|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: LJetne bebice 2013g
23.9.2013 17:06:32   
mamasita
btw ganja vidim da si iz rijeke,Zvane je prepre ime,obožavam starinska imena,nama bi bio Frane da je bilo dečkićuser posted image
onda smo susede tako rećuser posted image

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: LJetne bebice 2013g
24.9.2013 15:09:42   
mamasita
dobile smo 1300g u mjesec dana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cika rules user posted image
totalnio ste neaktivne user posted image

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: LJetne bebice 2013g
25.9.2013 11:11:27   
mamasita
jutroooo pa gdje steuser posted image

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: LJetne bebice 2013g
25.9.2013 13:13:57   
plavka
Dan curke,
evo mi upravo stigli sa pregleda sa Rebra, natukli smo dobrih 6 kg. K. supač napreduje veli dok. da još bar zdrži 2 mj. a idealno bi bilo da ima 6 mj.
povečao nam je dozu ljekiča..... krajem 10-tog. novi pregled i imamo pregled i u Linzu...
Evo ima već cca 5 dana kako se ne budi po noći već spava do 6h kada pije lijek user posted image user posted image user posted image ( da neureknem) ali ja se ipak budim oko 3-4h da ju pogledam...
Preko dana smo neuredni što se tiče spavanja, nikako da odspava bar 2 h u komadu već sve nekaj po 30 min.... grrrr
Jučer sam skuhala za danas, a ja pokušavam od ovog tijedna izbaciti grickalice i smanjiti kruh....nemrem si trbušinu gledat više i žalosna sam kaj imam toliko robe a u niš nestanem...
Kaj ima kod vas???

< Poruku je uredio plavka -- 25.9.2013 13:15:38 >


_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: LJetne bebice 2013g
25.9.2013 14:26:21   
sarah_zg
Evo i nas na raport!
Imamo krstenje u subotu pa sam malo pod stresom iako cemo bit u restoranu.
A je inače ok, super spava po noci uz jedno ili nijedno budjenje, ali slabo po danu. Jedan dan spava, sljedećih 5 ne spava. Takav je i G bio. Ja bi isto trebala na neku dijetu. Za početak izbacit slatko. Rekla sam da bum od 1.10.!

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: LJetne bebice 2013g
25.9.2013 22:54:38   
mamasita
hej žene pa di ste mi sve,baš va nema a tako smo se lijepo družle u trudnoći,evo ja žderem pahuljice sa mlijekom,mm spava,curke spavaju,ja tek sad pošteno sjela odmoriti mozakuser posted image
PLAVKAma bravo za veliku Klaru ljepoticu,ma baš lijepo rastete,ajde biti će sve to ok user posted image ljubimo ju moje curke i jauser posted image i tebe naravno,ajde ne brini oko tih kg otići će ne brini ima vremena,meni su ostala 2 viška i to oko trbuha i guzice naravnouser posted image
SARAHsuper za krštenje,želim vam da se lijepo provedete,mi smo tek lani curke krstili i bili napravili veliku feštu a P planiramo ubrzo,samo kum i mi to je to user posted image super za Anu jepoticu,ma prava je ona curičkauser posted image
druge cure,di ste,kako nam bebice,mamice,druga starija dječica?
meni mm na go pa odmaram malo živce od svegauser posted image user posted image user posted image
ajmo molit ću raport

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: LJetne bebice 2013g
26.9.2013 10:29:56   
Pipi 33
Dobro jutro svima!
Mi smo popile nasu kavicu, sad malo procitala forum i onda se idem razletiti po kuci, da obavim kucanske poslove dok mi L spava!
Inace ona je super, papa ciku, spava.. Otkrila sam savrsenu stvar kad smo u šetnji, onda ju stavim u klokanicu i spava po 3 sata, a u kolicima 20 ak min i odma otvara oči!
Muz mi je poslovno na putu, vraca se tek sutra kasno navecer, tako da cu prvi put spavati sama s djecom i nekako me pomalo strah toga...
Ali od pon je i on 2 tj na godišnjem pa se jako veselimooooo!!!!!!!
Krštenje smo odlučili odgoditi za proljeće, sad bi nam bilo sve nabrzaka!
Pusa

