|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 11:37:41   
daxy

Trudilice:

user posted image daxy - 08.06.
user posted image perlica55 - 08.06.
user posted image hipo - 10.06.
user posted image hkajo - 11.06.
user posted image syringa - 12.06.
user posted image tinast - 13.06.
user posted image mama_3 - 14.06.
user posted image ema55 - 17.06.
user posted image LourdessPadme - 18.06.
user posted image ribica1 - 19.06.
user posted image anamiha - 23.06.
user posted image Snjeguljica_83 - 23.06.
user posted image folletto - 24.06.
user posted image mali andeo - 25.06.
user posted image nutella2009 - 27.06.
user posted image eternity - 28.06.
user posted image micikaMala - 29.06.
user posted image Fiona0802 - 30.06. ?

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 11:46:48   
Pumba
Cure moje drage user posted image Pozdravljam vas sve po redu!
Samo sam htjela reći da navijam od srca za vaše user posted image user posted image ovaj mjesec, neka vam bude najsretniji!!!!

Ne mogu vam opisati koliko vam želim da osjetite sreću koju ja osjećam, čini mi se kao je prošlo 100 godina otkako smo skupa odbrojavale, a znam da je tek 3 mjeseca... Zaista nije fer kako netko ne može, i čeka, i trudi se i želi, tako jako želi taj mali smotuljak dok netko drugi ostane trudan i prije nego trepne. Nevjerojatna je snaga koju sve vi odreda imate, kapa dolje, mnoge mame uopće nemaju pojma ni što je ovulacija, ni BT, ni LH trakice a kamoli folikulometrija, klomići ili IVF.. Ja sam 100% sigurna da ćete vi ovdje sve po redu ostati trudne i dočekati svoje mrvice, da ćete osjetiti udarce bebe i plakati na svojim prvim pregledima, najmanje što zaslužujete je prilika za biti supermama.

Samo vam molim da ne odustajete, možemo biti slabe, i plakati i imati svoje loše dane, i ne ustajati iz kreveta i kukati, i žaliti se, na kraju krajeva sve je to ljudski, normalno i prirodno, ne trebamo uvijek biti JAKE, SNAŽNE, MOĆNE, NEUSTRAŠIVE... Isplačite se i doći će.. MORA DOĆI i taj dan, hoće, vjerujte, molite se... Bog će vam uslišiti vaše želje i molitve, i moje je... Onda kad sam se najmanje nadala, došla je moja beba, evo sutra nam je točno 15 tjedana, 9.6. nam je pregled, jedva čekam. Ne mogu vam opisati (barem ne vama koje još niste mame) s koliko žara, isčekivanja i želje čekam te prve udarce, koliko sanjam izgled svoje bebice, koliko čitam, gledam, pratim i mislim na porod i život nakon što nam dođe naša najveća ljubav... I sigurna sam da ćemo skupa pričati o tome na nekom drugom, ljepšem forumu, držite mi se, svašta ste vi već prošle da bi sad odustajale!

Volim vas i mislim na vas svaki dan kad pomazim svoj trbuh (a to je barem 100 puta dnevno) user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 12:02:45   
Snjeguljica_83
Eternity ja bih te stavila MM u krevet, da vidim jel bi mogao izdržati taj ritam!user posted image user posted image

Svaka ti čast!user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 12:02:52   
daxy
Dan,curke. user posted image

etrnity ja nisam imala talve nuspojave,al budemo vidili sad kad uduplam dozu. user posted image

perlice i ja počela vježbat jogu prije 10ak dana. Nisam mislila da je to tako teško.
Al za sad se držim i super mi je. user posted image

Vidim da ste mi bolje danas i baš mi je drago zbog tog. user posted image user posted image

Ja sam prekjučer imala to neko čudno zatezanje u trbuhu. Kao mali grč,par puta po nekih 2 minute .
Sad se baš ponadala. Vidit ćemo 08. šta je. Možda nije ništa...

