|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krvarenje???
30.10.2014 10:43:31   
nina1210
Cure molim pomoc? Znaci sinoc lezim, bez bolova grceva icega, i dizem se na wc, i popiskim krv. Ne crvenu vec svijetlu vodenastu krv! Trudna sam 5+2, danas imam prvi prebled al iskreno nez sto bi to moglo biti?? Kasnije na ulosku nije bilo niceg, doslovno nista, kako doslo tako i proslo... Iskustva? Prva mi je trudnoca i nezz sto da radim
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krvarenje???
30.10.2014 14:55:21   
angel@
Draga nina bilo kakvo krvarenje nije dobro,ne mora biti ništa,ali zlu ne trebalo nadam se da si već na pregledu i da je naravno sve u redu... javi draga šta je bilo šaljem pozitivne vibre da je sve ok... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu nina1210)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krvarenje???
30.10.2014 20:27:41   
nina1210
Evo me bila na pregledu, ultrazvuk pokazivA da je u redu ali mi je gin dao duphaston 3x1 da pijem, doci za 2tjedna da vidimo srce i mirovanje. I u slucaju kapi krvi odmah mu se javiti... I dao mi je za vaditi krv i urin i on misli da ce biti u redu jer se nije nastavilo krvarenje

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krvarenje???
30.10.2014 21:27:24   
angel@
Tako mi je drago da je sve u redu znači sad samo paziti na mrvicu.... sretno user posted image

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu nina1210)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krvarenje???
1.11.2014 11:39:22   
nina1210
Cure sinoc sam opet primjetila kap dvije krvi.. Opet bez bolova grceva iceg drugog.. A doslovno lezim najdalja relacija wc i natrag.. Jutros nista, samo sinoc to malo i to je to.. I to ne ono crvena, vec svijetla krv,..

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krvarenje???
3.11.2014 10:13:40   
elina
I meni je bilo jednom sad u trećoj trudnoći malo tamne krvi,al sve je bilo ok...kaže dr. ako nije crvena krv da je to ok, mislim nije opasno.....

(Odgovor članu nina1210)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krvarenje???
24.1.2016 21:45:07   
KETYY
Evo da se i ja ukljucim neznam jesam li na pravoj temi,trudna sam 8+3 otkriven mi je polip koji je malo krvario doktor mi je rekao da nije opasno za bebu al veceras sam imala dosta krvi i to čiste krvi kontrola li je za 20 dana al cu sutra zvat. Zanima me imali neko iskustva sa polipom u trudnoci

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krvarenje???
24.1.2016 23:25:47   
Jupiter

IZVORNA PORUKA: KETYY
Zanima me imali neko iskustva sa polipom u trudnoci

Imala sam krvarenje ali zbog hematoma. Citam da je kod polipa jos i manja mogucnost problema nego kod hematoma. Svakako je dobro da ces sutra zvati. Pitat ce te o kojoj kolicini krvi se radi. Npr da li je bilo krvi za jedan ili vise velikih ulozaka. Po tome nekako procjenjuju ozbiljnost situacije.
Sretno!

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu KETYY)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krvarenje???
25.1.2016 7:35:25   
belina
Prijateljica mi sinoć prica (18.tjedan) da ima pijesak u bubrezima i da isto tako primjeri svako drugi dan koju kap krvi. Nadam se da nije nista strasno i da se neće ponovit, a ti ipak miruj. Sretno!

(Odgovor članu nina1210)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Krvarenje???
25.1.2016 9:11:37   
KETYY
Prvo da vam zahvalim sta postojite i sta postoji ova grupa.. ja evo zvala doktora i u 16h. me narucija nadam se da ce bit sve ok.. javim se popodne

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Krvarenje???
25.1.2016 19:51:14   
KETYY
Evo da javim ja bila danas u doktora bebica je uredu, polip je pukao i zato je krvarenje. Strogo mirovanje i ako opet bude jako krvarenje moran opet na pregled.. ako ne kontrola za 3 tjedna

