|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   slab grlic
11.10.2013 18:42:28   
janaaj
Pozz drage moje.juce sam imala spontani zbog slabog grluca gdje sam se otvorila u 21tj i morala roditi..eh zanima me sta sad kad htjednem opet bebicu?dr je rekao da se radi nesto u vezi grlica..zanima me sta?kako?jeli bolno?i jel rade odma dok zatfudnis ili kad bude 20tj?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: slab grlic
11.10.2013 19:03:38   
kisica
Vjerovatno je mislio na serklažu, tj.postavljanje šava na grlić kako bi se spriječilo otvaranje grlića.
Meni je rađen u 25om tt jer sam se otvarala, ali mislim da se to može i ranije čim otvaranje počne.
Radi se pod anestezijom, nakon buđenja mene nije boljelo ništa, tako da mislim da to i ne boli.
I nakon toga slijedi mirovanje, nema hodanja, nema sjedenja, odnosa, ničega zbog opasnosti od toga da šav pukne.
Meni su rekli da ako pukne nemože se postavljat opet, međutim čula sam i teoriju da može tako da ti tu informaciju neznam točno.
Šav se skida oko 2-3 tj.prije termina.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu janaaj)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: slab grlic
11.10.2013 23:27:04   
janaaj
Hvala lijepa na ogdovoru..ja zivim u Finskoj i cula sam da postoje i neki flasteri za to neznam vise inf o tome...zanima me jel to mirovanje mora biti u bolnici ili moze i kucno?pisi te svoja iskustva..user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: slab grlic
12.10.2013 0:47:58   
kisica
Bolničko je dva tri dana,nakon toga kucno.

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu janaaj)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!