|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
21.7.2014 14:40:49   
bambina27
Victory iskrene čestitke na rođenju malenog zlata. Jedva čekamo priču za poroda. Sad uživaj u Ivanu :*

Ulala stvarno je traumatično,ali probaj sto manje razmišljati o tome. Opusti se i uživaj u svojoj bebici.

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2326
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
21.7.2014 15:02:08   
Marissa
Victory cestitke od srca user posted image jedva cekam tvoju pricu. Izgleda da sam ja sljedeca na redu user posted image

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2327
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
21.7.2014 16:42:19   
Tea2803

user posted image

user posted image chocolate - 12.06. user posted image - Lana 28.05.2014.
user posted image sretnaz - 21.06.user posted image - Karla 24.06.2014.
user posted image emy0406 - 24.06. user posted image - Viktorija 27.06.2014.
user posted image Lanchicaa - 08.07. user posted image - Niko 13.07.2014.
user posted image CrazyPuppet - 10.07. user posted image -Jakov 19.07.2014.
user posted image Tea2803 - 17.07. user posted image - Jan 01.07.2014.
user posted image victory - 19.07. user posted image - Ivano 20.07.2014
user posted image Anchyloo - 27.07. user posted image user posted image
user posted image vepikica - 03.08. user posted image - Luka 14.07.2014.
user posted image Marissa - 08.08. user posted image
user posted image PENELOPI - 09.08. user posted image
user posted image Ulala - 10.08. user posted image
user posted image Marisola - 11.08 user posted image
user posted image Pomalo - 13.08. user posted image
user posted image Njanjica - 16.08. user posted image
user posted image bambina27 - 16.08. user posted image
user posted image TaPikapolonca - 18.08. user posted image user posted image
user posted image ikaaa - 28.08. user posted image


_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2328
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
21.7.2014 18:42:10   
vepikica
Ne mogu citat. U svakom slucaju - Victory = cestitaaaaam i braaaavooo!!
Ja sam eto na hitnoj. Izgleda da mi je dolje sve popucalo! Radjaona je puna gore pa cekam doktora da me pregleda. Luka je za sad samnom. DRZITE FIGE DA ME NE OSTAVE U BOLNICI!!!! Uzaaasno me strah...

(Odgovor članu bambina27)
Neposredna veza do poruke: 2329
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
21.7.2014 19:10:26   
Tea2803
Ajme Vepikica ne mogu vjerovati user posted image drzim fige da bude sve okej ajme bas koma user posted image
Nemoj da te bude strah misli na Lukicu user posted image pusa draga javi se kad mozes ;)

Drage mame i trudnice pa gdje ste vi ?? Kada svi rodimo sa popisa Ringa ce biti prazna..nikome se nece dat pisati user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2330
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
21.7.2014 19:20:08   
Marissa
Evo ja danas bila na ctg. Kaze sestra da su otkucaji srca savrseni. Trudova nema. Doktorica me nije pregledala, kaze nije potrebno user posted image . Novi pregled za tjedan dana. Vepikica drzi se. Nadam se da neces bit hospitalizirana user posted image

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2331
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
21.7.2014 22:11:14   
Tea2803
Marissa user posted image za ctg :)) Mora da si bila uzbudena user posted image .. Kako to da te nije pregledala user posted image .. Kad ti radi uzv?

Laku noc drage user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu Marissa)
Neposredna veza do poruke: 2332
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
21.7.2014 22:50:30   
Ulala
DV
Evo da vam se javim malo.. Od onog što sam doživila, uopće ne želim komentirati, pokušavam ne misliti o tome, pomolila sam se za tu ženicu, poslala joj punoo pozitivnih misli, iako mi je njena bol neshvatljiva i nedaj Bože nikome. Uživam svaki put kad osjetim Marka Ivana i samo mi prođe olakšanje.
Moj slijedeci pregled je u petak, pa cemo vidjet sto doktor kaze, iako nece moj malecki jos van, otisao mi je samo taj "cep".
Slijedece na listi su nam Marissa i Penelopi user posted image user posted image
A nazalost mislim da nam se Anchylo i Njanjiica vise nece javiti...user posted image Mozda da opet uredimo listu? Jer sve druge smo skroz aktivne, koliko vama mamama bebaci dopustaju user posted image user posted image
Vepikica draga drzim fige da te ne ostave u bolnici, i nadam se da je sve uredu s tim savovima, ali znas i sama da ako nije, malo se to popravi i bit ces kao nova user posted image

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2333
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
21.7.2014 22:56:45   
Ulala
Victory draga čestitam od srca, predivno ime !! Želim ti brz oporavak i da nam što prije natipkaš priču s poroda. A djecica ce nam biti poluimenjaci user posted image user posted image Draga punoo pusaa i tebi i bebici user posted image user posted image user posted image

Tapika i od tebe ocekujemo vijesti user posted image Jesu li te ostavili u bolnici, kako je prosao pregled ??


