|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 11:46:52   
tinast
dan cure! snjeguljice dobro kazes, jučer nije bilo nikoga iza 3.....

daxy i prlice vi ste nase user posted image BT lijepo raste user posted image user posted image kod mene isto grčevi kao da cu dobit user posted image osim navečer sad se javljaju i preko dana. skuhala sam si malo vrkute da mi ublazi bol mada nije tako jaka. od jutros sprintala po gradu, ponovo prinatala rad, isla uvezivat i onda trk do skole i nazad kući. došla mokra ko voda ali sretna i zadovoljna sto sam to konačno riješila user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 11:52:06   
syringa
jasmina, user posted image  dobrodošla nazad!
daxy, lijepo izgledaju ti tvoji simptomi! user posted image  samo nek su dobitni!
pinkice, user posted image user posted image user posted image  i tvom bebaču! hvala ti što nas se sjetiš! user posted image
snjeguljice, sretno sa kolačem. ti su fini, peče ih moja baka. meni su definitivno najbolji bečke kocke- čokolada sa čokoladom, ukrašena čokoladom. user posted image
hipo, i tvoj se datumić bliži! želim ti user posted image  na testiću. kako si? jel imaš kakvih simptoma?
perlice, tvoj realizam potpuno razumijem. i sama sam takva. uvijek gledam sve realno i istini u oči. premda moram priznati, znam se malo zaigrati sa simptomima. valjda od silne želje za user posted image  vidim i osjetim i onog čega nema. ah ta moć autosugestije! user posted image  želim ti da popiškiš user posted image  i mislim da će se pokazati pozitivan rezultat ako je user posted image  bez obzira što je 11dpo. eto to ti želim!
a sad nogomet! mm je tipičan xy, testosteron. kad je nogomet onda ništa drugo ne postoji. gleda se nogomet i nema veze ak je nešto drugo na tv-u. ja obično ubrzo zaspim jer me uspavljuje zelene podloga za malim čovječuljcima u trku. dobro da nemamo novaca pa ne može u Brazil! user posted image  inače bi već bio tamo, a ja bi doma divljala. svako zlo za svoje dobro! user posted image  ovak mora bit doma hoće, neće pa ga u poluvremenu mogu i zaskočiti. user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 11:57:48   
daxy

Trudilice:

user posted image daxy - 08.06.
user posted image perlica55 - 08.06.
user posted image hipo - 10.06.
user posted image hkajo - 11.06.
user posted image syringa - 12.06.
user posted image tinast - 13.06.
user posted image mama_3 - 14.06.
user posted image Jasmina19 - 16.06.
user posted image ema55 - 17.06.
user posted image LourdessPadme - 18.06.
user posted image ribica1 - 19.06.
user posted image anamiha - 23.06.
user posted image Snjeguljica_83 - 23.06.
user posted image folletto - 24.06.
user posted image mali andeo - 25.06.
user posted image nutella2009 - 27.06.
user posted image eternity - 28.06.
user posted image micikaMala - 29.06.
user posted image Fiona0802 - 30.06. ?

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 12:03:02   
Jasmina19
Hvala vam curke
!:-*:-*

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 12:03:07   
Snjeguljica_83
Hahhaahhaa! Moj nije u stanju u poluvremenu ništa!user posted image Onda razmišlja o proteklin 45 minuta i priprema se za idućih 45! A nakon utakmice produžeci, možda penali, a onda EMISIJA o utakmici koja je netom završila! To mu je još zanimljivije gledati. Mene i sami spikeri nerviraju...user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 12:27:55   
hipo
uf taj nogomet, i meni padne mrak na oči...
al srećom on ode to vani odgledat s društvom pa ne moram tu dernjavu doma trpit
ako slučajno gleda doma, zatvorim ga u sobu s televizorom, a ja odem na drugi kraj stana da to ne čujem user posted image
a preživjet ćemo nekako, e da mi smo na djelomično na godišnjem dok bude trajao taj horor i već sam mu najavila kad će mi bit plodni dani tako da je reko da će to pokrit, i njemu je jako stalo do bebe, ipak ima prioritet u odnosu na nogomet
syringa, hvala što misliš na mene, nije ni tvoj datum daleko user posted image .Nemamsimptoma...ima sluzi malo previše za ovaj dio ciklusa, al nastojim ignorirati sve živo, nekako se ovaj put ponašam u odbrojavanju kao da ne odbrojavam, jučer sam pila pivu, prekjučer vino....inače ni kap ne bi popila u ovom dijelu ciklusa.....
I nekako su mi se posložile obaveze koje uključuju stalno komuniciranje i boravak s hrpom ljudi pa nemam vremena za osluškivanje što mi je ok jer sam tako manje opterećena
Još su mi jučer došli prijatelji iz inozemstva pa sam s njima jučer bila do kasno, tako da do vikenda vjerojatno neću stić mislit na user posted image user posted image
Jučer sam vadila progesteron, rekla mi je teta koja mi je vadila krv da nalazi možda budu gotovi kroz koji dan i čim ih dobijem zovem gin da sve nalaze pogleda...
zanima me kakav će biti progesteron, u 2. mjesecu je bio 30 na 21 dan (donja granica je čini mi se u tom labosu 19, a gornja 85 doma su papiri ne sjećam se), volila bi da je viši...vidjet ćemo što će reć gin


