|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
4.10.2014 12:15:40   
Tea2803
Hej drage moje user posted image

Nama se je sve povuklo s liceka user posted image nadam se da ce tako i ostati ,, sad ga mazemo sa A-derma kremom 2x dnevno i kupamo u uljnoj kupki jer mu koza mora stalno biti hidratizirana i vlazna user posted image nosic nas jos zeza i kasalj,,nezna bas iskasljat jednom zakaslje i prepade se pa stane user posted image user posted image
Drage jel kod vas jos uvijek traju babinje ? Kod mene da :/ pa vec sam stvarno user posted image
Izbijaju nam zubi evo vec 2 tjedna sinoc nije mogao spavat kolko si je cohao zube sa rukom ja maknem da stavim dudu a on iz petnih zila pocne vristat a nis vratila sam mu saku user posted image nadam se da ce brzo niknut jer i zubi su jedan razlog da nam se lice opet pogorsa user posted image
Krstitke su nam u pripremi imamo oko 50-60 ljudi pa sam bas luda vise a jos mi Jan buban user posted image

Crazy trebala si tu za goricu poslat mandarina user posted image mi doma smo u 3 dana pojeli 15kg user posted image ma mislim mogla si i kolacice ne bi se ja bunila i svakako avjar kad bude gotov user posted image

Ulala ja naprosto ne mogu vjerovat sta citam user posted image user posted image user posted image tako mi je zao sta ti se to desava draga nitko ne bi to trebao dozivjet..Kako crazy kaze odi ako imas mogucnosti bilo di nemoj patit sebe i svoje maleno zlato,,inace MI je tako slatka bebica i user posted image za zubice ,, drzi mi se draga svi smo tu za tebe user posted image user posted image user posted image voljela bi da sam ti blize ..

Penelopi nama pedica nije nista rekla user posted image ja mu tu i tamo provjerim i malo navucem , da li to treba cesce? Drago mi je da su nalazi uredni user posted image izgleda kod svih idu zubici user posted image meni su prvi izbili sa nepuna 3mj user posted image

TaPika ali nama se nakon tog mlijeka stanje pogorsalo user posted image sa atopijskim pa ne znam u cemu je kvaka u svakom slucaju 21 idemo na testiranje i ako je kravlje mlijeko morat cemo preci opet na Allernovu ili Altheru..Bas super da su tvoji musketiri super user posted image javi nam se cim stignes kako nam napreduju pusaa

Emy bas mi je drago za V user posted image i velikog bracu koji se mazi s njome user posted image ,, ja ne dojim ali znam da dojena djeca ne trebaju ni vodu ni caj jer to sve dobivaju iz tvog mlijekeca user posted image pusti ti babske price i radi kako mislis da je najbolje za tvoje dijete user posted image bas mi je zao za zub user posted image pa kakva je to zubarka da te nece primit pa reci joj da imas malu bebicu user posted image koja doji ili mozda promjeni zubara..
Kada imate krstitke?

Vepikice vidis da je tako lakse user posted image svima stignes sve napisat i ne zaboravis user posted image daa i ja sam cula i citala da se neke bebe rode sa zubicima..
Btw : add sam te na fb user posted image

Kad smo kod dodavanja na fb ja sam vam Tea Pintar pa add ko oce user posted image user posted image


_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
4.10.2014 12:18:04   
Tea2803

