|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mama nakon poroda
18.4.2011 10:44:20   
zara13
malo pomalo i naviknut češ se i meni je tako bilo na početku teško ,ja sam se odselila u drugi grad od svojih.ja juče pop......dođu moji svekar i svekrva na kavu i vidjet malu,ja ju taman hranim i ona konačno uspije zaspat jer ju rado počeli grčevi mučiti od pol šest plakala i oko deset konačno mala zaspi i ja bila sa njom u sobi nekih deset min.i dođem ja u boravak muž leži pitam di mu tata i mama a on otišli su jer mala spava poludila sam ,nisu mogli ni pričekat da ja dođem iz sobe i još su se k tome i naljutili zato šta je ona zaspala a oni su došliuser posted image

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Mama nakon poroda
18.4.2011 15:11:59   
premija
IZVORNA PORUKA: zara13

malo pomalo i naviknut češ se i meni je tako bilo na početku teško ,ja sam se odselila u drugi grad od svojih.ja juče pop......dođu moji svekar i svekrva na kavu i vidjet malu,ja ju taman hranim i ona konačno uspije zaspat jer ju rado počeli grčevi mučiti od pol šest plakala i oko deset konačno mala zaspi i ja bila sa njom u sobi nekih deset min.i dođem ja u boravak muž leži pitam di mu tata i mama a on otišli su jer mala spava poludila sam ,nisu mogli ni pričekat da ja dođem iz sobe i još su se k tome i naljutili zato šta je ona zaspala a oni su došliuser posted image


sad si me nasmijala user posted image stvarno nas ima svakakvih user posted image

s vremenom bude nam još najljepše što smo sami,samo dok se ufuramo user posted image


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Mama nakon poroda
27.4.2011 21:39:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: premija

Na težini isto lijepo dobiva,rodio se s 3670g i 50cm,a na prvoj kontroli imao 5350g i 59 cm.. PONOSNA MAMA



Lijep pozdrav, dirljiva priča, a svaka čast na borbi i izvrsnom napretku bebe, vidi se da lijepo dobiva i raste bez obzira na sav stres i nervozu koju si doživjela. Meni mlijeka nije bilo kad sam bila nervozna, a čim bi bila opuštena mlijeka ko u priči!

(Odgovor članu premija)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Mama nakon poroda
27.4.2011 22:02:10   
mm1209
Premija žao mi je što ti se to dogodilo, ako će te utješiti, ja nisam još rodila, u 9.mjesecu mi je termin, ali sam već pisala o svojim paničnim napadima ovdje na forumu, užasno sam se osjecala jer mi se također sve nakupilo, trudnoća, selidba...a prije par godina također teža obiteljska situacija...u pubertetu problemi sa panikama koji su prošli,ali eto vratili se...
ma svašta se nama ženama nakupi i vjeruj mi da će te proć...

Ja sam u zadnjih mjesec dana puno bolje, doktor mi je dao normabel da popijem po potrebi i sama sebe uspijem uvjerit da neću umrijeti, da je to samo panika i da sam ja jača od nje, da ću roditi kao i sve druge žene, da neću imati problema... Evo, nije ista priča, ali suosjećam jer panika je panika i onaj tko ju nikad ne proživi ne može shvatiti koliko to može biti teško... Vjerujem da ti je svakim danom sve bolje i držim fige!

user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Mama nakon poroda
28.4.2011 0:07:27   
ivyka
Ej draga moja!!! Žao mi je zbog toga kaj ti se dešava... Ako imaš kad vremena da se najdemo s našim bebačima na kafici?? Kaj veliš? Da porazgovaramo... Ipak smo prošle slične stvari(nažalost)... Ne brini se znaš da si najbolja mama svom Ianu ,uz tebe sam...i ako trebaš samo mi se javi!!! A za kavu obavezno koji dan :)

_____________________________

Erik : 11.02.2011. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Mama nakon poroda
28.4.2011 9:51:54   
zara13
premija kako si?kako bebica?moji svekar i svekrva došli i ovu nedelju i opet ista priča mala spavala u ljuljački a oni bili 5 min i opet otišli jer mala spava a nas ko .....već mi sada lagano idu na živce.nit su se sjetili joj šta donest za uskrs ,a toliko su ju željni vidjetuser posted image

(Odgovor članu ivyka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Mama nakon poroda
28.4.2011 22:46:27   
ivyka
e kakvi su to ljudi...joj joj... mislim da večina nas ima takve bisere. Ja bi nekad mogla jednostavno poludjetuser posted image . Npr. veli svekar mm nek sutra obavezno dođe k njemu(obiteljski razgovori) da porazgovaraju svekar,mm, njegov brat i bratova buduća, a ja isto mogu doći da donesem malog da ga vidiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . MOLIM????


