|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
10.6.2013 21:46:52   
dadls
Puno strpljenja i razumijevanja a drečala sam se konstantno 8h. user posted image
A bolilo me...prvi porod sam prodisala ali ovaj je bio koma.

_____________________________

L. 16.12. 2006.
A. 06.05. 2013

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
11.6.2013 12:53:29   
kisica
Ovaj put se nadam bolje

(Odgovor članu dadls)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
11.6.2013 12:57:29   
evanoi
tijekom poroda super, ali u sobi za babinje dosta hladno, mada mene to ne brine. ja pitala šta me zanimalo i gotovo user posted image

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
17.7.2013 13:29:27   
tihicka
prvi porod super....oni totalno cool i nježni a ja smirena i bez vike....sve prošlo prilično brzo i potpuno prirodno....zato i sada idem ponovo u VŽ, nadam se uskoro (termin prešišala u subotu user posted image )

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
17.7.2013 13:46:03   
endless
user posted image nasmijala sam se dok sam vidjela ovu temu, pa evo da i ja prokomentiram user posted image
Na sam Uskrs, u noći sam stigla u bolnicu, 4 dana prije predviđenog termina, trbuh me oko 1 sat počeo boljeti, sluzni čep je počeo odlaziti, prvi porod - i reakcija je bila: pravac bolnica!
Pošto je bilo oko 3 sata ujutro, ni sestre a ni dežurna doktorica nisu bile oduševljene a ni ljubazne prema meni što sam im došla jeeer su eto, spavale user posted image a ni trudova nekih većih nije bilo... Smjestila sam se u sobu sa još dvije djevojke i tu je započelo jedno veliko prijateljstvo jer su isto kao i ja samo odbrojavale sate do poroda.
Da ne duljim - tri dana sam u bolnici ležala u sve jačim bolovima, lažnim trudovima, svakog jutra mjerenje temperature, tlaka, ctg, vizita, doručak, ručak, posjete, vizita, večera, tuširanje, razgovori s curama do neko doba noći... koliko god je bilo stresno zbog isčekivanja, toliko je bilo lijepo, imala sam također i punu podršku djevojaka sa ringeraje koje su me sva četiri dana uveseljavale svojim porukama na mobitel i pitanjima kako smo i jel mali angel napokon stigao user posted image user posted image user posted image
Dan prije termina stigao je naš mali Gabriel.
Srećom pa sam imala odličnog ginekologa koji je taj dan bio dežuran i sve je odradio na najbolji mogući način, da se ne mučimo ni ja ni beba. Sam porod, na onom stolu, je trajao 2 sata i 45 minuta, počeo u 18.00 i završio u 20:45. Probušio mi je vodenjak, spojili me na drip i krenuli su lagani trudovi... Prvih sat vremena sam sama ležala u bolovima, ostavili su me tako i razišli se, tek kasnije je došla babica i počela pratiti trudove, otvaranje, i bilo je dobro dok joj se dvije sestre nisu pridružile. Tokom poroda sam saznala cijeli sadržaj Sulejmana, zašto se Hurem udebljala, koliko mora platiti zato što se udebljala i prestala glumiti, ... Nema što nisam user posted image ! U onim bolovima bi najradije bila ubila babicu i sestre koliko su bile dosadne sa tom svojom pričom, al' ajd, makar su mi malo smaknule misli od same boli i trudova user posted image dok je beba već bila praktički rođena, došao je doktor, pomogao da bebica izađe potpuno, bio je ljubazan i nisu bili bezobrazni prema meni, makar ni ja se nisam pretjerano derala jer sam htjela poštediti cijelo rodilište moje vike i dreke, a i naslušala sam se tokom ta 4 dana dosta poroda gdje su žene vrištale i nije mi bilo ugodno slušati to... a i osoblje to ne voli...
Uglavnom, nije bilo ugodno ali je definitivno doživljaj za pamćenje user posted image user posted image

_____________________________

Gabriel 03.04.2013.
Marija Evelyn 24.10.2015.

(Odgovor članu tihicka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
5.8.2013 17:31:43   
mijina mama
ja sam se osjecala kao da sam u privatnom rodilistu. valjda sam imala srece. ili nisam zahtjevna user posted image neznam...

ali sta god govorili o sv. duhu, meni je user posted image

_____________________________

17.11.2012. Mia

(Odgovor članu endless)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
6.8.2013 12:09:39   
komarac1
Bas zato sto svi govore kad su muzevi s vama svi su bolji prema vama, ja sam inzistirala da moj bude sa mnom. No zbog sezone gripe nije smio. Ali iskreno ne znam na koji nacin bi osoblje moglo bit ljubaznije nego sto je bilo. Dok su trudovi bili najjaci cak me sestra gladila po glavi, svako malo su me dosli pitat jesam dobro.... Stvarno jako pozitivno iskustvo.

(Odgovor članu mijina mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
4.12.2014 0:17:48   
FIGICA FIFINANKICA
stvarno divni :)))

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
4.12.2014 11:40:25   
Ela28
Samo ću reći da me nisu tetošili i da sam od 10 dana tamo proplakala bar pola user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
4.12.2014 17:19:14   
sorina
Bili su ok! Ništa posebno,ali nisu bili ni neljubazni ni neugodni. Prvi porod je bio dosta težak i dugo trajao,pa je ostao u lošem sjećanju,ali zato na drugom je sve bilo super.
Oba puta mi je bila ista babica koja stvarno zna svoj posao i bila je strpljiva. Ostali su isto bilo ok. Mene bilo strah sam da ne budu grubi i bezobrazni. user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kakvo je osoblje bilo prema vama tjekom p...
4.12.2014 19:24:16   
angellah
Prema meni su bili ok. Međutim, ja sam bila u apartmanu u Rijeci, pa imam osjećaj da su bili fini jer nisu znali tko sam i čija sam user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!