|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koža u trudnoći
30.3.2011 11:44:55   
semperdrito
a kakva su vaša iskustva sa kožom lica tijekom trudnoće?
da li vam se ten popravio ili je krenuo u malo krivom pravcu?
akne?
suhoća i ljuštenje kože na mjestima na kojima do sada niste primjećivale?

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koža u trudnoći
30.3.2011 13:31:19   
mucilda
kod mene je krenulo na loše. Po čelu, leđima i prsima imam hrpu sitnih prištićauser posted image

_____________________________

11.07.2011. stigao Tarik

(Odgovor članu semperdrito)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koža u trudnoći
30.3.2011 13:34:27   
modesty blaise
ajme meni su koža , kosa i nokti u trudnoći bili PREKRASNI.....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu mucilda)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koža u trudnoći
31.3.2011 11:55:20   
Freya
Koža mi je suha, ali meni je to preporod jer sam cijeli život imala problema sa masnom kožom i miteserima - sad je što se toga tiče milina. I dlake mi sporije rastuuser posted image  Uglavnom sam zadovoljna!

_____________________________

U nizu događaja u mom životu, ništa nije bilo slučajno. Sve se dogodilo u skladu sa unutarnjim potrebama

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koža u trudnoći
1.4.2011 13:03:06   
cocco
protiv strija je dobar i karite maslac. al ne onaj iz l´occitanea, taj je skup i s dodacima, običan koncentrat. ima pranarom dućan u zg s takvim stvarčicama.

(Odgovor članu Freya)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koža u trudnoći
1.4.2011 13:40:07   
mm1209
svako jutro poslije tuširanja i po potrebi navečer prije spavanja jer imam jako suhu kožu

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: koža u trudnoći
2.4.2011 13:10:59   
vale17
jel netko mozda dobio po busici pristiće?!user posted image od pupka na gore, po sredini... ja sam to sve iskopala i istiskala pa sad grozno izgleda ali aljda ce nakon poroda proc i crveni flekeci nestat user posted image user posted image

_____________________________

05.05.2011.- nasa ljubav i sreca sva- Nathan

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: koža u trudnoći
2.4.2011 14:59:36   
nemirna
kod mene je krenulo na loše. Po čelu, leđima i prsima imam hrpu sitnih prištićauser posted image

I ja isto i po trbuhu isto imam sitne...

(Odgovor članu vale17)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: koža u trudnoći
3.4.2011 14:37:59   
hardcandy
I ja koristim babylove otkad mi je test ispao pozitivan! Nemam strija zasada. Inače, oduševljena sam svojom kožom u trudnoći pošto cijeli život mučim muku s prištevima - lice mi je totalno glatko, nema ničeg! Ali dlakavim za poludit! A ludi hormoni!user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: koža u trudnoći
3.4.2011 14:41:59   
hardcandy
Isperite si kožu s fiziološkom otopinom, osušite i namažite tankim slojem cinkove masti. To bi ih trebalo posušiti. Ne kopati po koži! Što ako uzrokujete bakterijsku infekciju a antibiotske kreme nisu nešto što bi trebalo koristiti u trudnoći! Cinkova mast ne može škoditi.

(Odgovor članu nemirna)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!