|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
9.8.2014 11:43:58   
leot
hvala vam cure da podrsci,stvarno mi znaci puno.

jucer je cijelo vrijeme cicala,dala sam joj samo jednu bocicu ad navecer. Zadovoljna je i spava lijepo (po 3h) sto znaci da je sita.

Ma re-L smo isto naucili na rukama uspavljivat ili u njenoj njihaljki ali mene briga,uzivam u njoj i ne opterecujem se sa tim sta je dobro sta ne po necijim nacelima. Jedino mi je stalo uspavljivati je po noci u sobiu njenom kreceticu u polumraku.


_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
9.8.2014 14:50:34   
Newy
E pa super ti je to onda znači da joj stvarno ne treba, i neće vam biti problem ni izbaciti sve ako želiš user posted image , bravo user posted image !

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
9.8.2014 21:07:12   
autumn day
Ringerajka,jesi cekala punih 6 mjeseci za dohranu?

Je sta kazes,kad cicaju nema brige oko pripreme i hranjenja,ali ja se veselim da pocemo sa kasicama,da bar jedan obrok zamjeni sa dohranom,pa da ja dobijem koji sat da mogu bar na kavu s frendicom u miru
user posted image


(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
9.8.2014 23:41:42   
valerie
Pozdrav drage moje, baš mi je drago da ste se raspisale. Ovo za pedijatra da je rekao ne mogu vjerovat, koji debil, pa to je super napredak. Ja isto mislim kad smo imali na početku krizu pa smo mu tri večeri dali ad da je to bio skok u razvoju pa sam zabrijala da nemam dosta mlijeka, ali tad to nisam znala. Moj maleni u zadnje vrijeme može dosta pojest, nekad mu moram dat i drugu. Koliko vaše bebe jedu? Ja isto dojim na zahtjev. Nekad je to svakih pola sata, nekad sat, nekad dva po danu, po noći svaka 2-3.
E da cure, kako stojimo s prvim sexom nakon poroda? Ja još nisam spremna i čisto me strah kako će to bit. Što se tiče one bakterije što sam spominjala ništa od toga, urinokultura sterilna...a mene tu i tamo još peče pri mokrenju user posted image
Moj maleni zaspe obično na ciki ili ga malo ljuljuškam i isto čujem joj ako ga naučiš tako bla, bla, ma to je moje dijete i ja radim kako ja hoću. Znam ga stavit i u njihalicu da mi spava da barem nešto mogu napravit i uopće se ne obazirem na tuđa mišljenja. Svi se vole pravit pametni.
Više ne znam koje pelene da isprobam, njemu na svakima prođe kakica na leđa, užas. Ima tko sličnih iskustava?

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
10.8.2014 9:19:02   
anaxx
Pozdrav cure!
Vise ni ne znam koliko se nisam javila, ali ljeto, more, njih troje :) stalno neke posjete, prijatelji, rođaci....
Uglavnom mi smo super, cura raste, lijepo papa, već dugo su joj prstici najdraža igračka, stalno se smije i guguce. Jako veselo dijete, a i dečki su mi super. Sad smo konačno svaki dan ujutro na moru pa popodne cura odvali oko 3 sata spavanja u komadu. Po noći se isto ne mogu zaliti, zaspi oko 22.30 i spava u komadu do 4-5h kad se nahranimo i dalje spava do 8. Pravi je buco, s 2 mjeseca je imala točno 6kg, papamo cicu osim navečer kad dodam malo dohrane. Pokušala sam ja i bez ali onda se budila svako malo po noći. Mislim da joj to malo dohrane manje šteti nego da sam ja stalno neispavana pa se onda ne mogu posvetiti kvalitetno ni njoj, a da ne kažem još i dečkima! Ovako smo svi sretni!!!!
Pusa i pozdrav svima!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
10.8.2014 22:57:23   
mimee
bok cure, baš sam već mislila kak smo malo zamrle..ali to je normalno da nemremo svaki čas pisat, ipak sad guštamo u ljetu i našim bebicamauser posted image

