije neki nuhalni user posted image po meni bi to bio ok nalazuser posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Zdenka1)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Zimske bebe 2015/2016
30.6.2015 20:12:13   
lidac0605

user posted image PREGLEDI user posted image

user posted image SRPANJ user posted image

lidac0605 - četvrtak,09.07.

Zdenka1 - utorak,21.07.

user posted image KOLOVOZ user posted image

Kazimira - 18.08.



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!