|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
17.10.2012 10:40:25   
anaxx
kao prvo čestitam svim novim (a i starim :) trudnicama na njihovim plusićima i želim im sretnih 9 mjeseci !!! user posted image user posted image user posted image

andydea i zvončica, vi dvije imate stariju dječicu slično rođenu, i sad treće jedna već mazi, a i druga će uskoro za njom :) , cure koliko imate vi godina (ako nije tajna)? kako to da ste se odlučila na treće ovako malo kasnije?

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu zvončica1)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
17.10.2012 10:51:49   
zvončica1
Anaxx hvala na čestitkama, evo ja sam rano rodila 1. sa 20 god., a drugo s 22, sad imam 29. tj. u 30 ću dobiti treće..jednostavno želja za još jednim, ovi su već veliki pa nam fali jedna mala beba a i oduvijek sam htjela veliku obitelj..ali o ne znači da ćemo i na 4. još ovo i to je to..a ti?

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
17.10.2012 11:10:35   
anaxx
i ja sam oduvijek govorila da ću imati troje djece jer i ja imam i brata i sestru i prekrasno djetinstvo, ali ja sam kasno krenula u akciju tako da sada imam dva krasna dečka (jedan skoro 6 god, drugi 2 i pol) i iako nisam još sasvim odustala od treće bebe ipak me malo strah godina, navršila sam 39... user posted image  

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu zvončica1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
17.10.2012 11:19:55   
zvončica1
upravo toga me bilo strah, rizičnije su trudnoće nakon 35., a opet ne mora ni značiti, ipak si rodila u 37, jel tako, ako j sve bilo u redu, nema razloga za brigu, al ja dosta problema imam od zadnje trudnoće tako da smo i ovo 4 godine radili.user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
17.10.2012 12:08:07   
LorVer

IZVORNA PORUKA: anaxx

i ja sam oduvijek govorila da ću imati troje djece jer i ja imam i brata i sestru i prekrasno djetinstvo, ali ja sam kasno krenula u akciju tako da sada imam dva krasna dečka (jedan skoro 6 god, drugi 2 i pol) i iako nisam još sasvim odustala od treće bebe ipak me malo strah godina, navršila sam 39... user posted image  



Anaxx, evo ja sam u 39 rodila trece, trudnoca mi je prosla bolje nego prve dvije, porod super, i to mi se sad ispunila zelja da konacno rodim u vodi. A sad uzivam u svojoj curici i vise nego prva sva puta jer mi nis nije nepoznato.
Mislim na problem sa grcevima, zubicima i td.
A i moje curke uzivaju u maloj sestri.
Zato nikad nije kasno, vazni je kako se ti osjecas.

_____________________________

Sterne fallen nicht von Himmel,
sie werden geboren

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
17.10.2012 14:32:49   
bubic
Joj cure tako mi je milo čitati to što vi pišete ja sam dobila ono što sam i očekivala od okoline ,reakcija na moju treću trudnoću je bila grozna sa svih strana jedini kome je bilo drago su MM ,moje cure i sestra svima ostalim ko da sam pobudalila.tako da se sada nemam kome obratiti kad me šta muči mama mi je odma rekla dobila si šta si tražila užas user posted image user posted image Najvaznije je da sam ja presretna pa makar na koljenima pravila ručak user posted image user posted image

_____________________________

Cura velika 24.6.2005 Curica malena 7.10.2007( Moje bebice velike)

(Odgovor članu LorVer)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
17.10.2012 14:54:45   
zvončica1
Jooj draga bubić žao mi je što su takve predrasude, ja još nikome nisam rekla osim mm naravno jer cekamo betu, a što se tiče drugih boli me dupe šta oni misle jer ja sebi rađam to dijete a ne nikome drugom i mi ćemo se o njemu brinuti, a ne drugi...a i ako bude kakvih predrasuda, pitam se dali će htjeti maziti to dijete klad se rodi, a hoće sigurno, to su ti prve reakcije, brini o sebi i mrvici u sebi a ne o drugima jer sad si bitna ti i to dijete koje raste u tebi. velika pusa i tu sam ako se želiš požaliti, i ja prolazim kroz iste stvari..eto bar se možemo tu jadati.

(Odgovor članu bubic)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
18.10.2012 12:44:37   
cuba
Evo da se i ja upišem na novi popis trudnica user posted image
Termin za porod je 15.04.2013guser posted image
Čestitam svim trudnicama, želim vam školsku trudnoćuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu zvončica1)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
18.10.2012 13:10:51   
zvijezd@
nakon biokemijske, pa spontani ove godine u prvi misec, napokon i ja ocekujem moju bebu 15.4 na svit dolazi moj Ivano, najveci san njegovog tate i mame.. :**** ljubim vas sve

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
19.10.2012 20:38:47   
saraja
I mi smo tu! Naša prva beba, i to mali dečko, dolazi na svijet 27.3.2013.!!!
user posted image
Čestitam svima curke!!!user posted image

