|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
2.7.2011 23:57:55   
patka
ne razumijem vas....pa sve da je i potpisala s RTL-om....treba znati kome dati... curka je svoju p.... znala unovciti i kaj sad...najveci je problem kaj je to napravila na TV...ajde molim vas ko da zazmirite kad je sex na filmu
njanja...mozda neki tvoje teme ne zele ni otvoriti...mislim da je to sve neka urota user posted image user posted image salim se
miau....nekako imam osjecaj da si u zelji da modesty uvrijedis ustvari opisala sebe, ali daj mi molim te na pp posalji svoju adresu pa cu ti poslati pokrivalo za oci da ih stavis svaki put kad se netko seksa na tv da nebi poremetio tvoj cedni zivot


_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 8:11:39   
Bebys
HALO...STA JE OVO....?????


gdje je NINA ona je moderator...neka joj netko javi...brzo...da ovo obrise...uzasno...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pozalila sam za ovu temu...user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Bebys -- 3.7.2011 8:16:07 >

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 8:17:49   
Bebys
Modesty zao mi je za ovo user posted image

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 8:28:54   
modesty blaise
ma sve 5 Bebys....pa ne bum se valjda "raspala" radi plitkog komentara...user posted image
svako prezentira svoju osobnost na ovaj ili onaj način pa je tako i Miau sebe ...a papir sve trpi( u ovom slučaju kompjuter)
svejedno, thanks cure na podršciuser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 9:13:16   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: Miau

Modesty vec si napisala da je ne osudujes jer "never say never", drugim rijecima i sama si droljasta i fukanje na tv za tebe je normalno! Nema potrebe da se ponavljas, shvatili smo!
A sto se tice izrazavanja, dobro si me nasmijala: Neg, ko, prek, tak... Pravopis ti i nije bas jaca strana, kao ni moral ocito! user posted image


Ajme, ćemu???  Krajnje uvredljivo, nepristojno, predrasudno......i na ovom forumu totalno nepotrebno!!! Fuj!
Što se izražavanja tiće nismo na satu gramatike i pravopisa, i ja sam uvjerena da je Modesty u tome bolja nego ti, samo ovdje smo si svi ( koji razumiju ćemu ovaj forum služi) dovoljno prisni da pričamo u svom žargonu!
Bljak, za komentar, bljak, bljak.....user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 9:22:06   
bubaMaja

IZVORNA PORUKA: Miau

, a tako je bice bilo i u Bosni, ona je Bosanka koja je '95 doselila u Knin.


pazi ovo vrijeđanje po nacionalnoj osnovi! admini, modovi, radite svoj posao!!!

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 9:23:07   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: njanja

bas strasno....
Neki dan sam otvorila temu o stjepanu i luki-2 cellos na rr iz 2 razloga;
1. Da stvarno izrazim svoje divljenje i odusevljenje prema njima i da ako ih netko nije cuo, da ih poslusa
2. Da vidim koliko ce se ljudi javiti tamo i raspravljati....

Uzasno porazavajuci rezultat kada se vec danima razvlaci jedna flundraca koja nije vrijedna ni spomena i koju ce za par mjeseci zaboraviti svi kao da se bb nikad nije desio, a decki koji se cijeli zivot skoluju i imaju izniman talent i nastupaju uz bok svjetskih zvijezda, gotovo pa ni ne primjecujete...


Njanja, a zašto te to čudi?
Nisam ni ja vesela što se saga o Marijani toliko odužila, ali znaš da ljudi opčenito prvo u novinama čitaju crnu kroniku, pa onda skandale, i sve što diđe prašinu.....
Tema o ovom nadarenom dvojcu je super, ali i tebi koja se voliš argumentirano raspravljati uvijek, mora biti jasno da na njoj i nema nekog prostora za raspravu, što očito forumašice privlači, pogotovo u zadnje vrijeme.
Baš sam primjetila da su teme sve dalje i dalje od obiteljskog foruma - zatrudnjivanje, trudnoča, novorođenčad i djeca!
U svakoj nastane takva paljba forumašica jedna po drugoj da meni osobno naziv portala gubi smisao.

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 10:02:42   
bubaMaja

IZVORNA PORUKA: mayathebee

IZVORNA PORUKA: njanja

bas strasno....
Neki dan sam otvorila temu o stjepanu i luki-2 cellos na rr iz 2 razloga;
1. Da stvarno izrazim svoje divljenje i odusevljenje prema njima i da ako ih netko nije cuo, da ih poslusa
2. Da vidim koliko ce se ljudi javiti tamo i raspravljati....

Uzasno porazavajuci rezultat kada se vec danima razvlaci jedna flundraca koja nije vrijedna ni spomena i koju ce za par mjeseci zaboraviti svi kao da se bb nikad nije desio, a decki koji se cijeli zivot skoluju i imaju izniman talent i nastupaju uz bok svjetskih zvijezda, gotovo pa ni ne primjecujete...



