|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
30.11.2013 21:51:31   
daxy
Hej,curke. Kako ste mi?

Ja se vratila doma. Bili smo malo u prirodi,MM i ja. Super nam je bilo. Pala je i akcija.
Sad kad sam došla doma primjetila sam eggwhite sluz. user posted image user posted image Jaaaako rastezljivu.
Mislim da smo ovaj mjesec baš pogodili akciju! user posted image user posted image user posted image
Danas sam osjetila laganu bol na lijevoj strani koja se protezala prema maternici. Jel moguće da je to znak ovulacije?user posted image To bi bilo čudo jer ne osjetim te O nikako...

Moram vam reći da sam jako sretna i super nam je bilo. Sad samo čekamo dan D. user posted image user posted image

ikaaa pa to su super vijesti! user posted image user posted image Jedva čekam ponedjeljak da nam javis još dobrih vijesti!

farah jesi potrošila sve novce? user posted image

kisice user posted image user posted image user posted image

perlice ma moram ga malo mučit. user posted image user posted image user posted image
Odmarat će poslije O. user posted image
Lijepo se provedite,treba izdržat tu apstinenciju. user posted image

Svima vam šaljem user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
30.11.2013 21:54:56   
daxy

Trudilice:

user posted image nadamse - 03.12.
user posted image bebac24 - 04.12.
user posted image Snjeguljica_83 - 08.12.
user posted image lelaluna - 11.12.
user posted image sandra 999 - 11.12.
user posted image syringa - 12.12.
user posted image eternity - 12.12.
user posted image mali andeo - 12.12.
user posted image anamiha - 13.12
user posted image daxy - 14.12.
user posted image Farah 00 - 16.12.
user posted image perlica55 - 18.12.
user posted image nelly. - 18.12.
user posted image  malena 35 - 23.12.
user posted image *Katarina* - 27.12.
user posted image ikaaa - 31.12 ?
user posted image Fiona0802 - 31.12. ?
user posted image PinkyFunkyBirdy - 31.12. ?


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
1.12.2013 0:06:00   
kisica
Hejić curke moje, eto nas..gledam samu sebe i čudim se kolikiiii trbuh imam..želim vam od srca da vam ovaj Božićni mjesec donese ovako velike trbuhe (naravno ne od jela, nego od bebica).

Daxy super za lijepo proveden dan i super za akciju. Sad čekamo brojimo i navijamo da vidimo plusić iz aviona.

Cecilije i dalje nema, kao ni vijesti o njoj. Baš me to žalosti sada pomalo. Bilo bi mi jako drago da uživa u radosnoj vijesti, ali ova šutnja me baš plaši pomalo.

Bucika, bebac, Jasmina - gdje ste nam curke? Kako ste?

Pinky mila šaljemo ti velikeee pozdrave.

Ika - kako to ide kod tebe, kad bi mogli znati dan za testić? Vidim da ti stoji zadnji dan ovog mjeseca, pa me zanima.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
1.12.2013 7:45:09   
Snjeguljica_83
Jutro, cure!

Evo bas sam pregldala sve pojmove iy mog sna u sanjarici. NIje dobro! Skoro nista! Krv, porod.. m aod reda sve! Neka bolest, brige, problemi, smrt u obitelji, pa cak i novost. Mislim ybilja! user posted image

Sve vas lijepo poydravljam i zelim da prosinac zapocne jednim user posted image i user posted image user posted image

Idemo, cure! Navijam za zas! Puse!!!user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
1.12.2013 10:51:55   
perlica55
Snjeguljice draga, nemoj se opteretiti
snom.. Nisi uopće trebala gledati u sanjaricu..
Joj nadam se da će biti sve dobro...
Daxy mila user posted image za akciju u prirodi user posted image
Dobro vas murjaci nisu uhapsili user posted image
To ti je vjerojatno O.. Ja je osjetim uvijek,
puka me jajnik i kad ustanem imam osjećaj
da će mi "sve ispasti kroz rupu" ahahahaha
jesam objasnila user posted image user posted image
Farah, kak je bilo?? Jeste se nakupovali??
E da, i što se tiče apst. od akcije, uopće mi ne pada
teško.. Iskreno, nisam vam je nešto posebno
ovisna o akciji.... Pogotovo nakon O pred M,
želja mi je jednaka nuli... Ovo sam napisala
najiskrenije... U prvom dijelu ciklusa baš imam
i volju i želju, al pred kraj ciklusa, nekak nestaje..
Takva sam cijeli život, ne samo od kada radimo
na user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
1.12.2013 13:51:22   
ikaaa
evo i mene malo....evo ručali...lijepi je dan vani pa ćemo ja i mm malo u prirodu da uhvatimo zraka.... a što se tiče mene malo me janici pikaju.... ali ne stalno samo na momente.... kisica ja čekam radosnu vijest 19/20.12---ali neznam kad će mi ginić reći da vadim betu...prošli puta sam ju vadila 6 dana prije.... tako da ću sve znati kad mi naprave trasver..... valjdauser posted image ...ali nema veze bitno je da se ja dobro držim i da sam sva nekako vesela..iskreno mislila sam da ću samo plakati od tolikih hormona ali ispostavilo se drugačije barem za sad...user posted image
perlice tako ti je meni želja za keksićem user posted image user posted image isti slučaj...ali sad ovaj ciklus kako si dajem pikalice želja je velika a ne smijemouser posted image user posted image user posted image user posted image ...ali dobro bitno je da se moje bebice prime...sutra opet na f-metriju...pa vam se javim.....