(Odgovor članu zvijezd@)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
19.10.2012 22:56:42   
andydea
Anaxx, nama se prvo "desilo"-bila sam jako mlada,ali danas ne žalim za ničim(nikada ni nisam)....prvu curku sam dakle rodila sa 17god....drugu sam rodila sa 21god....i sada sam dobila sina u 27godini...mm i ja jako volimo djecu...ja bi ostala na tome,jer sam ostvarila svoj san (dvije kćeri i sin),a mm hoće još...isto bi htio veliku obitelj...
bubic draga i meni su svašta govorili na početku za prvo,ali nije me bilo briga...sad im se nakon 11god.samo nasmijem i ponosno odgovorim...hodam uzdignute glave...jer sam ja podigla svoje anđele na noge a netko drugi...bez obzira na moje godine

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu saraja)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
21.10.2012 11:10:33   
mayta
pozdrav sviiiima
mi smo noovi ovdje, pa ne zamjerite, ako nekada pogriješimo...dok mi to sada pohvatamo user posted image
trudna sam 23 tjedna i još neznam spol... user posted image naš termin je 19.2... user posted image jedva čekam upoznati svog anđelauser posted image

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
22.10.2012 8:17:13   
turići
pozdrav i mi bi na listu nama je termin 15.4.2013 al jos ne znamo spol

(Odgovor članu mayta)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
22.10.2012 9:16:45   
Breza

IZVORNA PORUKA: bubic

Joj cure tako mi je milo čitati to što vi pišete ja sam dobila ono što sam i očekivala od okoline ,reakcija na moju treću trudnoću je bila grozna sa svih strana jedini kome je bilo drago su MM ,moje cure i sestra svima ostalim ko da sam pobudalila.tako da se sada nemam kome obratiti kad me šta muči mama mi je odma rekla dobila si šta si tražila užas user posted image user posted image Najvaznije je da sam ja presretna pa makar na koljenima pravila ručak user posted image user posted image


Bubic, važni ste samo ti i tvoj mm. Nema Vam pravo nitko umanjiti sreću, zato uživajte ............user posted image

(Odgovor članu bubic)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
22.10.2012 13:05:53   
dada2101
pozdrav svima... evo da s i ja upisem da nasa mala beba dolazi 10.06.2013. ako bude sve po planu... user posted image user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
22.10.2012 20:43:03   
mayta
a DADA2101 čekaju vas jako lijepi dani, vjeruj miuser posted image user posted image user posted image čestitamuser posted image

(Odgovor članu dada2101)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
22.10.2012 22:27:21   
anne
Čestitamo vam na plusićima!
Čuvajte svoja blaga.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mayta)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
23.10.2012 11:11:22   
maminangel
Čestitamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dada
A trudilicama malo vibrica da što prije ugledaju user posted image user posted image user posted image user posted image
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
25.10.2012 12:39:07   
doroteica
17.04.2013. termin naše druge bebice user posted image

_____________________________

Dorotea 11.05.2011.

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
25.10.2012 13:42:24   
zvijezd@
cestitam doroteica, bas nam ima dosta za 4 mj user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu doroteica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
25.10.2012 15:00:39   
cuba
Bile smo vrijedne u 7mj pa ćemo plodove rada dočekati u 4mj user posted image user posted image user posted image
Čestitam svim novim trudnicama, uživajte u user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu zvijezd@)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
25.10.2012 18:55:33   
crna mala
drage mame meni je termin 7,3,2013 sada sam trudna oko 21 tjedan :)) tako sam sretna i naravno cestitam svim trudnicama.. i imam jedno pitanje nadam se da cete mi pomoc prva mi je trudnoca.. bila sam jucer kod ginekologice i sve je bilo uredu beba je super sve je super jutros sam vadila mokracu eto cisto radi protokola ali ima nekih tjedan dana malo me bolucka na desnoj strani trbuha u dnu prodje malo pa kad setam opet ili kad dugo sjedim citala sam da je to normalno u ovim tjednima jer maternica se sve vise siri pa ako mi itko moze rec jel ima slicnoh stvari i savjet :)) hvala :)) rekla sam ginekologici ona kaze da je sve uredu sto se trudnoce tice beba se drma udara ja osjetim i tako sam sretna :) jos jednom hvala unaprijed za svu pomoc i savjete :))

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
26.10.2012 13:43:52   
Lotte
Crna mala čestitam na bebici! I mene često boli, čak i onako oštra bol, i to kroz sve tri trudnoće, ali nemaš razloga za brigu. Maternica se rasteže, a beba raste pa i njena težina utječe na bol. Ako ti dr. kaže da je sve u redu, onda je to tako!!!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu crna mala)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
26.10.2012 14:58:52   
crna mala
ajme hvala ti spasila si me iako evo i nalazi mokrace su uredni :) sad sam vesela i puno si mi pomogla :))

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Popis trudnica s terminom u 2013.g
27.10.2012 13:16:50   
zvijezd@
crna mala imam i ja svakojake bolove, bez brige ne obaziri se, imas podstanara user posted image koji voli smetat i širit se... user posted image

(Odgovor članu crna mala)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!