|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neugodni snovi
25.7.2011 9:17:47   
Bablica
Da, baš neugodni snovi - ne noćne more! To mi se događalo skoro cijelu trudnoću i evo još dan danas me muče (sad već 1,5god!). Budim se sva ošamućena od snova - i to ne jednog nego 3-4 kroz noć. Većinom ih se sjećam ujutro, rijetko ih se uopće ne sjećam (čak kad se probudim usred sna). Ti snovi su jako živi i u bojama da neki put mislim da se stvarno to dogodilo. Ujutro mi treba dobrih 15-ak min da sebi dođem, da se "maknem" iz sna.
Da li se to vama kad dogodilo?! Mene to već umara ... Ja bi da mogu ne sanjat jedno vrijeme! Ima i tih noći samo su jako jako rijetke ... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 9:21:32   
m600
i meni je isto user posted image i baš me nervira... nekad su to i noćne more,ali većinom se osjećam nelagodnouser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 9:27:05   
mariola
Cure nadam se da će brzo proći. Nisam imala takve snove u trudnoći. Sanjem nekad nešto ružno i normalno je da si malo pod dojmom drugi dan ali ništa strašno.
Noćas sam sanjala da sam se ljubila s bivšimuser posted image  nije baš da mislim na njega danasuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 9:34:10   
njanja
Snovi su odraz naše psihe....
U trudnoći, oko 30. tjedna sam sanjala da sam rodila dijete s downom i da sam jako plakala i da mi je došao tata i rekao: Pa bolje njanja da si ti rodila, nego netko drugi, ti ionako jako voliš Josipa (sin od maminih i tatinih prijatelja koji ima down)....Ujutro sam se probudila i bila u takvom šoku da dva dana to mužu nisam ispričala i onda mi se stalno motalo po glavi kako mi je tata to rekao i shvatila sam da to ne bi bila najgora stvar na svijetu i da bi ga jednako voljela....Uz to shvatila sma da je to strah od nepoznatog, tj onoga što ja ne mogu kontrolirati.....

Pokušaj si protumačit snove na realan način, svašta ćeš iz njih shvatiti...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 9:54:39   
Puli
nisam imala noćne more u trudnoći
ali ih imam sad nakon spontanog
iako sam dobro
psiha još odrađuje proživljeno


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 10:07:31   
Bablica
To mi treba cijeli dan dok protumačim sve snove! Jedno vrijeme sam gledala u sanjarice, ali me to opterećivalo jer bi uvijek bilo vezano za nešto loše. pa sam prestala

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 10:12:30   
njanja
Bablice, sanjarice ti ništa neće reći, odgovor je u tebi....
ako te to muči, pokušavaj si protumačiti što ti snovi znače.
kada se uloviš u diskusiju s njima, prestati će user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 10:12:52   
Bablica
Što je još gore imam jako ružnih snova koje sam nakon 4-5 god povezala s događajima koji su se nakon toliko dogodili. I često mi se ponavljaju snovi - često dva puta sanjam skoro isti san, i to baš te ružni, koji su se po mojim tumačenjima ostvarili. Iako mm kaže da pričam gluposti i da se bezveze time opterećujem. Neznam kakav želudac imate (što bi rekli) da ispričam jedan sanvezan za ono što nam se dogodilo. I što je najgore taj sam san dva puta sanjala .... user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 10:29:11   
njanja
ispričaj...biti će ti lakše...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
25.7.2011 10:30:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bablica)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 10:32:02   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Bablica

Što je još gore imam jako ružnih snova koje sam nakon 4-5 god povezala s događajima koji su se nakon toliko dogodili. I često mi se ponavljaju snovi - često dva puta sanjam skoro isti san, i to baš te ružni, koji su se po mojim tumačenjima ostvarili. Iako mm kaže da pričam gluposti i da se bezveze time opterećujem. Neznam kakav želudac imate (što bi rekli) da ispričam jedan sanvezan za ono što nam se dogodilo. I što je najgore taj sam san dva puta sanjala .... user posted image

bablice u potpunosti te razumijem jer i ja imam jako lose snove,ponekad me strah da lagnem navece...samo ja se maksimalno trudim ujutro da ga zaboravim,nekad mi uspije ,nekad ne user posted image uglavnom,ti snovi me totalno umaraju...isto sam gledala u sanjaricu,al sad vise ne zelim jer ,kao sto ti kazes,stalno su upucivali na nesto loše user posted image ...samo sam u jedno sigurno,kad sanjam mutnu vodu da ce se neko iz moje blizine razboliti user posted image