(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 2334
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.7.2014 8:04:48   
Marissa
Radila je uzv prije dva tjedna pa valjda smatra da ne treba opet. Meni je sluzbeni termin 8.8.,ali nece to tako brzo jer po danu zaceca termin je 15.8. Tako da ce me neke sigurno prestici user posted image

(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 2335
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.7.2014 8:57:29   
PENELOPI
jutro, evo mi vec sat na nogama,malena opet dobila temperaturu jer smo jucer bili na pregledu i cijepila se i jucer nista a jutros se probudila i sva gori. Dali joj ljekove i obloge i sad se temp. pocela spustati a ona uaspala natrag. Odmah me zeludac zabolio da se opet ono ne ponovi. nikad mi do sad nije imala temp. poslije cijepljenjauser posted image . Sad cu strahovat svaki put kad se razboli. Sutra ima drugi rodendan pa se nadam da je sve to samo prolazno. a u cetvrtak idem na pregled, nadam se da e nisam jos vise otvorila sto ce biti cudo uza te sve sokove i strahove. A natjedan moram s njom u bolnicu da obavi eeg. Glava mi puca. Vepikica nadam se sa je sve uredu. Ulala mogu mislit koji si sok dozivila, ma po tim se bolnicama covjek svega nagleda. Mi smo isto kad je malema bila viidjeli svakave bolesne djece koja ne mogu mi sama jesti ma uzas, onda si zahvalan da ti je dijete normalno rodeno a sve drugo se izdrzi. Tapika javi se.

(Odgovor članu Marissa)
Neposredna veza do poruke: 2336
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.7.2014 10:11:15   
Pomalo
Victory cestitam na bebacu...
Vepikica nadam se da je sad sve ok..
Ja jutros imam druzenje sa peglom.. Pere se druga masina robice..Nisam ni znala da ovoga moze biti toliko..Uh..Morat cu zvati pomoc..

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 2337
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.7.2014 10:52:25   
TaPikapolonca
dan! ostala u bolnici, bila otvorena 7cm. rodila jucer u 17.02 emanuela 1780, 49 dug i rafaela 1770, 49dug. nismo se dobro prilagodili tako da ih nemam. u "toplom kreveticu" su. malo smo plakali po noci, ali sve ce biti ok. javim se. pusa i cujemi se!

(Odgovor članu Pomalo)
Neposredna veza do poruke: 2338
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.7.2014 11:28:29   
PENELOPI
TaPika cestitam ti na malim misicima,drzi se bit ce sve uredu.

(Odgovor članu TaPikapolonca)
Neposredna veza do poruke: 2339
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.7.2014 12:06:43   
PinkyFunkyBirdy
Iskrene čestitke svim mamicama kojima nisam do sada čestitala! user posted image user posted image user posted image Želim vam brz oporavak i zdravu i veselu dječicu! user posted image


user posted image

user posted image chocolate - 12.06. user posted image - Lana 28.05.2014.
user posted image sretnaz - 21.06.user posted image - Karla 24.06.2014.
user posted image emy0406 - 24.06. user posted image - Viktorija 27.06.2014.
user posted image Lanchicaa - 08.07. user posted image - Niko 13.07.2014.
user posted image CrazyPuppet - 10.07. user posted image - Jakov 19.07.2014.
user posted image Tea2803 - 17.07. user posted image - Jan 01.07.2014.
user posted image victory - 19.07. user posted image - Ivano 20.07.2014
user posted image Anchyloo - 27.07. user posted image user posted image
user posted image vepikica - 03.08. user posted image - Luka 14.07.2014.
user posted image Marissa - 08.08. user posted image
user posted image PENELOPI - 09.08. user posted image
user posted image Ulala - 10.08. user posted image
user posted image Marisola - 11.08 user posted image
user posted image Pomalo - 13.08. user posted image
user posted image Njanjica - 16.08. user posted image
user posted image bambina27 - 16.08. user posted image
user posted image TaPikapolonca - 18.08. user posted image user posted image - Emanuel i Rafael 21.07.2014.
user posted image ikaaa - 28.08. user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2340
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.7.2014 12:08:03   
Tea2803
Dobro jutro drage moje user posted image