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: LJetne bebice 2013g
26.9.2013 11:19:43   
and1
dan!
evo mi smo jucer proslavili 3 rodjendan moje velike cure user posted image .
danas sam sa E bila kod ped.na kontroli, ima 6400g, dobila je kilu i sto u mjesec i tj dana, i 62 cm je duga, narasla je 2 cm,a opseg glavice sa 36,5 na 39 cm user posted image
dobila je 2 cjepiva i vjerujte da mi nije bilo svejedno dok sam joj tamo drzala rukicu i nogicu u meni se samo vrtio film koje otrove sada njeno malo tijelo sada prima.. ali jos nemam hrabrosti odbiti cjepivo i prihvatiti sve posljedice zbog odbijanja sto idu.. user posted image

uglavnom, strasno mi ide na zivce sto eto ne spava u komadu vec se budi svakih 30-45 min. onda grinta.. zatim nece dudu niti ista tome slicno, kad god ju pocne vuci krene ju na povracanje,pa ju onda stavim na sisu i frajerici to ocito sluzi umjesto dude ali kada krene mlijeko onda se ljuti,place, pa budemo mokre i ja i ona i sve oko nas!

pipi mi od mj dana spavamo bez tate, jer on ima i 3. smjenu i sve bude super.. u biti mi je isto bio on doma ili ne jer se tako i tako frajer ne dize po noci ni za jednu a ni drugu..bude mi i lakse jer stariju stavim spavati samnom pa se odmorim user posted image

plavka si pitala ako je ono slinjenje i perutava koza od lijekova? inace potpisujem ruwenzor aderma je odlicna za to!

ganja welcome! user posted image

< Poruku je uredio and1 -- 26.9.2013 11:20:15 >


_____________________________

25.09.2010. - mamina princeza V :)
16.07.2013.- stigla nam jos jedna princeza E :)

(Odgovor članu Pipi 33)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: LJetne bebice 2013g
26.9.2013 12:57:30   
mamasita
hello žene!!
evo mi bili sa curkama vadit krv i briseve dat,jer N ima upalu grla,tako da smo od 7 na nogamauser posted image moram ih pohvaliti bile su predobreuser posted image user posted image
evo P je na sisi opetuser posted image user posted image
meni od države danas sjelo 2320knuser posted image user posted image
i tako
and1 SRETAN ROĐENDAN VELIKOJ PRINCEZIIII sa zakašnjenjemuser posted image

(Odgovor članu and1)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: LJetne bebice 2013g
26.9.2013 13:00:15   
mamasita
pipi ma bravo za godišnji,nadam se da ćete uživatiuser posted image
tako i od moje sestre malena isto samo u mei tai se voli nositi,prasice jedne user posted image

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: LJetne bebice 2013g
26.9.2013 23:02:50   
ganja
Pozdrav, žene, hvala na dobrodošlici! user posted image

mamasita, da, u RIjeci sam, iako sam inače iz Pule, i meni i mužu je ime prva liga, a skoro smo odustali od njega jer su reakcije rodbine bile straaaašne...a onda smo zaključili - nek' si rađaju svoju djecu pa nek' im daju imena koja žele...ionako će se za par mjeseci naviknuti i biti će im super user posted image gdje si u Rijeci? Mi smo na Turniću...i koliko sam skužila - imaš tri djevojčice? Super, puna kuća! user posted image

Mi danas imamo tjedan dana, u odnosu na vas - sitno, ali nama su to velike brojke! ;) Čini mi se da su mu se obraščići zaokružili, a moja patronažna baš i ne dolazi (tipa, tebi sve super ide, ne bih se htjela nametat - drugim riječima - ne da joj se radituser posted image ) pa ne znam kako napreduje... mislim da ću se sutra zaletit do doktorice - blizu mi je - samo da ga izvaže....a i da mu pogleda pupak...još nije otpao, a u bolnici su mi napomenuli kako je nešto deblji pa da će mu malo duže trebat da se posuši/otpadne..user posted image