user posted image

user posted image chocolate - 12.06. user posted image - Lana-Leona 28.05.2014.
user posted image Suncica33 - 10.06. user posted image - Emma 20.06.2014.
user posted image sretnaz - 21.06.user posted image - Karla 24.06.2014.
user posted image emy0406 - 24.06. user posted image - Viktorija 27.06.2014.
user posted image leot - 24.06. user posted image - Lana 21.06.2014
user posted image Lanchicaa - 08.07. user posted image - Niko 13.07.2014.
user posted image CrazyPuppet - 10.07. user posted image - Jakov 19.07.2014.
user posted image Tea2803 - 17.07. user posted image - Jan 01.07.2014.
user posted image victory - 19.07. user posted image - Ivano 20.07.2014
user posted image vepikica - 03.08. user posted image - Luka 14.07.2014.
user posted image Marissa - 08.08. user posted image - Marissa 19.08.2014
user posted image PENELOPI - 09.08. user posted image -Jona 04.08.2014.
user posted image Ulala - 10.08. user posted image -Marko Ivano 09.08.2014.
user posted image Marisola - 11.08 user posted image - Eva 4.08.2014.
user posted image Pomalo - 13.08. user posted image -Mateo 03.08.2014
user posted image bambina27 - 16.08. user posted image - Leon 17.8.2014.
user posted image TaPikapolonca - 18.08. user posted image user posted image - Emanuel i Rafael 21.07.2014.
user posted image ikaaa - 28.08. user posted image - Anđela 15.08.2014.
user posted image RIBICA241 - 28.08user posted image - Nik 28.08.2014.
user posted image mamapcelica - 11.09.user posted image - Leo 21.09.2014.


_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
4.10.2014 18:04:44   
PENELOPI
Tea user posted image za Jana. Nadam se da mu se nece vratiti. Danas je malisa uzasno nervozan nis mu ne pase,cijeli dan mi je na rukamauser posted image .A ja kao htjela peglati. Za kozicu ni nama pedica nije nista rekla vec sad ova dr. u bolnici koja ga je pregledala rekla je da svaku vecer mu nakon kupanja malo navucem,ma koliko sam skuzila svaki o tome ima svoju teorijuuser posted image .
Vepikice kako vase spavanje po noci?

_____________________________

S 23.07.2012.
J 04.08.2014.

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
4.10.2014 23:12:21   
emy0406
Drage moje,hvala vam na odg.
Penelopi bit ce da je nesto u zraku,jucer pohvalim djecu,a danas su nemoguci.V.danas toliko place i nemogu odgonetnut kaj joj je,ok je samo dok je sisa u ustima.A kak nju cijeli dan drzim na rukama i dojim,E.histerizira,sad bi ovo,sad ono..M.m me čak htio vozit na hitnu s malom jer djeluje ko da ju nekaj boli,al opet nebi se onda smirila ni na sisi?
Kaj da dođem tam i da velim djete mi place??
Tea krstitke imamo kad i vi 11.10. u 12 sati je krštenje.
Ulala neznam kaj da ti velim,bolje nista jer ja bi ga na tvom mjestu zadavila,uf ljuti me ta muška gamad.
Ti lijepo misli na svog malog mišeka i bježi,bolje je bez oca,nego s takvim ocem iz iskustva.Vjeruj ja bi danas bila zahvalna svojoj mami da se rastala i maknula mene i braču od oca.No neču sad o tome,teška mi je to tema.
Isto kao i cure,ako trebaš razgovor,podršku tu smo,javi se.Drži se

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
4.10.2014 23:26:04   
emy0406
Joj Tea skoro pa zaboravim,bravo za Jana da se povuklo i nek tako ostane.
Malo sam skicnula albume sva su dječica predivna,puse svima

(Odgovor članu emy0406)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
5.10.2014 6:05:36   
PENELOPI
emy takva je situacija slicnw bila danas i kod nas7user posted image .Cijeli dan kenjka a ni mala nije nis bolja,jos je prehladena pa je sva nervozna ali i mooji zivci su na izdahu,uf bas mi je bio dan za poludit.Ma jos bi i izdrzala nekako samo da on odspava kako,treba po noci ovako neznam vise kako jer we non stop buduser posted image .

_____________________________

S 23.07.2012.
J 04.08.2014.

(Odgovor članu emy0406)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
5.10.2014 21:41:15   
emy0406
Penelopi,tebi je koma.Moja bar noc odspava.Htjela sam ti poslat p.p. al nece mi poslat.Jel imas f.b.?

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
6.10.2014 9:01:22   
PENELOPI
Imam ja sam Jadranka Forenbaher na fb

_____________________________

S 23.07.2012.
J 04.08.2014.