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 13:39:40   
mali andeo
evo da se i ja javim...
popila svoju dozu klomifena,
neznam ,sva sam neka čudna si ..
boli me dosta u doljnjem djelu leđa,
danas mi počinje plodno razdoblje...
i nekako se bojim ,opće nisam opuštena..
krećemo s akcijom,pa će biti dva dana pauza ,pa opet...
nadam se ovaj mjesec debelomuser posted image
kak ste vi curke ? simptomi?
Daxy i perlice držim vam palčeve da ovaj mjesec ugledate svoje user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 14:25:39   
mama_3
Ja ne koristim nikakve tablete za išta. Imam odnose doslovno svaki drugi dan. Nisam nikada pratila plodne dane, ovulacije niti išta u tom smislu user posted image

Ali zato imam čudne snove u posljednje vrijeme. Već dva puta sam sanjala svoje grudi pune mlijeka user posted image user posted image .
Valjda i to nešto znači jesemu miša.

Friško sam dobila informacije za popunjavanje grafova i sad me čeka puno učenja i pokušaja da savladam taj dio. user posted image

Daxy i perlice drzim user posted image
Očekujem da ćemo se veseliti zajedno ubrzo vašim user posted image

< Poruku je uredio mama_3 -- 5.6.2014 14:30:15 >

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 15:00:59   
lili22
molin vas, molin vas, molin vas ko se razumi neka pomaze, pinky ti si nasa sveznalica.
znaci 26.04 zadnja M, O je bila 09.05
znaci po mojoj racunici danas san 5+5
bila san danas na pregledu, znan da je rano ali gljivice me rasturaju morala san poc,
i G kaze sve je sitno jer je trudnoca mala (ok, to mi je jasno) i sve je za sad u redu i kako treba bit, sto se mene tice na sljedeci pregled bi mogla doc i za 2 tjedna ali vidin da si sva pristrasena pa dodi za 7 dana da budes mirna. svemi je lipo objasni napravi masu briseva i papa i za ureoplazmu ma sve po super, ali!!! na slicici od ultrazvuka pise da je gestacijska vrecica 9.4mm sto je po meni ok ali tjedni nisu pise 4+5. i sad mi nista nije jasno kako moze bit tjedan dana manja trudnoca to je nemoguce! moze li mi neko nesto objasnit. nisan se snasla i njega pitala jer san sliku vidila tek na izlasku on nije nista spominja. user posted image user posted image

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 15:01:39   
lili22
daxy graf je SAVRŠEN!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina princeza 30.09.2011.
Blighted ovum :( 19.11.2013.
Nas princ 25.01.2015.

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lili22)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 16:07:29   
perlica55
Lili baš si požurila na pregled.. Ne znam
ti draga ništa o mjerama... Sve je to jakoo sitno,
a vjerojatno se i svaka beba ne razvija jednako brzo user posted image
Smiri se, pa budeš vidjela za 7 dana kaj će
ti reći..
Ma bit će sve super, tada ćeš i srčeko čuti user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 16:25:27   
pipipi
lili ja sam na prvi pregled isla u 6+2, plod mi je bio za 4/5 tj. Doktorica mi je objasnila da je trudnoca premala,da bi plod izmjerila. na zadnjem pregledu sam po ZM bila 9+1 a po plodu 8+6
.
ne brini,to je sve ok!!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 17:13:06   
andydea
draga moja Lili ne brini ..jako jako prerano je..meni je srčeko kucalo tek sa 7tj.,a drugi pregled sam išla u 10tj. isto sam brinula..ali sve je ok..sve se to vrati na svoje..i meni je trudnoća na početku bila 1 tj. manja,a sad je čak i veća...ne brini i opusti se..
Perlice hvala kaj misliš na meneuser posted image user posted image user posted image
Evo javljam da je moja mrva CURICA user posted image user posted image user posted image , sve je savršeno i ja se osjećam konačno odličnouser posted image user posted image user posted image user posted image
Daxy i Perlice molim za vas i čekam vaše plusiće...kad piškite
Pusa svima ostalima,naravno navijam i za vas ostaleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu pipipi)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 21:17:09   
perlica55
Pipipi i andy user posted image za vaše user posted image
Andy drago mi je da je curica, po tvojoj želji user posted image
Mali andeo pikaju li jajnici?? Znaš kaj trebaš,
akcija, noge u zrak i spavanje s plivačima user posted image
Držim ti fige za user posted image
Ostale cure s liste, ima li simptomića??

