|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako razgovarat sa roditeljima harambase?
7.12.2012 15:54:31   
skorodolazi beba
imamo jednu situaciju kojoj se ja neznam kako vise postaviti...

moja curka je krenula u skolu sa susjedicom s kojom se druzi svaki dan od pelena...
ta mala je oduvjek bila ratobornija,opustena bez srama i svega ostalog...no ja sam bila uvjek tu da sprijecim ako dode do nekog problema i spustim ju na zemlju...
ok nije da je moja svetica ipak su to vec godinice u kojima tjeraju svoje...

no ta mala sa svojih 7god toliko vice,odgovara ,prijeti svojim roditeljima a oni bas nista ...kao proc ce...inace bi me bilo briga no to je pocelo utjecat na moju curu...
dosta cesto se ta mala izdere na moju curku ,iz neznam zato sto moja kaze drugacije nego ona i sl...
s njenim roditeljima sam si ok ali jednostavno neznam na koji nacin da ja vise s njima razgovaram a da se ne posvadamo jer jedostavno nemam vise ideja...posto se toj maloj sve dopusta...

danas u tom nekom razgovoru smo dosli do jedne teme...

posto idu skolskim busem u skolu ja sam svoju naucila kako treba hodati po cesti jer zeli ici sama ima jedno pet min.do satnice...
rekla sam joj polaku,uz samo ogradu,bez stajanja cekanja nekog i sl.ravno do stanice..ona se toga i drzi...

a tu malu mama jos uvjek vodi jer je zvrkasta po cesti,hoda ko muha bez glave...
u toj nekoj temi samo joj spomenula kako se malo prezastitnicki ponasa prema njoj i da bi mozda trebala to popustit...no....
da bi mi na to odg.kako se slaze ali da moja ne zeli cekati nju (a inace uvjek kasne) i da njena onda trci za mojom i da se nemoze nauciti.....
po tome ispada da njeno zlato nije krivo vec moja mala...

pa halo tko tu grijesi ???,,,evo i to deranje kao s njom su razgovarali no ona opet po svome...automatski rusi mojoj samopuzdanje...
toliko me to djete izivcira da mi dode da ju zvekne i da se spusti na zemlju...znam okrutno zvuci i nikada to nebi napravila ali vise neznam sto bi...

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako razgovarat sa roditeljima harambase?
7.12.2012 17:16:07   
danery
sličnu situaciju imala moja prijateljica....mali krenuo u školu i prvo ga je ona vodila akoro cijeli prvi razred,a kasnije je išao sam (škola je nekih 15 min i podosta ulica,semofora i prijelaza daleko)...
s njim išao klinac koji živi par kuća dalje,isto takav zvrkast kao ta vaša curica...prijateljica je lijepo pokušavala objasniti da si dečki nisu par i da njen sin nije dužan čekati na gotovs i maltene za ruku voditi tog klinca....a mami tog dječaka bilo lijeno ići s njim i po njega,pa bi ovoj trpala da ga vode,dovode,zapisuju zadaće i sl....
nije išlo,i na kraju ženska pukla i u brk rekla mami da se okane i nje i malog...tako da....ako ne možeš lijepo,morat ćeš biti izravna i otvorena.....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!