_____________________________

Erik : 11.02.2011. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Mama nakon poroda
28.4.2011 22:55:44   
mm1209
ivyka tvoj svekar baš ima izjave užasne.. user posted image ja isto imam čudnu svekrvu, izjave su joj ono...jedan dan sve super, a drugi kad je živčana onda bijes izbaci na meni kao da ja nisam ljudsko biće i onda opet drugi dan sve super...ma čudni svi oni...

(Odgovor članu ivyka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Mama nakon poroda
28.4.2011 23:21:08   
ivyka
ja svekrvu nemam(umrla je) i žao mi je što je morala mlada umrijeti i nije vidjela svog sina sretnog...i sad svog unuka. Ali htjela sam reči da mislim da se svi oni jako boje za svoje sinove. Moj svekar ima 2 sina i on nikako nije prihvatio to da mi idemo kod mojih. A da mu je jedan sin ostao doma. Htio ih je obadva doma, (ne kuži da ne rađamo djecu da cijeli život budu pokraj nas... ) Da se barem malo bolje ponašao prema meni, da nije pio, da nismo imali obiteljske sastanke svakih par dana dok je bio on pijan...mauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Erik : 11.02.2011. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Mama nakon poroda
28.4.2011 23:22:03   
ivyka
valjda je problem što sam mu ja ukrala njegovog sinčića :)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo ja!!!

_____________________________

Erik : 11.02.2011. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Mama nakon poroda
29.4.2011 0:13:59   
mm1209
žao mi je što teško prihvača činjenicu da mi ipak jesi ukrala sina, upravo tako, bravo ti user posted image  
žao mi je zbog mm-ove mame, tvoje svekrve, možda bi sve bilo bolje da je uz vas danas

(Odgovor članu ivyka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Mama nakon poroda
29.4.2011 6:51:37   
ivyka
sigurn bi bilo bolje,nitko nije nikad rekao ružnu rijeć za nju ... a šta češ... svi bi mi htjeli da je dobro kod nas,da se svi slažu i vole. Jedina utjeha je ta da nisam ja jedina, ili bilo koja druga žena koja ima probleme,svatko ima nešto svoje što ne štima.kod nas se veli svaku hiža svojega križa :)
i zato mislim da je ovaj forum super, jer se možemo pojadat,savjetovat.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Erik : 11.02.2011. <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Mama nakon poroda
3.5.2011 10:52:14   
ana*
Zara, ne mogu se načuditi tvojoj svekrvi i svekru. Ponašaju se kao djeca. Zbilja su smiješni.

_____________________________

Ljubav se zove Luka- 01. 04. 2011

(Odgovor članu ivyka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Mama nakon poroda
4.5.2011 21:14:35   
zara13
ma nije to ništa to je još super nekad mi dođe da poludim.neki dan nazove svekar i to mm i pita ga jel mala šta pričauser posted image beba od mj dana a veli on njemu da čita bajke naveliko,tako ga lupaju koda nikada nisu imali dijeteuser posted image

(Odgovor članu ana*)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Mama nakon poroda
12.5.2011 17:30:17   
premija
evo mene.. nisam baš stigla biti na kompu i pisati.. bolje mi je nego je bilo na početku.. nisam bila kod doktora jer mislim da budem uspjela to sama prebroditi,mislim bez doktora.. stvarno ne želim početi piti tablete jer ne želim svome malome uskratiti prsa na kojima je prezadovoljan user posted image uglavnom ide nekako,nije da se doma nešto ekstra promjenilo,ali bolje je..

mm1209 slažem se da netko tko nije nikad imao napad panike ne može niti zamisliti to stanje.. ali stvarno hvala svima na podršci i lijepim riječima,utjehi..

zara13 svekar ti je svjetski user posted image imaš ti bome materijala za pisati user posted image šalim se malo,ljude ne možeš mjenjati,oni se samik trebaju,to je tako..user posted image

ivyka bude kava u gradu prvom prilikom,javim se.. ionak mi treba neko druženje van kuće user posted image

puseee svimaaa


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Mama nakon poroda
12.5.2011 17:50:46   
mm1209
Hej premija, već sam se zapitala di si... user posted image Drago mi je da si bolje i da je sve u redu user posted image
Sami sebi nekada bolje možemo pomoći nego doktor i drago mi je da si i ti uspjela prebroditi probleme