(Odgovor članu KETYY)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Krvarenje???
10.6.2017 11:13:44   
Alika
Zdravo. Nova sam pa neznam dal dobro pisem. Ovako shrvana sam. 6 +3 tjedan. Dosad sve pretrage obavila. Sve uredno. Pocelo prije 3 dana sa smedim iscjedkom pa nastavilo sa krvarenjem. Mirujem i pijem duphaston. Prvi pregled sve u redu. Vidjeli otkucaje. Jucer pocelo krvarenje i izaslo tkivo danas ujutro. Bila na hitni. Rekli da ne vide otkucaje i poslali me doma sa rjecima nek se spremim na pobacaj. Nista me ne boli cak se vratilo na smedi iscjedak. Dali mi 4 dana. Da u utorak dodem na kontrolu i nek ocekujem jos krvarenja. Slomljena sam. Dali ima tko savijet?user posted image

(Odgovor članu nina1210)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Krvarenje???
12.6.2017 10:44:44   
PinkyFunkyBirdy
Draga Alika, žao mi je zbog situacije u kojoj se nalaziš. user posted image
Za sad ovo ne zvuči obećavajuće, ali uvijek postoji šansa da su se zeznuli na Hitnoj. Držim fige da je tako i da ćeš sutra vidjeti malo srčeko kako junački tuče. user posted image user posted image user posted image
Ako je bebač ok, moguće da ti je krvarenje od nekog hematoma pa on krvari.
Nadajmo se da nije lošija dijagnoza, ali jedina pozitivna stvar u tom slučaju je da ako je o tome riječ da ćeš se vrlo vjerojatno sama "očistiti" pa možeš već idući ciklus u novi pokušaj.
Držim fige da je sve ok! Javi rezultat! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Alika)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Krvarenje???
12.6.2017 11:04:41   
Alika
Hvala na super objasnjenju i maloj pozitivi. Javit cu kako ce proci. DNas sam mnogo bolje. Cak super. Nikakvi bolovi i tu i tamo koja kap krvi. Samo mi je malo mucno. Pitanje. Ako je losa dijagnoza. Koliko traje kad se sama od sebe cistim? I dali je moguce da sam dobila menstruaciju?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Krvarenje???
14.6.2017 10:10:27   
PinkyFunkyBirdy
Alika, što je na kraju bilo? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Alika)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Krvarenje???
14.6.2017 15:02:35   
Alika
Oprostite na ne javljanju. Bio je spontani. Vec sam se i ocistila . Jos malo krvarim. Bas mi je žao. :( dal bi mi mozda mogli reci dali bi pregledi u prvom mjesecu naštetiti? Jer razlog mi uopce nisu rekli. Samo kazu da je to još premalo. Neznam kaj bi rekla. Mozda sam pogriješila sto sam bila na pregledu radi bolova vec sa 5 tjedana?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Krvarenje???
14.6.2017 15:24:44   
PinkyFunkyBirdy
Draga, jako mi je žao. user posted image user posted image user posted image
Na žalost nećeš nikad saznati što je točno razlog, ali najčešće žensko tijelo "skuži" da nešto nije kako treba - neka kromosomska greška ili sl. pa tijelo samo odbaci plod.
Postoji li možda slučajeva tromboze u tvojoj obitelji? Često ti to isto zna biti uzrok da posteljica ne prima dovoljno krvi (ili se ona zgrušava) pa plod ne dobiva dovoljno krvi i onda odumire. Obično ti na te pretrage šalju tek nakon 3 uzastopna spontana pa ako imaš novaca možda bi si mogla sama provjeriti za svaki slučaj - testiranje na trombofiliju. user posted image
Dal si radila cervikalne briseve - možda imaš ureaplasmu ili sl. bakteriju pa ti i to može uzrokovati spontani - traži ginića da te pošalje na provjeru cervikalnih briseva i ako imaš nešto morate se i ti i tvoj muž istovremeno liječiti antibioticima.
Obični ginekološki pregledi ti ne mogu uzrokovati spontani osim ako su jako bolni i ako nakon njih krvariš (ali u pravilu ne vjerujem da to može utjecati na spontani).

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Alika)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Krvarenje???
15.6.2017 7:15:53   
Alika
Puno hvala na pomoći i objasnjenju. 20 u utorak idem na kontrolu pa budem popitala ginekologinju. Ma bude valjda ok. Nadam se da nemam nista od toga. Nema nikakvih bolesti u obitelji. Budemo vidjeli. Nadam se da bude sve u redu.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Krvarenje???
6.7.2019 13:53:41   
Katarina.b
Drage mame!Kada sam se probudila imala sam punu lokvu krvi a sada sam u 11tj trudnoće bila sam na pregledu isti dam bebi kuca srce super napreduje ali ne zna se odakle takva količina krvi.

(Odgovor članu Alika)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!