Tapika draga cestitam od srca na malenim bomboncicima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedva cekamo i tvoju pricu :) pusee ,, lista stize user posted image

Ulala ja se sve nekako nadam da ce se Anchylo javiti user posted image za Njanjicu ne znam bas user posted image

Marissa to je sve lutrija kad ces rodit user posted image neko prije a neko kasnije user posted image vidjet cemo kad ce tebe ;)

Penelopi user posted image bas mi je zao malene,,nadam se da ce brzo ozdraviti,saljem pozitivne vibre i pusice :)

Cure mi smo nocas lijepo pajkili user posted image sve nam bolje ide user posted image
Kako ste mi vi danas? user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 2341
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.7.2014 12:08:48   
Tea2803
Pinky jesi me nadmasila user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2342
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.7.2014 13:18:06   
vepikica
Ta Pika - ajmeeee cestitaaaaam! Slatkici mali...bit ce sve u redu! :))) uskoro ces ih imati uz sebe! Drzi se!

Ja sam drage moje bila na hitnoj jucer saaaaaatiiiimaaaa (sta bi bilo da nije hitna?). Ne mogu vjerovat. Dosle zene trudne, prokrvarile, imaju bolove, a oni njima : sjednice i pricekajte! Ajmeee uzaaaas! Jedna zena prokrvarila, izgubila bebicu 3.put...kakve su to scene bile :(((

Samnom su ugl.isli muz i mama... Buduci da ne mogu sjedit ni stajat pustili su me dok cekam u neku sobu s krevetima i sva sreca, Luka je mogao biti samnom. Kasnije su mamu i muza pustili.
Ugl.da, popucali su mi savovi. Kaze doktorica da to groozno uzgleda, popucala sam na porodu skroooz do crijeva (jer su debili na silu isli poradjat, a sve je bilo ok -.-) i sad je to u slojevima i ovaj gornji je popucao. Nista nisu sivali opet nego pustili tako. Svaki dan idem na toaletu rane da isperu, namazu, dezinficiraju bla bla bla! I tako do daljnjega :((
Sreca da mi je bolnica blizu! Bila sam danas opet - ajmeee to je uzas, pala sam im u nesvijest. Ah... No, proci ce, bitno da sam uz Luku! UMRLA BI da su me ostavili u bolnici bez njega!

(Odgovor članu bambina27)
Neposredna veza do poruke: 2343
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.7.2014 14:19:33   
PinkyFunkyBirdy
Ajme vepikica, ne mogu vjerovati da si baš toliko popucala. user posted image Baš mi je žao. user posted image user posted image user posted image
Ako se ne varam ti si još prije masirala međicu kako nebi popucala, zar ne? user posted image Očito to pucanje nije toliko vezano uz masažu već u tome da porod mora ići svojim tijekom (pa koliko trebalo), a ne na silu. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2344
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
22.7.2014 16:06:39   
PENELOPI
Tea hvala na dobrim zeljama, za sad smo uspjeli drzat temp. pod kontrolom nadam se da se vise nece penjati. Prvi mjesec je najtezi sa bebom kasnije kad se uhodas imas osjecaj da ti je to neznam koje po redu. Drago mi je da malecki napreduje,samo tako nastaviteuser posted image . Vepikica bas mi je zao da ti se to desilo i mogu mislit kako boli kad je tolika rana. Moja nije bila velika ali bi mi svaki put oci ispale kad sam htjela sjest ili ici na wc. Ma ja neznam zasto poradaju zene na silu kad se zna kakve to posljedkce moze ostavit, cak i utjecat na mokracni kanal,kreteni. Mene su isto poradali sve ma neku brzinu i morali rezati. A lezeci polozaj je najgori moguci za radanje, ma di je to od prirodnog poroda. Neznam ja sam se jako prvi put razocarala. Pamzar mora to bit ko da idemo na mucenjeuser posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2345
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
22.7.2014 16:24:03   
sretnaz
Drage moje, ja vas čitam, ali se ne stignem javiti... Ali nije to zato jer sam rodila, jer K ipak dosta spava. To je zato jer dosta vremena provedem s N. Osim toga mm je počeo raditi i vraća se tek u 8 navecer jer ima neku edukaciju. Umornaaaa saaaam