(Odgovor članu emy0406)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
7.10.2014 1:09:54   
sretnaz
Ulala, user posted image baš mi je žao. Tužna mi je tvoja priča... i zapravo me baš iznerviraju takvi postupci. Nevjerojatno mi je da tata svoju bebicu danima nije uzeo u ruke. Nadam se da ćeš uspjeti izaći iz te teške situacije ubrzo i da ćeš krenuti dalje.
Zubi, tako rano i to trojke... meni je to nevjerojatno! Pa trojke obično izrastu nakon jedinica, dvojki i četvorki! Eto, baš je dečko posebanuser posted image
Tea, grozno je što proživljavate s doktorima. Ne znam da li sam sve pohvatala, ali ispada da se još ne zna da li ima atopijski ili alergiju ili je sve to povezano?
Brzo ozdravljenje želim svim malenima, ali i onim većima.user posted image
Ajme Emy, kakva voda i čaj... Sve je već rečeno i slažem se sa curama. Nije mi ni na kraj pameti davati bilo kakvu tekućinu dok dojim. N je probao vodu kad sam počela s dohranom i u početku su to bile minimalne količine. Bilo je dana kad nije uopće htio vodu, ali sam i dalje puno dojila. Pedica mi je tada rekla da nema veze ako neće piti jer dojim, ali naravno da uvijek mogu ponuditi malo vode nakon kašice. Niti on nikad nije pio na bočicu.
Što se tiče prevlačenja kožice, radim to kod kupanja i to malo, da operem. Isto sam primjetila da postoje razne teorije pa sam zaključila da je pametno mišića oprati, znači povući kožicu koliko ide. I čini mi se da u prvih par mjeseci to i nije toliko bitno.
Prošli tjedan, zapravo petak, išla sam s N na sistematski. Cjepili su ga sa cjepivom koje inače ide s godinu i pol, a Priorix i dalje odgađamo radi alergije. Nije mi uopće žao jer i nisam baš oduševljena sa cjepivima.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
7.10.2014 13:47:15   
sretnaz
Tea, meni babinje traju, i trajat će. Puno ih još nije došlo, a nisu se ni najavili. Valjda smo prebrzo odlučili imati drugio dijete pa nikome nije fora user posted image
MM sutra ima rođendan pa sad idu lagano pripreme za slavlje.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
7.10.2014 14:39:20   
PENELOPI
Tako je i kod nasuser posted image . Meni je mm imao rodendan prije dva dana.sutra mi ima seka a ja u petak tako da smo svi blizuuser posted image ,a danas idemo kod prijatelja isto na rodendan.

_____________________________

S 23.07.2012.
J 04.08.2014.

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
8.10.2014 21:24:32   
ikaaa
pozzz drage moje.....evo da se i mi malo javimo.... mazimo se, pazimo se, puno papamo, stalno smo na cicki..... sad 15 imamo već dva mj. kako vrijeme leti....kao da smo jučer iščekivale koja će prva otići u rađaonu, kako je prošlo, jeli bolilo......a sad naši bebači rastu punom parom...user posted image user posted image user posted image user posted image
tea nabrzake sam pročitala da je maleni J bio bubani...nadam se da je sad bolje i da je ozdravio....
ulala draga isto tako nabrzinu sam prelistala i okom pročitala nabrzaka.....draga jako mi je žao što ti se to dešava i ne mogu vjerovati da je to istina drži mi se i misli na svog anđelka on ti je sad nabitniji i najvažniji....user posted image user posted image


_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
9.10.2014 14:16:53   
vepikica
Ajde zenice...koje jos niste na fejsu... Prikljucite se. Ja sam Vedrana Jukic pa me dodajte da vas ubacim u nasu inbox parlaonici :-ppp
Forum je out...

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
9.10.2014 14:59:19   
CrazyPuppet
a očito svi prestali pisat... i prebacili se na fejs. ja nemam fejs i ne mislim ga otvarat. tako da izgleda da se onda oprastamo. bilo mi je zadovoljstvo tipkat s vama i dijelit trudnicke i postporođajne mušice. zelim vam svima sve najbolje i puno guštanja s klincima. i neka ih bude još :-)
puse vam ♥

_____________________________

...ti si meni po sredini srca, kak v črleni jabuki koščica...

