|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:34:03   
martina87
andry,spavacicu najbolje da imas svoju to ti toplo preporucavam.kozmetiku komplet,donjeg vesa i puno puno debelih vatenih ulozaka...btv....dobro dosla...koje si godiste ako smijem pitati?

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:36:17   
Nika 24052006
Ja sam u rađaonu išla u njihovoj spavaćici,a poslije sam obukla svoju piđamu,jer ne volim spavaćice.Jedino sam ju oblačila jutrom kad je vizita,kad vire "tamo dolje"user posted image ,čim dr izađe iz sobe,ja odmah uskačem u piđamu.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:37:27   
ninolina
Ja sam u rađaonu išla u njihovoj spavaćici,a poslije sam obukla svoju piđamu,jer ne volim spavaćice.Jedino sam ju oblačila jutrom kad je vizita,kad vire "tamo dolje"user posted image ,čim dr izađe iz sobe,ja odmah uskačem u piđamu.

tako i ja ali sam i dočekala u svojoj samo sam skidala hlačeuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:39:49   
Nika 24052006
I ja bi tako,ali nisu dali da imamo gaćice,kamoli piđamu pri viziti.Morale smo prije vizite u kupaonu skidati gaćice i dovući se do kreveta bez njih sa tisuću uložaka stisnutih između noguuser posted image ....Joj,sad mi je smiješno kad se sjetim,a onda mi se plakalo od muke...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:42:25   
adryosijek
hvala martina na odgovoru 1984 godiste sam .ma malo me vata panika za osjecku bolnicu kad citam na forumima kako su neke zene prosle odma se uplasimuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:45:50   
ninolina
I ja bi tako,ali nisu dali da imamo gaćice,kamoli piđamu pri viziti.Morale smo prije vizite u kupaonu skidati gaćice i dovući se do kreveta bez njih sa tisuću uložaka stisnutih između noguuser posted image ....Joj,sad mi je smiješno kad se sjetim,a onda mi se plakalo od muke...

ja sam se skidala u krevetu ispod poplonauser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:47:43   
Nika 24052006
I ja ću tako sada,onda sam bila mlada,pa sam se bojala da će galamiti na mene,ali sad sam se ohrabrila,neće oni meni naređivati da se tamo našetavam i brinem hoće li mi uložak putem ispastiuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:51:00   
ejmama
Prvi put kad sam bila dobila sam njihovu čim sam došla, poslije sam obukla svoju piđamu. E sad drugi put sam dobila jednu čim sam došla, u sobi su me čekale još 2 i paket onih jednokratnih gaćica i par uložaka, stvarno sam se ugodno iznenadila. Međutim uspijela sam sve iskrvariti kad bi išla do Wca tako da sam u ta 2 dana što sam bila tamo isprljala i njihove i svoje i posteljinu, bar sam stalno imala čisto.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:51:18   
martina87
adry nesekiraj se nita sve to brzo prode.bit ce sve ok.jesi ti bas iz osijeka ili?mozda se poznamouser posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:52:54   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

I ja bi tako,ali nisu dali da imamo gaćice,kamoli piđamu pri viziti.Morale smo prije vizite u kupaonu skidati gaćice i dovući se do kreveta bez njih sa tisuću uložaka stisnutih između noguuser posted image ....Joj,sad mi je smiješno kad se sjetim,a onda mi se plakalo od muke...


ovo je stvarno grozno, nama ništa nisu zabranili , čak ti sestra pomogne da skineš ako ne ide, ovaj put nas nisu nignjavili jer ja i cimerica nismo rezane,a ovu treću su malo bolje gledali.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:56:01   
dominik
IZVORNA PORUKA: ninolina

I ja bi tako,ali nisu dali da imamo gaćice,kamoli piđamu pri viziti.Morale smo prije vizite u kupaonu skidati gaćice i dovući se do kreveta bez njih sa tisuću uložaka stisnutih između noguuser posted image ....Joj,sad mi je smiješno kad se sjetim,a onda mi se plakalo od muke...

ja sam se skidala u krevetu ispod poplonauser posted image user posted image



i ja isto...alaj problema skinut gace na lezecki i bok...taman posla da bi se setala sa onim paketima vate medju nogamauser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 14:58:40   
leilany
hihi..kad smo vec kod skidanja i pokazivanja na viziti...
ja to nisam ni jednom...ja rekla svom dr da ja to nebi...on reko drugima
i ja bila postedena...a i bila sam sama u sobi,tek drugi dan dosla zena
koja je rodila carskim...
i da imala sam svoje pidjame...uloske...ma sve svoje...iako su oni
davali i stavljali uloske u kupaonicu....user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 15:00:00   
adryosijek
ne iz bizovca sam . hehe bolje da sam iz osijeka ali sta ces tako je. ma nadam se da ce biti sve ok jer  mi je i beba velika ima skoro kilu 980 a treba imat 750 gledam na netu ,sa 26 tjedana.ma kako bude neka sam nek je sve ok s bebom.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 15:00:59   
dominik
pa na osnovi cega su te pustili onda...mislim mora ti gledat kak se rana ponasa i koliko krvaris i da li se sve vraca kako treba

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 15:02:01   
martina87
to ti je sve ok.moja patricia je stalno bila 2 tjedna naprednija u svemu i zato se i rodila 2 tj prije.a to je bila moja racunica i tako je bilo.mozda su i tebi krivo izracunali..user posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 15:02:21   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: dominik

pa na osnovi cega su te pustili onda...mislim mora ti gledat kak se rana ponasa i koliko krvaris i da li se sve vraca kako treba


Slažem se,moraju znati kako se rana "ponaša".