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
5.6.2014 21:45:46   
eternity
Hej cure di ste mi?ja sam danas bila u takvom poslu da se nisam stigla prije javit.sutra ujutro idem na f-metriju pa sam uzela dan odmora i morala sam onda danas malo više posla odradit.
Daxy,perlice vi ste nam prve piškilice,držim fige i da nam ostanete na listi al sa znakomuser posted image
Netko je pitao za klomifen,mislim perlica,mene su pred ovulaciju rasturali jajnici,pred ovulaciju iz desnog jajnika je bila izdržljiva bol al dan prije,na ovulaciju iz lijevog jajnika me tako zaboljelo da sam se rasplakala.al sam bar znala da je ovulacija tuuser posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
6.6.2014 7:03:17   
hipo
Dobro jutro, datumi se priblizavaju i uzbudjenje raste!
Bas bi bilo lijepo da Daxy i Perilica otvore lipanj s plusevimauser posted image
Ja jucer pisala kako sam ovaj mjesec neopterecena i onda me sinoc poceo bolit trbuh i malo jajniciuser posted image
Trcala sam svaki cas vidjet da lu se glupi spotting pojavio, ali nije, barem za sada. I sta sad, vozim dalje, nije da mogu sama nesto promijeniti i opet se ja skuliram i jutros mi skoci temperatura. Do kraja dana ce mi nada porast i pomrsit racune.
Jedva cekam doci do ureda, uroniti u posao i malo zabiraviti na sve čekalačke mukeuser posted image


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
6.6.2014 7:35:47   
daxy
Jutro curke.

Ja izgleda neću dočekat to piškenje testa. user posted image
Sinoć mi je bilo jako teško i dušu sam isplakala.
A moram priznati da mi danas nije ništa bolje. user posted image
Današnja BT me pokosila i ubila svaku nadu.
Još jučer mi se trbuh počeo nadimat,tako da sam znala da će i temp potonit i sad samo čekam user posted image .
Vi koje ste duže tu znate da nisam puno suza potrošila zbog user posted image ,al ovaj put sam stvarno tužna.
Sutra ću sigurno biti bolje,kad se pomirim sa sudbinom. user posted image

lili ako cure kažu da su te mjere ok,ja im vjerujem. Ne znam puno o tome jer nisam došla do te faze.
Bit će sve u redu draga. Ne brini puno. user posted image user posted image user posted image

andydea draga,ma prekrasne vijesti! Jako sam sretna zbog tebe. Mazi bušicu i čuvaj se. user posted image user posted image user posted image

perlice draga kako si mi ti danas? user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
6.6.2014 7:43:55   
daxy
hipo dobrodošla među svoje. user posted image user posted image user posted image
Sve smo mi bile takve. Al na kraju se uvijek vratimo na isto...

mali andeo draga,nisi išla na f-metriju? user posted image
Mislim da bi trebala napraviti bar jedan UZV.

mama_3 mi smo tu da pomognemo. Ako te bilo šta zanima,slobodno pitaj.


Oprostite curke na 2 posta,danas mi koncentracija nije na nivou. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
6.6.2014 7:49:11   
perlica55
Daxy drug, kod mene ista stvar user posted image  .
Trbuh boli (popila Lupocet jutros), BT pala, tak
da i ja čekam user posted image  ...
Jedina razlika kaj kod mene nema suzica, još..
Nervira me što evo već 6 dana imam jaaaakkkko
izražene uobičajene simptome PMS-a od 4dpo user posted image

Hipo, hkajo, syringa, navijam za vaše user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Eternity draga, hvala na info o Klomićima..
Inače osjetim O, pika me jajnik (nekad jače, nekad slabije)
al u principu točno znam kad mi je O, tak da se nadam da
ću i na Klomićim osjetiti..
Krećem od 5-9dc 1x1, 10 il 11 dc idem na f-metriju, ovisno
koj dan u tjednu bude..