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
9.10.2014 15:01:49   
vepikica
Ma neeeeee :)))) jos smo tu tko kolko stigne :))) samo kad je na fejsu odmah zasvira ko sms pa ne mozes odignorirat :-p
Tu smo tu :))) kako si nam Crazy???? ❤️❤️❤️❤️

(Odgovor članu CrazyPuppet)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
9.10.2014 20:42:50   
CrazyPuppet
hehehe, ma ja se zaletim ovdje bar jednom dnevno, a i sad mi salju mail svaki put tak netko napise post...
mi smo super, bas uzivam i to toliko da me hvata panika da mu se sto ne desi... majcinski instinkt valjda...
mene neka prehlada opet hvata i do vec druga u kratkom roku, sto me bas zivcira jer inace nikad nisam bolesna user posted image
kako ste mi vi i bebice? ♥

_____________________________

...ti si meni po sredini srca, kak v črleni jabuki koščica...

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
9.10.2014 20:46:59   
vepikica
Oh joooj, bas mi je zao za prehladu :( majcinski instinkti se bude :):):) hehehe... Prekrasno!
Buduci da cesto idem na preglede u bolnicu, ostavljam Luku muzu ili mami na tih pol sata i AJMEEE sto mi je to grozno. Umjesto da uzivam u svojih pol sata dnevno ja si razmisljam sta oni rade i kako je Luka, a uz to posaljem 15 poruka i zovem obavezno (ahahaha)... A vjerujem i jednom i drugom.

Drzim fige da prehlada prodje :):)

A mi cemo za 5 dana 3 mjeseca, pa cu zvati patronaznu da nas vagne malo jer nam je iduca kontrola tek sredinom 11.
Od danas sam pocela s navikavanjem na njegov krevetic i dobro nam ide :):) odspavao 3 sata popodne u njemu :-D i tako...uzivamo!
Jedva cekam da vidim sta nosi noc :-p
Puseee! Di ste nam ostale?

(Odgovor članu CrazyPuppet)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
9.10.2014 21:45:31   
Ulala
Crazyy nemas fejs? Ajmee super!! Ponekad pozelim da nikad nisam saznala za tu ovisnost, ali mi je ujedno i sasvim ok.
Evo mi smo se sve povezale tamo takoder, po koja ima profil neka napise da se nademo. Inace tamo smo otvorili i veliki grupni razgovor :)

Inace, evo ja sam u Osijeku. Zalosno je sto mi je dragi to super prihvatio i pomirio se s tim brzo. Ocekivala sam barem malo zalovanja ali eto. Meni nije tesko zasada. Uzivam biti doma, druziti se sa svojim ljudima i u normalnim okolnostima. Nezelim urec, ali Marko Ivano puno manje place otkako sno ovdje. Osjeti dijete da mu je mama smirenija. Kada citam i slusam kakvi su drugi muzevi bas se zapitam i eto, ocito nisam rodena pod sretnom zvijezdom sto se tice muskaraca.

Sve druge koje imate fejs profil nadam se da se dodamo :)

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
9.10.2014 22:38:48   
PENELOPI
crazy i mi smo svi bili prehladeni prosli tjedan, vsljda je to od ovog ludog vremena. Inace sam poslije prvog poroda cesto bila bolesna u kratko vrijeme pa sam pocela uzimati neke vitamine,valjda mi je bio imunittet pao. Mi smo obavili pregled i uz kukova i sve je ok. Sad smo teski 6200g. Odlicno dobivamo. Malo nas muci zelucic ali i to ce proci.Cure ja sam danas mrtva umorna.Danas je mm setao s malim pa si je bas fino odspavao u kolicima a ja udri po kuci ma bas sam luda umjesto da sam odmorila...
Ikaa bas mi je drago da ste dobrouser posted image

_____________________________

S 23.07.2012.
J 04.08.2014.