I ja volim akciju,al ujutro nikako! Može u sred noći il u sred dana,al ujutro kad se tek probudim jedino šta želim vidit je kava.
MM bi se preporodio kad bi mu dala ujutro. user posted image On se probudi spreman,a ja ne mogu,nema šanse jer sam ujutro potpuno aseksualno biće.
Možda bi se prisilila kad bi to značilo user posted image a do tad me pusti da se vucaram po stanu i ispijam kavu. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 12:07:47   
daxy
pumba draga. I meni izgleda ko da je prošlo 100 godina.
Drago mi je da si ti sretna. Ljubim grlim.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 12:09:55   
syringa
pumbice, draga, čitam šta si napisala i plačem!
hvala ti što si se javila i što misliš na nas.
družile smo se dosta dugo i prolazile tvoj put do user posted image  zajedno.
javi se češće!
puno pusa tebi i tvojoj bebici!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
cure, ja u zadnje vrijeme radim pilates i super mi je al se sad nekak bojim bilo šta vježbati kad si mislim da sam možda user posted image .
jel ok radit umjereno jogu i pilates?

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 12:16:04   
eternity
pumba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image draga nek si se ti nama javila i nek ste ti i bebica dobro user posted image user posted image user posted image

snjeguljice ja inače imam dobar apetit po pitanju user posted image al ovo je sad već zabrinjavajuće, hodam kao tempirana ( čitaj - napaljena ) bombauser posted image user posted image user posted image user posted image

daxy ti grčići bi mogli biti implatacijauser posted image user posted image user posted image , hajde započni nam dobro lipanj, ti i perlica nam morate prijavit user posted image user posted image

syringa mislim da ne predstavlja nikakav problem i za vrijeme trudnoće držat se svoje rutine u tjelovježbi, al mislim da se ne bi trebalo preopterećivat ili startat sa nečim novim na što tijelo nije spremnouser posted image .

ja sam već pisala da sam sa hiperprolaktinemijom dobila i skoro 30 kg u roku 8 mjeseci i evo već tri godine vodim bitku sa kilogramima i jedino što daje rezultate su vožnja bicikla i kickbox, tu se fino preznojim i svaki mišić osjetim. probala sam i yogu, i dan danas je pozdrav suncu prvo što ujutro odradim al po meni yoga je super za kondiciju i relaksaciju al za problem kao kod mene-skidanje kila nema boljeg od treninga na vreći user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio eternity -- 3.6.2014 12:23:59 >

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 12:38:05   
perlica55
Pumba, falie nam tvoji postovi user posted image
Mazi bušicu i za mene user posted image
Syringa, umjereno vježbanje ne škodi,
al nas je instruktorica upozorila da kad vidimo user posted image ,
nema yoge do 10 tt.. Valjda dok se user posted image  ne učvrsti..
Eternity, blago TM, moj bi bio presretan user posted image  možda i ja
budem imala takve nuspojave Klomića, bilo bi fino,
pogotovo kad MORAMO u akciju oko O..
To Mrzim iz dubine duše.
Daxy i ja osluškujem, al osim simptoma PMS, nema
niti jedan drugi simptom..
Danas sam bolje, zadnja dva dana sam bila
luda žena user posted image user posted image user posted image  MM je pop*****...
A ništa nam ne prostaje, neg čekati nedjelju jutro..
Testića imam, tak da ću 99% piškiti u nedjelju, ak
user posted image  ne stigne ranije..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 13:08:13   
tinast
eternity, takvi smo ja i dragi, zapravo vise on, zna me probudit oko 2-3 i onda user posted image a ja bi ujutro reprizu user posted image

sva sam happy user posted image user posted image rad je gotov, nosim ga na printanje susjedu u kvart izludile smo ja i profesorica u skoli sa wordom i njehovim glupim označavanjem stranica jer nakon nekog vremena sve zbrčka i kad idemo to ispravljat onda svaku stranicu oznaći istim brojem. mene danas jajnici vise ne bole kao zadnja 2 dana, neznam zasto je ta bol bila od 19dc do jučer, gledala sam na yt i čitala na internetu da postoji mogučnost začeća i 2 dana nakon O. ja se nadam da će mi BT skočit i da me user posted image neće iznenadit. ako ne idemo dalje u nove pobjede user posted image

