|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vrtoglavica
26.8.2011 8:31:47   
Indy
zadnja dva dana osjecam se slabo i imam vrtoglavicu. prvo sam mislila da sam se prenaglo ustala, pa zato. ali ne, dosta cesto u danu mi se cijela soba vrti. mozda zato jel slabo jedem? zbog vrucina? da li da idem dokoru? neznam ni sama vise sto da radim. moram priznati i da sam se malo preforsirala ovih dana poslije poroda, stalno sam na nogama.

< Poruku je uredio Zvonki -- 26.8.2011 8:34:44 >


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vrtoglavica
26.8.2011 8:36:08   
Zvonki
Ja bih na tvom mjestu provjerila krvnu sliku. Možda manjak željeza?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vrtoglavica
26.8.2011 8:43:41   
Bebys
da stvarno..iza poroda zena je JAKO OSIJETLJIVA...nesmijes u nicemu preterati..moras piti puno i jesti dobro...osim toga ako se nastavi..ja bi lijecniku ostisla..TO JE MOGUCE TLAK...kada imas nizak jako A TO JE MOGUCE KOD NEDOSTATKA HRANE...onda se zna vrtiti sve...imam iskustva u tome..


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vrtoglavica
26.8.2011 9:28:23   
mala99
Možda da malo usporiš i odmoriš seuser posted image Ako možeš neka ti netko pomogne oko bebe, a ti se odmori i dobro najedi.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vrtoglavica
26.8.2011 10:31:43   
lavica81
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Ja bih na tvom mjestu provjerila krvnu sliku. Možda manjak željeza?


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vrtoglavica
26.8.2011 12:09:34   
drugasrecica
Mjesec dana nakon poroda i meni je bilo loše, iako mi krvna slika nije bila tako loša. Jednom mi se tako zamantalo čak i dok sam sjedila i osjetila sam strašan pritisak u glavi. Moraš se što više odmarat, jest kvalitetnu hranu i ne brinuti se previše. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!