|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proljetne bebe termin 2015
3.10.2014 8:16:30   
aannee
jutro cure evo ja se nisam javljala neko vrime, bila sam u bolnici 5 dana zbog povračanja i općeg slabog stanja. neki dan su me pustili iz bolnice, ali je opet nastavilo po starom... uglavnom užas. ali je sa bebicom sve ok, hvala Bogu...

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Proljetne bebe termin 2015
3.10.2014 10:54:36   
nutella2009
Jutro drage moje ,

Marlameri je pregled prošao odlično bebać napreduje i sve je u najboljem redu, morfologija uredna i naručeni 28.10. na novi pregled, tako da sam sad super ubije me trema prije pregleda sad odušak još mjesec dana..
Nemoj se ubijat i mislit zašto je došao spontani nisu to godine evo i ja sam u 35. i čuvam se koliko mogu sve je to od osobe do osobe bitno je samo da se ti čuvaš i da će ovaj put biti sve u redu i da ćeš držati svoje zlato u rukama ...
Šaljem vam puno poljabaca vama i vašim bebicama pod srcem user posted image

p.s. alergija je bolje hvala Bogu na jugu je kiša i tmurno pa mogu van iako kako noćima ne spavam danju sam ko zombi nesposoban za rad i život tako da se nadam da će proć ovaj period nespavanja u prijašnjim trudnoćama nesanica mi se javila pred kraj a evo sad na početku.user posted image

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Proljetne bebe termin 2015
3.10.2014 12:40:20   
curka 1
bok, evo mene.. došla s pregleda.. trudna sam 9+5, ali mi ginička danas nije radila utz. rekla je da se to radi 3 puta tijekom trudnoće. kako je kod vas to?
i dala mi je uputnice za krvnu sliku i hbsag i toxopl... što god to bilo. što su vama dali ginekolozi, kakve pretrage morate napraviti?

(Odgovor članu nutella2009)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Proljetne bebe termin 2015
3.10.2014 16:02:08   
tealitas
Evo me.... ja sam tako happy u 12 tt sam, bebica skakuce N.N. mi moja doktorka izmjerila 1,1mm kaze da j to super i nije me slala u bolnicu to mjerit. Posteljica je odozgo, beba ima sve prstice i ludira se :) udebljala sam se 1,5 kg.

(Odgovor članu curka 1)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Proljetne bebe termin 2015
3.10.2014 21:27:07   
tealitas
user posted image


user posted image nutella2009 - 27.03. user posted image
user posted image mar123 - 13.04user posted image
user posted image apri10-14.04.user posted image
user posted image ema55 -16.04. user posted image
user posted image tealitas - 25.04. user posted image
user posted image Hellskitchen - 28.04.user posted image
user posted image ubrzomamica -30.04. user posted image
user posted image cvitić - 30.04. user posted image
user posted image aannee -05.05.user posted image
user posted image marlameri -27.05.user posted image

< Poruku je uredio tealitas -- 3.10.2014 21:29:58 >

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Proljetne bebe termin 2015
4.10.2014 8:00:08   
curka 1
tealitas meni je termin 4.5. pa bi te molila da nas dodaš na listu user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Proljetne bebe termin 2015
4.10.2014 9:03:37   
Marlameri
Dobro jutro svima!!! aannee mogu si mislit kako ti je, meni je samo muka i ne povraćam i teško mi je i to podnosit. Ali eto sve mi podnesemo samo da nam bebica bude živa i zdrava. Mi žene smo sve super žene i mislim da nijedan muškarac ne bi mogao podnijeti sve što mi kroz život prolazimo. Cure baš mi je drago zbog svih vas i ja jedva čekam da uđem u 12 t pa da malo odahnem. A do tad ću bit strpljiva i pozitivna.Curka 1 ja ovaj put idem svaki tjedan u uzv a u prijašnjim trudnoćama sam isto bila samo 3 puta. Ali doktor je sad oprezniji pa valjda zato moram svaki tjedan. Pozdravljam vas sve i uživajte u vikendu.

(Odgovor članu curka 1)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Proljetne bebe termin 2015
4.10.2014 14:02:27   
ema55
Ja na uzv idem svaki mjesec. Taki sam i u prosloj i sad. To je kod nas normalno, kod nas tako svi idu. Sad jos idem u cetvrtak u splitsko novo rodiliste na rani kombinirani test probira.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Proljetne bebe termin 2015
5.10.2014 19:48:08   
tealitas
user posted image


user posted image nutella2009 - 27.03. user posted image
user posted image mar123 - 13.04user posted image
user posted image apri10-14.04.user posted image
user posted image ema55 -16.04. user posted image
user posted image tealitas - 25.04. user posted image
user posted image Hellskitchen - 28.04.user posted image
user posted image ubrzomamica -30.04. user posted image
user posted image cvitić - 30.04. user posted image
user posted image curka 1 -04.05.user posted image
user posted image aannee -05.05.user posted image
user posted image marlameri -27.05.user posted image