pumba draga mazi svoju bušicu, javi se češće ako mozes, ovaj post me stavio na sam rub suza. kad vidim ovakvu podrsku znam i vjerujem da cemo sve redom biti user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 14:41:47   
folletto
hi curke!
osjećam bolje raspoloženje u zraku user posted image user posted image user posted image
perlice pametno baka zbori padni, ustani, namjesti krunu, pa kreni naprijed sviđa mi se jako, toliko da želim to staviti u potpis pa tražim dopuštenje user posted image i hvala za novu temu svakako dobro dođe ponavljati jer na žalost uvijek pristižu nove tudilice...
daxy potpisujem za jutarnju akciju user posted image i držim fige da je to to ovaj mjesec!!!
snjeguljice baš te ta glavobolja uhvatila u zadnje...moguće da je ovo vrijeme pogodovalo pa ti je tlak viši/niži ili možda sinusi ako te boli u čeonom dijelu...
tinast bravo za pomoć seki! i ja svoju pazim i mazim i -sve za nju- user posted image
eterity uspaljenice user posted image i mene uhvati s vremena na vrijeme, u pretprošlom ciklusu mi je MM rekao jedan dan da me se boji user posted image
pažljivo sa skidanjem kilograma da si ne bi zadala više štete nego koristi. umjereno moraš ići 3 kg mjesečeno, ne više jer bi ti veliki gubitak kilograma u kraćem vremenu opet mogao iznerediti hormone. nikako gladovanje, a tjelovježba svakako!
znam da sve znaš, ali eto nije zgorega ponoviti...
pumba udahnu punim plućima nakon tvojih riječi... baš si me raznježila user posted image mazi bušu i dalje za nas i svrati nam češće da nas podsjetiš kako ćemo sve doći na red. znaš da volimo da nam se trudnice jave i ohrabre user posted image
ne znam više tko je što pisao, ali navažnije da smo sve bolje volje!!! user posted image
supergirl vidim da si online - pa gdje si, što ima novoga kod tebe. ne odbrojavaš više s nama...user posted image nadam se da imaš dobar razlog za to user posted image
i jedno pitanjce na kraju. kod zadnjeg posjeta G napisao mi je:
Spermiogram: to znam što je user posted image i
Galactorrhoea: to nemam pojma što podrazumijeva user posted image guglajući spominje se taj pojam kao curenje mlijeka iz dojke, ali ja to nemam niti mi je gledao dojke pa sada ništa ne razumijem user posted image
nište pored toga ne piše, samo nabrojeno i stavljene dvije točke i to sam vidjela tek kada sam došla doma pa ga nisam pitala.
u razgovoru mi je spominjao samo spermigram koji bi tebalo napraviti ako se što ne promijeni nakon ciljanih odnosa, a za mene da ćemo se dogovoriti na sljedećem pregledu.
ako netko zna nešto o tom pojmu please neka javi...
user posted image
svima koliko vas ima!!!!

_____________________________

Padni, ustani, namjesti krunu pa kreni dalje!

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 16:14:31   
perlica55
Folletto slobodno si uzmi stihove user posted image
Ovo kaj je tvoj G napisao ne znam ni pročitati,
zbilja nisam čula.. Pitaj idući put G..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu folletto)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
3.6.2014 19:22:53   
Snjeguljica_83
Perlice, ja sam na nekom forumu već pročitala te stihove i svidjeli su mi se. zaboravila sam n anjih. Hvala što si me podsjetila! user posted image Nadahnjujuće......

Glavobolja danas - nula bodova. Napokon! Bit će tlak, ah kad sam niskotlakaš....user posted image

Od sutra testiranje i hvatanje O. I hvatanje s mužem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 7:02:09   
hipo
Jutro cure!
vidila sam temu s potrebnim pretragama user posted image . Ali cure iznad 35. bi se trebale javiti doktoru i prije, nakon 6 mjeseci pokusavanja.
idem sada na VV vaditi progesteron. Nadam se da ce bit ok.
ako ne bude, ima rjesenja i za touser posted image



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 7:24:25   
syringa
user posted image  curice!
što se približava ta velika nedjelja to raspoloženje na rr raste! user posted image
glupo je ovo "zatišje" kad nemamo piškalica.
što se odbrojavanja tiče, ovaj ciklus sam u nekoj ne možeš vjerovat user posted image fazi.
imam neki čudan mir, ne pratim nešto ni "simptome", ne mislil toliko na to. user posted image
vjerojatno zato što imam puno drugih obaveza, planova, događanja pa sam opterećivanje sa user posted image  malo stavil po strani.
no, uhvatit će me sigurno, ne bojim se! user posted image
sutra idem k frendici vidjeti njenu bebu koja je sad nekih 2,5mj.
iskreno, da se nešto veselim i ne! user posted image  sveee ću preeeeživiiiit.... kaže Tedi!