_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 81
   [Brisano sporočilo]
1.12.2013 15:10:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu ikaaa)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
1.12.2013 16:11:54   
daxy
kisice mislim da mogu službeno objavit da ti svi mi zavidimo na trbuhu. user posted image user posted image
O kilama ne razmišljam puno,al to je oblina koju priželjkujem. user posted image

perlice ne dolazi murija tamo Zapravo,samo uski krug ljudi ima pristup tom mjestu,tako da smo bili sami daleko od grada. Uz vatricu. Mjesto kao stvoreno za pravit bebu. user posted image

ikaaa lijepo se provedite.

katarina ja isto jedva čekam uzgojit trbušinu. user posted image user posted image
Iste smo građe,kruškolika linija. Ja imam 1,65 i negdje oko 60 kg. Nekad dođem i do 65,al ne vidi se puno na meni kad se to lijepo rasporedi. Sad se bojim da sam opet pala ispod 60. user posted image ,a ta kilaža mi ružno stoji. Izgledam previše mršavo (po mojim nekim standardima) ,a najviše odu cike i guze... user posted image
Ništa,morat ću malo više papati sad za blagdane. user posted image
Ne znam ni ja gdje je to lijepo vrijeme. user posted image Ovdje puše i pada.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
1.12.2013 17:39:11   
kisica
Snjeguljice vidim da je i tebe san doslovno zastrašio čim si kopala značenja, ali opet u tome ti nemora biti baš ništa.

Perlice kako si ti, sve nas pitaš kako smo, a od tebe ništa. Što se tiče tvoje želje, ja ti isto prije nekako pred mengu nikad nisam imala volje. A sad da ne govorim, mislim da je mm lud već.

Ika – ajde onda jedva čekam to sve. Samo nek to prođe, pa ćemo brojati i navijati.

Katarina – da, da…lijepo je kad si trudan i imaš ogroman trbuh, sjedneš na wc da se popiškiš pa zoveš muža da te digne..lol…ili se sagneš da opereš kosu pa te pokoči…Jutros smo ti mm i ja imali takav razgovor, tj.on je surfao u kuhinji, a ja sam ležala sa malim još i osječam kako me koči, a moram piškiti..i ja ti lijepo „O dragi, ja moram u wc..dođi da se podignem..“ a on ti surfa i ništa. Ja probam lijevo, neide, ja desno neide..i onda „Dragi, ja ću piškit u krevet“ da vidiš al je doletio..hehe..samo da dobijete te plusiće a onda ćemo o lijepim trudničkim zgodama…

Daxy – od srca ti želim ovakooo vejiiiki trbuh sa bebicom unutra, može i sa dvije..samo da dobijete svoje paketiće.


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
1.12.2013 17:49:51   
kisica
user posted image
picture share

Ovo smo sada :)
user posted image
online photo sharing

I od srca vam želim da već od ovog mjeseca krenete mojim putem, da dobijete plusiće sve i jedna, i da vam trbuh bude još i veći od moga jer ste to zaslužile.user posted image

