|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 12:16:37   
nadamse
ajme curke drage koliko god sebi želim da lijepim vijestima otvorim listu, toliko to želim i vama!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio nadamse -- 2.12.2013 12:17:04 >


_____________________________

Našla sam mjesto gdje sam sigurnija nego u vlastitom domu. Našla sam jedno prazno mjesto u koje se savršeno uklapam. Pronašla sam njega, njegov zagrljaj, a time sam pronašla i samu sebe.

(Odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 12:22:13   
ikaaa
evo mene....obavila f-metriju...sve je ok...u srijedu je punkcija.... držite mi fige da preživimuser posted image user posted image user posted image user posted image
perlice ja idem na izvantjelesnu oplodnju.... a sad neznam dali postoji još koji naziv za to... nadam se da će sve biti ok...
perlice kakovo je kod tebe stanje??
kisica user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 12:30:51   
tintin
Cecilija draga baš mi je žao šta si se tako izmucila, drži se i neka brzo prodje user posted image
Ikaa draga držim ti debele fige, uz tebe smo i mislimo na tebe user posted image
Perlice Ikaa ti ide na IVF na ono šta sam i ja isla, big hug.

(Odgovor članu ikaaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 13:16:38   
perlica55
Ikaa draga, budi hrabra na punkciji,
kažu cure da se da izdržati user posted image
Znači ti si nam na IVF, user posted image  user posted image  nadam se da će biti
debeli user posted image  za 15-ak dana user posted image
Tintin mila naša user posted image , mazi bušicu i uživaj...
Popodne sam na prvoj F-metriji, pa
vam se javim kad dođem doma.. Dogovorila sam
kontrolni bris za ureaplazmu, jer  me kopka dal sam
prerano nakon antibiotika radila prvu kontrolu..
Sada je već prošlo 50 dana, pa si mislim što je
sigurno, sigurno je..

< Poruku je uredio perlica55 -- 2.12.2013 13:18:10 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 13:21:25   
perlica55
Hajmo user posted image  primajte seee user posted image  user posted image  user posted image

Trudilice:

user posted image nadamse - 03.12.
user posted image bebac24 - 04.12.
user posted image Snjeguljica_83 - 08.12.
user posted image lelaluna - 11.12.
user posted image sandra 999 - 11.12.
user posted image syringa - 12.12.
user posted image eternity - 12.12.
user posted image mali andeo - 12.12.
user posted image anamiha - 13.12
user posted image daxy - 14.12.
user posted image Farah 00 - 16.12.
user posted image perlica55 - 18.12.
user posted image nelly. - 18.12.
user posted image malena 35 - 23.12.
user posted image *Katarina* - 27.12.
user posted image ikaaa - 31.12 ?
user posted image Fiona0802 - 31.12. ?
user posted image PinkyFunkyBirdy - 31.12. ?



_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 14:20:29   
kisica
Bok drage moje, eto mojih snova..upravo mi je sestrična javila da je umrla jedna naša jako dobro poznanica, ima 30tak godina, dijete..strašno. Kao dijete i sama je ostala bez mame i o njoj i sestri brinuo se otac i baka, živjeli su preko puta nas, igrali se sa samnom, sa mojom mamom. Kasnije smo za vrijeme rata izbjegli i opet su živjeli preko puta nas, i sad evo umrla je od raka i ona. Strašno.

Perlice
mila javi nam kako je prošlo kod G.

Farah neće ti trebati odjelo, nego uživanje doma u toplome.

Snjeguljice – hehe, zašto tamna boja? Plavuša sam ti ja, tamo negdje od punoljetnosti, samo sam onda farbala sve u plavo, pa sam kasnije počela sa pramenovima.

Nadamse – kad piškiš?

Cecilija mila bogme te pokosilo sa svih strana. Želim ti brz oporavak, a ovo kašnjenje nadam se da će donijet plusić i ništa drugo.

Cure moje ja vas čitam, al sam toliko šokirana da uopće neznam što bi pisala. Hvala vam svima na komplimentima, dođem malo kasnije.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 14:23:32   
Snjeguljica_83
Kisice ubij me, ali u mojim mislima si tamnokosa! user posted image Zapravo, uvjerena sam da ovdje na forumu nema plavuša! user posted image Ma ja nemam ama baš ništa protiv njih, samo imam takva feeling. Koja glupost!user posted image user posted image

Idem kući, cure!

