|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 13:44:17   
PinkyFunkyBirdy
Hm... nisam sigurna. Ja imam i socijalnu ginićku kod koje sam išla uglavnom po uputnice i recepte koje mi je privatnik napisao (njemu sam plaćala samo preglede, a sve dodatne pretrage sam išla preko socijala). Znači uputnice za vađenje krvne slike i urina, za recept tablete željeza, za otvaranje porodiljnog dopusta i sl., a i sad ću morati po uputnicu za bolnicu jer zadnjih par pregleda se obično ide u bolnicu gdje planiraš roditi. E, sad, pitanje dal to možeš sve obaviti privatno i platiti pa samo doći roditi u bolnicu (mislim da te to ne smiju odbiti bez obzira dal imaš ti soc. gina ili ne), nisam sigurna. user posted image Možda se javi koja već postojeća mamica koja je slično prošla? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 15:00:51   
mar123
Pa u principu i nemoras,ljekove mozes kupiti,ako ti trebaju,a i krv mozes vadit vaditi privatno, i to je to.jedino ako radis moras otici kod "drzavnog "ginekologa da ti da doznake za bolovanje,ubiti treba ti i uputnica za rodiliste sta ti daje opet "drzavni"ginekolog.tako da ti ipak treba.ginekologa izaberes isto kao i dr opce prakse,to ti je jednostavno.

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 19:14:25   
belst
Ma naravno, ali i glupo je plačati za sve to, pa tako da je svakako dobro imati tzv. "drzavnog", jos ako ti se posreći da i dobro surađuju, super! Tnx za info!user posted image

(Odgovor članu mar123)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 21:15:02   
curka 1
cure, htjela sam vas pitati što mogu sutra očekivati na prvom pregledu kod ginekologa (7. tj. trudnoće)? Da li se radi vaginalni ultrazvuk ili kako ti ide? hvala user posted image

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 22:10:47   
cuba
Čestitke svim novim proljetnim mamicama i njihovim bebicamauser posted image user posted image Neka su vam trudnoće predivne, uživajte ovih 9mjuser posted image
Ja sam na prvom pregledu dobila trudničku knjižicu, gin mi je izmjerio tlak, izvagala sam se, vaginalno me pregledao, potom ultrazvuk da čujemo i bebine otkucaje srca, urin je isto med. sestra provjerila. Nije nužno dobiti trudničku knjižicu na prvom pregledu a neki ginekolozi je ne daju ni tijekom cijele trudnoće već zapisuju na papir svaki pregled.
Ja sam išla kod privatnika obje trudnoće pa ne znam jel ima razlike kod socijalnog.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu curka 1)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Proljetne bebe termin 2015
12.9.2014 9:34:14   
aannee
Dobro jutro cure!!! Evo i mene da vam se pridružim. Termin po mom izračunu bi trebao biti 5.5.2015. Što znači da je sada 6+4 i danas idem na prvi pregled. Nadam se da će se već viditi malo srčeko. Jedno šta sam jako nestrpljiva, a drugo šta nam je danas godišnjica braka pa bi to bio super poklon... :)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Proljetne bebe termin 2015
12.9.2014 13:12:26   
tealitas
hvala cuba
curka radit ce ti ultrazvuk vaginalno i pogledat ce te sa onim klještimauser posted image .možda ti otvori trudničku a možda tek na idučem pregledu. dat ce ti uputnice za krv i urin , možda odma i za krvnu grupu, i to je sveuser posted image user posted image user posted image
aanneejavi se čim dođeš sa pregleda user posted image

(Odgovor članu aannee)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Proljetne bebe termin 2015
12.9.2014 16:30:09   
aannee
evo meee, malo srce kuca!!!! ali imam i hematom 2,3x1 cm pa sam na mirovanju od danas. za 10 dana opet na kontrolu. a bar ću se odmoriti! :)

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Proljetne bebe termin 2015
12.9.2014 20:48:07   
curka 1
evo i mene... bila sam na pregledu i vidjela malo srce kako kuca user posted image presretna sam... doktorica mi je samo napravila vaginalni ultrazvuk i rekla kako je sve u redu, ali dala mi je i duphaston tablete pošto imam rozi iscjedak. naručila me za ponovni pregled 3.10. i rekla kako će mi tada otvoriti trudničku knjižicu. vidim da ste mi pisale kako su vama dali uputnicu za krv i mokraću, ali meni moja nije dala ništa pa me zanima da li da možda odem privatno? hvala vam user posted image user posted image

(Odgovor članu aannee)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Proljetne bebe termin 2015
12.9.2014 20:58:42   
tealitas
Ajjj bas mi je drago zbog vasih srceka :)
Curka vjerojatno te nije slala na daljnje pretrage radi rozkastog iscjetka, pij tabletice i miruj. Koliko ti je tjedana?

(Odgovor članu curka 1)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Proljetne bebe termin 2015
12.9.2014 21:02:08   
tealitas
Sada sam vidjela 7 tjedan si. Samo se cuvaj i sve ce bit ok. Ja sam u 9 tjednu umorna ko pas stalno bi spavala.,jaooo bas sam koma.

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Proljetne bebe termin 2015
13.9.2014 8:09:22   
aannee
curka vjerojatno ti nije dala da radiš ikakve pretrage dok ti ne otvori trudničku knjižicu. ni ja još ništa nisam dobila, ja sam sada 6+5.

i meni se stalnooo spava, ali živahni trogodišnjak mi to do sada nije dopuštao. sad ću se pošteno odmorit i naspavat :)

jel imate još kakve simptome? mene strašno bradavice bole...