Recite mi, drage moje, kako vaši stariji braće/sestre podnose novog člana? Mi u teoriji super i svakim danom vidim pozitivne promjene, ali kad je umorna ili cendrava bude ful nepredvidiva...iako je inače staloženo dijete...danas je, npr. stajala pored njega i mazila ga, a onda ga je odjednom čvrknula posred čela onim "kutijicama" za pez bombone...user posted image nije jako i on je spavao i uopće nije reagiralo, ali ja sam ostala šokirana...maknula sam je od njega i pitala što je to i zašto napravila...a ona se rasplakala...pa sam se i ja rasplakala (prokleti hormoni), a bila sam sigurna da moje prvorođeno neće imati takve ispade..eh, strpljen spašen...jel' i koda vas bilo tako na očetku?



_____________________________

T. - 17.7.2011. <3
http://lb3f.lilypie.com/nHsTp2.png
Z. - 19.9.2013. <3
http://lb1f.lilypie.com/AGxwp2.png

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: LJetne bebice 2013g
27.9.2013 8:50:38   
ruwenzor
Jutro! Uhvatila sam malo vremena pa da vam se javim- bili smo u sri na zaraznoj radi moje toksoplazmoze (grrruser posted image ), uglavnom doc. ju je pregledao, izokretao, gledao uvz mozga i kaže da je sve super, još čekamo nalaze krvi al vjerujem da je i to ok i da infekcija nije prešla na moje malo zlato. Baš su ju izmučili s tim vađenjem krvi, teško su našli žilu i krv se grušala, užasno neštouser posted image , nadam se da vaše bebice neće tak nešt doživjeti. Poslije je bila sva blijeda i umorna, malo si je podudala i cijeli dan je spavala.
MM nam je dofurao virozu doma u ned, nasreću H i ja nismo dobile, a N je zaradila aftuuser posted image , žalila se da ju boli zubić pa smo išli teti zubar i ispalo je da je samo aftica na jeziku, dobila je gel i trebalo bi skoro proći, al ju boli kad jede i pije pa ju je teško nagovoriti da išta stavi u usta.
Ganja dobrodošlauser posted image Mene isto zanimaju reakcije starijih klinaca na bebu u kući, jasno mi je da si dijete ne zna posložiti emocije i da se treba snaći u novoj situaciji kad više nije centar maminog i tatinog svemira, al sam se nekak nadala da bude blaža reakcija jer me ovo cendranje izluđuje, N tak lijepo zna pričati i sve se s njom moglo dogovoriti a sad je počela cendrati, i dalje hoće razgovorom riješiti "problem" koji ima al kad cendra ju ništ ne kužim pa onda cendra jače pa ju kužim još manje pa se tak vrtimo, sad pokušavam naći način da smirim cendranje. Nadam se da je radi afte bila extra cendrava pa da se bude to smirilo kad ju prestane bubati. Jučer smo u parkiću kupile sok i nakon prvog gutljaja je vrisnula i briznula u plač radi te glupe afte, tak mi ju je žao bilo user posted image Al prema H je jaaako nježna, mazi ju (uvijek pita jel smije), pokriva, pomaže kod presvalačenja... I nije došlo do neke regresije koje sam se bojala, tipa vraćanja u pelene il tak nešt, pa budem malo cendranja preživjela.
And1 vidim da ti je djevojčica imala ročkaš pa čestitamuser posted image
Pipi super da ti mm može uzeti go, uživajte user posted image Mi ćemo isto vjerovatno odgoditi krštenje, u biti bih htjela svećenika koji je bio mm i meni na svadbi i N na krstitkama a on je dobio premještaj u Dubrovnik, pa moramo nešt iskombinirati
budi mi se djetešce, uživajte, pusa user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu ganja)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: LJetne bebice 2013g
27.9.2013 9:32:54   
and1
pozz..
evo mi smo danas svi doma, mm slobodan, starija dobila temperaturu nocas, E pocela kihati i kasljucati, nosic pomalo ponovno svima ide grrrrrrr user posted image

