|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:44:03   
Bebys
samo Marijana JA TI U KOZI NEBI BILA...

zato i nije htijela izaci iz kuce...to je jedna iskrena i jadna osoba...da pomalo pre naivna...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:49:39   
Točkica28
Hm, ja si samo zamislim mog Šimu da gleda mamu kak se jebe sa nekim x tipom i mam mi se bljuje. Okay da se zaljubila ali baš javno jebanje user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:49:56   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: modesty blaise


njanja brijem da nije ušla u kuću s tom namjerom....
a dijete je ostavila skup s mužem koji joj je dao podršku da u BB ide



ovako: da ja moram ići na 3 mj za poslom na neku specijalizaciju, točno znam da bi mi muž rekao okej, znam da će mi biti samom teško s janom, ali idi, to je za tvoj posao i našu budućnost...moji starci bi isto uskakali i pomogli bi...međutim ja da kažem mužu da idem na 3 mj u BB kuću: reko bi mi: jesi li ti normalna???? i ja bi to isto njemu rekla...

BTW, čitala sam po portalima da je dijete čuvala sestra od muža pa ni to ne drži vodu....

u svakom slučaju, neka su joj novci kada pameti nema...



(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:50:40   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Točkica28

Hm, ja si samo zamislim mog Šimu da gleda mamu kak se jebe sa nekim x tipom i mam mi se bljuje. Okay da se zaljubila ali baš javno jebanje user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:54:07   
Bebys
a ste sve postene....A JA VAM NEVJERUJEM...zao mi je ali nevjerujem vam...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:55:25   
modesty blaise
ja ne radim Heroja od nje, ali je razumijem ima pravo napraviti sa svojim životom što želi kao i svi mi....stvar je u tome da smo svi različiti i sustav vrijednosti nam je različit a upravo to nas čini ljudimaja sam uvijek za IZBOR u životuona i muž su tako odlučili baš zato kaj su različiti od tebe, mene, lilie, mariole i ostalihal to je njihv izbornjihov život i zakaj ih osuditi samo kaj mi to nikada ne bi napravili nikad u niti jednoj emisiji nisam vidla tužnijeg pobjednika od nje ....mislim da joj je uz svu pobjedu teškodobila je neke novce, novci se brzo potroše a izgubila je puno i previšetreba s tim živjeti ...ONA a ne mi! 

< Poruku je uredio modesty blaise -- 27.6.2011 9:56:14 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:57:07   
Bebys
po svemu sto je Marijana iznijela prije ovoga NIJE NJEZNIN BRAK BIO NIKAKAV..to je moj zakljucak bio i ovo sto se sve dogodilo bilo je samo POSLJEDICA toga...

ali bez obzira na sve ovo..ONAKAV SUPAK BITI KAO NEMES..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 9:58:27   
njanja
zapravo sam JA GLUPA jer se tu prepucavam oko neke koja fakat nije vrijedna ni da 1 post o njoj ostavim, ali ulovila sam se user posted image

uglavnom, odlazim, svije sam rekla...bljak

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:00:15   
zuti.leptirić
Ja cu samo komentirat da ne razumijem sta uopce jedna majka ima radit u takvom show-u, to je jedna od onih koja laze kad kaze da joj je njeno dijete na 1. mjestu u zivotu jer ocito je da nije, sigurno ju nebi ostavila radi sebe i svoje avanture i zabava itd..kad ti je dijete na prvom mjestu- cijelu sebe dajes za nj, i nebi ti palo na pamet propustiti 3 mj. njegovog odrastanja..!
Isto tako ne razumijem kako si moze dozvolit zaljubit se kad je u braku..sta znaci sve mi udane mozemo upoznat nekog zgodnog, privlacnog i zaljubit se?!ma dajte, to si jedna udana zena ne smije ni dozvolit i ako vec ne mozes protiv uma, mozes protiv tjela..kakav god joj brak bio..i kakav je to muz koji je dopusti da mu dijete ostane bez majke?
Zapitajte se malo,bi li vi pustile vaseg muza u taj show? Da se on tamo "zaljubi" bilo bi vam normalono?cisto sumnjam...sigurno nebi rekle ; "ah, sta ces, nasao je pravu ljubav!.."
ehh..ne osudujem ju nego je zalim, sto nezna cijenit prave zivotne vrijednosti kao sto su brak i dijete- tj.obitelj!
Zaista je jadna i nema svoje JA. I sama je rekla na pocetku da je pogrijesila i da je unistila zivot djetetu i onda opet nastavila uzivat!...nevjerojatno!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:00:18   
mare00
Nisam pratila BB al znam ko je i sto Mare.... Ja je necu osuditi, ali joj necu ni cestitati pobjedu.... Ima nas stvarno svakakvih i svi grijesimo, nitko je od nas nepoznaje osobno a svi sve znamo...user posted image Nije trebala pobjediti samo zbog toga sto njena pobjeda salje jednu nemoralnu poruku svima koji su je gledali...posebno mladi i djeca... I od toliko njih u BB valjda je bio neko ok za pobjedu...user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:02:40   
mamice