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Mama nakon poroda
13.5.2011 19:01:32   
premija

IZVORNA PORUKA: mm1209

Hej premija, već sam se zapitala di si... user posted image Drago mi je da si bolje i da je sve u redu user posted image
Sami sebi nekada bolje možemo pomoći nego doktor i drago mi je da si i ti uspjela prebroditi probleme



hvala ti,kako si ti


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Mama nakon poroda
15.5.2011 22:08:15   
maryann01
baš mi je drago da si bolje drži se i daljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Mama nakon poroda
16.5.2011 22:00:58   
premija

IZVORNA PORUKA: maryann01

baš mi je drago da si bolje drži se i daljeuser posted image user posted image user posted image


hvala,sve za naše user posted image

_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Mama nakon poroda
27.5.2011 18:53:18   
Tanjica Tanja
Draga Premija, potpuno te razumijem...pucaju me hormoni od bolnice gdje sam bila 7 dana, skoro sam pukla od mukeuser posted image ...plakala sam skoro svaku noć, osjećala sam se kao u zatvoru, kad bi mm došao u posjet emocije bi podivljale. Sad se smiruje situacija od kad sam kod kuće....jedino nekad puknem od muke i neznanja....najradije bi zapalila cigaretu da se smirim, a znam da ne smijem.....user posted image
Proći će...sve prođe i dođe na bolje....to su naši hormoni, ne možeš protiv prirode
Drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Mama nakon poroda
3.9.2011 21:48:11   
premija
Pozdrav drage!!

Evo da se i ja javim i napišem kako je kod mene..

Prekosutra će moj mali miš imati 6 mj.. Još uvijek lijepo dobiva na težini,ima 11 kg i 75 cm,samo na majčinome mlijeku.. Sad par dana jedemo kašice.. Zadovoljna sam sa svojom bebom,jako je dobro dijete,jedino se borimo sa spavanjem po noći,dosta se budi,gladan je user posted image

Što se mene tiče,tj. mog zdravlja,evo kakva je situacija.. Bila sam par puta kod svog dr i kod psihijatra i preporuka su bili lijekovi i prekinut dojenje.. Ali eto,sama sebe sam prisilila da počnem mjenjati način razmišljanja i da će mi biti dobro tako da sam nastavila dojiti i nisam uzela lijekove.. Bilo ga jako loših dana,dana kad sam se osjećala jako grozno.. Ustvari,bilo ga puno više loših dana nego dobrih.. Ali sam ponosna što sam uspjela svaki put izači iz toga i nastaviti dojiti.. Moj mali miš me držao "gore" i ta snaga je neopisiva.. Još uvijek dođe taj neki strah,ali sad ga mogu i znam kontrolirati i puno mi je bolje.. Čitala sam neke knjige o samopomoći i savjetima.. Čitam i proučavam jer vidim da je naša psiha prokleta stvar,treba ju znati zaj... Uglavnom nisam još 100% ok,ali sam na dobrom putu.. Puno sam sazrijela u ovih nekoliko mj i drugačije gledam na neke stvari,sitnice su mi bitne..

I tako,planiramo vjenčanje i krstitke u 1. mj. i sad ću se fokusirati na to.. I naravno na svoga bebača i njegov rast i razvoj,baš kao i do sada user posted image

Kako ste mi vi ostale?? Ako trebate kakav savjet slobodno se javite!!

PUSE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Mama nakon poroda
3.9.2011 21:51:43   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drago mi je da ti je bolje
bravo tza malenoga, super napreduje

drži se i samo pozitivno naprijeduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Mama nakon poroda
3.9.2011 22:02:02   
premija
HVALA PUNO user posted image


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Mama nakon poroda
3.9.2011 22:05:07   
mm1209
Drago mi je da si bolje! Ja imam termin za 8 dana, bojim se i stalno sam u strahu, ali isto kao i ti sama sebi pokušavam objasniti da je to sve prirodno i da će biti u redu sve samnom i bebom

(Odgovor članu premija)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Mama nakon poroda
3.9.2011 22:19:09   
maryann01
već sam se pitala gdje si a vidim da si opet proživljavala svašta ali najbitnije da si bolje i da tvoj mali- veliki dečko lijepo napreduje i raste šaljem tiuser posted image user posted image i drži nam seuser posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!