Njanja, a zašto te to čudi?
Nisam ni ja vesela što se saga o Marijani toliko odužila, ali znaš da ljudi opčenito prvo u novinama čitaju crnu kroniku, pa onda skandale, i sve što diđe prašinu.....
Tema o ovom nadarenom dvojcu je super, ali i tebi koja se voliš argumentirano raspravljati uvijek, mora biti jasno da na njoj i nema nekog prostora za raspravu, što očito forumašice privlači, pogotovo u zadnje vrijeme.
Baš sam primjetila da su teme sve dalje i dalje od obiteljskog foruma - zatrudnjivanje, trudnoča, novorođenčad i djeca!
U svakoj nastane takva paljba forumašica jedna po drugoj da meni osobno naziv portala gubi smisao.

svaki portal ima svoj ciklus, na početku je bilo puno tema o djeci i svemu vezano uz to, ali s vremenom ljudi se upoznaju i kjreću i druge teme, dok se teme oko djece više manje ponavljaju..
rasprava je nešto što drži svaki forum, a kad su djeca u pitanj unema također previše mjesta za raspravu, možeš navesti svoj primjer i to je to, a većina primjera je ponovljena sto puta...
s druge strane teme poput vjere, nacije, muzike i kurvarluka su vječne teme oko kojih se može raspravljati sto gidina bez da se dođe do zaključka. svatko ima jako mišljenje i rijetko tko će ikad odstupiti od njega... to je ono što je u čovjeku... s tim se može samo pomiriti i sudjelovati ili ne/ već prema izboru )))
nažalost, to nije samo na ovom portalu, to je tako na svakom portalu, ali nekim s6tvarima poput vrijeđanja trebalo bi ipak stati na kraj i zabraniti ih, a modovi bi trebali revnije raditi svoj posao....


_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 10:05:49   
Indy
nisam ni primjetila da ima tema o njih dvojici. dakako da sam čula za njih i kako sviraju. super su mi, i naravno da zaslužuju puno više pažnje od ove koze.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 11:05:17   
mamacita
Ajme koja strka oko nicega. Uopce mi se ne da sve citati. BB nisam gledala, igrom slucajeva vidjela sam tek zadnju epizodu i proglasenje pobjednice... nemoralno drustvo je izabralo nemoralnu zenu... sta ima u tome novog? Nista. Zivi ocaj.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 11:16:25   
bubaMaja
http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/141978/Default.aspx

evo jedan pametan članak o bb

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 16:24:30   
Miau
Uzasno i sramotno je recenicu da je netko iz Bosne protumaciti kao vrijedanje na nacionalnoj osnovi! Fuj, fuj, fuj na sve sta ste pisale! Zalosno!

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 17:53:13   
Bebys
mislim da je zalosno STA SI TI PISALA..to je uzasno...user posted image

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 18:19:56   
mm1209

IZVORNA PORUKA: Bebys

mislim da je zalosno STA SI TI PISALA..to je uzasno...user posted image
. Slažem se.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
3.7.2011 18:43:43   
lidac0605
Koki,a koji je tvoj problem user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
4.7.2011 8:52:20   
Ninaa
Miau ovakav način komuniciranja je ispod svake razine, ne može se nekoga tako prozivati i govoriti takve stvari za modesti jel ne misli kao ti. Ovim putem te javno opominjem i još jednom si pročitaj pravila foruma.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
4.7.2011 8:59:43   
Ninaa
A što se tiče moderatora, ne možemo ovdje biti 24 sata dnevno,a onda kad sam jednom zgodom obrisala neprimjerene poruke sasule ste drvlje i kamenje na mene što sam obrisala jel niste vidjele o čemu se pisalo i zašto je ta korisnica na kraju banirana. Poruke neću obrisati nek se vidi na kakvom nivou neki ljudi komuniciraju. Meni još jednom nije jasno kak se uopće možete zamarati jednom takvom glupošću ko Big brother i toliko se oko toga prepucavati. Žena je dobila novce i gotova stvar, da je to normalno ili nije ne ulazim u to,svi oni koji su tamo došli sigurno nisu baš super divni bajni i krasni. Najbolje da se još danima svađate jel Marijana drolja i svi oni koji je brane isto tako. Mislim svaštauser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
29.7.2011 23:26:35   
Indy
http://www.24sata.hr/show/marijana-priznala-pomirdbu-s-nemesom-istina-je-volimo-se-229406

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
30.7.2011 10:44:25   
Bebys
da citala sam ovo...zajedno su ..

mali je uspio pobijediti svoju mamu hehe

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
30.7.2011 11:27:30   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Bebys

da citala sam ovo...zajedno su ..

mali je uspio pobijediti svoju mamu hehe


da nadodam ovaj clanak je neki ludjak pisao...ali sve u svemu zive zajedno....ajd bar je sve zavrsilo

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 220
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!