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 15:16:38   
adryosijek
da joj jos da rodim na svoj rodendan bilo bi super hehe 20.04. a termin mi je 23.04 ma i ja vjerujem da ce biti ranije . i tako svi moji su radali prirodnim putem i krupnu djecu od 3.800 prek 4 kile su bile bebe sam su radene epizotije i eto .sve bilo ok. ma 1 beba mi je pa znas kako je kad neznas nista hehe. ma bit ce ok sve drugo nesmijem ni mislit
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 15:16:55   
Anita**
Ja mislim da kod nas u Bjelovaru ni nemaju bolničke spavaćice.
Ja sam ležala zadnja 2 mj u bolnici u svojim piđamama. Onda sam im u noći prokrvarila i otišla u rađaonu. Tu zaprljanu piđamu su mi uzele i odnijele i ostala sam gola jer sam išla na carski. Nakon poroda su me tražili spavaćicu da me mogu obući. Sva sreća što je babica bila super pa mi je otišla u sobu po čistu, inače bi me vozili golu u sobu!
A kod nas se ništa ne dijeli...ni ulošci, a kamoli jednokratne gaćice! Bar je tako bilo prije 2,5 godine. Sad se trebam poroditi za 2 i pol mjeseca pa ćemo vidjeti ima li kakvih novosti.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 15:19:19   
dominik
ni u zg nisu djelili nista, osim spavacica njihovih koje moras vratiti...

(Odgovor članu Anita**)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 15:35:16   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

IZVORNA PORUKA: dominik

pa na osnovi cega su te pustili onda...mislim mora ti gledat kak se rana ponasa i koliko krvaris i da li se sve vraca kako treba


Slažem se,moraju znati kako se rana "ponaša".


Sestra je samo jednom pogledala, dr. bi samo pročitao šta su one zapisale. rodila sam u srijedu u 10, u petak oko 13h išla doma usput tlak sam imala 15o/100 i tako su me i otpustili.



_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 15:41:23   
leilany
IZVORNA PORUKA: dominik

pa na osnovi cega su te pustili onda...mislim mora ti gledat kak se rana ponasa i koliko krvaris i da li se sve vraca kako treba


ako je to pitanje za mene....user posted image
sestra me pregledala...jer prvi dan nedaju da se tusiras(uzas),one te dolje
operu,pa je odma i pogledala...
a posto sam imala samo 2il 3 sava ne sjecam se tocno,to je mogla i sestra vidjet
jel sve ok....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 15:54:14   
gogillli
hej pozdrav cure...adry u osjeckoj bolnici moras imati svoju spavacicu i na porodu.a za boravak u bolnici isto moras imati spavacicu sa kopcanjem naprijed a ispod mozes donji dio pidžame ako bas nemozes bez nje,ali lakse ti je pri viziti samo spavacicu i gace i to po mogucnosti one jednokratne i samo svucesuser posted image ja idem roditi za mjesec i po,tako nesto...user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 16:19:13   
adryosijek
ok gogili  ja imam jos 3 mj hm nemogu docekat smrc nekako vec da vidim malu bebicu sto se vise blizi dani su mi duziuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 48
   [Obrisani korisnik]
14.1.2010 16:26:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu adryosijek)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Spavačica u rodilištu
14.1.2010 17:12:02   
gogillli
joj tako sam i ja i jos uvijek,kad ce vise....a eto jos mi ostalo 45 dana i to nikako da mi prodeuser posted image a za ostalo sta ti treba za bolnicu ti je kozmetika(cetkica,kaladont,gel za tusiranje,tekuci sapun,vlazne maramice,cesalj,ogledalce,sminku da budes lijepauser posted image ....)treba ti kucni ogrtac,rucnici,grudnjak za dojenje,umetci za grudnjak,gace(najprakticnije one jednokratne),ulosci i to jedno 3paketa ponesi al pripremi kod kuce jos pa da ti tvoji donesu ak ti ponestane,carapice da ti nebude hladno za noge posto lezimo stalno pa nemamo cirkulacijuuser posted image ,papuce i neke japanke s kojima mozes pod tus jer kazu da je bljak,wc papir obavezno..negdje 2 role sto mekaniji ako budes imala epiziotomiju da te ne grebe, maramice 2,3 paketica, 2,3 spavacice,mobitel, punjac....mislim da sam otprilike sve napisala...ako se jos sta sjetim nadodat cu, a i ako netko drugi ima sto za dodati...slobodnouser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!