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Proljetne bebe termin 2015
5.10.2014 19:50:10   
tealitas
u ma nam je lijepa listauser posted image user posted image user posted image
ako nisam nekog dodala vićite slobodno user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Proljetne bebe termin 2015
6.10.2014 23:09:05   
tealitas
cure kako ste mi? ste mi sve ok? se debljate?user posted image
aannee si prestala bljukiti? u kom si ono tjednu? ja sad ulazim u 13 i prestale su jake mučnine, tj jako slabo ih još osjetim,.i trenutno mi je super osim kičme što me boli...user posted image
curka 1 do sada sam samo vadila krv za aids i te zarazne i spolne bolesti, za sedimentaciju, krvnu grupu i dala jednom urin i to je sve od mojih kontrola i pregleda.

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Proljetne bebe termin 2015
7.10.2014 10:28:45   
lolka
Pozdrav svima !
Evo mene nove na forumu.
U 9 tjednu trudnoće sam a termin bi mi trebao bit 13.05. (to mi ginekologica još nije službeno potvrdila, ali po inetrnet stranicama bi trebalo bit tako ;-) )
Inače mučnine me muče 100 na sat i umaraju tako da mi je koma radit.
kako imam neku godinu (35) i ovo mi je prva trudnoća malo sam sva u sto čuda sa sto pitanja pa sam često na netu...
Još nismo proširili vijest o trudnoći kao čekamo da prođe prvo tromjesečje.
Znamo samo ja, on i kolega s posla (i njegova cura). Kolega vidi svaki dan da mi je loše pa sam mu morala reć a i posao malo pati pa da ne ispadnem baš da zabušavam ;-)
kako ste vi, jeste vi već rekli svojima da ste trudne?

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Proljetne bebe termin 2015
7.10.2014 10:54:20   
aannee
tealitas, 10 punih tjedana. još uvik imam mučnine i povračam, ali ne onim intenzitetom ko prije. trenutno sam na -7 kg... bar nešto pozitivno u svemu :). jedvo čekam da me puste mučnine da se vratim u život....


(Odgovor članu lolka)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Proljetne bebe termin 2015
7.10.2014 13:03:36   
tealitas
pozz lolka dobro došla user posted image
ja sam odmah rekla svojoj mami kada sam piškila test, igrom slučaja smo bile zajedno tada. MM sam rekla nakon par dana, čekala sam godišnjicu braka (na kraju je nisam dočekalauser posted image ).
curama na poslu sam rekla kao i šefici jer sam bila užasna i nisam mogla tajit, a i znale su da sam 3 god pokušavala zatrudnit pa su odma skužile. a ostalim svima sam rekla sada kada sam bila sa 12 tt na zadnjem pregledu.

aannee onda imam sreče kada čujem tebe , ja sam povračala svako veče a muka mi je bila tokom cijeloga dana ali nisam smršala ništa nego sam još i dobila 1,5 kg.

(Odgovor članu aannee)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Proljetne bebe termin 2015
7.10.2014 13:05:38   
tealitas
user posted image


user posted image nutella2009 - 27.03. user posted image
user posted image mar123 - 13.04user posted image
user posted image apri10-14.04.user posted image
user posted image ema55 -16.04. user posted image
user posted image tealitas - 25.04. user posted image
user posted image Hellskitchen - 28.04.user posted image
user posted image ubrzomamica -30.04. user posted image
user posted image cvitić - 30.04. user posted image
user posted image curka 1 -04.05.user posted image
user posted image aannee -05.05.user posted image
user posted image lolka - 13.05.user posted image
user posted image marlameri -27.05.user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Proljetne bebe termin 2015
8.10.2014 8:49:47   
Marlameri
Jutro svima i dobro došla lolka. Ja sam tek 6+5 tj(prema UZV) ali sam već svima rekla jer sam na bolovanju od početka a i moram pripazit- a svi su navikli da sama sve mogu, a sad trebam pomoć jer mi nema muža kod kuće. Nekako želim biti pozitivna pa zato ne razmišljam da nešto neće bit u redu- kad će sve bit u redu. A nemoj se čudit što imaš sto pitanja jer meni je ovo 4 trudnoća i bit će 3 bebica a imam 100 pitanja i stalno sve preispitujem. U prvoj trudnoći sa 22 godine nisam pojma imala šta me je snašlo i nekako je sve bilo ok osim što sam kao i u svakoj drugoj trudnoći bila već dosta rano otvorena pa sam morala mirovati. Ali nisam se zamarala pitanjima koja me sad muče. I mislim da je najbolje biti što opušteniji- ako to možeš.Ja se trudim i u stvari izbjegavam net osim ovog foruma jer sam u zadnjoj trudnoći bila opsesivna i svaki simptom tražila na netu i pronalazila sto stvari koje bi mogle poći loše i na kraju je nažalost tako i bilo. Ovaj put sam pozitivna i trudim se biti što opuštenija i lijepo mi je da ovdje mogu podijeliti svoja razmišljanja i to je sve.