ganja meni je prvih mj dana bilo najteze sto zbog hormona sto zbog male koja je ponasanje okrenula za 360 stupnjeva. nista nije htjela slusati,cendrala je bzvz, pocela se bacati po podu, odgovarati kad joj se nesto kaze, nije htjela uopce mm-a vec samo mene a on bi na to ludio kad bi se npr. ona pocela derati u kadi da hoce da ju mama kupa,a ja hranim seku pa bi kao lancana reakcija svi postali nervozni i zivcani.. jako je grubo isla prema seki, ne u smislu da ju tuce vec podraga ju ali jako ili joj pocne vuci nogu dok ju drzim da ju poljubi.. svi su stalno govorili ne, nemoj, itd.a vidjela sam na njoj koliko bi ju pogodile te rijeci pa sam zabranila da joj se brani i govori ne. beba je zilava i oni se moraju povezati nekako..
danas nakon 2 ipol mj.je vec puno lakse,vratilo se 70% na staro.ne ocekujem da ce ikad vise biti kao i prije-logicno :) prilagodili smo se svi, hormoni su malo popustili, nasli smo rutinu koja nam odgovara i dobro je..
evo cak je i teta u vrticu ju pohvalila jucer da su uocljive pozitivne promjene u njenom ponasanju.
zaista puno zivaca treba i puno paznje, sve je to normalno da nije bilo nikakve reakcije bilo bi cudno user posted image

ruwenzor i mamasita hvala na cestitkama user posted image

_____________________________

25.09.2010. - mamina princeza V :)
16.07.2013.- stigla nam jos jedna princeza E :)

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: LJetne bebice 2013g
27.9.2013 12:46:44   
ganja
Joj, malo ste me utješile...istina, cendravija je, a bila je ful staložena...baš se snalazi s tim novim emocijama kako zna i umije...gledam je i vidim da ne kuži zbog čega, ali da nekako i nije baš najzadovoljnija, da je nešto "žulja", a ne razumije što...miš moj mali user posted image ...negdje sam pročitala da bi roditelji trebali, da bi ih bolje razumjeli, zamislit kako bi se oni osjećali kad bi bračni drug u kuću doveo novog člana i rekao da od danas živimo svi zajedno u jednoj velikoj sretnoj zajednici i da ćemo se svi lijepo voljeti, maziti i paziti user posted image mislim da to ne bi prošlo bez žestoikih posljedica user posted image

djeca se ponašaju najbolje što znaju i umiju, a mi smo tu da im dajemo do znanja da ih volimo i razumijemo iako se ne slažemo uvijek sa onime što rade...ne postoji ništa što strpljenje i ljubav ne mogu prebrodit, jel'da?

_____________________________

T. - 17.7.2011. <3
http://lb3f.lilypie.com/nHsTp2.png
Z. - 19.9.2013. <3
http://lb1f.lilypie.com/AGxwp2.png

(Odgovor članu and1)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: LJetne bebice 2013g
27.9.2013 14:44:49   
mamasita
hej hoj evo da se malo javim
tu kod nas sunce sija sada,a ujutro je bio pljusak.
GANJAkod mene je bilo svakako sa curama,uf moramo bit stalno na oprezu jer me E(ona je starija)znala izludit,jako je posesivna i ljubomorna,i jučer mi je rekla a i znala je to prije reć da barem nisi Paolu rodilauser posted image baš smo se i mm i ja šokirali time.ona je bila prva,jbg i uvijek u centru pažnje,onda je došla N koju je super prihvatila,i sad P,sve joj se srušiilo.ona mi je ponašanjem puno gora nego N i to je ludnica,ponekada mi dođe da se lansiram na mars i ostanem gore koliko me zna izludit,a o neposlušnosti da ne pričam,samo treba punoooooo strpljenja i punooooooo živaca da ovladaš situacijom,priznajem nekada situacija ovlada mnomeuser posted image user posted image user posted image
pa mi ne preostaje ništa drugio nego da sjednem i plačem.
mm doma,skuhao ručak opraop wc ma super mi je
odoh sad,P plačeuser posted image

