|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.2.2014 6:11:56   
mamino zlateko
Doslo je jutro..juhuuu idemo doma danas..user posted image user posted image

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.2.2014 8:32:36   
ringerajka
Ajde eto bas mi je drago, ja sam mislila da sam ja nesto zeznula sa setnjicom user posted image ..a bebac je neprestalno plakao od 10-1 ujutro..jucer je kako 1 put, i evo do sada jos nista! Je li to normalno??? user posted image pelene su mokre ,piski cesto...ali do sada je kakao skoro svaki obrok...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.2.2014 9:34:07   
anaxx

IZVORNA PORUKA: mamino zlateko

Doslo je jutro..juhuuu idemo doma danas..user posted image user posted image


Mz nisam ti cestitala jos pa evo:
Cestitam od srca, da budete sretni i zdravi i lijepo napredujete. Sretan odlazak doma danas! user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.2.2014 9:37:36   
mamino zlateko
Hvala draga...ma cim budemo mi doma odma budemo bolje...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.2.2014 9:42:50   
mamino zlateko
Ringerajka kad su jos tako mali onda ti znaju vise puta na dan kakati a i zna proci par dana da ne kakaju..dokle imate mokrih pelena onda se nemoras brinuti.

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.2.2014 12:55:28   
kisica
Ringerajka - nisi zeznula ništa, ja sam ti čak imala žuto nekih 6 dana, pa dva dana krv..to će ti se tako izmjenjivati u ovom vremenu babinja (6 tj.)
Za stolicu ne brini, mi je imamo i viška, ali kako sam čitala normalno je i da nemaju nikako po par dana. Kod moje cure su jako rano grčevi počeli, sa nekih 20tak dana. A možda si pojela nešto pa bebicu muči trbuh. Mi smo u bolnici dobili grašak jednu večer, cijelu noć su bebice urlale.

Mamino - idete doma? Ajde super, javi nam se svakako kad stigneš.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.2.2014 19:26:46   
ringerajka
Kisice reci mi please kao iskusna mama je li normalno da je bebac povratio jucer ujutro i maloprije?! Mislim da to nije bljuckanje, jer mislim da je dcl izbacio user posted image user posted image a i danas cijeli dan nije kakio, ima dosta mokrih pelena iako ih nisam.brojala..ali morat cu poceti... evo sad opet papa...ja sam se prestravila koliko je vratio..mozda sam ga ja izmaltretirala jer sam uoorno zeljela da podrigne pa sam ga stavljala preko koljena, preko ramena, sto poza samo da podrigne... ako ne podrigne kao da se non Stop grci i stvara mu nelagodu...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zimske bebice 2013/2014
16.2.2014 20:31:41   
kisica
Ringerajka - jučer ujutro i maloprije? Pa mislim da ti je to oke, da nešto nije u redu bilo bi češće. Moja je prekjučer bacila mlaz, da je odletilo na glavu A. a stajao je pol metra od nje. Možda ga je malo nadražilo to mrdanje da podrigne.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zimske bebice 2013/2014
17.2.2014 11:48:20   
ringerajka
Cure moje kako ste mi?? Mamino kakva je situacija? :) jeste kuci, kako je Tena?
Kisice nije povracao od jucer...sinoc je imao kakicu ali skrooooz vodenastu...nists osim zute vodice...kao proljev..ali noc smo prespavali user posted image user posted image zaspao u 11 do 3, pojeo pa opet spavao do 5 i nesto pa pojeo i do 8! Odlican 5!!! Ali sada je budan,smiri se na ciki... je li moguce da je vecnu periodu skoka u razvoju pa trazi vise?!?!?!
2.tjedna su mu sutra?!?!
Kako tvoja djecica? Je li cura siki? Cuva li je bjaco?

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zimske bebice 2013/2014
17.2.2014 13:26:53   
kisica
Hej cure moje, eto mene malo..kod nas je bila vesela noć bogme. Nismo se nosile i plesale, ali je cijelu noć mrđgala…tako da negdje oko 3 sam je uzela k sebi u krevet, i natezanje..ja joj dam ciku ona papa, izbaci i mrđga i tako do 9..onda je zaspala, i spavala do 11..evo sad je opet zaspala u 13.. Uf…i čuje se da mrđga…

Ringerajka stolica je takva normalna kod bebica koje doje,moja je još uvijek ima takvu. Moguće je da je počeo skok, kao ide sa nekih 3 tj.ali meni se nekako čini da je i kod nas počeo malo ranije..sad nam slijedi sa 6 tj.i čini mi se da je počeo jer evo od jučer svako malo je na ciki..malopapa…pa gura ciku od sebe…pa opet papa..Braco je sinoć otišao spavat kod bake, prvi put da sam ja doma i on ide spavat nekuda, ali njemu je bilo super.
Mamino zlateko kako si mi ti? Jeste stigli doma? Kako bebica?
I gdje nam je mmamita? Ifkica?


