|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 19:06:30   
modesty blaise
"I am the queen", reče Brendon..... "Ljubav sve pobjeđuje i to je to", reče Marijana....
Da - ljubav bezuvjetna, bezgranična, roditeljska ljubav, dodajem... Bravo tata! 
Marijana-glumica= teško za povjerovati.... Nemeš-glumac= očito.... Sinoć pokazao svoj glumački talent u punom rasponu, apel profesorima da mu poprave ocjenu iz glume. Cijelo vrijeme naočale na glavi, proglašenje pobjednice-naočale na očima...! E Nemešu, imaš cijeli život za razmišljati kaj si sinoć sebi napravio!
Marijana je nažalost kasno shvatila zbog kakvog je balavca stavila sve u svom životu na kocku. Al Nemeš, prebrodit će  to već nekako, imš mamu i prijatelje da te tješe kraj kreveta. U dva dana dao si se od njih obrlatit i priznat da si bio budala 3 mjeseca, a znaš da nisi, samo da bi oni bili zadovoljni. To ti se učinilo najjednostavnije. Sve drugo iziskivalo bi napor kojem ti očito nisi dorastao. Život je borba, u koju je Marijana bila spremna krenuti s tobom pod ruku, ali ti si procjenio da je lakše sakriti se mami ispod suknje. Dobar mamin sin! Sretno...
eh, život stvarno ponekad piše čudne priče.....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 19:11:53   
mm1209
bravo modesty user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 19:58:03   
patka
cudim se svim dezurnim moralistima i dusebriznicima koji isticu Marijaninu kci a isto tako se nitko nije nasao za komentirati kako je Mila ucinila istu tu stvari ostavivsi svoje dijete mami. Marijana je svoju barem ostavila s tatom



_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 20:00:11   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: patka

cudim se svim dezurnim moralistima i dusebriznicima koji isticu Marijaninu kci a isto tako se nitko nije nasao za komentirati kako je Mila ucinila istu tu stvari ostavivsi svoje dijete mami. Marijana je svoju barem ostavila s tatom




Slavica ostavila 4 djece
Georg 6 djece za koju ne zna ni di su
Duško 2 djece....
a svi čudo od morala user posted image ...dobro veliš patkice

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 20:57:50   
natalijax
bebys zbilja si me iznenadila sa svojim razmišljanjem,ajd ok pofukala se,njoj je pasalo,nama drugima nije,moje mišljenje je da mi je to ful odvratno,jel nisam takva i nebi to nikad napravila,meni pare nisu bitnije od mog djeteta i mog braka,a čini mi se da su tu svi umješani od njenog muža ,roditelja i njenih bližiš a ona  je samo jadna da nemože bit jadnija osobauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 21:23:41   
mamice
Ma ja sam je prva osudjivala zbog toga sto je napravila. Al opet ko sam ja da nju osudjujem? Mene dirala nije, sama sebe je unistila. Ako nista bar je bila iskrena, nije glumila kao vecina njih. I da, jako me rastuzilo sve to sinoc. nisam do tad navijala za nju, al poslje svega bilo mi je drago sto je uzela pare.
Ako nista zbog iskrenosti. Ona Soraja se pravi nevina, a u stvari.... user posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 21:31:37   
m600
ja vidim da neki očito ovdje žive BB dok se citiraju sve riječi ukućana bb kuće....pretpostavljam da znate i ono 103 dan je u bb kući,jedanaest sati i dvanaest minuta user posted image user posted image user posted image user posted image

BTW na ovo sam naišla maloprije

Izvor blizak produkciji VB, otkrio je listu "Svet" RS: Lepa Hrvatica je od samog ulaska imala poseban zadatak - trebalo je da zavede što više muškaraca i izgradi imidž femme fatale. Situacija se otrgla kontroli kada se Nemeš ozbiljno zaljubio, te je plan morao da se menja u hodu, jer su psiholozi procenili da je agresivan i nestabilan, a nisu smeli da rizikuju da se desi nasilje u kući. Ipak, izvor nije znao da kaže da li je Marijana potpisala poseban ugovor kojim se obavezala na seks u kući, ili je to bila njena "pesnička sloboda", odnosno da je odlučila da dodatno začini igru.

