|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pribor za prvačiće
16.8.2011 13:56:49   
suzy82
drage mame vi koje imate starije đake molila bi vas ako bi mi mogle reči koje sve bilježnice trebaju za 1 osnovne neki kažu pisanke a prvo polgudošte pisanke b drugo polugodište matematika 1 i 2 za prirodu ima treba velika čista bilježnica za engleski pisanka d za glazbeni kažu netreba ništa i ja sad nemam pojma koje bilježnice kupit a neda mi se baš svaki dan trčat kupit mu jer nije mi blizu knjižara pa bi sve odjednom kupila,za likovni sam kupila sve u jednom koferu u kojem ima sve od bojica,flomića,tempera,vodenih pa do ljepila tuša i svega što je potrebno za likovni zanimaju me bilježnice ako koja zna da mi napiše bila bi zahvalna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pribor za prvačiće
16.8.2011 14:25:57   
lidac0605
Najbolje ti je pričekat dok ne krene u školu jer potrebne bilježnice ti se razlikuju od škole do škole i od učitelja do učitelja...ono kaj vrijedi kod nas u školi može bit totalno suprotno od onog kaj vrijedi kod vas.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu suzy82)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pribor za prvačiće
16.8.2011 15:06:34   
CallamityJane
Bas kao sto lidac kaze, ovde se prvog dana dobije spisak potrebnih stvari i djaci imaju vremena sedam dana da nabave...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pribor za prvačiće
16.8.2011 15:55:38   
mišica 666
j ću pitati u knjižari. pa valjda oni znaju šta treba od bilježnica.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pribor za prvačiće
16.8.2011 20:51:22   
suzy82
pitala ja u knjižari i kažu oni meni pa zar vam nisu rekli u školi a na upisu sam pitala ipedagoginja pojma ništa nije imala i pitam ju hoče bit roditeljski prije škole ni to nije imala pojma i sad nemam pojma šta uopče kupiti i koje bilježnice jer nije mi blizu niti jedna knjižara a imam još dvoje djece manje koje moram vuč sa sobom jer muž po cjele dane radi pa bi odma sve kupila da nemoram svako malo trčat kupovat

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pribor za prvačiće
16.8.2011 22:01:43   
mišica 666
evo ja baš danas obavila kupila 2 pisanke a, 1 za geometriju bez crta, 2 matematičke 1 crtančica i 1 pisanka d za engleski. dalje sam kupila mapu za likovni i u njoj dobiješ kolaž, i korice za knjige. knjige sam već u 7 mj. naručila i već su mi stigle. pernicu i rusak je dobila za rođendan pa smo manje više spremni za 1. razred. ako šta bude još trebalo kupit ćemo u hodu.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu suzy82)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pribor za prvačiće
18.8.2011 22:40:24   
maryann01
moji su koristili pisanku A u prvom polugodištu i matematiku 1 a u drugom polugodištu pisanku B.
e i još su im trebale crtančice nismo koristili geometrijsku bilježnicu ali vidjet ćeš dok počne skola sve ovisi od učiteljice. nadam se sa sam ti bar malo pomogla

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!