ove priče o ''neimalju dosta mlijeka'', ''slabom mlijeku'', ''gladnom djetetu'' i ne znam šta, mi idu već fakat na uši..u mojoj okolini stalno to netko provaljuje, za sebe ove starije mame koje uglavnom uopće nisu dojile ili za mene ili nekog poznatog.. kud nam i ovako nije lako tj velik teret i (slatka)žrtva je na nama što svaki čas dojimo, budimo se i neispavane smo na momente i nemamo vremena za sebe kao prije i onda vam netko dođe i tvrdi da tvoje mlijeko NE VALJA, ma mrš, meni je to ravno uvredi, a sve koje uspješno dojimo i jasni su nam mehanizmi nastanka i povećanja količine mlijeka, znamo da to ne može biti istina, naročito ako je dijete zdravo i dobiva na težini koliko treba. Osobno nisam protiv adaptiranog, i sama ga imam doma u pripremi ako zatreba, ali nakon što sam prošla sito i rešeto do uspostavljanja dojenja i prelaska na isključivo dojenje, vidim da ako slušaš potrebe svojeg djeteta, ne treba im ništa dodatno, pa ni voda!

a i to s dodavanjem vode po vrućini-jel ima dajete vodu uz dojenje? mene stalno netko prcka da kaj ne dajem vodu. btw probala mu dati par puta i neće i pljuje sve van, a i ovako ima brdo popiškanih pelena i vidi se da je dobro hidriran-upravo zato što dojim kad god zatreba, pa makar i svakih pol sata, prema tome-niš od vode do daljnjeg!

ma mene najviše živcira to stalno propitkivanje i uspoređivanje s drugima i preispitivanje naših postupaka, fakat Newy mislimo isto-izdovoljili ste se sa svojom djecom i bok, sada je naše vrijeme, ali daj ti to njima utuvi u glavu, svaki put istouser posted image

< Poruku je uredio mimee -- 10.8.2014 22:59:12 >

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
10.8.2014 23:22:38   
mimee
leot, mi smo ispočetka davali cc 30ml mojeg izdojenog i ostatak adaptiranog u jednom obroku, s vremenom sam mu dala samo da doji koliko ide, a adaptirano bi dala kao sljedeći obrok, jer nisam htjela da mu se to miješa u želučiću, pa smo dojili s 3 boce adaptiranog dnevno, pa 2, 1 i onda sam i tu jednu maknula i počela dojiti svaki puta kad zaplače ili kad vidim da traži i do sada to uspješno funkcionira, a frajer je u 2,5 tjedna dobio 500g, tak da..user posted image

autumn, ovo sa 'spuštanjem', meni majmun nije niš rekao da trebam vježbat nego da je sve ok, da se kao vidi prednji zid rodnice, a čitala sam da je to povezano sa spuštanjem mjehura i spominju se neke operacije jel kao drugačije nemre..user posted image malo si me ohrabrila s tim da se možda ipak samo vrati.. jel vježbaš Kegelove? ja ne baš redovito, neg onak, kad se sjetim..user posted image
eh sad, pored svega toga mi sexić baš i nije mio..nekako sve odgađam, iako sam mislila da ćemo se već puno prije 'proveselit'user posted image

wow, tintin, vi već lagano sa dohranom-koliko je ono već 'stara'? :)
trebamo si sve osvježiti tickere da znamo ;))

mi smo Andreja u moru malo uronili do guze i još je baš došao val, pa ga je malo zapljusnulo..naravno da mu se nije svidjelo, a ni u bazenčiću poslije, jer se voda nebre baš tak zagrijeti. uglavnom, nismo ga forsali, bit će vremena.

nego..cijeli tjedan mi je nekako nervozan na mahove preko dana, onako guguće, sve ok i odjednom neka patnička faca i neko kao plakanje uz smijeh, a povremeno se i pošteno razdere koda ga nešto boli, pa me uhvatila frka da nije neka uro infekcija..ili zubi ili kajaznam..uopće ne mogu odrediti, temp nema..al rado bi do pedijatrice da nam ipak da svoje stručno mišljenje..malo mi je sumnjiv, nije nikad bio takav..user posted image

e, i još nešto-vas je tu par napisalo da vam deca imaju kvrgavu glavu-kak kvrgavu? ANdreju se sad počela ravnati od iza od stražnje fontanele pa gore i kak više okreće u lijevo, tak mu je na tom mj malo ravnije, a dijagonalno od toga maaalo izbočenije..a rodio se sa gotovo savršeno okruglastom glavicom, ma milina, baš sam slikala, a sad je mali čunjoglavac, koda sam ga sad rodilauser posted image al malo me frka da mu se ipak nebi trajno 'zaležala' jer mu se to u kratkom vremenu sad tak poravnalo..hm, kaj mislite? jel se još kome ravna glava? :P