(Odgovor članu ganja)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: LJetne bebice 2013g
28.9.2013 12:36:22   
mamasita
dobar danuser posted image
ča ima?

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: LJetne bebice 2013g
28.9.2013 17:13:48   
ruwenzor
Hej! N spava, H spava, mm spava, ja happy- uspjela sam se u miru istuširati, oprati kosu, napraviti ness i evo me online user posted image
Jučer bila patronažna i pao je prvi kupanjac user posted image , vagala ju je, ima 4.280 kg, tj. od najniže težine dobila 780 g, lijepo mi raste. Ujutro bili u parkiću, sve prazno... baš me zanima dal će popodne biti tko raspoloživ za igru vani

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu mamasita)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: LJetne bebice 2013g
28.9.2013 17:38:09   
ganja
Ola!

Nama jutros otpao pupak, a jučer bili na vaganju (8 dana od rođenja) i malenom falilo još 50g da vrati porođajnu težinu...inače bi je u 14 dana trebali vratit, čini mi se....taaako da, braco napreduje brže nego seka user posted image ..ona ju je vratila u dva tjedna..

Imam pitanje, nakon što je bebama otpao pupčani batrljak, koliko je trebalo da ranica potpuno zacijeli i da se pupak "uvuče"? Jer meni se čini da mu je baš nekako ispupčen previše i debeli taj pupčić... user posted image sekici je bio puno finiji i uredniji..