Celi članak objavljen juče u 19,30.... prije proglašenja pobednika....
prije minut



_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 21:39:08   
bubaMaja
zar zapravo postoji netko ovdje tko misli da je u toj kući bio itko "normalan" ili u nedostatku bolje riječi, običan koji je moralan, obiteljski čovjek s kojim se mi možemo/trebamo poistovjetiti??

pa oni biraju one koji nisu "normalni", koji se ističu, inače bi BB bio dosadan do bola (i inače je dosadan).. ove godine su dali dobitnu kombinaciju budala... sve drugo je igra i vodstvo tima psihologa koji osmišljavaju sve zadatke i govore BB-a.. nije bezveze ništa u onoj kući...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 22:01:08   
mariola
IZVORNA PORUKA: Bebys

u svakom slucaju ovo je manje losi primjer za djecu koja gledaju nego gay parade koje se vrte stalno svake godine..ovo je nesta bar prirodno i nevodi u uzas...


MOLIM????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 22:08:54   
natalijax
i mislim da ovdje nešt neštima

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 22:11:48   
mariola
IZVORNA PORUKA: natalijax

i mislim da ovdje nešt neštima


Nato šta tebi ne štima? user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 27.6.2011 22:12:14 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 22:31:40   
ELISABETH

IZVORNA PORUKA: mariola

IZVORNA PORUKA: Bebys

u svakom slucaju ovo je manje losi primjer za djecu koja gledaju nego gay parade koje se vrte stalno svake godine..ovo je nesta bar prirodno i nevodi u uzas...


MOLIM????user posted image user posted image user posted image


Bebys iskreno i ja sam u šoku nakon ovog tvog posta...
BB nisam gledala jer mi je bilo pregadljivo ali nažalost bile su ga prepune novine i svi portali...Mislim da je to sve velika namještaljka jer je u zadnje vrime opala gledanost svim bb u skoro svim zemljama
Gnjusna mi je sama pomisao na Marijanu i na to kako bi se kajala posli svake pijanke i nakon po ure se opet opijala i višala po vratu Nemešu i ostalima kad njega nije bilo u blizini
Po mome je namješteno i to da nju Nemeš "ostavi" nakon izlaska iz kuće kako ljudima ne bi bilo žao jer je ona pobijedila
Isto tako, samo oni znaju što je prava istina i oni će živiti s posljedicama ali ja svoj život i svoje dite ne bi prodala za 100 000 eura



_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 22:42:10   
bubaMaja

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

IZVORNA PORUKA: patka

cudim se svim dezurnim moralistima i dusebriznicima koji isticu Marijaninu kci a isto tako se nitko nije nasao za komentirati kako je Mila ucinila istu tu stvari ostavivsi svoje dijete mami. Marijana je svoju barem ostavila s tatom




Slavica ostavila 4 djece
Georg 6 djece za koju ne zna ni di su
Duško 2 djece....
a svi čudo od morala user posted image ...dobro veliš patkice


genijalno!

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 22:48:05   
Ruža
Ajme divote, bome smo mi postali preliberalna nacija u zadnjih par godina. Plješćemo paradama, posrnulima, nemoralu, onima što sa par sočni počaste onu nesposobnu tetu na šalteru, luđakinju iz vrtića, policajca koji je priveo nečije pijano dijete, neradu, lažnim bolovanjima.....
A pljujemo, osuđujemo sve one koji se usude iznjeti drugačije mišljenje od nas, po vjernicima lažnim, pravim kao da je bitno, crkvi, obvezama, moralnim vrijednostima, onima što dijele hugiće...
Ma bravo!user posted image user posted image  Razina tolerancije, morala, mjerila vrijednosti nam je zaista na zavidnoj razini.user posted image
Ma nemam ja ništa protiv, niti sam za osudu ni kamenje, no bome moj pljesak neće dobiti i šlus!
Pa neka budem i homofob i konzerva i zatucana i zadrta, neka sam, ja se PONOSIM time!user posted image
Jer stvarno se ponekad pitam gdje sam ja to odrasla i pod utjecajem kakvog odgoja da sam ispala ovako zaostala?user posted image


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 23:13:03   
m600
IZVORNA PORUKA: Ruža

