pribor za prvačiće (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


suzy82 -> pribor za prvačiće (16.8.2011 13:56:49)

drage mame vi koje imate starije đake molila bi vas ako bi mi mogle reči koje sve bilježnice trebaju za 1 osnovne neki kažu pisanke a prvo polgudošte pisanke b drugo polugodište matematika 1 i 2 za prirodu ima treba velika čista bilježnica za engleski pisanka d za glazbeni kažu netreba ništa i ja sad nemam pojma koje bilježnice kupit a neda mi se baš svaki dan trčat kupit mu jer nije mi blizu knjižara pa bi sve odjednom kupila,za likovni sam kupila sve u jednom koferu u kojem ima sve od bojica,flomića,tempera,vodenih pa do ljepila tuša i svega što je potrebno za likovni zanimaju me bilježnice ako koja zna da mi napiše bila bi zahvalna




lidac0605 -> RE: pribor za prvačiće (16.8.2011 14:25:57)

Najbolje ti je pričekat dok ne krene u školu jer potrebne bilježnice ti se razlikuju od škole do škole i od učitelja do učitelja...ono kaj vrijedi kod nas u školi može bit totalno suprotno od onog kaj vrijedi kod vas.




CallamityJane -> RE: pribor za prvačiće (16.8.2011 15:06:34)

Bas kao sto lidac kaze, ovde se prvog dana dobije spisak potrebnih stvari i djaci imaju vremena sedam dana da nabave...




mišica 666 -> RE: pribor za prvačiće (16.8.2011 15:55:38)

j ću pitati u knjižari. pa valjda oni znaju šta treba od bilježnica.




suzy82 -> RE: pribor za prvačiće (16.8.2011 20:51:22)

pitala ja u knjižari i kažu oni meni pa zar vam nisu rekli u školi a na upisu sam pitala ipedagoginja pojma ništa nije imala i pitam ju hoče bit roditeljski prije škole ni to nije imala pojma i sad nemam pojma šta uopče kupiti i koje bilježnice jer nije mi blizu niti jedna knjižara a imam još dvoje djece manje koje moram vuč sa sobom jer muž po cjele dane radi pa bi odma sve kupila da nemoram svako malo trčat kupovat




mišica 666 -> RE: pribor za prvačiće (16.8.2011 22:01:43)

evo ja baš danas obavila kupila 2 pisanke a, 1 za geometriju bez crta, 2 matematičke 1 crtančica i 1 pisanka d za engleski. dalje sam kupila mapu za likovni i u njoj dobiješ kolaž, i korice za knjige. knjige sam već u 7 mj. naručila i već su mi stigle. pernicu i rusak je dobila za rođendan pa smo manje više spremni za 1. razred. ako šta bude još trebalo kupit ćemo u hodu.[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




maryann01 -> RE: pribor za prvačiće (18.8.2011 22:40:24)

moji su koristili pisanku A u prvom polugodištu i matematiku 1 a u drugom polugodištu pisanku B.
e i još su im trebale crtančice nismo koristili geometrijsku bilježnicu ali vidjet ćeš dok počne skola sve ovisi od učiteljice. nadam se sa sam ti bar malo pomogla




Stranica: [1]