|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene...koje??
6.6.2011 15:19:16   
T.i.n.a.
Probat ću Premium care...
Miha sad ima oko 11 kg...
A uzela sam peticu koja je od 12-25...mislim da to nije preveliko...bar ne izgleda...
Ma najgore je to što me strah da ne navuče neku prehladu...noćas sam se budila i išla ga premotavati dok je spavao samo da ne bude mokar...

Hvala...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pelene...koje??
7.6.2011 13:18:02   
Tink
premium care pampers, super su i ne promoči ali ne smiju biti prevelike!

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu NESI2005)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pelene...koje??
19.6.2011 0:15:34   
marijola
definitivnio ne smiju bit prevelike, nama su bila velike, pa sam ih zaljepila malo ispod one crte gdje se inače lijepe i onda su mi bile super. gledaj samo jel ti di oko nogica puše. ako se zapiški oko nogica onda su mu prevelike, a ako je po leđima onda su mu male.inače mi probali i babylove i libero i vratili se na pampers

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pelene...koje??
29.10.2012 14:15:08   
Breza
Iskusne mame, koje su se Vama pokazale najboljim pelene za noć?user posted image

(Odgovor članu marijola)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pelene...koje??
29.10.2012 14:38:05   
danijela8
meni su bile super huggies

(Odgovor članu Breza)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pelene...koje??
29.10.2012 20:33:12   
Breza

IZVORNA PORUKA: danijela8

meni su bile super huggies



Danijela, ovo nove Super Dry?user posted image

(Odgovor članu danijela8)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pelene...koje??
29.10.2012 21:30:46   
maja0107
U zadnjih par dana baš sam se dotakla sa curama ove teme i shvatila sam da nema pravila, to je sve individualno, treba probati svašta ali ne prečesto zbog pelenskog osipa. Navodno da se dečkići češće propiške a da je s curama lakše, njima više vrsta odgovara nego malcima. Mi smo za početak kupili pampers ali imam preporuke i za ostale, jeftinije verzije pa ćemo vidjeti..

_____________________________

maja0107

(Odgovor članu Breza)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pelene...koje??
30.10.2012 7:42:22   
Breza

IZVORNA PORUKA: maja0107

U zadnjih par dana baš sam se dotakla sa curama ove teme i shvatila sam da nema pravila, to je sve individualno, treba probati svašta ali ne prečesto zbog pelenskog osipa. Navodno da se dečkići češće propiške a da je s curama lakše, njima više vrsta odgovara nego malcima. Mi smo za početak kupili pampers ali imam preporuke i za ostale, jeftinije verzije pa ćemo vidjeti..


Majo, slažem se. Nekad je dobro čuti preporuku, ali nisu sve bebe iste građe i jednostavno moraš se sam uvjeriti.user posted image

(Odgovor članu maja0107)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pelene...koje??
31.10.2012 0:14:58   
Suzn
Probajte kupiti Pampers u Mülleru. Tamo dolazi drito iz Njemacke, za Njemacko trziste, vele da su bolje nego iz DM-a...

(Odgovor članu Breza)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pelene...koje??
31.10.2012 10:05:23   
elven

IZVORNA PORUKA: Breza


IZVORNA PORUKA: danijela8

meni su bile super huggies



Danijela, ovo nove Super Dry?user posted image


I mi ih koristimo i super su nam user posted image

(Odgovor članu Breza)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pelene...koje??
31.10.2012 21:16:45   
andydea
ma ja imam ovaj put problema s pelenamauser posted image ...to s curkama nisam imala...ovako moj DI ima 2mj.i 10 dana..sada ima negdje oko 6400g...mi trenutno koristimo malo babylove,malo pampers 3-ku...međutim vidim da su mu očito male jer promaću sa strane i leđa...user posted image ...jedinicu nismo nikada ni koristili,jer je rođen velikiuser posted image ...sa dvojke smo prešli na trojku nakon mjesec dana iz istog razloga koji nam se događa sada...4-ka pampers je od 7kg na dalje...a ja još imam 2paketa 3-ke...DI ima jake nogice i trbušćić...nije debelo dijete da se krivo ne shvati(možete ga vidjeti u mom albumu) lijepo je građen,ali jedostavno ne kužim kak baš uvijek promoći...user posted image ..prematala sam dvije curice,pa znam mjenjati pelene..uf..dajte mi savjet jer sam luda već...user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pelene...koje??
31.10.2012 22:36:52   
mamacita

IZVORNA PORUKA: andydea

ma ja imam ovaj put problema s pelenamauser posted image ...to s curkama nisam imala...ovako moj DI ima 2mj.i 10 dana..sada ima negdje oko 6400g...mi trenutno koristimo malo babylove,malo pampers 3-ku...međutim vidim da su mu očito male jer promaću sa strane i leđa...user posted image ...jedinicu nismo nikada ni koristili,jer je rođen velikiuser posted image ...sa dvojke smo prešli na trojku nakon mjesec dana iz istog razloga koji nam se događa sada...4-ka pampers je od 7kg na dalje...a ja još imam 2paketa 3-ke...DI ima jake nogice i trbušćić...nije debelo dijete da se krivo ne shvati(možete ga vidjeti u mom albumu) lijepo je građen,ali jedostavno ne kužim kak baš uvijek promoći...user posted image ..prematala sam dvije curice,pa znam mjenjati pelene..uf..dajte mi savjet jer sam luda već...user posted image



Ja imam tri sina i jednu kcer, tako da sam se naprematala dosta muskih. Sve u svemu, kada sam, po pravilu, ostavljala da im penis bude okrenut prema gore tj. prema pupku, onda bi garantirano imala mokar bodic, i samim time i plahtu na kojoj su spavali. Tako da sam im uvijek ostavljala dovoljno mjesta u peleni za normalnu erekciju koju decki dobiju kada se spremaju piskiti ili usred noci (da i sasvim mali ), a penis sam im ostavljala da je okrenut prema dolje. Samim time reducirala sam promocene pelene. Druga stvar, na curicu sam mogla staviti mrvu vecu pelenu, i sve je bilo u redu, ali za decke mi je bilo bolje da je pelena taman, ili cak mrvicu manja, nego da je mrvu pre velika. Sretno!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pelene...koje??
1.11.2012 10:49:29   
andydea
mamacita pišek je uvijek prema dole...a probat čemo zacementirati pelenuuser posted image ...hvala ti..

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!