Ajme divote, bome smo mi postali preliberalna nacija u zadnjih par godina. Plješćemo paradama, posrnulima, nemoralu, onima što sa par sočni počaste onu nesposobnu tetu na šalt_eru, luđakinju iz vrtića, policajca koji je priveo nečije pijano dijete, neradu, lažnim bolovanjima.....
A pljujemo, osuđujemo sve one koji se usude iznjeti drugačije mišljenje od nas, po vjernicima lažnim, pravim kao da je bitno, crkvi, obvezama, moralnim vrijednostima, onima što dijele hugiće...
Ma bravo!user posted image user posted image  Razina tolerancije, morala, mjerila vrijednosti nam je zaista na zavidnoj razini.user posted image
Ma nemam ja ništa protiv, niti sam za osudu ni kamenje, no bome moj pljesak neće dobiti i šlus!
Pa neka budem i homofob i konzerva i zatucana i zadrta, neka sam, ja se PONOSIM time!user posted image
Jer stvarno se ponekad pitam gdje sam ja to odrasla i pod utjecajem kakvog odgoja da sam ispala ovako zaostala?user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ružo skroz te potpisujem i ja ne mogu vjerovati da nju netko podržavauser posted image
evo jedan hagićuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio m600 -- 27.6.2011 23:14:59 >


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 23:23:57   
Ruža
IZVORNA PORUKA: m600

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ružo skroz te potpisujem i ja ne mogu vjerovati da nju netko podržavauser posted image
evo jedan hagićuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma evo i tebi draga moja i dva user posted image user posted image , izgleda da su na naš birthday rađali samo zatucane.user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 27.6.2011 23:24:22 >


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 23:28:53   
m600
IZVORNA PORUKA: Ruža

IZVORNA PORUKA: m600

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ružo skroz te potpisujem i ja ne mogu vjerovati da nju netko podržavauser posted image
evo jedan hagićuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma evo i tebi draga moja i dva user posted image user posted image , izgleda da su na naš birthday rađali samo zatucane.user posted image


i meni se činiuser posted image user posted image user posted image user posted image  
ma to mi nismo moderne,mi smo pukleuser posted image
možda da se prijavimo u bb sljedeće godine pa se malo moderniziramouser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 8:32:32   
ejmama

IZVORNA PORUKA: Ruža

IZVORNA PORUKA: m600

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ružo skroz te potpisujem i ja ne mogu vjerovati da nju netko podržavauser posted image
evo jedan hagićuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma evo i tebi draga moja i dva user posted image user posted image , izgleda da su na naš birthday rađali samo zatucane.user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 8:55:05   
zuti.leptirić
IZVORNA PORUKA: Ruža

Ajme divote, bome smo mi postali preliberalna nacija u zadnjih par godina. Plješćemo paradama, posrnulima, nemoralu, onima što sa par sočni počaste onu nesposobnu tetu na šalteru, luđakinju iz vrtića, policajca koji je priveo nečije pijano dijete, neradu, lažnim bolovanjima.....
A pljujemo, osuđujemo sve one koji se usude iznjeti drugačije mišljenje od nas, po vjernicima lažnim, pravim kao da je bitno, crkvi, obvezama, moralnim vrijednostima, onima što dijele hugiće...
Ma bravo!user posted image user posted image  Razina tolerancije, morala, mjerila vrijednosti nam je zaista na zavidnoj razini.user posted image
Ma nemam ja ništa protiv, niti sam za osudu ni kamenje, no bome moj pljesak neće dobiti i šlus!
Pa neka budem i homofob i konzerva i zatucana i zadrta, neka sam, ja se PONOSIM time!user posted image
Jer stvarno se ponekad pitam gdje sam ja to odrasla i pod utjecajem kakvog odgoja da sam ispala ovako zaostala?user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:23:33   
Bebys
ajd neka se i ova tema zavrsi sve u svemu
bila sam hladna bez misljenja o toj zeni...jer me to nije zanimalo

ALI NA KRAJU SAMI POSTUPAK UZASNOG PONASANJA NEMESA me toliko revoltirao GNJUSOBA MUSKA...da sam ovako reagirala...nije mi bas toliko drago da je pobijedila jer ipak nije to moralno za pobjedu ali nakon SVEGA PLJUVANJA PO NJOJ a znam da nitko nije cist svi smo zamrljani svojim grijesima..nemoze se tako po njoj ponasati nitko da je pljuje i svasta o njoj govori...nakon svega toga bilo mi je drago da je upravo ona dobila glas..i neka je..

(Odgovor članu zuti.leptirić)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:26:50   
Bebys
od 120000 glasova iz 5 bivskih republika juge

ona je dobila 61 POSTO...

dusko je bio imao samo deset_ posto vise od nje i skoro pobijedio

ali onoga trenutka kada ju je nemes javno ostavio...njezini glasovi do kraja emisije su porasli
kazu za 800 puta vise nego za duska...

ustvari taj ljigavac i bas sve to sto se desilo JOJ JE I DONIO POBIJEDU...

kazu da je toliko bila uzasnuta svime da nije bila ni svijesna pobijede..