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zimske bebice 2013/2014
17.2.2014 18:02:29   
ringerajka
Kisice valjda cemo se jednig dana uspjeti naspavati... ovo je show..moj danas.nije oka sklopio, cijeli dan je na rukama...zaspe po par minuta i onda hajmo na ruke..danas puno jede i bljucka, ne znam je li to normalno... mislim prejeda se..nevjerovatno. user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zimske bebice 2013/2014
17.2.2014 21:05:03   
kisica
Napapa se pa višak baci vankauser posted image
Normalno je..hehe..
Moja isto cijeli dan ima manevre.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zimske bebice 2013/2014
18.2.2014 9:31:47   
mamino zlateko
Evo i nas malo..uspjeli se priviknuti,hvala bogu da je mm cijeli tjedan doma...mi smo dobro,papamo i papamo..user posted image ..sad trenutno spava al mislim da nece jos dugo..tena je super prihvatila seku,stalno je pored,samo kad place onda je i tena tuzna..jucer bila patronazna,sutra nam dolazi opet...i nasa ovu noc provela kod nas u krevetu i odma je spavala kak treba..zaspala u 9 i probudila se u pola 1 i onda u pola 4..i do 7 ujutro...

Ringerajka kako si ti? A ti kisice? Jeste se oporavile?
Mi smo imali vec u nedjelju goste i imamo danas,sutra,prekosutra i u subotu...kod nas je veselo i prometno user posted image

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zimske bebice 2013/2014
18.2.2014 11:57:55   
ringerajka
Jaaaaao kod vas gosti uranili??? Kod mene je stroga zabrana dok beba ne napuni mjesec dana user posted image user posted image ! Ja sam suptilno dala do znanja svima u trudnoci da se moramo prilagoditi i oporaviti i tek onda primati goste... meni dode prijateljica i to je to user posted image user posted image user posted image ...
Ja sam se oporavila, punti vise ne bole, hemerodi su tu iako puuuuino manje, uopce ne smetaju..nadam se da uskoro skroz odu..kosu jos nisam prala nego sa samponom za suho pranje..babske price ali eto...
Mama dolazi i pomaze, kuha i cisti hvala Bogu..da nema nje ne znam kako bi stigla..malac hvata beki ritam, po danu je budan (vise nije da spava kompletno cijeli dan) nego gleda, malo miruje, malo place... nocas je spavao od ponoci-4 pa je do 6 urlao pa do 9 ipol...i evo od tada ne spava...iako sam ja navikla da preko dana mogu sto hocu (kad je stalno spavao) ali neka...draze.mi je da sada luduje ali noc uspijem spojiti nesto sna...slabo mi kaki zadnje dane, mokrih pelena ima dosta ali mene sve strah da se ja ne hranim dovoljno dobro user posted image ..
Morati cu rijesavat papire njegove ove dane, ne znam koji je zakonski rok...ali to hitno trebam.rijesavati...

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zimske bebice 2013/2014
18.2.2014 17:52:56   
kisica
Mamino i mi imamo isti problem, zadnje dve noći papa, i čim je u krevetić spustim počne muka, i opet ispočetka,..na kraju je stavim k sebi, i spava kao top..ali sve si mislim da će se naviknuti pa će biti sto problema sa time. Pazi sa gostima, vladaju viroze, da nebi pobrali nešto nedaj Bože.
Nama isto do 3 tjedna nije nitko dolazio, osim ovih okolo ukućana, šogorica, šogori, bake i dede.

Ringerajka za kosuuser posted image . Ja bi onda hodala kao masno drvo. Koliko ti kaki? Koliko imate pelena mokrih? Neznam baš što bi mu moglo naškoditi da ima zatvor.
Matični ured 15 dana, sve drugo 30