(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
10.10.2014 12:39:33   
CrazyPuppet
Pozdrav drage moje,

evo da vam se pohvalim, Jakov je već dvije noći za redom odspavao 7 sati u komadu. konačno se vide konkretni rezultati uvođenja rasporeda, i mali odlično reagira. sad kad se to ustali, krećemo u pohod na cijelu prospavanu noć :) jedino sam se ja sa svojim "majčinskim instinktom" budila svaka dva sata i provjeravala jel diše user posted image Vepikica vidim da je i tebi tako, hehe... a stvarno je teško izdržat da nisi non stop s bebom. mi smo tek za 9 dana stari tri mjeseca, i za sad sam prezadovoljna kako napreduje. jaako puno priča, smije se, plače samo ako mene trenutno nema u sobi i uhvati ga minuta, a motorika mu je isto super.
Ulala drago mi je čuti da si bolje, tužna je priča, ali sve to dođe na svoje, doći će i tebi pravi muškarac u život :) Neka si se ovog riješila i bolje ovako da ti je malo povrijeđen ego, nego da te opsjeda, pravi ti probleme i ne pušta te... najbitnije je da je bebica mirnija i da ima zdravo okruženje. ja sam ti fejs isključila još kad sam bila studentica, i umjesto toga učlanila se u knjižnicu i to mi je bio najpametniji potez u životu. fejs mi je oduzimao previše vremena a samo me zamarao, pa sam ga zatvorila.
Penelopi, sinulo je i meni da mi je pao imunitet pa si mislim uzet neke multivitamine da malo dođem k sebi. A ti lijepo svaki dan pošalji muža u šetnju, sad je kuća čista, pa danas malo odmoriuser posted image

_____________________________

...ti si meni po sredini srca, kak v črleni jabuki koščica...

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
10.10.2014 13:32:01   
Tea2803
Heej drage evo i mene user posted image da ne kazete da visim samo na fejsu user posted image user posted image

Sutra krstimo naseg sina user posted image ja opala sa stepenica stoga nis od stikli idem u balerinkama user posted image
Vidim da ste mi sve super i da su bebaci svi super user posted image

Sretnaz pa ajmo reci da si pohvatala naime on ima atopijski dermatitis 100% cak cu ja i u skolu ici ali se jos ne zna da li je alergican na proteine kravljeg mlijeka ..
Znaci i tebi jos babinje traju a onda dobro nisam jedina user posted image kako je prosla festa ,, kak ste proslavili rockas user posted image

Ika drago mi je da je kod vas sve prelijepo samo mi se i dalje mazite user posted image

Crazy user posted image za Jakova bas mi je drago da ste se uskladili i naviknuli na spavanje user posted image ma mi smo na FB ali necemo napustit nasu RR user posted image
Jesi ti dobro? Prehlada prosla?

Penelopi user posted image za malenog lijepo bas dobiva user posted image
I da draga SRETAN TI RODENDAN user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

Puse svima

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu CrazyPuppet)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
10.10.2014 13:32:52   
Tea2803
Bambina umalo zaboravila CESTITAM na osvojenoj trenirkici iz naseg duckasa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
10.10.2014 14:38:36   
PENELOPI
Hvala Tea. Crazy danas bas i hocu odmoriti jer mi stvarno treba.Nemam skoro cijeli dan strujee pa ni nemogu nis raditi..haha

_____________________________

S 23.07.2012.
J 04.08.2014.

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
13.10.2014 13:08:55   
CrazyPuppet
Drage moje, kako ste?
kako prošle krstitke?

_____________________________

...ti si meni po sredini srca, kak v črleni jabuki koščica...

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Ljetne bebe 2014-nastavak
13.10.2014 13:50:59   
vepikica
E mi smo dobro :))) nismo se jos krstili (ahahaha)... To cemo u proljece. Al sam nasla super divnu tortu za tu progodu :-D
Inace smo dobro. Cini mi se kao da Luki izbija zubic i to donja trojka il cak cetvorka. Fuul mi je to cudno!!!!

Btw.daj mi malo pojasni to vase uvodjenje rasporeda??? Kako uspijes? Moj Luka nema samse da bude buda duze od sat vremena. Sav postane cendrav. I ne znam kako da mu stavim 3 spavanja dnevno. On ih ima 6 ahahahaha :-p
I nikad ne odspava vise od 45min osim ako je na meni!!
Kako ste poceli s uvodjenjem? Gdje spava? I kako ga uspavljujes?

(Odgovor članu CrazyPuppet)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!