Pozz!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 14:38:20   
nadamse
Kisice drži se...vjerujem da si u šoku ali probaj biti što staloženija, radi malog anđela user posted image
Planiram piškiti 5.12. ako se uspijem suzdržati do tad...cijeli dan se borim da ne odem po test..
jer konstantno imam osjećaj da ću procuriti i steže me sve dole, a inače mi je tako tek kad user posted image
krene..sva sam zbunjena.



_____________________________

Našla sam mjesto gdje sam sigurnija nego u vlastitom domu. Našla sam jedno prazno mjesto u koje se savršeno uklapam. Pronašla sam njega, njegov zagrljaj, a time sam pronašla i samu sebe.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 14:55:11   
syringa
nadamse, draga, nemoj gubiti nadu.
mene je kad sam ostala trudna bolio trbuh kao da ću dobiti. nije mi bilo na kraj pameti da bi mogla biti trudna jer me bolio isto kao pred  user posted image . sve, ali apsolutno sve simptome koje i inače imam pred M sam imala i tada. jedina razlika je bila što sam češće išla piškiti. ništa drugo!
zato, nemoj se bedirati. možda je i kod tebe isto takav slučaj. navijam da je!!! user posted image
ikaaa user posted image  za pregled! bit će to sve super i ovaj mj. garant user posted image .
perlice, sretno! neka dok doca bude sve ok i da i tebi ovaj mj. bude dobitan! user posted image
cecilija, žao mi je. zabrinule smo se sve za tebe. drži se! user posted image

(Odgovor članu nadamse)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 18:27:46   
perlica55
Kisice, jako mi je žao zbog susjede user posted image
Tek kad čovjek čuje ovakve tragedije, shvati kolko
je zahvalan kaj je zdrav.. Drži se user posted image
Evo me od G.. Uzela mi je bris cerviksa, tak da
budem 100% sigurna da je otišla UP..
Imam na desnom jajniku folikul od 13mm,
endo je 6,5mm.. Savršeno za 10dc user posted image
U srijedu popodne kontrola.. Bude mi napisala
Duphaston 12 dana, počevši od dana nakon O..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu syringa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 18:54:49   
winkica
ja kao i uvijek u gužvi i trčim s posla pa na posao.bila u svadbi sad u subotu i onda saznam da će par kojima smo bili u svatovima u 9. mj postati roditelji..trudna cura..vesela ja zbog nje ali meni knedla u grlu zastala...rezultati spermiograma mog muža stižu ovaj tjedan pa ćemo vidjeti..ja se ne želim upisivati na listu jer ne želim ovaj mjesec planirati ništa.želim biti spontana i moj muž isto. no međutim na žalost nakon dugo dugo vremena (ima valjda godinu i pol) posjetile me gnjusne gljivetine... uf što sam poludila sva sreća pa su tek u početku pa ću ih na vrijeme riješiti...

želim vam svima plusice ovaj mjesec pod bor odnosno pod srce!!!

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 19:01:48   
winkica
sad vidim kako sam sve smuckala u jednu rečenicu..ma vi razumijete ženu koja stalno negdje žuri :-) ;-) ;-) ;-)

_____________________________

Ovdje nema mjesta za tugu...!!!

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 19:27:30   
Farah 00
winkice razumijemo te i u jednoj recenici user posted image i ja cesto sve pisem u jedno jrecenici ovdje na RR, bitno je da se druzimo, a ne kako ce izgledati recenice user posted image Navijam za dobar nalaz TM user posted image user posted image

Kisice zao mi je za tvoju poznanicu user posted image Život je čudan, ne znamo sta nas sve ceka....

Snjeguljice samo da prijavim da ovdje ima jos plavusa, npr. JA user posted image user posted image

nadamse ja se zaista NADAM da ces ti ugledati user posted image jos ovaj mjesec i to ubrzo (05.12), do tad navijam user posted image user posted image

