|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dukanova dijeta
2.5.2011 22:28:41   
Ruža
Evo ovdje ima kaukulator za izračun koliko trebaš biti na kojoj fzi jer sve zavisi koliko kg želiš izgubiti,a koliko trenutno imaš. Nadam se da će pomoć.user posted image

http://www.dukandiet.co.uk/



_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dukanova dijeta
4.5.2011 11:25:07   
Mirjana J.
cure od ponediljka dvi kile manje.. imam još puno do cilja ali ne odustajem sad user posted image

_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dukanova dijeta
4.5.2011 12:47:14   
Zvonki
Ne znam, meni to djeluje kao expresno gubljenje kila user posted image  Neće se to odmah vratiti nakon prestanka dijete?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dukanova dijeta
4.5.2011 12:50:20   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Ne znam, meni to djeluje kao expresno gubljenje kila user posted image  Neće se to odmah vratiti nakon prestanka dijete?


kažu da kod takvih dijeta u početku ide brzo jer se gubi višak vode iz tijela...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dukanova dijeta
4.5.2011 13:02:47   
mariola
IZVORNA PORUKA: Mirjana J.

cure od ponediljka dvi kile manje.. imam još puno do cilja ali ne odustajem sad user posted image


Od ponedjeljka do srijede???

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dukanova dijeta
4.5.2011 14:09:34   
Mirjana J.
za ne povjerovat ali tako je... uz to i puno šetnje a stalno nešto žvakčem i uopće nisam gladna.. mm mi kaže da više jedem sad nego prije dijete user posted image

_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dukanova dijeta
4.5.2011 14:12:52   
Mirjana J.
e i zaboravila sam napisat da po proračunu sa stranice dr Dukana do idealne težine bi tribala doći u osmom misecu, dakle ima tu još puno odricanja i zbog toga mi se i sviđa što nije neka expresna dijeta i za svakog je individualna..

_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dukanova dijeta
4.5.2011 14:16:20   
joszde
daj napiši kajjedeš za doručak ručak večeru jer i meni piše kao do osmog mj. na kojojsi fazi.

_____________________________

30.04.2010. STIGLA NAŠA PRINCEZA

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dukanova dijeta
4.5.2011 14:17:58   
Ruža
Bravo!!!Samo budi ustrajna!user posted image user posted image user posted image  Mene je oduševila isključivo zbog mliječnih proizvoda, jer bez toga ne mogu.
Ja sam postigla što sam htjela, o.k. još pola kg.user posted image , no brljavim sad malo na ovoj trećoj fazi, navukla sam se na jedenje ujutro, pa na poslu pojedem bijelo pecivo.
I šibnem ipak mrvicu više mlijeka u kavu.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dukanova dijeta
4.5.2011 14:22:04   
mariola
user posted image user posted image user posted image user posted image  samo naprijeduser posted image user posted image user posted image

Ja po tom izračunu dr. Dukana imam malo viška. Al ko ga šiša, meni ne smetajuuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dukanova dijeta
4.5.2011 14:24:41   
Mirjana J.
IZVORNA PORUKA: joszde

daj napiši kajjedeš za doručak ručak večeru jer i meni piše kao do osmog mj. na kojojsi fazi.


nema doručka,ručka,večere... trpam u sebe stalno... jedem posni sir, šunku od vindije bezmasnu, jogurte sa najmanje posto masnoće,našla sam u konzuma tunjevinu u salamuri pa jedem i nju.. još sam u prvoj fazi i namjeravam biti deset dana u njoj..
jako mi fali kruh (jer sam njega užasno puno tamanila) i slatkiši..
a i istina je da se osječa slabost u prvoj fazi jer je šok za organizam naglo izbaciti večinu namirnica ali pomisao na lito i liniju mi je motivacija...
nakon poroda sam sa broja 36 došla na 42... grozno

_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dukanova dijeta
4.5.2011 14:33:35   
anaxx
bravo cure...
i ja sam pokušala prošli tjedan krenuti s ovom dijetom, i jesam dva dana prve faze odradila, ali za vikend smo u familiji imali krstitke i ... a znate i sami da se nije moglo odoliti svim onim kolačima, torti.... ali nisam jela prilog uz meso...

sad nekako brljam na drugoj fazi, ali nisam čvrsta... popuštam na čokoladicama...user posted image
svejedno je kila išla dolje...
namjeravam i dalje paziti na ovu ''''opasnu'''' hranu pa da vidimo...

po Dukanu imam 6.5 kg viška...

< Poruku je uredio anaxx -- 4.5.2011 14:35:30 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dukanova dijeta
7.5.2011 11:45:51   
Mirjana J.
cure da se pohvalim... 4 kg manje i osječam se odlično user posted image


_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dukanova dijeta
7.5.2011 11:57:03   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dukanova dijeta
7.5.2011 12:01:58   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Mirjana J.

cure da se pohvalim... 4 kg manje i osječam se odlično user posted image



Bravo.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja još uvijek onih pola više.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dukanova dijeta
7.5.2011 12:07:21   
Mirjana J.
to kad dođe umalo je teško za skinit... ja još imam deset do idealne težine..
moram priznat da se nedržim sljepo uputa i jelovnika nego tu i tamo zabrljam malo ali sam se definitivno odrekla slatkiša i kruha..