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zimske bebice 2013/2014
18.2.2014 18:11:05   
ringerajka
a kakija je jučer jedan put, prekjučer jedan..danas mu je nešto malo izletilo kad je prdnuo,,, ali pelena mokrih imamo 5-6 pa se nadam da je to ok.. do sada je dosta kakao, ne znam što je sada user posted image ... jesi li već kupala Gabi? nama je pupak skoro pa zarastao...
koliko vam bebice preko dana spavaju? eh da, imamo isti problem...ja moram svoga maknuti iz kreveta, ali tata nam spava u dnevnom boravku jer ujutro radi..pa se ja osjećam zasticeno kad je moj junak kraj mene...isto mi je fascinantno to što spava kao beba i cim ga odnesem u krevetic dernek user posted image zvijer mala, već zajebaje! zadnje dvije noci ga drzim kraj sebe od 6 pa do 9... ali i to cu morati nekako izbaciti da ne bi bilo problema kasnije...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zimske bebice 2013/2014
18.2.2014 20:24:14   
Tink
Ee cure moje moj L je od rodenja spavao cijelu noc ako je bio samnom u krevetu, u kimbi nikako...i evo ga tri godine kasnije još je samnom u krevetu :D lijepo je to samo ćemo vidit sto ce bit kad dode braco ;) ko ce di... Uživajte ja bi pukla najrade...ne mogu ovakooooo vise ;p

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zimske bebice 2013/2014
19.2.2014 11:21:25   
Tink
Vi uživate sa svojim bebama a ja piskaram tu i ludim pomalo...L mi je pobjegao s tatom i sad samujem i bolujem...user posted image jedva čekam da dođem u vašu kožu user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zimske bebice 2013/2014
19.2.2014 14:56:03   
kisica
Prvo da se izjadam..mislila sam sinoć pisat da se malo ispušem od svega ali nisam stigla..što doživih..
Prije tri dana A.je otišao kod bake, kao i svaki dan, na sat dva..u 20 dolazi sa bakon i kaže da želi spavati kod nje. To je bilo prvi put da je uopće izrazio takvu želju, i reko ajde dobro. Baka je odmah do nas, pa ako se i predomisli nije problem. I tako je on otišao kod bake na spavanje, spavao čovijek, ja ujutro u 9 ustala njega nema doma, odem tamo, tamo cirkus (razbacao je sve što je mogao), pitam jel idemo doma, ne..on će doći..došao je navečer u 18 h doma. Ok…
Jučer odlazi opet k baki na sat dva, i nema ga, nema ga..u 22h ja luda već ostavljam G.mužu i idem po njega, dolazim tamo, on na metli jaši. Kažem lijepo, mirno, pristojno da idemo doma..i počne cirkus, A.vrišti „Ja volim baku samo, ne trebam tebe, ne trebam tatu, ja vas ne volim, aj ću biti kod bake, ja ću živjet kod bake“ Mislim da mi je mrva falila da ga prvi put u životu lupim. To je bio urnebes, hvatao se za nju kao da sam ja crni vrag, a ona se smije i podržava ga..ma neznam ni sama…naplakala sam se kao majmun, i sad mislim da ću ić psihologu sa njime. On ima doma gdje je normalan, gdje ima neke granice, i baku gdje poludi i smije sve – i očito je sad to razlog svega toga. Eto ako koja ikakav savjet ima neka ga kaže, jer ja sam luda.

Gabrijela je u skoku, i to dobrom skoku. Sinoć je od 21 do 23 imala grčeve, onda je zaspala na 10 minuta, ia cijelu noć je sisala, mrmljala, kakala..i tako do jutra..pogodite šta sad radi? Spava..od nekih 9, budila se papati, presvlačila se, i dama spava tako spokojno. Bili smo kod dr.za guzu, i dobili Plymicol.

Ringerajka – Gabi kupam svaki 2-3 dan, čista vodica samo. Počeli smo kad je pupak otpao, ali i dalje pazi da ne smočiš pupak dok ne zaraste do kraja. Ja ti po pelenama nisam pametna baš, moja ima kakicu svaki put kada papa, znači svakih 2 sata nekad čak i prije…Koliko se vi često presvlačite? Mislim da ti je 6 mokrih sasvim oke, a za stolicu ne kužim nikako.. Ako imaš fb, ima ti grupa za potporu dojenja, savjetnica Tereza, možda da pitaš.

Tink – tebi bi moglo biti veselo, pogledaj šta sad ja imam..i pitam se da to ponašanje nije tek sada bunjenje na to što je dobio svoj krevet. Uz sve to meni A.i sad nekad spava samnom, i to je živa muka jer je nemiran i stalno moram gledat da ne lupi G.u snu.

Mamino? Mmamita?


E da, dobila sam mail od Violete, ono što su imali nešto sa Plodinama pa su djelili novim bebicama, da je to gotovo, ali pošto sam ja davno već se prijavila kao budu mi poslali kupon da to dignem jer 28.2. povlače sve.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zimske bebice 2013/2014
19.2.2014 18:33:47   
kisica
Kod nas će biti veselo večeras, ona još spava..naravno opet se budila papati, presvuči i spava kao top...