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 10:32:31   
pincirotvajler
žao mi je bablice kaj se tak mučiš user posted image user posted image
rijetko sanjam ružne snove

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 10:46:44   
anaxx
IZVORNA PORUKA: njanja

ispričaj...biti će ti lakše...


potpisujem!
možda prestanu ako ih počneš dijeliti s nekim i ako pokušaš s više strana dobiti mišljenje što ti snovi znače, ali naravno da pravo značenje moraš naći ti, možda čak uopće nema veze s temama koje sanjaš, već je to odraz nečega što te mući duboko u tebi ...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 10:54:26   
Bablica
pa evo da ispričam taj san koji sam ja nakon svega povezala s Korinicom našom.
Nono mi je umro prije 5 god. Dok je bio živ uvijek je sjedio u kuhinji na jednoj klupici kaj peći i grijao se. Bio je jako vesela osoba.
U snu (kojeg sam dva puta sanjala) sam došla na vrata od kuhinje i on sjedi na svom mjestu gleda me i nešto mi pokazuje i smije se. Ja pogledam prema dolje i vidim krvav mi trbuh ... Tu san završi oba puta i ja se probudim.
Nakon što je prošlo dobrih mjesec dana da smo ostali bez Korine sjetim se ja ovog sna ... I sad, da li je to povezano ili ne?! Ja nekako mislim da je, kao da mi je već davno netko najavio da će se to dogodit. Između sna i moje trudnoće je prošlo skoro 3 godine.

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 11:03:31   
Bablica
još jedan koji mi je isto jaaaako živo ostao u sjećanju kojeg sam sanjala možda pred mjesec dana - samo ovog neznam s čim povezat. Iako je živi smjeh ja sam se probudila sva ušokirana:
nekako smo se našli na parkingu ispred zgrade u kojoj žive roditelji od stričeve žene jer je neka fešta bila. Odjednom skužim ja neku kuću u ful visoki zid oko nje. Naravno, neda meni vrag mira idem ja vidit kako mogu ući unutra. Nađem put i skužim CECU!!! na prozoru i počne oba voda koja travu zaljijeva prskat. Skužim ja neke stepenice ful dugačke i pun gas gore. Tu me živa sreća obuzela. Na vrh stepenica ulaz u neku šumu i pješačka stazai dosta ljudi - neki idu gore, neki dolje. Okrenem se i više nema ni stepenica, ni kuće, samo planinari oko mene. I onda budilica zazvonila!
PS. Cecu inače ne slušam tako da pojma nemam otkud ona u snu! user posted image

I kako takav san s nečim povezat?! Možda da me Ceca želi upoznat?! user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Bablica -- 25.7.2011 11:04:17 >


_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 11:06:40   
mala pcelica
I kako takav san s nečim povezat?! Možda da me Ceca želi upoznat?!

ili počni da ju slusas user posted image

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 11:07:25   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: Bablica

pa evo da ispričam taj san koji sam ja nakon svega povezala s Korinicom našom.
Nono mi je umro prije 5 god. Dok je bio živ uvijek je sjedio u kuhinji na jednoj klupici kaj peći i grijao se. Bio je jako vesela osoba.
U snu (kojeg sam dva puta sanjala) sam došla na vrata od kuhinje i on sjedi na svom mjestu gleda me i nešto mi pokazuje i smije se. Ja pogledam prema dolje i vidim krvav mi trbuh ... Tu san završi oba puta i ja se probudim.
Nakon što je prošlo dobrih mjesec dana da smo ostali bez Korine sjetim se ja ovog sna ... I sad, da li je to povezano ili ne?! Ja nekako mislim da je, kao da mi je već davno netko najavio da će se to dogodit. Između sna i moje trudnoće je prošlo skoro 3 godine.

user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 11:22:15   
njanja

IZVORNA PORUKA: Bablica


Nakon što je prošlo dobrih mjesec dana da smo ostali bez Korine sjetim se ja ovog sna ... I sad, da li je to povezano ili ne?! Ja nekako mislim da je, kao da mi je već davno netko najavio da će se to dogodit. Između sna i moje trudnoće je prošlo skoro 3 godine.