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Proljetne bebe termin 2015
13.9.2014 9:15:59   
curka 1
mene isto grudi jako bole, od dana kada sam zatrudnila. i narasle su za broj. user posted image inače sam dosta uznemirena ujutro, ne znam kako vi ali ja se još nisam navikla na trudnoću i pošto mi je prva jako me strah kako ću ja to...

(Odgovor članu aannee)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Proljetne bebe termin 2015
13.9.2014 14:17:17   
apri10
Cao cure,prvi put sam na ovom forumu..u 9 tt sam a termin mi je 14.4.2015 otpocetka trudnoce pijem 3x1 dabrostona i asprin 1x1,zbog habitualni pobacaja (missed ab) dao Bog da sad sve bude u najboljem redu i da dobijem malo user posted image ,zelim vam skolsku trudnocu i bebice da su vam zive i zdrave user posted image

(Odgovor članu curka 1)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Proljetne bebe termin 2015
13.9.2014 19:03:10   
tealitas
user posted image


user posted image mar123 - 12.04user posted image
user posted image apri10-14.04.user posted image
user posted image tealitas - 26.04. user posted image
user posted image aannee -05.05.user posted image
user posted image belst-21.05. user posted image

(Odgovor članu apri10)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Proljetne bebe termin 2015
13.9.2014 19:11:43   
tealitas
apri dobrodošla. hvala na ljepim željam i ja tebi želim isto, budi s nama i čuvaj to malo zlato user posted image user posted image user posted image
curka nisam te valjda preskočila ili mi fališ sa datumom????
ako sam koga sprčkala sa listom javite...još radim pa nemam jako puno vremena tipkat ali eto tu sam čim moguuser posted image
i meni je prva trudnoča i ja se nisam navikla na hormone doslovce čas user posted image pa sam user posted image pa umirem user posted image a ono valjda to tako mora bit. Ali mogu se pohvalit da jesam zabrinuta ali jako malo, valjda ko i svaka normalna trudnica ali pokušavam nekako pozitivno mislit a imam i osječaj da ce sve biti ok user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Proljetne bebe termin 2015
13.9.2014 20:36:49   
belst
Cure, ja ću vas privremeno izgleda napustiti na ovoj temi (mada ću vas citati i dalje...), moja Beta je nažalost pala, nije ni bila visoka kada sam je vadila prvi put (13DPO - 29,7 ), ali 16DPO (jučer) je pala na 13,7.... Znaci, izgleda da je biokemijska.... Sto ću... Ništa se još ne dešava, čekam ! Mislila sam da vam ne javljam ništa da nekog ne daj Boze ne zabrinem, ali da ne mislite da sam vas napustila... Ne brinite, vi ste svi dosta ispred mene, ovo je češće na samom početka kao sto sam ja... Srećom, sve moje trudnoće do sada su bile SAVRŠENE kakve sam sigurna da će biti i vaše !!! Puse!

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Proljetne bebe termin 2015
13.9.2014 20:38:52   
belst
Ako daj Bože bude kakvih promjena na bolje javiti ću !

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Proljetne bebe termin 2015
13.9.2014 21:01:16   
curka 1
belst stvarno mi je žao, ali svejedno se nadam da ćeš nam se pridružiti user posted image tealitas nisam navela datum poroda jer mi ginićka nije rekla, mogu ga samo izračunati sama otprilike...

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Proljetne bebe termin 2015
13.9.2014 21:20:50   
tealitas
curka kada budes znala javi user posted image
ja sam naručena za 3.10. na pregled ponovno, ko če dočekat do tada user posted image
belst žao mi je, neč te još brisat sa liste nadajmo se

(Odgovor članu curka 1)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Proljetne bebe termin 2015
14.9.2014 8:31:45   
curka 1
i ja sam naručena 3.10. user posted image htjela sam vas pitati dali imate kakav iscjedak? meni je bio rozi, ali od kad pijem duphastone je žuti. ne znam jel to normalno?

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Proljetne bebe termin 2015
14.9.2014 10:47:31   
tealitas
Curka ja imam isto ali sirkast, ne svrbi ne pece pa valjda je to normalno a i svi s mi nalazi uredni pa valjda nemam brige. Bas cu da proguglam za taj iscjedak :)

(Odgovor članu curka 1)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Proljetne bebe termin 2015
14.9.2014 14:18:14   
ema55
Evo i mene termin mi je 16.04. osjećam umor, radim pa mi je sve teško nekako. brzo ću na bolovanje, najvjerojatnije početkom 10. 18.09 idem na kontrolu, sad sam 9+4. . na pregledu sam bila sa 6 tj. sljedeći će mi biti sa 10 tj, pa će mi dati trudničku knjižicu. ja idem u privatnika i dobijem ju tamo i on mi ju ispečatira. jedino kod ove soc. idem po uputnice, doznake ...
jedva čekam da prestanem raditi, uređujemo kuću, pa sad moramo još ufino, pločice, parket, kuhinja itd. sad kad prestanem raditi ću pomalo gledati.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Proljetne bebe termin 2015
14.9.2014 15:39:11   
tealitas
Hej Ema dobrodosla, kada stignem cu te upisati na listu :) jer i ja radim i ne stignem nista ,nemam vremena za nista mo me svlada totalno tako da te u potpunosti razumijem. Ja cekam da vidim dali ce mi produzi ugovor ili nec jer znaju da sam trudna pa cu vidjet sto dalje...iduci tjedan bi valjda trebala znat sta c mi bit s poslom. Sve u svemu user posted image

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Proljetne bebe termin 2015
15.9.2014 12:29:43   
aannee
dobar dan cure! kako ste danas? ajme mene su uvatile strašne mučnine, ništa mi se ne jede. strah me povračanja da ne bi usljed sveg naprezanja i hematom puka...
tealitas, i ja imam iscjedak, isto bez nekog mirisa ili kakavih smetnji, tako da mislim da je sve to normalno.

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!