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Proljetne bebe termin 2015
8.10.2014 10:09:51   
lolka
Jutro cure, hvala Vam na dobrodoslici ;-)
Ja jutros odmaram i bas mi pase da je neradan dan, ici cu popodne do ureda kad dragi bude iso radit do tada odmaram.
Mrzim taj osjecaj mucnine uz to sam jako prehladena pa se osjecam iscrpljeno i totalno bez snage. S druge strane malo i vjerujem u onu babsku da dok je tako je sa bebacem ok.
Inace ja spadam u xxl trudnice i stvarno se nadam da se necu udebljat previse, da cu bit pokretna do kraja.,
Ove dane cemo rec mojima za trudnocu jer u petak idemo na neko druzenje sa prijateljima pa mozda tamo neko skuzit da sam trudna, kao ne pijem, ne jedem pola stvari, mislim da ce primjetit, pa da bar moji saznaju od nas a ne drugi dan na ulici ;-)
Kako ste vi, kako provodite dan?

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.10.2014 8:52:08   
Marlameri
Drage moje sretna sam jer mojoj bebici kuca srce- čak je i doktor bio sretan! Sad kaže da smo malo rano krenuli sa ultrazvukom, ali kako god bitno je da se bebica dobro razvija. Meni je isto muka ali to rješavam hranom, stalno nešto jedem i lakše mi je tako. Najgore mi je navečer. Ali sretna sam što imam simptome jer mi je to dobar znak. Za sad stojim na istoj kilaži, ali s obzirom koliko stalno nešto grickam neću dugo.

(Odgovor članu lolka)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.10.2014 8:59:18   
mar123
Bok,evo da se i ja malo javim,bila sam na pregledu i sve je super,sad sam 13+3 i mucnine su skoro pa nestaleuser posted image

(Odgovor članu Marlameri)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.10.2014 13:16:35   
tealitas
drage moje baš mi je drago da je sa vašim bebicama sve u najboljem redu user posted image , ma snažne su te naše proljetne bebeuser posted image , i ja sam evo 12+3tt i meni su mučnine skoro pa nestale, sada me samo križa muće, boli doljnji dio kićme svako malo za poludit. valjda je i to normalno! i da zaboravila sam reč...osula sam se prištevima, kojih nikada nisam imala...

Ovim putem htijela bi čestitati novim user posted image
-belst, ruzmarin, anamiha i monjkica ČESTITAM OD SRCAuser posted image

(Odgovor članu mar123)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.10.2014 21:10:37   
belst
draga moja tealitas, i sve cure koje sam vec upoznala i koje se nadam slijedećih 9 mjeseci upoznavati na ovoj temi, eto vidiš - kako ste mi i rekle, vratila se ja brzo vama! user posted image Nemojte mi zamjeriti, nisam jos nekako psihicki spremna za ovu rubriku, jos sam na nasim crticama, iako su se moje pojavile (hvala ti Bože), cekam prvi pregled pa me se necete rijesiti vise nakon toga... mada cemo mi vise spadati u rubriku " ljetne bebe", i nadam se da ce nam se uskoro pridruziti jos cura u tom terminu! user posted image
tealitas, šaljem ti veeeeliku pusu!

< Poruku je uredio belst -- 10.10.2014 21:12:54 >


_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.10.2014 11:11:29   
ema55
Evo drage trudnice. Ja sam bila na tom kombiniranom testu u splitu u cetvrtak. Bilo mi je 13 +1 . Nalazi trebaju bit sljedeci tjedan. Rekli su mi da je plod prevelik pa mi mozda nalazi ne uspiju. Kao to se treba radit do odredene velicine
Plod mi je za 8 dana veci.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.10.2014 11:30:59   
María
tealitas nisi sama eto i mene s jednom proljetnom bebicom user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.10.2014 12:58:27   
tealitas
hvala belst samo se ti druži sa našim curkama na odbrojavanju i ja vas ćitam tamo stalno, kada budeš spremna tu smo :) lako mi prebacimo i ljetne bebe 2015 user posted image
Maria dobrodošla. koliko si user posted image ?
ema mene moja doktorica na to nije htijela ni slati ,tako da ja nista od toga nisam ni radila ,osim što mi je ona mjerila NN. valjda zna ona user posted image ja namjeravam na 3d,4d šta več,za koji tjedan...očete li i vi iči na to? ko zna kolike su cijene?

(Odgovor članu María)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.10.2014 13:16:06   
ema55
Ja cu ici na 4 d isto. Mislim da je oko 400 kn. Ja sam sad vise u strahu nego u prvoj trudnoci. Vise sam toga vidila oko sebe u meduvremenu. Jwdva docekam 4 tjedna za pregled.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!