(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
12.8.2014 14:40:51   
valerie
Bogme moj ima skoro 2 mjeseca i 6kg!!! Od maminog čudotvornog mlijeka user posted image Nekako mi se čini puno, ali za sad se ne čini debeo. Ne bih htjela da bude pretio,al on non stop hoće cicat. Presladak je! user posted image

(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
12.8.2014 19:27:13   
mimee
e vidis, moj sa 3,5mj ima 6, 600kg pa me sad luda pedijatrica na zamjeni sprasila da kaj je dobio preko kile u zadnjih mj i pol dana jer kao moraju dobit puno manje i da trebaju dojit na 3h, a izmedu ako trazi nek mu dam vode.. pa stvarno ja cu se operirat!

uglavnom bila sam danas zbog ovog Andrejevog cijelodnevnog cendranja i plakanja vec tjedan dana da iskljucimo da je nesto bolestan..sprasila me za 30sec da je on bas dobar i da vjerojatno ima grceve (koje do sada inace nije imao-pa kaj mogu odjednom dobiti grceve sa 3, 5mj??..), ko za vraga bas kad smo dosli tam je bio dobar ko bubica
user posted image urin mu je ok, a to kaj mi je urlao do labosa i nazad..stvarno ne znam kako da vise tumacim. Smiri se tek na cici ili ako ga nosim. Naravno da je posljedicno urlanju i svako malo na cici..ali mislila sam da smo skok vec prosli..
Jel imao tko ovakvu situaciju? :/

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
13.8.2014 9:44:58   
valerie
Mi smo bili na Rebru zbog šuma na srcu, baš me zanima što će pedijatrica reć slj. tjedan. Tamo su mi rekli dokle god je samo na majčinom mlijeku da nije nikad previše i da to sve poslije ode. A ja dojim na zahtjev još uvijek. Ajme majko pa kako da mu ne dam jest kad hoće?! Eto mi skoka u razvoju, u tih par dana se zbuckao user posted image

(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
13.8.2014 14:19:56   
autumn day
što se tiče vode i dojenja, ne dajem uopće vodu, čitala sam da voda ispire zaštitni sloj majčinog mlijeka sa bebinih crijeva koja su onda podložna infekcijama.
mislim da za vodom nema potrebe ako se doji na zahtjev,
maleni je zbog ovih vrućina žedniji i traži više puta cicati,ali on malo pocica i pusti, neće više, valjda si malo popije a nije gladanuser posted image
sa vodom ćemo krenuti kad i sa dohranomuser posted image

mimee, ak je tebe ped. sprašila zbog dobivanja kila, ja sam gotova na sistematskom u 9.mj.user posted image
rekla sam da ga više ne važemuser posted image

zbilja ne znam kaj bi bilo Andreju?
možda ga zbilja boli trbuščić od neke hrane koju ti jedeš, ne mislim oni klasični grčevi...
meni je maleni jučer cijeli dan bio nervozan i prduckao, očito mu je nešto smetalo iz hrane
a da mu nije od toga šta ne kaka, pa ga boli trbuščić?


valerie, a kako ste otkrili šum na srcu? na sistematskom ili?
nadam se da će sve biti okuser posted image

cure, kak stojite s trbuhom, mislim njegovim izgledom?
meni se tek neki dan uvukao pupak, a još uvijek mi je linea negra na trbuhu...pa dobro do kad??user posted image

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
13.8.2014 15:39:30   
valerie
Autumn, to su mu otkrili u rodilištu. Sad se više ne čuje.
Meni se isto još vidi linea negra.