_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dukanova dijeta
4.8.2011 21:58:30   
Ladina mama
IZVORNA PORUKA: Mirjana J.

e i zaboravila sam napisat da po proračunu sa stranice dr Dukana do idealne težine bi tribala doći u osmom misecu, dakle ima tu još puno odricanja i zbog toga mi se i sviđa što nije neka expresna dijeta i za svakog je individualna..


Ej, ljudi, ajd se vratite na ovu temu!!!!
Ja nikako da skinem kila pa tek nedavno čula za ovu dijetu i baš kad sam htjela otvoriti temu...user posted image  E, sad me zanima je li Mirjana J.uspjela?
Skroz joj, još od prvog posta, držim fige i ... znate već!
Miro, javi Seeee!

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dukanova dijeta
5.8.2011 9:39:34   
Ruža
Cure ovo stvarno pali i dalje sam oduševljena. Kad god malo pretjeram i vaga krene gore odem dan dva na meso, salatu i sir i vaga se upristoji.user posted image Ne bude isključivo proteinski, ubacim ja voće i povrće s malo ugljikohidrata tipa rajčica, tikvice, patlidžan, brokula, cvjetača, lubenica i dinja. Do sad me niti jedna ovako nije oduševila.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dukanova dijeta
5.8.2011 9:41:15   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dukanova dijeta
5.8.2011 10:03:34   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dukanova dijeta
1.10.2011 17:57:21   
jagodicabobica
ja sam bila na Gi dijeti proslog proljeca skinula -12 kila za 3 mjeseca..nakon dijete kosa mi je puno opadala ali srecom sve se vratilo na svoje..
od tada mi je malo pao moral za mrsavjenje..i od tada nisam se vratila nazad niti udebljala..
izgubim ove godine 2-3 kile pa vratim a blizu sam cilja, da budem u kategoriji normalne kilaze..
ova mi dijeta lici na Gi- jedino sto je dosta strozija..jer se jede ne masni mljecni produkti i samo bjelance...



< Poruku je uredio jagodicabobica -- 1.10.2011 18:01:26 >

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dukanova dijeta
14.11.2011 22:03:34   
Mirjana J.
IZVORNA PORUKA: Ladina mama

IZVORNA PORUKA: Mirjana J.

e i zaboravila sam napisat da po proračunu sa stranice dr Dukana do idealne težine bi tribala doći u osmom misecu, dakle ima tu još puno odricanja i zbog toga mi se i sviđa što nije neka expresna dijeta i za svakog je individualna..


Ej, ljudi, ajd se vratite na ovu temu!!!!
Ja nikako da skinem kila pa tek nedavno čula za ovu dijetu i baš kad sam htjela otvoriti temu...user posted image  E, sad me zanima je li Mirjana J.uspjela?
Skroz joj, još od prvog posta, držim fige i ... znate već!
Miro, javi Seeee!

sorry ali nisam dugo bila na ovoj temi tako da evo tek sad odgovaram..
uspjela jesam ali sam isto tako prebrzo se opustila i večinu kila vratila nazad... nije kriva dijeta nego moja slabost prema slatkišima i zato sam odlučila od sutra ponovo započet sa dijetom user posted image


_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dukanova dijeta
19.1.2012 9:33:37   
anonno17
curke ja krecem od danas na tu dukanovu dijetu,pa molim za recepte o idjeje kako,sta da si kuham,pecem,a za gablec sta ste jele. ja sam danas si ponijela sir posni i jogurt s najmanje masnoce. inaceimam deset kila sinuti,to mi je cilj.

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dukanova dijeta
19.1.2012 13:11:01   
mišica 666
ja ujutro prvo popijem kavu s malo ligh mlijeka. onda za sat vremena doručkujem light jogurt sa zobenim pahuljicama a nekad još uz to pureću šunku ili posni sir...., za ručak nekad ispečem piletinu (stavim hrpu začina,osim masnoće) ili lešo meso ili ribu, možeš kajganu, onda oko 16 sati popijem zeleni čaj i oko 19 sati večeram obično mi ostane od ručka. što se tiće slatka sad sam zamrzla light jogurt sa sladilom i aromom vanilije. uglavnom imaš hrpu recepata na netu pa prošvrljaj i obavezno nabavi žvakaće bez šećera jer zna nekad biti bljakasti okus u ustima a i pomaže kad uhvati iznenadna glad user posted image . sretno draga 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dukanova dijeta
19.1.2012 13:19:31   
anonno17
hvala ti,ja sam danas pojela posni sir i kanije mekinje sa jogurtom. sita sam potpuno,sve ne mogu vjerovati.popodne cu si piletinu zgrilati.
koliko si dugo bila u prvoj fazi i koliko si izgubila?

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!