mamasita, imaš pp user posted image

_____________________________

T. - 17.7.2011. <3
http://lb3f.lilypie.com/nHsTp2.png
Z. - 19.9.2013. <3
http://lb1f.lilypie.com/AGxwp2.png

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: LJetne bebice 2013g
30.9.2013 8:22:23   
sarah_zg
Jutro svima!
Ganja, dobrodosla! Ne brini za pupak, doći će u normalu. I nama je ovaj put dugo trajalo, a s prvim je to išlo jako brzo i odmah je izgledalo dobro.
Moj stariji ima 4 god i sad nakon dva mjeseca se potpuno suzivio sa sekom, kao da je oduvijek tu imena vise ljubomornih ispada, uzasnog ponašanja i sl.
Iza nas je krstenje!!!!
Gosti počeli pristizati vec u petak, puna nas kuca, malu uhvatila neka ludnica. Onda u subotu krstenje. Ona super cijeli dan. Bili smo u restoranu. Samo je spavala, jednom se na jelo probudila. Budući da G ima rodj za dva dana, proslavili smo i to na licu mjesta, bili su mu frendovi, puhao je svijeće, dobio je darove... Odlično! Jucer opet rucak doma. G i muž su slavili imendane! Kako su moji daleko, ostali su spavat pa rucak pa na put. Danas častimo ekipu na poslu, u srijedu G slavi u vrticu i onda je kraj!!
Sad imam tonu posteljine za prat, vani bljakavo vrijeme... Al bitno da je prošlo sve ok. Bas me bila frkica.
Kako ste vi? Kako djeca? Ja bih trebala Ani radit osobnu, a gužve su nepodnošljive u policiji pa mi se ne da.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu ganja)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: LJetne bebice 2013g
30.9.2013 9:44:10   
paola06
Dobroo jutrooo!
Ima li koga?
Evo da se i ja malo javim....
P spava,ja u miru pijucam kavicu i rekoh idem vidjeti šta sam propustila ovih dana na raji dok me nije bilouser posted image user posted image user posted image user posted image
Inače,prošli vikend smo bili na moru,odmorila tamo dušu i tijelo (ipak sam ja dalmatinka u user posted image user posted image ),P je uživala,šetali smo po cijele dane,ona je gledala,gugutala,i na kraju uglavnom zaspalauser posted image user posted image user posted image
Ovaj tjedan u tijeku su završne pripreme za krštenje u subotu,krstitke će biti u restaču,samo najuža obitelj i kumoviuser posted image . Uglavnom je sve spremno,samo P još moram kupiti hulahopkice,naručiti tortu i kolače i onda je valjda TO TO.
U subotu smo bili na Sajmu mama i beba, P je cijelo vrijeme u kolicima gledala širom otvorenih očiju,hrpa ljudi,galama,svjetla...sve joj je to bilo jako fascinantno. Kupili smo joj trakicu za kosu,baš je preeslaatka s njomuser posted image user posted image user posted image . Kapu ne podnosi na glavi,čim joj stavim to je vrisak,nadam se da ćemo s trakicom imati više sreće.user posted image
Usput smo je i izvagali,budući da su patronaže imale na sajmu svoj kutak -ima 5350g,mrvica mala mamina,rekla nam je patronaža da je to ok budući da ne doji nego je na AM,kao bebe na AM slabije napredujuuser posted image  Preoručila nam je da sa PRE formule pređemo na jedinicu, to smo i napravili pa ćemo vidjeti. Jedinica ima škroba u sastavu pa vjeruje da će od njega početi "bujati". Zasad kombiniram 2 obroka jedinice i 3 PRE formule. 10-og idemo kod pedijatra pa ćemo čuti i njezino mišljenje.
Inače,super napreduje, tako je zanimljiva,pogotovo ujutro kad se probudi,stavim je u naš krevet pa onda "prica" s mamom i tatomuser posted image user posted image user posted image user posted image . Jučer je prvi puta sama uhvatila igračku, šuškavo sunce na babygymu,potezala ga i vrištala jer on na svaki dodir reagira muzikom....
Kako vrijeme leti, još 8 dana i moja P ima puna 3mj!

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: LJetne bebice 2013g
30.9.2013 15:28:16   
tomato
pozdrav cure
evo pratim vas još otkad smo trudne bile, a danas moj veliki momak ima puna 3 mjeseca.
imam jedno pitanje: moj bebač nije prošao onaj probir sluha u rodilištu, točnije nije mu prošlo lijevo uho. sad su nas poslali na dodatne pretrage. trudim se ne paničarit, vidim da čuje, ali mi isto nije svejedno. jeli se koja od vas susrela s tim problemom?

(Odgovor članu paola06)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: LJetne bebice 2013g
30.9.2013 16:28:25   
ruwenzor
Hello! Danas sam skinula babygym i viper od N s ormara, moram ih oprati i krećemo se igrati na njima, H svaki dan ima sve više perioda kad je budna pa joj moram dati zanimacije user posted image 2-3x dnevno ju stavljam na trbušćić al joj se to ne sviđa baš, bude tak možda 2 min, malo popričamo, pogleda zvečku i brizne u plač, kak vaši reagiraju kad ih tak stavite? Ni N nije baš voljela taj položaj, mislim da se naučila okretati samo da se može prebaciti na leđa user posted image
Tomato dobrodošla user posted image Mojoj H u rodilištu 2. dan nije prošlo lijevo uho, sva sam bila u komi i plakala cijelu noć, ujutro je sestra ponovila test i ispalo je da je ok, navodno je samo ostalo plodne vode u uhu, rekla je sestra da većini bebica 2x rade test jer ostane plodne vode ili verniksa pa znaju biti lažno negativni rezultati, i da ga u nekim bolnicama zato ni ne rade, a da bi ga trebalo raditi s barem 1 mj jer su onda rezultati točni(ji). Držim fige da i kod vas bude takva situacija i da je sve ok sa sluhom.
Paola kak ti je već velika cura! ja sam sva ponosna kad H pogledom isprati igračku i okrene glavu prema zvečki, vi već hvatate predmete, super user posted image Btw kaj ima 5 obroka dnevno? Više se ne sjećam kak to ide, al mi se čini malo, N još i danas ima barem 6, jede svaka 2-3 h ko dojenče user posted image
Sarah kak to da radite A osobnu? Kaj se može tak malima izvaditi osobna? Mi smo mislili N napraviti putovnicu, baš si me zaintrigirala s osobnom sad. Znaš možda kolko se plaća izrada osobne a kolko putovnice?
Ganja kod N i H je pupak otpao 13. dan, s time da je N ispod sve bilo lijepo, suho i formirano, a kod H je zaraslo skroz 2-3 dana nakon otpadanja.


