|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sv.Duh se preuredjuje
14.9.2012 16:50:41   
Debo
Molim vas zna li tko šta je sa rodilištem sv.duh .Imam informaciju da se preuredjuje rodilište,termin mi je 2.10. šta da radim htjela sam tamo roditi.user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:21:16 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sv.Duh se preuredjuje
14.9.2012 17:14:54   
ikica84
user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Debo

Molim vas zna li tko šta je sa rodilištem sv.duh .Imam informaciju da se preuredjuje rodilište,termin mi je 2.10. šta da radim htjela sam tamo roditi.user posted image


< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:21:29 >


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Debo)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sv.Duh se preuredjuje
3.10.2012 14:29:23   
ivanazg
Debo, molim te javi nove informacije... Da li se stvarno rodilište preuređuje (ja nisam čula) i kako je prošao porod (jesi rodila na SD?)? Čula sam općenito dosta pozitivne komentare na to rodilište, ali i da su u velikoj financijskoj gabuli, pa im nedostaje dosta osnovnih sredstava za rad - npr. lijekovi, anestezija i sl... user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:21:41 >


_____________________________

Naše malo čudo očekujemo 26.12.2012.

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sv.Duh se preuredjuje
30.8.2013 14:27:48   
Xena_1
I mene zanima sto je sa rodilistem?
Sineka sam rodila 26.2.2012. a sada cekamo drugu bebicu.
Ako ima koja friska rodilja sa sv. Duha neka nam se javi.
Hvala.

(Odgovor članu ivanazg)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sv.Duh se preuredjuje
7.9.2013 23:28:03   
angel20
moja frendica je rodila tamo 8.5.2013. i sve
bilo super!ja imam termin na godinu,pa se razmisljam
izmedju Vinogradske i Sveti Duh!

(Odgovor članu Xena_1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sv.Duh se preuredjuje
18.11.2013 11:12:03   
buti
meni je termin u četvrtak 21,11 pa me zanima kakvo je stanje na sv duhu od predrađaonice pa sve do posjeta.user posted image
Kod doktora Jakovčića sam pa ako moze malo inf i o tome.
pliz hitnouser posted image

(Odgovor članu Debo)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sv.Duh se preuredjuje
18.11.2013 13:59:36   
ruwenzor
Ne znam za preuređenje, na Sv. Duhu sam rodila 26.05.2011. i 06.09.2013., prvi put sam dobila njihove spavaćice, drugi put nosila svoje, oba puta nosila svoj wc papir, ručnik i sl. Prvi put me babica masirala parafinskim uljem da ne popucam, drugi put nije al ne znam jel zato jer ga nemaju il jednostavno nije bilo vremena. Dijelili su epiduralne naveliko, morala sam se braniti da ju ne dobijem a za dolazin i drip nisu ni pitali, samo su mi dali prije neg sam stigla reći da neću.
Btw po novom posjetitelji smiju ući u sobu (1 dvokrevetna, ostale trokrevetne), po propisu svakoj rodilji 2 zdrava posjetitelja i samo u vrijeme za posjete, al u praksi je muž od cimerice bio puno puno više od toga (bio je simpa pa mi je to bilo ok), a drugoj cimerici je došlo pola rodbine koja je bila bučna i na kraju već i iritantna, osobito svekar koji je šetao po sobi i gledao kak dojimo user posted image a otišli su oko 22 navečer. Meni je isto došla hrpa ljudi al dozirano, 2-3 na 20 min pa smjena, jedino mi je prvorođenka bila cijelo vrijeme posjeta, i strogo smo se držali vremena za posjete.
Raspored je ostao isti, između 6-8 uzimaju bebe na kupanje i preglede, vraćaju iz oko 9-10, tak da sam imala vremena za tuširanje i doručak, ručak je oko 13-14, večera oko 18-19. Sestre su super, pokušavaju pomoći, može im se dati beba kroz noć i prek dana (cimerice imale težak porod pa su bebe često bile kod njih da se one odmore, osobito kroz noć).
Forsaju dojenje, dohranu daju samo ak mama traži il ak beba padne ispod 10%, ja sam 1x zvala sestru jer je H plakala i nisam ju mogla smiriti i rekla sam nek joj daju dohranu ak treba, sam nek prestane plakati, još su me 2 sestre i doktorica došle pitati dal samm sigurna da hoću da joj daju dohranu (na kraju joj dale, nije htjela jesti, fora je bila u tome da je meni taman krenulo pravo mlijeko i preteško joj sjelo na želudac pa ju bubala buša dok ga nije preradila)
Doktori su ok, jedino me smata kaj su mi dali dolazin i drip i bušili vodenjak bez pitanja, jasno mi je da su htjeli ubrzati porod (prvi put sam imala trudove 51 h pa su to sad htjeli skratiti) al mi je taj prvi porod makar dugačak bio puno bezbolniji i draži od drugog.
Buti jel te nešt konkretno zanima? Ne znam kaj da ti još pošem a da ne duljim baš too much.

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu buti)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sv.Duh se preuredjuje
20.11.2013 10:00:22   
buti
Hvala puno ruwenzor ovo je stvarno jedna super informacija sad mi je puno lakše.pozz

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Sv.Duh se preuredjuje
8.12.2013 11:37:01   
leot
ovo su stvarno friske info.Hvala

ja imam jo spar pitanja:

znaci posjete mogu sluzbeno u sobe kad su posjete? ja kad sam bila prije 5 godina nije se moglo,ni slucajno!

Kakvi su doktori na viziti? Jer samo produ ili i pogledaju?

Kakve su predradaone,jer imaj loptu? i dalje nesmije nitko od tvojih udi u predradaonu?

hvala unaprijed na info

_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu buti)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Sv.Duh se preuredjuje
10.12.2013 0:03:26   
ruwenzor
leot, posjete su bile baš u sobi, nema više okupljanja vani, bili su i izvan službenog vremena posjeta, na viziti su samo pitali kak smo i jel sve ok, doduše na zadnjoj viziti su baš pogledali i pipkali nam trbušćiće, u predrađaonu ne smije nitko i tam su samo kreveti, nema lopti ni ničeg takvog, mm su pustili u rađaonu možda pola sata prije neg sam rodila jer im je bila gužva
btw čula sam da u vinogradskog ima pilates lopti, kada, stolčić, špaga i svakakva čudesa, kuma mi treba uskoro roditi i planira tamo

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!