IZVORNA PORUKA: Bebys

po svemu sto je Marijana iznijela prije ovoga NIJE NJEZNIN BRAK BIO NIKAKAV..to je moj zakljucak bio i ovo sto se sve dogodilo bilo je samo POSLJEDICA toga...

ali bez obzira na sve ovo..ONAKAV SUPAK BITI KAO NEMES..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

potpisujem. medalja ima 2 strane tak da nikoga ne osudjujem. Mozda je trazila ljubav,mozda je sve namjesteno kak god je u ovom svemu je Nemes ispao kreten i to mu bas nece pomoci u karijeri.


_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:06:52   
Bebys
IZVORNA PORUKA: mamice


IZVORNA PORUKA: Bebys

po svemu sto je Marijana iznijela prije ovoga NIJE NJEZNIN BRAK BIO NIKAKAV..to je moj zakljucak bio i ovo sto se sve dogodilo bilo je samo POSLJEDICA toga...

ali bez obzira na sve ovo..ONAKAV SUPAK BITI KAO NEMES..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

potpisujem. medalja ima 2 strane tak da nikoga ne osudjujem. Mozda je trazila ljubav,mozda je sve namjesteno kak god je u ovom svemu je Nemes ispao kreten i to mu bas nece pomoci u karijeri.

a jesi vidjela mrznju koja mu je iz ociju izlazila..uzasno...user posted image user posted image

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:07:22   
mama deja
Kakva je,takva je,ali ZENA je,i neka je bar jednom pobjedila zena,kako,zasto,na koji nacin,njena stvar.Da je ispravno to sto je uradila-nije,trebamo li ju zato mi razapeti na kriz-ne trebamo. Svi mi imamo smeca pred svojim vratima,koje trebamo pomesti prije nego li osudimo nekog drugog. Zar se ne kaze tko je bez grijeha neka prvi baci kamen?
Da je kojim slucajem Nemes ostavio dijete vani sigurno se ne bi toliko zgrazali,jer je musko,a muskarcima je to dozvoljeno. Kod nas je to jos uvijek tabu i ostat ce tako tko zna jos do kad.
A sad,mlada je,ima para i jos uvijek stigne ispraviti greske ljubavi i ako nista drugo posvetiti se svojoj curici.
Mislim da je i njoj ovo skola,da ne treba uvijek vjerovati nekome kad ti kaze da te voli.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:10:07   
BruMa
Nisam ni ja to pratila ali drago mi je da je ona pobjedila.Bar nek je dobila novce za to sve kaj je napravila.Da nije baš zabadava se zabavljala u BB-u.user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu mama deja)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:12:39   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: Bebys

a ste sve postene....A JA VAM NEVJERUJEM...zao mi je ali nevjerujem vam...


Babys, hoćeš reći da su sve žene kurve? user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:15:55   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: Bebys

a ste sve postene....A JA VAM NEVJERUJEM...zao mi je ali nevjerujem vam...