< Poruku je uredio perlica55 -- 6.6.2014 7:51:44 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
6.6.2014 7:49:32   
syringa
daxy, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa nije još gotovo!!!
pričekaj malo. ne znam za tu bt al mene je kad sam ostala t bolio trbuh i bila sam napuhnuta kao pred m. bila sam uvjerena da ću svaki čas dobiti user posted image  tak sam se osjećala. na kraju bio user posted image !!!
zato, koliko god ti bilo teško, smiri se i pričekaj. dok se ne zacrveni nije gotovo!
andy, draga, četitam ti!!! user posted image  user posted image  user posted image  posebno mi je drago jer znam da si htjela curicu! user posted image
nek bude sve sretno i češće nam se javi. user posted image
hipo, blizu smo zato i počinje panika. user posted image  ja se još uvijek dobro držim u svojoj user posted image fazi.
šaljem ti malo moje pozitivne zen energije. izdrži!!! možda je to baš to! user posted image
perlice, kako si nam ti? jel testić spreman? user posted image
tinast, bit će pomoć sv. Ante kod tebe! baš ti je lijepo ispalo piškanje na njegov blagdan. user posted image
pomoli mu se i traži njegov moćni zagovor. meni je on najdraži svetac i bila sam i u Padovi na njegovom grobu.
možda nam sv. Ante donese naše user posted image  u naručju!
molit ću ga za nas sve. user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
6.6.2014 8:24:30   
mama_3
daxy, perlice, nije gotovo dok nije gotovo.. Samo hrabro i čvrsto naprijed.. Nije ni user posted image poraz. Doći će i taj dan kad ćemo se user posted image user posted image user posted image našim user posted image
Pusa svima

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
6.6.2014 8:33:53   
mama_3
I gladna sam i muka mi je u isto vrijeme user posted image

(Odgovor članu mama_3)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
6.6.2014 8:40:09   
scarlet
Dobro jutro cure!!!!
Pratim vas stalno i navijamuser posted image user posted image user posted image za vas!!! Cekam plusice

Daxy i perlice,
Moj jedini simptom je bio sto sam danima imala grceve kao da cu dobiti stvari i bila sam uvjerena da hocu kad ono nista vec plusic za par dana tako da nemojte biti u bedu i mozda da ne mjerite svaki dan sada temperaturu vec se pokusate opustiti samo vas sekira i tuzne ste.
Puno pusa svima!!!!

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu mama_3)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
6.6.2014 10:24:27   
PinkyFunkyBirdy
Draga lili, nemoj brinuti jer dok je tako rana trudnoća jako je teško točno procijeniti veličinu i ploda i gestacijske. Tek se tamo nakon 7 tt može sa kolikom-tolikom sigurnošću reći da li sve napreduje kako treba ili ne, no prije toga je sve jako upitno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drage moje daxy i Perlice, nema odustajanja! Tempica može varirati bez obzira, a simptomi su ionako varljivi i jako slični u obje situacije. user posted image Ja navijam za vaše plusiće i dalje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Svima ostalima (hipo, hkajo, syringa, tinast, mama_3, Jasmina, ema, Lourdess, ribica, anamiha, Snjeguljica, folletto, mali andeo, nutella, eternity, micika, Fiona, winkica, i sve ostale) želim da ste u pravoj akciji i da razmišljate samo pozitivno jer hoću brdo plusića do kraja mjeseca! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
6.6.2014 10:41:42   
Snjeguljica_83
Helou, cure!user posted image

Jučer popodne sam imala epizodu... Ajme...user posted image Bila sam s E. u parku i tamo je bilo brdo mama i tata, što zajedno, što odvojeno, djece kao u vrtiću. Bila je trudnica, jedna guralica kolica (obje su susjede iz naše zgrade), ma svega... Stisnulo me svašta. I sve u vezi toga, pa u vezi atopijskog dermatitisa kojeg E. ima, pa hoće li je primiti u vrtić, a naravno mame u parku se raspričale o tome, pa znaju jedna drugu, pa znaju se djeca, aj aj aj... Ne znam, mislim da su mi se i druge stvari motale u glavi... Nakon 45 min. promišljanja, E. i ja smo otišle šetati se i kamo ćemo? Do crkve. Blizu je naše zgrade. Tamo sam 10 min. plakala i molila se. Ma to su bili potoci suza: Ušle smo u crkvu, tamo mir i tišina, miris crkve... Blaženo... user posted image Napokon sam se smirila i eto me, kao nova! user posted image

Ma kako me bilo stisnulo, grozno.user posted image

Daxy žao mi je što osjećaš da M. dolazi. Barem kad ne bi slutila to najgore.... Drži mi se, ali znaš da još nije sve gotovo.
To vrijedi i za Perlicu!

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 6.6.2014 10:43:00 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!