ISLA JE KOD PSIHOLOGA NA RAZGOVOR tek su je jucer popodne pustili doma...

tako pisu A JA I VJERUJEM U TO jer ona jos uvijek kazu nije sposobna za razgovor

kada su je pitali za novac rekla je DA JOJ JE TO ZADNJE i nezna jos nista sta ce s time...

KAKO JE DUBOKO BILA ISKRENA i to mi je drago vise nego ista...iskrenost njena

< Poruku je uredio Bebys -- 28.6.2011 9:27:08 >

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:30:06   
Bebys
No, sve to palo je u zaborav u nedjelju navečer kad je u šestom hrvatskom, a prvom regionalnom serijalu, pobjedu i nagradu od 104.700 eura dobila 27-godišnja Marijana Čvrljak, šibenska nevjesta koja se suprugu pomorcu unatoč, s kojim ima dvoipolgodišnju kćer, uvukla u postelju pet godina mlađem Srbinu Nikoli Nemeševiću.

'Kakva je to majka', 'besramnica'..., nizale su se uvrede u javnosti, u svakom drugom kafiću širom države. Nitko pametan na kladionici ne bi novac uložio na njezinu pobjedu. U posljednja tri mjeseca ta se žena potpuno ogolila, i fizički i psihički, pred publikom iz pet zemalja.

Marijana: 'Nisam znala da će tata doći, hvala Bogu da je' Pratili smo njezine snošaje, suze, smijeh, očaj. No, čime je to Marijana Čvrljak osvojila publiku?

U 120 tisuća pristiglih telefonskih glasova iz svih pet zemalja za trajanja finala, za njezinu je pobjedu bilo čak 61 posto.

U nekom je trenutku večeri Duško Bogdanović pretekao Šibenčanku za desetak glasova, no onda je ljubavnik finalistice Nikola Nemešević putem videolinka na najmanje muški način okončao turbulentnu romansu.

U sljedećih nekoliko minuta telefonske su se linije užarile, a za 800 posto narasla je razlika u njezinu korist. Zar su se kućanice cijele regije senzibilizirale prema ženi kojoj karma kao da je grijeh preljuba i izdaje vratila na isti način?

Marijana: Nemeš me šokirao i povrijedio Supruga je prevarila pred kamerama, bez prilike da mu kaže zbogom jer je izgubila glavu za novim mladićem.

A onda joj se, kao bumerang u glavu, dok je planirala novi život s ljubavnikom, vratilo istom mjerom – izdana je i ponižena, baš kao i stotinjak dana prije njezin suprug – preko TV-ekrana, na najbrutalniji način.

Mnogi će reći da cijene Marijaninu transparentnost, unatoč velikim teorijama zavjere, jer se njoj na licu i jeziku uvijek znalo što joj se prevrće po glavi.

Bila to grižnja savjesti zbog preljuba, preispitivanje odluke o novoj vezi ili bilo kojem drugom cimeru ili situaciji u kući. Uložila je stari život u ovom showu i na izlasku izgubila novi. Hoće li novčana nagrada i ljubav roditelja biti dovoljan nadomjestak za dvije velike ljubavne otvorene rane?

I dalje će se pratiti život najkontroverznije stanarke regionalnog Big Brothera, ali nemoguće je ne primijetiti da se na njoj pokazalo da se na brdovitom Balkanu svijest ljudi otvara, a tolerancija prema ljudskoj nesavršenosti jača.

Jer, iako nije najbolji uzor mladima, govori ono što im se prešućuje tijekom odrastanja: svi su od krvi i mesa, nimalo savršeni, a za svaku svoju odluku odgovarat ćemo, bez obzira na odgodu, sami za sebe.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 122
   [Obrisani korisnik]
28.6.2011 9:31:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:31:10   
m600
joj bebys molim te, stvarno me tvoji komentari sve više začuđujuuser posted image
pa i duško je bio iskren..od samog početka je govorio da je došao pobjediti i da mu novac treba
i JEDINI nije bio za ulazak eme za novce,a svi ostali su kao htjeli samo da ispadnu super u očima publike...
meni ta priča oko Marijane ne drži vodu baš.

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
28.6.2011 9:31:18   
Bebys
Marijana je zbog svega bila u šoku, pa su je nakon završetka showa odveli na razgovor sa psihologom.

Tek nakon toga Šibenčanka je izašla pred novinare i priznala da ju je rasplet događaja iznenadio.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!