< Poruku je uredio kisica -- 1.12.2013 17:53:42 >


_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
1.12.2013 18:47:38   
perlica55
Ikaa draga, sretno sutra na f-metriji..
Javi nak kak je prošlo.. Nisam upratila
koju vrstu MPO-a ćete koristiti ovaj put?!
Pa nam i to javi..
Kisica, pa ti si nam jaaakoo zgodna trudnica..
Nisi se udebljala ništa, samo je trbuh narasto user posted image
MM i ja bili na Malsimiru pogledat tekmu,
pa otišli na ručak.. Sada čekam da mi dođe
curka koja me depilira.. Sutra sam kod G na
F-metriji, pa moram imati finu frizuricu, ne?! user posted image
Javim vam sutra predveče kakvo je stanje..
Eto, kiss za sve trudilice i trudnicu..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
1.12.2013 23:01:42   
Farah 00
kisice pa ti si jedna jako lijepa i zgodna trudnica, samo ti stomak narastao, bas si preslatka trudnica user posted image

daxy bravo za akciju u prirodi, samo kako vam nije bilo hladno, kad kazes da puse i pada, sigurno vas je vatrica ugrijala i naravno ljubav user posted image user posted image

Ja sam danas kupila novo ski odjelo za skijanje, a zaista se nadam da necu moci skijati ove zime, nego cu ugledati user posted image i samo fino setati u njemu da mi bude toplo.... Ne bi ga ja ni kupovala, nego me MM nagovorio, bila dnevna akcija u intersportu 30%.

Perlice, ikaaa sretno na F-metriji sutra user posted image . Perlice kakava je frizurica ispalauser posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 7:28:53   
Snjeguljica_83
Cure, pozdrav!

Kisica,
nisam te tako zamisljala. Pri tom mislim da sam mislila da si crnka ili brineta, ne plavusa. user posted image Najozbiljnije.user posted image Trbuh ti dobro stoji. Samo trbuh te odaje da si trudnica! Takva sam i ja bila. S tim da sam uvijek usporedjivala trbuhe drugih trudnica sa svojim i uvijek je moj bio manji od njihovog, a bile smo u istom tjednu trudnoce! user posted image Nitko mi nije vjerovao da sam svega 2 tjedna od termina, a tek kad sam jos deset dana produzila..... Zelim ti pravi skolski porod!user posted image


Istina, bolje ne gledati sanjaricu. Eto, vrag mi nije dao mira jer je bilo dosta detalja koje sam morala skicnuti.user posted image

Idem se spremati za posao, vrijeme mi je... PUsa svima!!!


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 7:53:50   
perlica55
Jutro curke user posted image  user posted image
Farah, nadam se da će ti ski odjelo trebati samo
za šetnju user posted image  user posted image  user posted image  Frizurica je savršena user posted image  user posted image  user posted image

Nadamse i bebac, drage moje kakvo je stanje
kod vas?? Datumi se opasno bliže.. Držim fige za user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 8:05:54   
nadamse
Kisice preslatka si user posted image
Curke moje vještice nema, ali nema ni nikakvih znakova za ništa.
Ne znam ni dali da piškim ili sačekam koji dan...jedino me žgaravica sinoć opasno zezala, ali mislim da je to zbog pizze u kasnim satima...user posted image
Pusa svima, tipkam vam ako dođe do promjena user posted image


_____________________________

Našla sam mjesto gdje sam sigurnija nego u vlastitom domu. Našla sam jedno prazno mjesto u koje se savršeno uklapam. Pronašla sam njega, njegov zagrljaj, a time sam pronašla i samu sebe.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 8:09:22   
perlica55
Nadamse user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  navijam..
Koji ti je dc danas?? Kad inače dolazi user posted image  najkasnije?
Možda da pričekaš datum kad bi inače stigla menga,
pa da piškiš testićč...
Bilo bi lijepo da ista starta user posted image  
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Sada sam se opet Cecilije sjetila user posted image  Draga, ak
nas čitaš, jevi nam se.. Čudno mi da ovoliko dana niš ne pišeš..
Pozdravljam i dragu Lili, kad će imati vremena, nek nam se
i ona javi.. Vjerujem da joj je teško, šaljem user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 2.12.2013 8:14:22 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu nadamse)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 8:14:14   
nadamse
danas mi je 32 dc, a zna šetati otprilike do 35og...
po datumu bi trebala sutra stići...
ajme bilo bi super kada bi lista krenula sa user posted image ...
navijam za svih nas skupa da se još ovaj mjesec preselimo na neki drugi forum user posted image user posted image

_____________________________

Našla sam mjesto gdje sam sigurnija nego u vlastitom domu. Našla sam jedno prazno mjesto u koje se savršeno uklapam. Pronašla sam njega, njegov zagrljaj, a time sam pronašla i samu sebe.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 8:15:47   
perlica55
Hajde fino, sada nam napiši točan datum kad ćeš
piškiti, tak da te držimo za riječ user posted image  user posted image  user posted image
Joj nadam se da user posted image  neće doći i da ćeš nam
javiti fine vijesti za koji dan user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu nadamse)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 8:20:05   
nadamse
hmmm mislila sam 5.?ili je to predugo? user posted image
ajme tako sam nestrpljiva...ali nekako me bolucka dole kao da će doći, iako mi to baš nije svojstveno..
inače me boli tek kad dođe vještica ali neću se puno nadati da se ne razočaram opet...