Babys, hoćeš reći da su sve žene kurve? user posted image
joj zvonki nemoj me zezati..

ne mislim to...samo me smeta sto su sve SVETE...a znam ka nitko nije iskren prema sebi..
ovo se odnosi i na muski rod..MENI SU MUSKO I ZENSKO U ISTOJ VALNOJ DULJINI KOLIKO MUSKIH IMA KURVI..STO MORA BITI ZENA
i Marijana za mene nije kurva...prostitutke su samo one koje se drmaju sa svakim ili muskarac isto tako za lovu...ovdje se o tome neradi zar ne...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:25:06   
Zvonki
Babys, iskreno, svako malo me začudi tvoj stav user posted image Bez uvrede

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:28:16   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Babys, iskreno, svako malo me začudi tvoj stav user posted image Bez uvrede
joj da zaboravim da sam religiozna...a bog oprostio NAJVECOJ KURVI SVIH VREMENA I SVETICI MARIJI MAGDALENI...mozda sam bas zato NE OSUDLJIVA na bilo koga...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:29:04   
ejmama

IZVORNA PORUKA: Bebys

a ste sve postene....A JA VAM NEVJERUJEM...zao mi je ali nevjerujem vam...
[/quote

Imam isto misljenje za tebe!
Slazem se s Njanjom,Marijani cestitam,sve sto je htjela ostvarilo se.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:31:20   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Babys, iskreno, svako malo me začudi tvoj stav user posted image Bez uvrede
joj da zaboravim da sam religiozna...a bog oprostio NAJVECOJ KURVI SVIH VREMENA I SVETICI MARIJI MAGDALENI...mozda sam bas zato NE OSUDLJIVA na bilo koga...user posted image user posted image user posted image



Nikoga ja ne osuđujem, ali kad si dijete takve žene nije lako user posted image Jeste gledale iz te perspektive???? Ja jesam

< Poruku je uredio Zvonki -- 27.6.2011 10:32:09 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:32:44   
Bebys
pa ona nije prostitutka ja nisam tako to gledala uopce..

mnogi veliki ljudi i mislioci su rekli


PROSTITUTKE HRANE SVOJU DJECU i zato im je oprosteno jer su danas vremena uzasna...

ma sve u svemu...

ona je samo javno pokazala ono sto masa ljudi radi tajno i jos uza to sve laze

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:36:48   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Babys, iskreno, svako malo me začudi tvoj stav user posted image Bez uvrede
joj da zaboravim da sam religiozna...a bog oprostio NAJVECOJ KURVI SVIH VREMENA I SVETICI MARIJI MAGDALENI...mozda sam bas zato NE OSUDLJIVA na bilo koga...user posted image user posted image user posted image



O supač, onda ću se ja murvat okolo i završit u raju ako se pokajem, ha? user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 10:56:35   
Zvonki
Znate što mene najviše smeta - eto, jadna Marijana (ne spominjuć'' ni dijete ni brak) se zaljubila, dala se majmunu, on se da izvinete iživio na njoj i ona sad plače...A jesmo mi žene...Ma i trebaju nam ovakva primitivna zazmišljanja kako smo sve ku____e user posted image
Sve u svemu, žao mi ju je, drago mi nije što je pobijedila jer prenosi groznu sliku mladima

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 11:10:35   
jagodicabobica
kroz ovu se temu provlaci tradicionalni?  misao kako su zene: zrtve, jadne i bezpomocne,pasivne,ovisne i prevarene od strane JACEG spola..nekako mi to vodi samo prema tvrdnji kako neke ili mnoge zene nemaju svoju volju,zelju i mozak...
mozda nisam shvatila?



Sve u svemu to je Marijanin zivot i ona ce sama snositi posljedice...

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 27.6.2011 11:14:39 >

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: BB kuca. Marijana pobijednica!
27.6.2011 11:17:45   
adryosijek

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Ma daj,molim te,Bebys,diviš se proračunatoj drolji koja u svom profilu sama kaže da "izlazi vikendom redovno i voli popit"?!? i to ti je žena i majka??
To nije vrijedno nazvat se takvim imenima,plitka sponzoruša koja kroz život ide raširenih nogu,jadna ta njena curica....
A muž joj je pak tolka šu_čina i papak,za ne povjerovat!
A stari je došo,naravno...treba pare za nove zube user posted image
Ne vjerujem da nije bilo namješteno...no eto,sad će bar bit para za opijanje i izlaske...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

DALI BEBU OD 1 GOD.DATI U JASLICE?
BEBA2010

TREBA LI BEBU OD 1 GOD.DATI U JASLICE???

DA (46%)

NE (45%)

KOMENTAR (8%)


Broj svih glasova: 106

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!