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
13.8.2014 22:47:00   
tintin
I meni se još vidi linea al sad je svjetlija, i da još uvik imam trbuha inače sam ravna, pa i mene baš zanima kad nestane trbuh ili uopće ni nestane nego ostane, šta kazete vi iskusne mamice. Ja svojoj dala mrkvicu iscjedila sok kroz gazu, ajme šta mi je slatka kad papa na žlicu i baš je voli, ja njoj dajem i vode al dobro da samo dojim nebi joj nista davala do 6 mjeseca.

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
14.8.2014 12:35:50   
leot
trbuh mi je svaki tjedan sve ravniji ali je opusteni.

pitanje:

idem u posjet prijateljici oja je rodila nedavno pa me zanima sta mislite da joj donesem?
neki dan su imali krstenje pa i ono sta nisu imali su dobili.
pitala sam ju i rekal je da nista netreba. Nemam bas love za velike poklone pa su vase idejevise nego dobrodosle.



_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
14.8.2014 13:32:45   
Caly
Leot kupi tortu od pelena, trojku najbolje, kupku, maramice, itd. Toga nikad viška. Meni je trbuh isti ko prije, malo trbušnjaka i isti ko prije i tako san ga učvrstila, ali dok nisan krenila s trbušnjacima bio je mekan Lineu nisan ni imala, ali zato san strije dobila, ali sve se isplati, kad pobile neće se ni vidit.
Mi smo krenili s nadohranom, ona opduševljena. pročitala san koji su znakovi da jue beba spremna i ona je imala sve i probali. odlično je prihvatila. Jedan obrok smo zaminili, znači da ne sisa oko 6 sati, već između kašica.user posted image

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
14.8.2014 14:43:40   
ma re
Hello..

Ja stalno planiram krenuti na neke vjezbe al nikako da ulovim vremene.. i ja sam bila ravna, al mi je ostao trbuh i sve je mlohavo..user posted image .. ja sam inace lijena za vjezbat doma al mi se cini da nece biti druge.. bar dok malena jos ne naraste..

A prvi put nakon poroda... mi to obavili i meni bilo ok.. niti bolilo niti krvi.. al ja nisam bila sivana pa valjda zbog toga..user posted image

Leot, ako im nista ne treba onda Caly dobro kaze.. pelena i inih stvari nikad dosta.. user posted image

Moja cura danas imala stolicu nakon sto je nije bilo tri dana.. da li ste imale takvu situaciju?

< Poruku je uredio ma re -- 14.8.2014 14:46:04 >

(Odgovor članu Caly)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
14.8.2014 17:57:16   
leot
ma re- moja L zna ne imati stolicu po 5 dana i onda kad dobije-nadoknadi user posted image

hvala na prijedlozima! bacam se u potragu


_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
15.8.2014 10:40:57   
valerie
Drage cure, moj i dalje kaka non stop pa mu prođe na leđa da više ne znam koje pelene da kupim.
A prvi put...bolilo užasno i uz lubrikant tako da opet pauziram neko vrijeme. A mene nisu puno rezali.
Ja mu tu i tamo dam malo vode da mi nije non stop na ciki jer ako ovako nastavi izgledat će ko sumo boracuser posted image

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
15.8.2014 12:28:09   
leot
tako i moja kaka da sve prode-svuda! koristimo pampers ali su mi iz mullera bile bolje.


_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
15.8.2014 18:08:31   
mimee
aaa blago vama svima kad ste inače ravne user posted image ja imam još 8kg za skinut do svoje težine, tj i 10 do idealne, ali odlučila sam se ne zamarat i ovo ljeto uživat ko malo jača ženskauser posted image previše se mi svi to žilimo oko brzog gubitka kila, a zanimljivo je to koliko zapravo odjećom čovjek može učiniti čuda bar za taj neki period povratka na starouser posted image

btw, ja još imam lineu isto..i rado bi da se uskoro pokupi s mog trbuhauser posted image

leot, da mene pitaš, torta od pelena, ne može proći loše, jer će to trošiti i toga uvijek treba;)