_____________________________

Našla sam mjesto gdje sam sigurnija nego u vlastitom domu. Našla sam jedno prazno mjesto u koje se savršeno uklapam. Pronašla sam njega, njegov zagrljaj, a time sam pronašla i samu sebe.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 8:25:09   
syringa
jutro drage moje! user posted image
vidim zanimljiv vikend ste imale. user posted image
kisice, user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image !!!
nadam se da će i nama ostalima narasti takav trbuh. user posted image
perlice, ikaaa- navijam za vas. sretno i nek bude sve kako treba.
daxy- user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image !!!!!!! baš si me nasmijala. bravo, bravo!
nadamse- navijam iz petnih žila za user posted image . to bi bio krasan početak mjeseca!
sretno, draga! kupi testić pa da se sve zajedno veselimo. user posted image
ostalim trudilicama koje su bile u akciji- želim da po redu kako idu datumi ovaj mjesec slažete user posted image .
bit će ovo JAKO dobar mjesec. imam hanč! user posted image

< Poruku je uredio syringa -- 2.12.2013 8:30:24 >

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 8:45:34   
cecilija
Jutro trudilice!

Eh, neznam odakle da pocnem...
Bila sam u bolnici do prejucer tj. petka...user posted image , imala sam autnu uplalu zeludca i dvanaesnika( tj. jos uvije imam).Stanje mi se pogorsalo od onda kad sam se zadnji put javila...povracala sam sto god sam pojela i strasno me bolio zeludac i cijeli trup pa sam zavrsila prvo na zaraznoj pa vinogr..
da, mislim da sam zadnji put pisala da idem po test?
I otisla sam onda kod sestre i tamo napravila-negativan...onda sam povracala i skoro se srusila koliko mi je slabo bilo...bila sam na infuziji 2 dana pa strogoj dijeti i jos uvijek..pijem antibiotike jos 2 tjedna, ali osjecam se puno bolje..nemam vise tolike mucnine...
Uzas, sto sam prosla...gastrosopiju mi radili 2 puta i ultrazvuk-ostecena mi malo je sluznica stijenke zeluca zbog jake kiseline koju sam imala...otuda bolovi i povracanje...user posted image
I eto, user posted image jos uvijek nisam dobila...dns mi 43dc..ali ne cudim se jer mi vjerojatno dojenje koci ovulaciju...tocno sam osjetila kako sam bila u bolnici i nisam dojila, odmah me jajnici poceli probadati..imala sam stalno sluz promijenjivu..i eto sad cekam da vjestica dode,ma skroz mi je poremecen ovaj ciklus...
user posted image
Sad idem na kontrolu, nisam stigla nista citati, sve vas pozdravljam i citam kasnije kad se vratim!
LJubim vas sve!user posted image

(Odgovor članu nadamse)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 9:03:18   
anaxx
Ajde neka si se javila i neka si bolje, svi smo se već zabrinuli... drži se!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu cecilija)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 10:14:52   
perlica55
Nadamse držim fige, najdalje 5-og piški user posted image  user posted image
Cecilija draga, jaako mi je žao.. Joj, baš si se
namučila s povračanjem i ostalim.. Drago mi je
da ti je bolje, šaljem user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 10:52:22   
Snjeguljica_83
Cecilija, baš smo se zabrinuli za tebe... user posted image Dobro je, neka si nam živa i zdrava. user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje prosinac 2013.
2.12.2013 11:38:58   
Farah 00
cecilija drago mi je sto si se javila i da ti je sada bolje, mada si prosla te muke po bolnici, ali bitno je da se oporavljas. Big hugić user posted image

nadamse da ces otvoriti nasu listu sa user posted image i tako nam najavis pocetak jako plodnog mjeseca user posted image

Ja jutros radila i ostale hormone stitne FT3, FT4 i antitjela, nalazi ce biti gotovi u slijedeci ponedjeljak. Trebala mi je ponoviti i TSH, bez obzira sto sam ga radila prije 15 dana, ali ne htjede, kaze ove analize su skupe, ne moze to tek tako.... Htjedoh joj reci pa naravno da znam da su skupe, koliko mi se mjesecno odvaja od plate za zdravstvo vidim svaki put na platnoj listi... A opet pola stvari odem privatno odraditi user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!