_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 9:17:15   
Snjeguljica_83
Jutro, cure moje ljubljene! user posted image

Syringa kad sam ja bila kod prijateljice prije kojih 4-5 mj. beba joj je imala 9 mj. Buljila am u nju, uzela je, nosila, mirisala, ljubila.... Kad sam došla kući, srce se steglo i plakala sam kao luda.... Znam kako ti je. user posted image

I ja jedva čekam piškalice, a vjerujem da će ih u lipnju biti, garant jedna!user posted image

MM i meni je 4. godišnjica braka za tri tjedna pa idem tražiti recept za neki fini kolač, po mom guštu. Uspjela sam se izboriti jer kad ugađam njemu, onda ne mogu naći recept dovoljno dobar za Njegovo visočanstvo.... user posted image

user posted image


< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 4.6.2014 9:18:51 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 10:06:44   
perlica55
Curke gdje ste???
Daxy BT ti je odlična, javljaj simptome user posted image
Snjeguljice, imaš po netu raznih kolača,
naći ćeš već nešto za TM.. Volim jako kuharski
blog gastrodiva user posted image Recepti su
savršeni, sve je napisano u detalje i upotpunjeno
slikama..
Ostale cure, ima li akcije user posted image
Kod mene stanje isto, da se ne ponavljam..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 10:51:16   
Snjeguljica_83
Daxy kako to da ti je graf ovaj mj. tako ugodan oku? Zapravo, nadam se da je zbog user posted image , pa onda me čudi zašto je prošli bio tako zbrčkan?! user posted image Ma ti si nam user posted image .... user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 11:01:56   
syringa
cure, kak da stavim moj graf sa ff u potpis? user posted image
naravno da sam si i ja napravila graf. user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 11:53:38   
hipo
syringa, tu je pinky napisala upute: http://www.ringeraja.hr/forum/m_871680/mpage_1/key_/tm.htm#871680


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 12:29:23   
tinast
dan cure! mene bole grudi, osjećam laganu tezinu u njima, grceva ima i nema ako ih ima onda su neki skroz lagani. grudnjak vise nemogu nosit jer imam osjećaj da ce se urezat pod kozu, kopčam ga na najnižu kopću, navečer jedva čekam da ga skinem. danas bt skočila, jučer je bila jako niska jer mi je bilo zima noć prije. bilo mi je i sinoć zima pa sam zatvorila prozor. znam da dolaze vručine ali da se smrzajem, jok, taj film neću gledat. no to ne znaći da neću spavat uz otvoreni prozor i dalje user posted image daxy graf odlično izgleda perlice i tvoj je isto super

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 12:34:59   
perlica55
Tinast, držim ti fige za user posted image
Gdje nam je ikaa?? Javi seeee user posted image
Andydea, danas ti je pregled, ne?! Uživaj i
javi obvezno kak je prošlo i dal je user posted image  il user posted image   user posted image  user posted image   user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 12:44:21   
tinast
hvala ti perlice, drzim i ja tebi palčeve za user posted image i svim ostalim trudilicama user posted image user posted image user posted image

maturalni rad isprinatan i uvezen, nosim ga u skolu nadam se danas zadnji put user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 12:46:15   
syringa
tnx na info, hipo! user posted image
još uvijek baš ne kužim najbolje taj ff al još sam mlada pa ću naučiti. user posted image
tinast, pa to mi sve izgleda kao user posted image ! user posted image
daxy, perlice, idemo po user posted image !!! user posted image

_____________________________

17.10.2013. user posted image
18.07.2014. user posted image
***********************************
18.08.2015. stigao naš Lavozmaj!!!user posted image



(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 12:59:19   
hipo
super syringa, vidimo ti grafuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje lipanj 2014.
4.6.2014 13:10:15   
daxy
Hej,curke. user posted image

perlice i tvoj graf lijepo izgleda. user posted image

Ma ja sam sinoć malo potonula,javili se opet grčići i pomislila sam da ću prerano dobit.
Išla piškit i na papiru roskasti trag,jako jako svjetli (kao da je bila kapljica krvi na pola čaše sluzi).
Danas mi je bolje. Sad sam te grčeve prepisala PMSu. Nisam ih imala nikad,al su se javili prošli ciklus i evo ih opet ovaj.
Borim se! user posted image user posted image
Svaki put nešto novo što probudi nadu...

Čekam nedjelju,a moram vam reći da mi je proletilo ovih 10ak dana od O. Baš mi je drago da se nisam toliko stigla opteretit i da nisam stigla previše mislit. user posted image

Ne znam tko je pitao za graf? Ma meni svaki graf drugačije izgleda. Nekad je ovako školski,a nekad temperatura puno varira. Nemam nekog objašnjenja za to. user posted image

syringa draga,super da si stavila graf! Nadam se da će biti dobitni! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!