ma re..moj nije kakao po 2 tjedna-pedijatar mrtav hladan kaže da je u redu, a u Splitu toleriraju 5-6 dana.. :P
zadnji put je ipak obavio sam 5. dan, pa sad išćekujemo kaj će biti dalje. A ova njegova nervoza..moguće da je od probave malo, jer čujem kak mu ronda po crijevima, ali i primjećujem da si gospon već formira osobnost po malo, pa nas svakako obavijesti kad nekaj nije po njegovoj zamisli :D

a za pelene ne znam kaj bi vam rekla kad moj ne kaka toliko, a vidim da na leđima kod svih ima malo lufta, jer ipak nemreš im to toliko pritegnut..user posted image

aha i ponavljam pitanjce-jel se još nekome ravna od iza glava od ležanja? nama da..sad ga pokušavamo koliko stignemo nosat i u sling i na trbuh, ali opet je većinu vremena na leđima, pa me sve strah kak bu to izgledalo, baš mu se vidiuser posted image

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
16.8.2014 12:57:50   
autumn day
ma re, tako i ja planiram krenuti s vježbanjem, pa nikako...ja sama sebe nikako ne mogu motivirati da krenem, pa planiram od idućeg mjeseca 2 puta tjedno na neki pilates ili sl.. čisto da se malo pokrenem jer se odmah bolje osjećam.
baš me zanima da li ću to realiziratiuser posted image

mimee, mom se ne ravna glava, ali ja mislim da će se to ispraviti kako sad sve više vremena bude na trbuhu,pa sjedenje....tako je mojoj frendici rekla njena pedijatrica

daj mi reci kako si zadovoljna slingom?
jel se u njemu može nositi beba ako da je okrenut leđima prema meni?
meni bi pod hitno trebala neka nosiljka, ali mali dobije šize kad ga stavim da gleda prema meni...cure, jel ima tko kakav prijedlog za nosiljku?

(Odgovor članu mimee)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
16.8.2014 17:11:48   
valerie
Ja sam čula da je Babybjörn zakon.Nosiljka.A čula sam i neke priče da dečke nije dobro nosit u istima zbog testisa.Ja sam osobno za nosiljku,vjerojatno ćemo i mi nabavit neku.

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
16.8.2014 21:13:24   
autumn day
Valerie,nisam znala za ovo za decke i nosiljke...a sad sam guglala ove baby bjorn,super izgledaju i beba moze biti okrenuta prema van. Onda su mi se otvorili linkovi di pise da to nije dobro,u tom polozaju nositi dijete....aaaaaaa...poludit cu,za sve ima 100 opcija i 100 raznih misljenja...:/
A meni bi zbilja trebala neka jer ne mogu po malenu u vrtic kolicima. Imamo maramu doma ali mali nece ni cuti da bude u tom polozaju...:/

< Poruku je uredio autumn day -- 16.8.2014 21:15:14 >

(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
17.8.2014 14:31:51   
leot
Ej cure mi imamo baby bjorn nosiljku i odlicna je. Nosila sam od 4 mjeseca deckica u njemu i nije mu nista sa testisima user posted image

L sad noi od 1 mjesec kad je navrsila
odlicna je i preporuke

_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Dobrodosle bebe - proljeće 2014.
18.8.2014 2:02:15   
mimee
autumn, mi se unazad 2 tjedna privikavamo na sling, što ja na učinkovito namještanje, što on na nošenje..nisam baš oduševljena, svaki put moram otpetljavat da bi mi dobro sjeo, a na kraju kad namjestim, uvijek se bojim da su mu jajca pre stisnuta uz mene, a i on se zna onak po malo podizat prema gore, pa mi se čini da ,u je neugodno iako je dobro namješten..nosim ga onako na boku više a koliko znam prema naprijed ne može..

kupila sam još i Mei tai, ali imam osjećaj da je još pre mali za nju, jako su mu nogice raširene, pa mi se čini da se muči, probat ću od 6mj kad malo još naraste. a najbolje onda neku klasičnu klokanicu možda, ja ću probat sad od frendice, pa ću isto vidjet..

cure..kad ih se može preselit iz košare u onaj kao sjedeći dio za kolica? moj ima još ravno 8cm u duljinu u košaru i bye-bye, a već sad mi protestira jer niš ne vidi iz nje kad šetamo..

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!