(Odgovor članu winkica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 20:41:31   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, ljubim i grlim vas sve do jedne! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Falite mi jaaaaaaaaaaaaaaaaako puno! user posted image
Vidim da bi moglo ubrzo biti jako lijepih vijesti! Navijam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Perlice draga, ajde NAPOKON da ćeš dobiti Duphaston. user posted image
Kisice, prekrasna si i mogu ti reći da ti buša odlično stoji! user posted image
Jooooj najrađe bi svakoj nešto napisala, ali samo sam u prolazu. user posted image
Daxy, winkice, andydea, tintin, Jasmina, bucika, ikaaa, Katy, Farah, syringa, nadamse, Snjeguljice, kisica, malena, Fiona, bebac, Safobi, i sve ostale koje nisam nabrojala grlim vas puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
O sebi neću puno pričate već virnite na moj grafić. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 21:10:57   
perlica55
Winkice draga, žao mi je kaj nisi na
odbrojavanju user posted image ak bude
novosti javi nam user posted image
Pinky gudo jedna, htjela sam te kritizirati
jučer jer zabušavaš u BT, al sam zaboravila..
Pa ti imaš pozitivnu trakicu user posted image user posted image
bacajte se u akciju, ne puštaj M ni sutra na
miru user posted image user posted image Sretno
mila... Budući ti ovaj ciklus nije slonovski,
javi nam datum tvog user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 2.12.2013 21:13:16 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 21:44:27   
cosak
Drage moje, znam da neke od vas misle na mene, hvala vam na tome user posted image daxy draga vidjela sam da si neki dan pitala za mene, za nalaze.... :*
evo sad je stigao jedan dio... tj. samo stitnjaca, progesteron jos moram cekati...
uglavnom ovo izgleda da nesto bas nestima, sutra idem i kod ginekologa i kod dr. opce prakse... vrijednosti su fuj grozne, ne zelim ni gledati, ni misliti, ni citati...moje vrijednosti odskacu jako puno od referentnih, sto puta je vece (u jednom slucaju) i manje (u drugom slucaju) nego sto bi trebalo biti,
bas citam malo na netu i bas sam tuzna, drzim se i pred mm i pred mojima, nekako se ne dam, nezelim da se oni brinu, pa pokusavam ostati "hladna" ali muci me to, bas mi je nekako tesko...jedva cekam sutra da cujem od dr. sto je...user posted image

_____________________________

*Bog će uvijek svakom dati, samo treba vjerovati!!!*

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 23:01:54   
daxy
hej,curke.

cecilija draga žao mi je zbog svega. user posted image
Drago mi je da si bolje i da si nam se uspila javit. Brzo nam ozdravi.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cosak draga,stvarno mi je žao. Javi nam što je doktor rekao.

pinky user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za ovulaciju! Napokon!
Kad je datum? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

parlice super za F-metriju! user posted image user posted image Sad čekamo akciju! user posted image user posted image

winkice samo uživajte,nadam se da ćeš nam javiti sretnu vijest. user posted image user posted image

kisice draga,ma ti si nam prekrasna trudnica. user posted image user posted image user posted image
Žao mi je zbog poznanice,jako je žalosno kad tako mladi ljudi odu... user posted image user posted image user posted image

farah čekamo tvoje nalaze. Bit će sve ok,sigurna sam! user posted image

nadam se obraduj nas sa user posted image ! user posted image user posted image


Curke,moja O je izgleda bila kad sam i mislila,samo mi temperatura nije skočila nego pomalo raste,jedva čekam ujutro izmjerit. Pokrili smo dan prije,dan O i dan poslije (iako ovaj dan poslije nismo planirali,dogodilo se).
Sad čekamo jutro da BT potvrdi O i onda još 11 dana do dana user posted image .
Baš sam optimistična ovaj put! user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio daxy -- 2.12.2013 23:04:27 >


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu cosak)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
3.12.2013 0:15:14   
Farah 00
daxy tako i treba samo optimisticno i na kraju ce i rezltat uroditi plodom user posted image user posted image user posted image

pinky neka si nam se malo javila, pozelje smo te user posted image A za ovulaciju bravo user posted image user posted image

cosak jesam li ja to skontala da ti nalaz stitne nije uredu? Koje su ti vrijednosti i koje hormone stitne si radila? Javi nam sutra obavezno.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
3.12.2013 6:43:15   
Fiona0802
Pinky i Cosak drage, bas nedostajete!
Pinky user posted image user posted image user posted image za O! Znam kako je kada je docekas u tim nasim slonovskim ciklusima! Ne puštaj M sada!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Cosak, nemoj biti tuzna, pozitivno je što ste na putu pronalaska problema, dakle moći ćete ga i riješiti! Budi hrabra i vjerujem da će biti prelijepa nagrada za kraj! Da te utješim, moja sestra je osim PC jajnika ( koje imam i ja ) imala, a i dan danas ima grdih problema sa štitinjačom, nenormalne nalaze, pa ima zdravog i predivnog dečka! Koristi lijekove i naučila je živjeti s tim...najgori dio je bio kada nije znala što je...
Kisice, preslatka si trudnica!
Hajdemo user posted image user posted image user posted image user posted image na sunce!!!
Svima šaljem puno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Al'' duge su minute, u svakoj od njih može po jedna vječnost stati...

(Odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
3.12.2013 7:30:58   
Snjeguljica_83
Dobro jutro, svima! user posted image

Pinky bas mi je drago sto si se javila... user posted image Falila si nam. Jedva cekam da nam se vratis! Bravo za O!user posted image user posted image user posted image Lijepo je vidjeti zelenu boju na grafu.user posted image Samo dajte, bacajte se u akciju!

Sinoc me poceo boliti trbuh, onako kako to ne zeli ni jedna od nas... user posted image

A vec sam rekla da ne polazem prevelike nade ovaj ciklus... Nada posljednja umire, mozda Sv. Nikoka ucini cudo / svakoj donese user posted image u cizmicu!user posted image

Pozdravljam vas sve!user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Fiona0802)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
3.12.2013 9:36:35   
perlica55
Cosak draga, žao mi je zbog loših nalaza..
Nemoj čitati glupi net, ponekad čovjeka boli
glava, na netu ispadne da ima tumor na mozgu user posted image
Budeš vidjela kaj će ti G reći, mislim da se sve da
popraviti.. Važno da ste otkrili gdje je problem ..
Snjeguljice draga, dok nema user posted image  ima nade za user posted image  user posted image
Daxy mila moja, user posted image  user posted image  user posted image  za optimizam..
Svaka ti čast, tak i treba.. Držim figeeeee..
Ika draga, javi nam kakvo je stanje.. Mislim
na tebe i šaljem user posted image user posted image user posted image
Pinky mila, user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za skok tvoje BT user posted image
Mislim da piškiš testić tamo oko 17/18.12, ne??

Curke s početka liste, bližu se datumi,
molim simptomiće na sunce user posted image  user posted image  user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 3.12.2013 9:40:54 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
3.12.2013 9:47:34   
Snjeguljica_83
Perlice nemam simptoma nikakvih! Prošli mj. sam imala nabrekle grudi, ovaj mj. ništa s velikim N. user posted image
Samo eto što me bolio trbuh, to me izjeda... user posted image Ali kao što kažeš, nije gotovo dok nije gotovo! user posted image user posted image

Nadamsegdje si?! Javi svoje trudničke simptome! user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
3.12.2013 9:52:34   
anamiha
pozz drage mojee, zao mi je zbog svih losih stvari koje se dogadjaju,zivot je nepredvidiv, nikad ne znamo sta ce sutra bit. ..... ja uvijek kazem,hvala Bogu sto nije nesto gore...

zelim vam svima da
se najljepse zelje ostvare za Bozic :) te da ugledate plusice ;) :*

ja se ne nadam ovaj mj, imali smo akciju 10dc i prvi i drugi dan poslje ovulacije... ( tako da ce M sigurno doci)

iduci mj cemo se vise potrudit :)



(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
3.12.2013 9:53:47   
bebac24
heej cure kako ste mi?? ja imam simptom onaj koji i vec duuugih godinu dana user posted image a to je evo samo sta nije stiglauser posted image user posted image
ali dobro.. tako valjda mora biti.. ocekujem je vec danas...
kisice pa ti si bas predivnauser posted image mislim da bi sve redom htjele sta prije tako izgledatiuser posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
3.12.2013 11:10:08   
syringa
pozdrav drage moje!
bebac24, nemoj gubiti nadu do kraja.
možda ipak bude pozitivan testić!!! user posted image
nije gotovo dok nije gotovo.
i mene je bolio trbuh i bila sam uvjerena da ću dobiti user posted image .
išla sam raditi test 28dc, onako radi reda pa bilo user posted image .
zato, nemoj reći da je gotovo dok test nije negativan.
nadamse, kakvo je stanje kod tebe? jesi kupila testić?! user posted image
bili bi svi presretni da na početku liste kraj tebe bude user posted image .
navijam!!! user posted image  user posted image  user posted image
snjeguljice user posted image  za optimizam! to se traži!
možda je kod tebe nedostatak bilo kakvih simptoma znak user posted image .
moja prijateljica nije imala nikakvih, ali baš nikakvih simptoma.
svaka žena je drugačija. navijam da te zaobiđe user posted image  i da ovaj mjesec ugledaš user posted image .
pinky, perlice, ikaaa, daxy -sretno. to je taj mjesec! user posted image  vidjeti ćete.
prosinac je dobitan. user posted image  glavu gore, optimizam pod ruku i po user posted image !
svima ostalima želim puuunoooo sreće u akcijama. nogice gore! user posted image
kod mene se počelo nešto događati, hvala nebesima!
jučer me lagano počeo boliti trbuh tako da se nadam da sve bude ok i da se ciklus vraća u normalu.
nadam se da user posted image  dolazi skoro. jedva čekam da je odradim pa da krenem u odbrojavanje!!!!!!! user posted image


(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!