Babli, povezano je to što se desilo s Korinom...Nemoj me krivo shvatiti, ali da se s Korinom na žalost nije desilo, ti se nikada ne biš sjetila tog sna....vjeruj mi....Niti mogu vjerovati pa ni u najluđim snovima da bi se tvoj nonić tome smijao....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 11:26:12   
Bebys
ja imam od jednos svecenika karizmatika JAKO DOBRU STVAR za uciniti..jer imam istih problema..

OTVORENU BIBLIJU NA STRANICI KOJOJ GOD HOCES STAVI KRAJEM KREVETA GDJE TI SPAVAS BLIZU TEBE ALI MORA BITI BLAGOSLOVLJENA BIBLIJA...i ona brani od ruznih snova koji NE DOLAZE OD BOGA...

pa eto ako si vijernica pomoci ce ti...sretno

< Poruku je uredio Bebys -- 25.7.2011 11:35:44 >

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 11:31:30   
ejmama
Kud bas Cecu,lol. Ja sam ti znala sanjati da sam rodila, da se udajem i nikad npr nisam vidjela kako mi muz izgleda a s njim bi razgovarala. Otkad imam muza,vise to ne sanjam,caj sam prestala sanjati porode jedino sto me muci je to da bi trebala roditi barem jos jedanput . Ako ti je lakse ispricaj nama

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 11:45:54   
Indy
ja sam pročitala savjet da treba zapisivati snove svaki dan, i ne zbog nekog značenja i tumačenja, nego ćete nakon nekog vremena kad budete čitali dobiti uvid u to što vas muči, pa čak i rješenje problema! jer naš mozak kroz spavanje, analizira sve što proživljavamo tokom dana i to se odražava na san.


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 12:15:06   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Indy

ja sam pročitala savjet da treba zapisivati snove svaki dan, i ne zbog nekog značenja i tumačenja, nego ćete nakon nekog vremena kad budete čitali dobiti uvid u to što vas muči, pa čak i rješenje problema! jer naš mozak kroz spavanje, analizira sve što proživljavamo tokom dana i to se odražava na san.



ovo mi izgleda kao dobar savijet... možda kad se sve stranice knjige spoje dobiješ odgovor, u svakom slučaju ne može štetiti...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 12:41:06   
Bablica
poušavala sam zapisivat snove samo ima tu materijala!!! Cijelo jutro bi pisalauser posted image user posted image user posted image user posted image koliko sam detalja zapamtila iz svakog sna. Čim odem na go ću morat opet počet, nema druge. Valjda ću nekog vraga otkrit jer se neznam kako drugačije riješit


_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Neugodni snovi
25.7.2011 12:42:37   
Bablica
ne razumim ...

IZVORNA PORUKA: Bebys

ja imam od jednos svecenika karizmatika JAKO DOBRU STVAR za uciniti..jer imam istih problema..

OTVORENU BIBLIJU NA STRANICI KOJOJ GOD HOCES STAVI KRAJEM KREVETA GDJE TI SPAVAS BLIZU TEBE ALI MORA BITI BLAGOSLOVLJENA BIBLIJA...i ona brani od ruznih snova koji NE DOLAZE OD BOGA...

pa eto ako si vijernica pomoci ce ti...sretno



_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Neugodni snovi
26.7.2011 8:43:27   
Bablica
Noćas samo dva sna - jednog se sjećam, drugog ne, ali je buđenje bilo žešće! user posted image Ispričam vam poslije 12 ...

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli uvoditi krutu hranu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!