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zimske bebice 2013/2014
19.2.2014 19:15:44   
ringerajka
A jooooj Kisice te bake su ajme majko... naravno da ce se dijete kod njih dobro osjecati kad im dopustaju ama bas sve..imam jednu baku kod koje ce moj L provoditi malo vremena, vec sam si to zacrtala... svekrva dozvoljava necakinji sve i naravno da dijete nece da ide od nje...doslovno jasi po njoj, sara zidove, piski gdje god stigne a ova se smije i to gleda...i kad dijete dode doma to mu nije dopusteno i onda jetrva ima problema...mislim uzas... ja svojoj majci mogu reci, ali svekrvi malo teze..prema tome mislim da cu izbjegavati boravak L kod njih...i vec sam odlucila,kad bude trebalo ici raditi dijete ide u jaslice,koliko god mi to bude tesko padalo.. mislim da je gora opcija da bude kod baka i djedova na cuvanju jer cebga oni samo razmaziti..nemam konkretan savjet naravno, osim da pokusas pricati s njom i ukazes joj na probleme koje ti radi..dijete treba disciplinu..za đavla ti ako ga ti kuci ucis jedno a kad dode u bake bude skroz druga prica...

I nas ceka duga noc, mi smo sinoc od 9-1 bili na rukama, jesu li grcici ili sto drugo ne mogu reci...ali to je bilo vristanje neutjesno, oznojio se jadan cijeli...place on,placem.ja... a danas cijeli dan milo spajki...tako da mogu biti spremna na dernek nocas... kako vasi grcici izgledaju? I dajes li joj kakve kapi? Ja sam uzela bio gaio, ali jos nema efekta..ja u biti nisam ni sigurna da su grcici u pitanju iako mislim da su probavne smetnje ili nesto da bi i preko dana bio nervozan..a on je preko dana odlican...
Mi smo se danas prvi put kupali, bila nam je patronazna...sokirala ga je jadnoga samo tako user posted image ..pupkic nam je zarastao lijepo isko jos bude na gazici malo krvi ali nam je ona rekla da ga ne treba vise previjati nego samo malo praska staviti nakon mijenjanja... i napredovali smo dobro, iammo 4220 a iz rodilista smo izasli sa 3760..s tim da je samo na mom mlijeku..pa smo zadovoljni skroz :)
Mmamita nas je zaboravila ili ne stigne napisat par redaka od bebice?! Mamino kako ste nam vi?
Innayari kako je kod vas?!
Tink čekamooo teeeeeeeee :))))

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zimske bebice 2013/2014
19.2.2014 19:21:54   
kisica
Baš to, on se doma osjeća grozno jer sve to ne smije, a tamo mu daju sve,,,i da on jaši na njoj, ona konja glumi, skače, baca sve..i pazi ovo..ona ga hrani i na žličicu mu daje kakao user posted image
Ali je takav karakter da što god rekao nju nije briga, i ona i dalje radi po svome.

Kad ti počne plakati tako, popipaj mu trbuh, ako je tvrd, kupi nogice k sebi - grčevi su.
Mi ne pijemo ništa, jer meni sa prvim nije pomagalo ništa.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zimske bebice 2013/2014
19.2.2014 20:40:36   
ringerajka
Jooooj uzas...onda definitivno tvoj muz treba lupiti sakom o stol..sto on govori na sve to?! I da, bas mi tvoja sveki izgleda kao moja...ista stvar... uh, za izluditi...
Evo moj taman pojeo i sad cekam...ili ce poceti grcici ili cebzaspati..sinoc su u 9 sati poceli... Boze daj da nas zaobiđu veceras... nisam mu nikako pipala stomacic, ali budem vcrs...presoavao je cijeli dan tako da na zalost ocekujem neprospavanu noc...mislim da cemo cak ostati u dnevnom boravku jer mi je tu nekako zgodnije nego u sobi...

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zimske bebice 2013/2014
19.2.2014 21:03:14   
mamino zlateko
Vecer cure..ajoj kisice bas mi zao za tebe i tu tvoju svekrvu...neznam ti sama sta reci,hb ja nemam za sada tih problema..mi smo se napapali i evo obje zaspale..danas smo imali posjet,sutra nam kumi dolaze..kod nas postoje neki cudni obicaji da svako ko dodje u posjet mora donjeti kolace,tako da mi imamo od nedjelje svih vrsta..i dns prabaka donjela,jos do nedjelje imamo posjete,tako da mislim da cu se fakat udebljat..user posted image ...
Ringerajka nadam se da nisu grcevi...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu ringerajka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zimske bebice 2013/2014
19.2.2014 21:33:27   
ringerajka
Mamino jesi se ti oporavila za sve te silne posjete?! Ja na dane ne mogu istrpiti sebe a kamoli posjete user posted image

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!