ČESTITKE NAŠIM NOVIM MAMICAMA: VICTORY I TAPIKAPOLONCA!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ulala, strašna priča i žao mi je to što si doživjela.
Tapika, od kad sam ostala trudna s N pijem bezalkoholno pivo. U početku mi je bilo čudno, ali sad sam se navikla. A što ću kad sam ili trudna ili dojim user posted image
Vepikica user posted image , strašno. Nadam se da će rana što prije zacijeliti.

Ovaj vikend mi je bio predivan. napokon opuštena. Bez obzira na brz porod i to što sam dobro i nemam nekih problema, problem mi je stvarala crvena guza od K. Po cijela jutra sam ju previjala, luftala, prala i mazuckala i mogu reći da je koža skoro u potpunosti zdrava. I tako smo i subotu i nedjelju bili u šetnji, svi četvero user posted image

Kupila sam i steznik... baš me nervira moj veliki trbuh. Ne znam koliko će pomoći, ali bar se bolje osjećam i vizualno izgleda manji.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2346
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
22.7.2014 16:25:49   
sretnaz
U četvrtak je prva kontrola kod pedijatra. Mislim da se baš udebljala i narasla user posted image

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 2347
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
22.7.2014 16:28:55   
sretnaz
Penelopi... Sretna rođendan velikoj curi! Nemam pojma kad ću se opet javiti user posted image A žao mi je za temperaturu. I mene bi bilo strah na tvom mjestu i nadam se da je to stvarno kratkotrajno.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 2348
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
22.7.2014 17:51:44   
Tea2803
Vepikica bas uzas sta si se i ti svega naslusala i vidjela user posted image sve je to koma a njima se doslovno j...
Jos mi je vise zao sta ti se to desilo user posted image nemogu vjerovat ,, pa do kad bi trebala ici sad u bolnicu to sve ispirat? Ajme i jos k tome si pala u nesvjest user posted image hrabrice jedna drzim fige da sve brzo prode da mozes napokon uzivati sa Lukom user posted image saljem vam puno dobrih vibra user posted image

Penelopi lijepo proslavite rockas od malene user posted image nadam se da ce joj biti mnogoo bolje do sutra do njezinog rockasa user posted image ,, nadam se da se nisi otvorila draga drzim fige user posted image jooj jel ce ti i uzv raditi user posted image

Sretnaz pa ja se vec zabrinula di si nam ti user posted image mogu si mislit kako ti je jadna sve sama i raditi po kuci i pazit na djecicu ,, bas mi je zao sta si umorna user posted image a bice bolje draga user posted image
user posted image user posted image za K i njezinu guzu bravo ;))
Ako neznas kad ces se stic javiti javi nam onda kako je proslo kontrolica kod pedijatra i kolka je curkica puse vama troje user posted image

Mi smo trebali ici malo u goste pa smo lijepo okupali J da nam mirisi user posted image i onda nista od gostiju ali neka svejedno J mirisi mamici user posted image

Danas je bas neko sugavo vrijeme cijelo vrijeme cekam kad ce ta najavljena kisurina i grmljavina i prolom oblaka a skoro cijeli dan nista kise user posted image kakva im je to prognoza...user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 2349
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
22.7.2014 18:00:40   
leot
Nasa Lana dosla na svijet 21.06. sa prvim danom ljeta-prava ljetna beba. Rodena sa 3230g i 52cm. Zdrava,prava bebica.
U bolnici bile 3 dana. Imala je malo problema sa crvenim plikovima po cijelom tijelu (zbog hormona trudnoce) pa su je kupali 2 dana u hrastovoj kori.

ja se super osjecam i ovaj porod mi je stvarno bio prekrasan.

Sutra je prvi pregled kod pedijatra. Bas nas zanima kolko je narasla.
Zelim vam da uzivate u svoji bebicama!user posted image user posted image

_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!