_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu tomato)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: LJetne bebice 2013g
30.9.2013 18:50:50   
and1
Vecer user posted image

evo mi cure same, tata radi, ususkale se i mama na laptopu,velika cura crtic a mala na cici.. opet joj krenuo nosic, tu i tamo zakaslje jer joj se to slijeva niz grlo, pa se i cesce budi u placu jer ne moze disati.. inace sve ok..

sarah cestitke! vi ste to lijepo sve ojednom obavili, super! zar new bi trebali imat prednost u policiji zbog bebe??

ruwenzor
osobna se radi kao i kod odraslih i kosta 50 kn u policiju + slike.. puno jeftinija od putovnice. mi smo se dvoumili dali da radimo osobnu ili putovnicu ali ipak smo se odlucili za putovnicu.. planiramo i za svicarsku ici pa neki kazu da se moze samo s osobnom, neki ne tako da nismo htjeli riskirati

ganja i mojoj E je bilo tako, ali evo sada je jako lijep pupak,unutra.. znam da mi je ortoped sa prvom na pregleu s 4 mj.rekao da slobodno pritiscem pupak unutra jer im se zna izbaciti od plakanja, ali iskreno nika nisam i ima lijep pupak,normalan.. user posted image

tomato dobrodosla! drzim fige da sve bude ok :)

_____________________________

25.09.2010. - mamina princeza V :)
16.07.2013.- stigla nam jos jedna princeza E :)

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: LJetne bebice 2013g
30.9.2013 22:53:26   
tomato
Hvala cure na podršci user posted image . bili smo mi dva puta nakon rodilišta ne neonatologiju da mu opet pogledaju, jer su mi rekli da možda je ostalo plodne vode pa da zato ne prolazi, ali eto opet nije prošlo. naručila sam se sad za 14.11 na pregled kod orl doktorice pa ćemo vidit šta ona kaže. a mora bit nešto.. inače je super beba, lijepo papa i raste i puno voli spavat šta mene puno raduje user posted image . valjda će bit sve ok i s tim uhom. pozdrav svima vama i vašim bebicama.

(Odgovor članu and1)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: LJetne bebice 2013g
30.9.2013 22:57:01   
mamasita
hej mamiceuser posted image
mi svi u crijevnoj virozi,gadno nas satralo,E i ja smo na kraju puta,nadam se jer jedva sjedim od tolikog sr...user posted image user posted image
N je danas počela,a mm i P se drže da ne poberu,ugl luda kuća i to baš kada je mm na gouser posted image
sutra smo trebali kod privatnika popodbne za Paolinu nogicu ali nećemo jer nemogu ovakva ići,sve me još boli pa ću odgoditi za drugi tjedan,a sutra će mm sa Paolom samo kod ortopeda tu u našu lovransku bolnicu.
inače sve drugo ok,ako se može reć
P se pravo pobucila,sad mi je ko onaj psić mali naboraniuser posted image dobili 1300g u mjesec dana ne da sam zadovoljna nego sam super zadovoljna.sve sam pročitala što ste napisale ali vrag me odnio ako sam išta zapamtilauser posted image user posted image

(Odgovor članu and1)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!